Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ψηφισα και αυτο "αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της"
αλλα με απογοητευση ειδα οτι αλλοι 20 το ειχαν ψηφισει :(
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
πραγματικα...δε με ενδιαφερουν οι ιστοριες απο το στρατο...
με εξαιρεση μερικες που ειναι οντως πολυ αστειες οι πιο πολλες ειναι για να τις λενε τα αγορακια μεταξυ τους...  :grin:
Nταξει  unisex ηταν η συγκεκριμενη ιστορια.  :think:
Απλα να φανταστεις εναν τυπο 2 μετρα φλωρο στην φατσα να βγαζει αφρους απο το στομα (ναι εβγαζε σαλια σαν αφρους) και να φωναζει θα σπειρω τον θανατο στα μουνια.  :)
 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Εμενα μου αρεσουν παρα πολυ οι ιστοριες απτο στρατο κλαιω απτα γελια.... :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εμενα μου αρεσουν παρα πολυ οι ιστοριες απτο στρατο κλαιω απτα γελια.... :grin:
Αναξαρτητα απ αυτο......καποιοι πανε για να προστατευουν ΚΑΙ εσαs
Ναι ξερω...στ αρχιδια σου :grin: :grin:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Nταξει  unisex ηταν η συγκεκριμενη ιστορια.  :think:
Απλα να φανταστεις εναν τυπο 2 μετρα φλωρο στην φατσα να βγαζει αφρους απο το στομα (ναι εβγαζε σαλια σαν αφρους) και να φωναζει θα σπειρω τον θανατο στα μουνια.  :)

Μήπως εννοούσε τους εξ Ανατολής γείτονές μας? :think: :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Απο διανοητικα καθυστερες δεν θελω τιποτα, ποσο μαλλον γκομενες...

Κοιτα το ποιος ειναι διανοητικα πειραγμενος
φαινεται απο το γεγονος που σου κανουν μια πλακιτσα
σε λουμπες που ο ιδιος πεφτεις και εσυ απαντας επιθετικα
και προσβαλλεσαι και θιγεσαι και πας να αντεπιτεθεις
προσπαθοντας να μου πειραξεις την ψυχολογια επειδη ειμαι στο στρατο αλλα απο μπαγλαμαδες
σαν και εσενα δεν καμπτομαι εγω  μακαρι να περασεις στο στρατο οπως περναω
γιατι ειμαι μαγκας. :P

και να σου κανω και μια προβλεψη? Μεχρι να απολυθω του χρονου τετοιο καιρο
εσυ ακομη χωρις γκομενα θα εισαι αν δεν βαλεις μυαλο και θα καθεσαι εδω μεσα
και θα κλαιγεσαι. Και μολις σε πιανουν θα λες απλα οτι σχολιαζεις της μιας
και της αλλης τα αρθρα που αυτες απλα κανουν τη δουλεια τους ενω εσυ κλαις.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγω αμα ημουν στο ιδιο στρατοπεδο δεν θα κοιμομουν παντως.  να εχει οπλο και σφαιρες και εγω να κοιμαμαι;

Ρε συ μην αγχωνεσαι.. επειδη δεν σου ειπα
σε ποιο ειμαι  :P
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

KATHREPTOFILOS123

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
ΕΓΩ ΤΟ ΒΙΟΛΙ ΜΟΥ!!!

Ειναι αδιαννοητο στην σημερινη εποχη να πιστευουν νεοι ανθρωποι οτι δεν "βγαινουν" οι γκομενες με κανενα τροπο
εκτος αν υπαρχουν οι ιδανικες συνθηκες,μα καλα ειναι σοβαρα πραγματα αυτα;
Τι ακριβως θελετε να πειτε;οτι ολοι οσοι εχουν γκομενες η σχεσεις ηταν σε "στημενο φαουλ",κατι σαν προξενειο δηλαδη
της μοντερνας εποχης;
Αρχιδια,εγω και παρα πολλοι αλλοι πολυ καλυτεροι μου και ακομα πιο μαγκες εβγαζαν γκομενα απο το πουθενα.
Και ακομα ετσι γινεται,τωρα βεβαια επιβεβαιωνομαστε εμεις γιατι δεν λεει να χαλασεις και το σπιτι σου για εναν πηδουλο!
Αλλα εξω αν παμε παιζουμε και παντα θα παιζουμε και αποτελεσματα εχουμε και θα εχουμε;
Δηλαδη εγω τι ειμαι;εξωγηινος η κανενα τοπ μοντελ ανδρας;
Αρχιδια παλι,το θεμα ειναι να προξενεις ενδιαφερον η να ελισσεσαι οσο μπορεις στην τελικη!
Ακομα και τον παρηγορητη να κανει καποιος εχει πιθανοτητες να βγαλει κατι καλο η να κανει καποια επενδυση.
Δληαδφη εγω που ειμαι 41 που ιδρωνα εκεινο τον καιρο για να τις βγαλω γκομενες τι να πω;
Τωρα τα πραγματα ειναι πιο ευκολα,χωνεψτε το,απλα τωρα δεν το κυνηγατε αρκετα,εγω αυτο εχω καταλαβει.
Θα πατε να αλλαξετε τις θεωριες που χρυσωναν ετη γαμησιων και ελεγαν "πιτσι πιτσι το ψηνεις το κοριτσι;"

Οσον αφορα την τακτικη "αν ερθει ηρθε αλλιως μην κουραζεσαι" ειναι λιγο διπλοκαπακη γιατι αν το παραφησετε
θα καταληξετε μετα να παρετε κατι απο τον "παγκο της λαικης" με ριγμενο τον πηχυ σας και μετα θα σας δω τι θα λετε!

Καιμ μην το παιζετε οτι ειστε αδιαφοροι γιατι με 500.000 ποστ μονο αδιαφοροι δεν λεγεστε,μαλλον για εκδικηση το κανετε
και επιβεβαιωση εγωισμου αλλα αυτο κανουν και οι σημερινες κοτες αρα καποιος θα πρεπει να κανει την ρηξη(εσεις οι ανδρες)
γιατι τα γηροκομεια δεν χωρανε αλλους γερους και γριες............σκεφτειτε το....................
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
γεμισαμε κλαψιαρηδες που κλαινε επειδη οι γκομενες
ειναι εξυπνες και δεν καθονται σε αυτους που ειναι περιεργοι
και βαρεμένοι  :P

ελεοςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Κοιτα το ποιος ειναι διανοητικα πειραγμενος
φαινεται απο το γεγονος που σου κανουν μια πλακιτσα
σε λουμπες που ο ιδιος πεφτεις και εσυ απαντας επιθετικα
και προσβαλλεσαι και θιγεσαι και πας να αντεπιτεθεις
προσπαθοντας να μου πειραξεις την ψυχολογια επειδη ειμαι στο στρατο αλλα απο μπαγλαμαδες
σαν και εσενα δεν καμπτομαι εγω  μακαρι να περασεις στο στρατο οπως περναω
γιατι ειμαι μαγκας. :P

και να σου κανω και μια προβλεψη? Μεχρι να απολυθω του χρονου τετοιο καιρο
εσυ ακομη χωρις γκομενα θα εισαι αν δεν βαλεις μυαλο και θα καθεσαι εδω μεσα
και θα κλαιγεσαι. Και μολις σε πιανουν θα λες απλα οτι σχολιαζεις της μιας
και της αλλης τα αρθρα που αυτες απλα κανουν τη δουλεια τους ενω εσυ κλαις.

Δεν με νοιαζουν ουτε οι προβλεψεις σου ουτε οι αποψεις σου ουτε η ιδια σου η υπαρξη...Εισαι ενα σκουπιδι και παρασιτο του Ιντερνετ που γινεται τσιμπουρι σε διαφορους χρηστες αυτου εδω του φορουμ και τους πριζεις τα αρχιδια για να παρει καποια αξια και να ασχολουνται μαζι του ενω παραμενεις επι της ουσιας σκουπιδι και παρασιτο...Και τωρα βλητο ασχολησου με καναν αλλο και σου ευχομαι να επιβιωσεις μεχριτο τελος της θητειας σου γιατι τοσο βλητο που εισαι μπορει και  να σκοτωθεις  ξυνοντας το αυτι σου με καμια ξιφολογχη...
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
ΕΓΩ ΤΟ ΒΙΟΛΙ ΜΟΥ!!!

Ειναι αδιαννοητο στην σημερινη εποχη να πιστευουν νεοι ανθρωποι οτι δεν "βγαινουν" οι γκομενες με κανενα τροπο
εκτος αν υπαρχουν οι ιδανικες συνθηκες,μα καλα ειναι σοβαρα πραγματα αυτα;
Τι ακριβως θελετε να πειτε;οτι ολοι οσοι εχουν γκομενες η σχεσεις ηταν σε "στημενο φαουλ",κατι σαν προξενειο δηλαδη
της μοντερνας εποχης;
Αρχιδια,εγω και παρα πολλοι αλλοι πολυ καλυτεροι μου και ακομα πιο μαγκες εβγαζαν γκομενα απο το πουθενα.
Και ακομα ετσι γινεται,τωρα βεβαια επιβεβαιωνομαστε εμεις γιατι δεν λεει να χαλασεις και το σπιτι σου για εναν πηδουλο!
Αλλα εξω αν παμε παιζουμε και παντα θα παιζουμε και αποτελεσματα εχουμε και θα εχουμε;
Δηλαδη εγω τι ειμαι;εξωγηινος η κανενα τοπ μοντελ ανδρας;
Αρχιδια παλι,το θεμα ειναι να προξενεις ενδιαφερον η να ελισσεσαι οσο μπορεις στην τελικη!
Ακομα και τον παρηγορητη να κανει καποιος εχει πιθανοτητες να βγαλει κατι καλο η να κανει καποια επενδυση.
Δληαδφη εγω που ειμαι 41 που ιδρωνα εκεινο τον καιρο για να τις βγαλω γκομενες τι να πω;
Τωρα τα πραγματα ειναι πιο ευκολα,χωνεψτε το,απλα τωρα δεν το κυνηγατε αρκετα,εγω αυτο εχω καταλαβει.
Θα πατε να αλλαξετε τις θεωριες που χρυσωναν ετη γαμησιων και ελεγαν "πιτσι πιτσι το ψηνεις το κοριτσι;"

Οσον αφορα την τακτικη "αν ερθει ηρθε αλλιως μην κουραζεσαι" ειναι λιγο διπλοκαπακη γιατι αν το παραφησετε
θα καταληξετε μετα να παρετε κατι απο τον "παγκο της λαικης" με ριγμενο τον πηχυ σας και μετα θα σας δω τι θα λετε!

Καιμ μην το παιζετε οτι ειστε αδιαφοροι γιατι με 500.000 ποστ μονο αδιαφοροι δεν λεγεστε,μαλλον για εκδικηση το κανετε
και επιβεβαιωση εγωισμου αλλα αυτο κανουν και οι σημερινες κοτες αρα καποιος θα πρεπει να κανει την ρηξη(εσεις οι ανδρες)
γιατι τα γηροκομεια δεν χωρανε αλλους γερους και γριες............σκεφτειτε το....................

Δικαιολόγησε γιατί στη σημερινή εποχή είναι πιο εύκολο να βγάλεις γκόμενα από ότι παλιά.
 

Lestat21

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
246
Like
0
Πόντοι
1
Μια γκόμενα που συνειδητοποιημένα γουστάρει το sex και τις free σχέσεις, δε σου φορτώνεται, περνάτε καλά και εσύ και αυτή χωρίς να σας νοιάζει τι κάνει όταν είστε χώρια και ξαφνικά μετά από κανά χρόνο αρχίζει ξαφνικά να δείχνει ζήλια σε ποια κατηγορία ανήκει;
 

KATHREPTOFILOS123

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
177
Like
0
Πόντοι
1
Μαστορα διαβασα οτι εισαι στρατο,οταν με το καλο τελειωνεις τις ημερες που θα μπουνε τα "ψαρια" να εισαι σωστος αλλα πες τους την μυθικη ατακα του στρατου!Περιμενε να ειναι αρκετοι μαζεμενοι και οταν παυσουν να μιλανε πες το εξης:

ΠΩ ΠΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΤΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΦΕΥΓΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!
 

Lestat21

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2012
Μηνύματα
246
Like
0
Πόντοι
1
ΕΓΩ ΤΟ ΒΙΟΛΙ ΜΟΥ!!!

Ειναι αδιαννοητο στην σημερινη εποχη να πιστευουν νεοι ανθρωποι οτι δεν "βγαινουν" οι γκομενες με κανενα τροπο
εκτος αν υπαρχουν οι ιδανικες συνθηκες,μα καλα ειναι σοβαρα πραγματα αυτα;
Τι ακριβως θελετε να πειτε;οτι ολοι οσοι εχουν γκομενες η σχεσεις ηταν σε "στημενο φαουλ",κατι σαν προξενειο δηλαδη
της μοντερνας εποχης;
Αρχιδια,εγω και παρα πολλοι αλλοι πολυ καλυτεροι μου και ακομα πιο μαγκες εβγαζαν γκομενα απο το πουθενα.
Και ακομα ετσι γινεται,τωρα βεβαια επιβεβαιωνομαστε εμεις γιατι δεν λεει να χαλασεις και το σπιτι σου για εναν πηδουλο!
Αλλα εξω αν παμε παιζουμε και παντα θα παιζουμε και αποτελεσματα εχουμε και θα εχουμε;
Δηλαδη εγω τι ειμαι;εξωγηινος η κανενα τοπ μοντελ ανδρας;
Αρχιδια παλι,το θεμα ειναι να προξενεις ενδιαφερον η να ελισσεσαι οσο μπορεις στην τελικη!
Ακομα και τον παρηγορητη να κανει καποιος εχει πιθανοτητες να βγαλει κατι καλο η να κανει καποια επενδυση.
Δληαδφη εγω που ειμαι 41 που ιδρωνα εκεινο τον καιρο για να τις βγαλω γκομενες τι να πω;
Τωρα τα πραγματα ειναι πιο ευκολα,χωνεψτε το,απλα τωρα δεν το κυνηγατε αρκετα,εγω αυτο εχω καταλαβει.
Θα πατε να αλλαξετε τις θεωριες που χρυσωναν ετη γαμησιων και ελεγαν "πιτσι πιτσι το ψηνεις το κοριτσι;"

Οσον αφορα την τακτικη "αν ερθει ηρθε αλλιως μην κουραζεσαι" ειναι λιγο διπλοκαπακη γιατι αν το παραφησετε
θα καταληξετε μετα να παρετε κατι απο τον "παγκο της λαικης" με ριγμενο τον πηχυ σας και μετα θα σας δω τι θα λετε!

Καιμ μην το παιζετε οτι ειστε αδιαφοροι γιατι με 500.000 ποστ μονο αδιαφοροι δεν λεγεστε,μαλλον για εκδικηση το κανετε
και επιβεβαιωση εγωισμου αλλα αυτο κανουν και οι σημερινες κοτες αρα καποιος θα πρεπει να κανει την ρηξη(εσεις οι ανδρες)
γιατι τα γηροκομεια δεν χωρανε αλλους γερους και γριες............σκεφτειτε το....................

Συμφωνώ με Μάκη κι ας λένε ότι κάνω προπαγάνδα υπέρ των Ελληνίδων  :sunglasses:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ΕΓΩ ΤΟ ΒΙΟΛΙ ΜΟΥ!!!

Ειναι αδιαννοητο στην σημερινη εποχη να πιστευουν νεοι ανθρωποι οτι δεν "βγαινουν" οι γκομενες με κανενα τροπο
εκτος αν υπαρχουν οι ιδανικες συνθηκες,μα καλα ειναι σοβαρα πραγματα αυτα;
Τι ακριβως θελετε να πειτε;οτι ολοι οσοι εχουν γκομενες η σχεσεις ηταν σε "στημενο φαουλ",κατι σαν προξενειο δηλαδη
της μοντερνας εποχης;
Αρχιδια,εγω και παρα πολλοι αλλοι πολυ καλυτεροι μου και ακομα πιο μαγκες εβγαζαν γκομενα απο το πουθενα.
Και ακομα ετσι γινεται,τωρα βεβαια επιβεβαιωνομαστε εμεις γιατι δεν λεει να χαλασεις και το σπιτι σου για εναν πηδουλο!
Αλλα εξω αν παμε παιζουμε και παντα θα παιζουμε και αποτελεσματα εχουμε και θα εχουμε;
Δηλαδη εγω τι ειμαι;εξωγηινος η κανενα τοπ μοντελ ανδρας;
Αρχιδια παλι,το θεμα ειναι να προξενεις ενδιαφερον η να ελισσεσαι οσο μπορεις στην τελικη!
Ακομα και τον παρηγορητη να κανει καποιος εχει πιθανοτητες να βγαλει κατι καλο η να κανει καποια επενδυση.
Δληαδφη εγω που ειμαι 41 που ιδρωνα εκεινο τον καιρο για να τις βγαλω γκομενες τι να πω;
Τωρα τα πραγματα ειναι πιο ευκολα,χωνεψτε το,απλα τωρα δεν το κυνηγατε αρκετα,εγω αυτο εχω καταλαβει.
Θα πατε να αλλαξετε τις θεωριες που χρυσωναν ετη γαμησιων και ελεγαν "πιτσι πιτσι το ψηνεις το κοριτσι;"

Οσον αφορα την τακτικη "αν ερθει ηρθε αλλιως μην κουραζεσαι" ειναι λιγο διπλοκαπακη γιατι αν το παραφησετε
θα καταληξετε μετα να παρετε κατι απο τον "παγκο της λαικης" με ριγμενο τον πηχυ σας και μετα θα σας δω τι θα λετε!

Καιμ μην το παιζετε οτι ειστε αδιαφοροι γιατι με 500.000 ποστ μονο αδιαφοροι δεν λεγεστε,μαλλον για εκδικηση το κανετε
και επιβεβαιωση εγωισμου αλλα αυτο κανουν και οι σημερινες κοτες αρα καποιος θα πρεπει να κανει την ρηξη(εσεις οι ανδρες)
γιατι τα γηροκομεια δεν χωρανε αλλους γερους και γριες............σκεφτειτε το....................

Ελα ενταξει μας ζαλισες τυπε...ΟΚ το πιασαμε το υπονοουμενο παρακατω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom