Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
απο οσο βλεπω δεν χρειαζεται να διαβαζω τα συνοψιζει ολα ο λακης με το τελικο του φοστ εκπληξη ! :cheesy:

 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
αν ερθει μια κοπελα εκει που πινετε καφε μονος σας και κατσει η  ζητησει να κατσει μαζι σας στο τραπεζι σας την πεφτει ;

 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Όλες είναι μπάζα
μέχρι (φωτό)αποδείξεως του αντιθέτου!!!!!

Αυτο δεν γινεται, και επισης δυο εχουν οσταρει φωτο τους ρε, η κουαρ και μια αλλη και γκαβλωσατε ολοι σαν σαλιαρηδες
 

Επισκέπτης
Μερικες ειναι για λυπηση, ειδικα οταν πλησιαζουν τα 40 κι εχουν μεινει μονες. Αυτες θα τις χωριζα σε δυο κατηγοριες. Αυτες που στα νειατα τους ξεσκιστηκαν στην πουτσα αλλα κανεναν απο αυτους που τις πηδαγε δεν τον ηθελαν ή δεν τις ηθελε για οικογενεια και σε αυτες που το παιζαν δυσκολες και δεν εκαναν σχεσεις με τον οποιονδηποτε. Αλλα μπορουσαν να κρυφο-πηδιονται ακομα και με πατρεμενους. Και ξαφνικα μια μερα συνειδητοποιουν οτι δεν περναει αλλο η μπογια τους. Οτι οι φιλες τους σχεδον ολες εχουν παντρευτει ή καπου εχουν αραξει. Οτι στα μπαρακια ολες οι αλλες γυναικες ειναι μικροτερες τους. Και φρικαρουν. Και γινονται νευρικες και κατηγορουν τους αλλους (γονεις, αδερφια, φιλουςες) και την καριολα τη ζωη που τις αδικησε. Και τοτε δυο επιλογες εχουν. Η θα παραδεχτουν την ηττα τους και θα προσπαθησουν να χρυσωσουν το χαπι, μεγαλωνοντας γατια και σκυλους ή θα πεσουν διπλα στον πρωτο τυχοντα που θα δειξει λιγο ενδιαφερον για αυτες. Κι αυτη θα ειναι ακομα μεγαλυτερη ηττα γιατι θα αναγκαστουν να ζουν ζωη συμβατικη, οπως η μανα τους και η γιαγια τους. Κι οσο τα χρονια θα περνανε τοσες περισοτερες υποχωρισεις θα κανουν για να μη χασουν τον "ανθρωπο" τους. Τον οποιο ισως και να μην ειχαν ποτε γιατι απλα ηταν μια καταναγκαστικη επιλογη.
 

Ypsolon

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
1.676
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ακριβως ετσι το βλεπουμε και μεις αν ερθει καποιος και κατσει η ρωτησει να κατσει στο τραπεζι που καθομαστε μονες  :sunglasses:

αφου λετε οτι οθι αντρες πρεπει να ερχονται και παραπονιουνται αρκετες οτι δεν τους μιλανε, δεν σε πειραζει οτι ηρθε καποιος που λυσσαει σε πειραζει που δεν ηρθε πχ ο γεωργουλης, πουτανακι
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Μερικες ειναι για λυπηση, ειδικα οταν πλησιαζουν τα 40 κι εχουν μεινει μονες. Αυτες θα τις χωριζα σε δυο κατηγοριες. Αυτες που στα νειατα τους ξεσκιστηκαν στην πουτσα αλλα κανεναν απο αυτους που τις πηδαγε δεν τον ηθελαν ή δεν τις ηθελε για οικογενεια και σε αυτες που το παιζαν δυσκολες και δεν εκαναν σχεσεις με τον οποιονδηποτε. Αλλα μπορουσαν να κρυφο-πηδιονται ακομα και με πατρεμενους. Και ξαφνικα μια μερα συνειδητοποιουν οτι δεν περναει αλλο η μπογια τους. Οτι οι φιλες τους σχεδον ολες εχουν παντρευτει ή καπου εχουν αραξει. Οτι στα μπαρακια ολες οι αλλες γυναικες ειναι μικροτερες τους. Και φρικαρουν. Και γινονται νευρικες και κατηγορουν τους αλλους (γονεις, αδερφια, φιλουςες) και την καριολα τη ζωη που τις αδικησε. Και τοτε δυο επιλογες εχουν. Η θα παραδεχτουν την ηττα τους και θα προσπαθησουν να χρυσωσουν το χαπι, μεγαλωνοντας γατια και σκυλους ή θα πεσουν διπλα στον πρωτο τυχοντα που θα δειξει λιγο ενδιαφερον για αυτες. Κι αυτη θα ειναι ακομα μεγαλυτερη ηττα γιατι θα αναγκαστουν να ζουν ζωη συμβατικη, οπως η μανα τους και η γιαγια τους. Κι οσο τα χρονια θα περνανε τοσες περισοτερες υποχωρισεις θα κανουν για να μη χασουν τον "ανθρωπο" τους. Τον οποιο ισως και να μην ειχαν ποτε γιατι απλα ηταν μια καταναγκαστικη επιλογη.

ενω οσες παντρευτηκαν δεν εφαγαν πουτσα ως ελευθερες και το κανουν σαν παντρεμενες κρυφα ειναι να τις χαιρεσαι?
οσες εφαγαν πουτσα πριν παντρευτηκαν και συνεχιζουν και τρωνε κρυφα ειναι..να τις χαιρεσαι?
?
ενω οσες δεν εφαγαν πουτσα πριν τον γαμο και δεν παντρευτηκαν και παλι ειναι μονες ειναι...να τις χαιρεσαι?
?
ενω όσες δεν εφαγαν πουτσα πριν τον γαμο παντρευτηκαν και χωρισαν ειναι...να τις χαιρεσαι?
?
ενω όσες δεν εφαγαν πουτσα πριν τον γαμο  παντρευτηκαν και ζουν ενα συμβατικο γαμο ειναι...να τις χαιρεσαι?
?



 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
αφου λετε οτι οθι αντρες πρεπει να ερχονται και παραπονιουνται αρκετες οτι δεν τους μιλανε, δεν σε πειραζει οτι ηρθε καποιος που λυσσαει σε πειραζει που δεν ηρθε πχ ο γεωργουλης, πουτανακι

για εμενα προσωπικα μιλαμε ρε ανθρωπε και το πως λειτουργω ; εγω συμμετεχω σε φορουμ με πουτανες ειμαι ο μεσος ορος λες;
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
αν ερθει μια κοπελα εκει που πινετε καφε μονος σας και κατσει η  ζητησει να κατσει μαζι σας στο τραπεζι σας την πεφτει ;

εμενα προσωπικα θα μου φανει περιεργο σε σημειο που θα πω οτι καποιος μου κανει πλακα!

ακριβως ετσι το βλεπουμε και μεις αν ερθει καποιος και κατσει η ρωτησει να κατσει στο τραπεζι που καθομαστε μονες  :sunglasses:
δεν ειναι το ιδιο πιστεψε με! (ή ισως ειναι αλλα εως ενα βαθμο)
εχω δει να γινεται και να το κανουν αντρες!αλλο αν δεν πιανει!
δεν ειναι 100% το ιδιο! δλδ τι θες να μου πεις οτι οπως κορναρουν οι αντρες τις γυναικες κορναρουν και οι γυναικες τους αντρες???
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
ενω οσες παντρευτηκαν δεν εφαγαν πουτσα ως ελευθερες και το κανουν σαν παντρεμενες κρυφα ειναι να τις χαιρεσαι?
οσες εφαγαν πουτσα πριν παντρευτηκαν και συνεχιζουν και τρωνε κρυφα ειναι..να τις χαιρεσαι?
?
ενω οσες δεν εφαγαν πουτσα πριν τον γαμο και δεν παντρευτηκαν και παλι ειναι μονες ειναι...να τις χαιρεσαι?
?
ενω όσες δεν εφαγαν πουτσα πριν τον γαμο παντρευτηκαν και χωρισαν ειναι...να τις χαιρεσαι?
?
ενω όσες δεν εφαγαν πουτσα πριν τον γαμο  παντρευτηκαν και ζουν ενα συμβατικο γαμο ειναι...να τις χαιρεσαι?
?

:2funny: :2funny: :2funny:
ελιωσα!!!
δωσε πονο!!!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εμενα προσωπικα θα μου φανει περιεργο σε σημειο που θα πω οτι καποιος μου κανει πλακα!
δεν ειναι το ιδιο πιστεψε με! (ή ισως ειναι αλλα εως ενα βαθμο)
εχω δει να γινεται και να το κανουν αντρες!αλλο αν δεν πιανει!
δεν ειναι 100% το ιδιο! δλδ τι θες να μου πεις οτι οπως κορναρουν οι αντρες τις γυναικες κορναρουν και οι γυναικες τους αντρες???
νταξει ας πουμε οτι ειναι διαφορετικο, παρολα αυτα δειχνει πεσιμο (αν οχι λυσσασμενο)
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
ακριβως ετσι το βλεπουμε και μεις αν ερθει καποιος και κατσει η ρωτησει να κατσει στο τραπεζι που καθομαστε μονες  :sunglasses:

το οτι εχει αρχειδια για να το κανει μπροστα σε ολη την καφετερια κ δεν ειναι λουης να κοιταει με την ακρη του ματιου μεσα απο το ray ban?δεν σου λεει κατι?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny:
ελιωσα!!!
δωσε πονο!!!!!

ε αν ειναι να τις λυπαται να λυπαται ολες οχι τις μισες. Οι ανθρωποι γενικα ειμαστε για λυπηση αν το δει κανεις γυρω του εγκλωβισμενοι στις συνθηκες ζωης που υποστηριζουμε ενθερμως για κοινωνικους λογους. ολοι δεσμιοι και ολοι με παθη. σπανια βλεπεις ανθρωπους ειτε πολυ χαζους να μην κατανοουν την ζωη τους καν και να εχουν την χαρα του χαζοβιολη ειτε να ειναι σοφοι και να χαιρονται μεσα απο τις επιλογες τους που πλησιαζουν στα θελω τους.(ακομα και αν αυτο δεν ειναι κοινωνικα αποδεκτο)
 

Επισκέπτης
ενω οσες παντρευτηκαν δεν εφαγαν πουτσα ως ελευθερες και το κανουν σαν παντρεμενες κρυφα ειναι να τις χαιρεσαι?
οσες εφαγαν πουτσα πριν παντρευτηκαν και συνεχιζουν και τρωνε κρυφα ειναι..να τις χαιρεσαι?
?
ενω οσες δεν εφαγαν πουτσα πριν τον γαμο και δεν παντρευτηκαν και παλι ειναι μονες ειναι...να τις χαιρεσαι?
?
ενω όσες δεν εφαγαν πουτσα πριν τον γαμο παντρευτηκαν και χωρισαν ειναι...να τις χαιρεσαι?
?
ενω όσες δεν εφαγαν πουτσα πριν τον γαμο  παντρευτηκαν και ζουν ενα συμβατικο γαμο ειναι...να τις χαιρεσαι?
?

Εγω περιεγραψα καποιες περιπτωσεις που βλεπω. Εσυ την πας αλλου την κουβεντα. Κι αφου ρωτας θα σου απαντησω.
Οι δυο πρωτες περιπτωσεις που περιγραφεις δεν ξερω αν πρεπει να τις χαιρομαι ή να τις χαιρονται, αλλα τους ευχοναι να το χαιροντε.
Οι αλλες ας προσεχαν ή ας αρχισουν να πηδιονται οσο ακομα τις παιρνει.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
νταξει ας πουμε οτι ειναι διαφορετικο, παρολα αυτα δειχνει πεσιμο (αν οχι λυσσασμενο)
ΝΑΙ δειχνει-ειναι! αλλα δεν γινεται!
και αν γινεαι, γινεται τοσο αραιααα που ειναι σαν σταγονα στον ωκεανο!!!

εγω σου λεω οτι ΠΟΤΕ δεν εχω δει ή ακουσει τετοιο σκηνικο...!

αν το χουν ακουσει αλλοι ας το επιβεβαιωσουν ! εμενα το συγκεκριμενο μου ακουγεται θεωρια!

αν καποτε φτασουμε στο σημειο η ΓΥΝΑΙΚΑ να πηγαινει να καθεται/πεφτει σ'ενα τραπεζι με αντρες , θα χουμε ξεφτυλιστει εντελεως σαν ΑΝΤΡΕΣ!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
το οτι εχει αρχειδια για να το κανει μπροστα σε ολη την καφετερια κ δεν ειναι λουης να κοιταει με την ακρη του ματιου μεσα απο το ray ban?δεν σου λεει κατι?

αν θες να σου πω την αποψη μου δεν εκρινα ποτε ασχημα ανθρωπο ευγενικο επειδη μου την επεσε οπουδηποτε. παρολα αυτα ξερω ποια ειναι η γνωμη των γυναικων σε γενικες γραμμες και ειπα ποια ειναι η σκεψη η πρωτη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom