Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Γραφετε,γραφετε,γραφετε και τιποτα δεν λετε,εγω οτι εμαθα για τις γυναικες,απο τις ιδιες τις γυναικες
το εμαθα και το λεω δημοσια,τους χρωσταω πολλα.
Απο τις Ελεεινιδες οπως τις λετε που οντως εχουν σκαρτεψει στο περασμα του χρονου αλλα μηπως δεν εχει
σκαρτεψει και το ανδρικο φυλο;
Να σας κανω μια ανασκοπηση για τα δρωμενα μου,οταν ημουν μικρος ολο ξυλο επαιζα και παντα το νου μου
το ειχα στο πηδημα και στην κοπανα(απορω πως σπουδασα).
Στο σχολειο ολο τις φουστες σηκωνα και επαιζα τον γιατρο με τα γκομενακια,δεν αφηνα θηλυκια γατα
που να μην πειραξω.
Σαν εφηβος που με εχανες που με εβρισκες η με καμια γκομενα θα ημουν η σε κανενα μπουρδελο.
Ημουν τοσο κωλοπαιδο που οταν με ειδαν ενηλικο στα Πατησια στην παλια μου γειτονια οι γειτονισσες σταυροκοπιοντουσαν
και ελεγαν "εγινε ανθρωπος ο Μακης;"
Ημουν τοσο καθηκι που οταν εκανα μαλακιες επαιρνα παντα το βλεμμα του λυπημενου για να την σκαπουλαρω
και μετα ξαναεκανα τα ιδια.
Οι γυναικες παντα με γουσταραν οχι επειδη ημουν κανενας τεκναρος (αν και ωραιο παιδι)αλλα επειδη πιστευω
οτι επιβεβαιωνα την αλητεια που γουσταραν να εχουν διπλα τους αφου αυτο κουβαλαγαν στις ψυχες τους απο μικρες.
Ηθελαν εναν ανδρα που να ειναι αρρενωπος αλλα οχι βαναυσος,απλα οταν αγριευει τα κοριτσια να πηγαινουν στα κρεβατια τους.
Ποτε δεν τις θυμαμαι να γουσταραν πραγματικα εναν αγαπουλη αν εχω καταλαβει καλα το πως τον εννοειτε τον τυπο αυτο του ανδρα.
Ηθελαν γυμνη υπεροχη και να νιωθουν ασφαλεια.
Τις θυμαμαι σαν τωρα να τσακωνονται για το καθε τι της αλλης η μια με την αλλη.
Ειχα αυτοπεποιθηση και "χωνομουν" παντα αναμεσα τους,μεχρι που κερναγα οτι αντεχα για να παρω τις ψηφους τους
για να γινω προεδρος στο 15αμελες και τελικα γινομουν.
Ειχα την ισχυ που τις "καυλωνε" αλλα ποτε δεν τις μειωσα,απλα τις "πηγαινα" με ερωτα και φουμαρα εκει που ηθελα η τουλαχιστον
εκει που μπορουσα να τις "παω".
Μερικες φορες το καταλαβαιναν αλλα δεν τους πειραζε αφου το εκανα διακριτικα,ειναι αυτο που λενε για τις γυναικες οτι και ψεματα να τους πεις
αν το πεις ωραια δεν τους νοιαζει.
Στις καταληψεις παντα ειχα ρολο επισημου βατευτη.
Αλλα μιλουσα μαζι τους,με συντροφευαν και περνουσαμε ωραια.
Ποτε δεν τις εγραφα στα παπαρια μου και αυτο το σεβοντουσαν,ηξεραν οτι σε εμενα θα πουνε το προβλημα τους
και θα το ακουσω με προσοχη,ακομα κι οταν μεγαλωσα ετσι εκανα.
Σε δουλεια να ημουν και να δουλευα αν μαθαινα οτι καποια ειχε προβλημα ετρεχα να δω τι εγινε και το αναγνωριζαν
ψυχη και σωμα(χαχαχα)σταδιακα.
Οποτε αν εξαιρεσουμε την αυτοπεποιθηση που μου εδινε το παρουσιαστικο μαζι με το μυαλο μου τα υπολοιπα
τα εμαθα απ'αυτες.
Απο αυτες εμαθα να μην απορριπτω ποτε καμια στα ισα αλλα να επενδυω στο μελλον για καποια αλλη.
Απο αυτες εμαθα να μιλαω ακαταλαβιστικα οταν πρεπει και να μην δειχνω τα αδυνατα σημεια μου.
Απο αυτες εμαθα να καταστρωνω σχεδια βαθυστοχαστα και σκοτεινα.
Απο αυτες εμαθα να μην δειχνω τον πονο αλλα να δειχνω κατι αλλο.
Απο αυτες εμαθα να περιστρεφω τα συναισθηματα μου και να μην εκνευριζομαι οταν δεν χρειαζεται.
Απο αυτες εμαθα να "σπαω" τα νευρα μου και να δειχνω σαν να ειμαι κουλ εντελως.
Απο αυτες εμαθα να τσεκαρω τις αλλαγες στις συμπεριφορες γυρω μου αρα οτι κατι "παιζει".
Οταν μεγαλωσα εκανα καριερα σε κεντρα ομορφιας(πανεπιστημιο της απατης)οπου εκει ειδα και την αλλη πλευρα της γυναικας,
την ασυδοτη πλευρα της σαν συναδελφος μου και την ζηλοφθονη πλευρας της καθως και την ανασφαλη της σαν πελατισσα.
Ποσες και ποσες ερχοντουσαν ειτε για κοινωνικο σχολιο ειτε για παρεα ειτε για μελλοντικο πηδημα.
Σπανιως για αληθινο λογο χασιμο βαρους,αισθητικη προσωπου κτλ.
Παρατηρουσα το ποσο ευκολα εξαπατουσαν τους ανδρες τους καθως σε αρκετες δεν ηξερε κανεις απο τους ανδρες τους τι και πως.
Εκει εμαθα ακομα πιο πολλα για αυτες αλλα καπου διαπιστωσα οτι δεν εχω αλλες δυνατοτητες γιατι πολυ απλα ειμαι ανδρας.
Εχω ενα μικρο γονιδιο μεσα μου λογικα που με κανει να ξυνω τα αρχιδια μου που και που.
Και οσο να'ναι δεν γινεται να ειμαι τοσο μοχθηρος οσο αυτες,ειμαι και μπεσαλης σαν ανδρας.
Αυτες αυτο το γονιδιο δεν το εχουν,ειναι προσκολλημενες στον στοχο τους.
Δεν γινεται λοιπον να γινω τοσο πονηρος και ευελικτος σαν μια γυναικα και ουτε αυτη μπορει να γινει τοσο εξυπνη οσο εγω.
Γι'αυτο λοιπον αποφασισα να κρατησω ολα οσα μου εμαθαν γιατι αυτες ηταν οι καθηγητριες μου,μαζι τους εμαθα πολλα.
Και ερχεστε τωρα εσεις να διαλυσετε αυτη την ανυπερβλητη ισχυ που εχουν να σχεδιαζουν τα παντα λεγοντας
οτι δεν ξερουν τι θελουν,ξερουν τι θελουν παιδια,να ειστε σιγουροι,τουλαχιστον οι σοβαρες γκομενες αυτο κανουν.
Οποτε δεν μενει παρα να παραδεχτω οτι εμαθα οτι μπορεσα να μαθω,τα υπολοιπα δεν μπορεσα,εξαλλου πως θα μπορουσα
να καταλαβω απολυτα αυτο το διαρκως μεταλλασσομενο ειδος;θα ηταν αδυνατον οπως καταλαβαινετε.
Θελω να ευχαριστησω τις Ελληνιδες γιατι με εκαναν ακομα πιο μαγκα και πιο ανδρα!
Κοριτσια ευχαριστω πολυ για ολα,θα ειστε παντα στην καρδια μου!


Υ.Γ  Αυτα δεν σας τα ειπα για να μου πειτε μπραβο-δεν με νοιαζει,ο καθενας ξερει τι ειναι μεσα του-αλλα επειδη θελω
να αποδωσω σωστα την εικονα,να ξερετε οτι σας υποστηριζω γιατι ειμαστε ιδιο φυλο ασχετως αν καμια φορα γινομαι επιθετικος
και να ειστε σιγουροι οτι αν ημουν σε γυναικεια παρεα τωρα live και τα ελεγα αυτα δεν θα γαμουσα
στον αιωνα τον απαντα,η γυναικα δεν θελει ποτε να της λες τι εχεις κανει η τι ξερεις η αν εισαι ισχυρος χαρακτηρας,αφηστε την
να το καταλαβει μονη της,η επιδειξη θα την κανει να κοντραρει και κοντραρει πολυ πιο γερα απο οτι νομιζετε.............
Και να θυμαστε οτι την γυναικα την χρειαζομαστε οσο και αυτες εμας για πολλους λογους-ειναι τοσο απλο!

τΥΠΕ για το λογο που εσυ χρωστας πολλα στις ελλεινιδες
εμεις χρωσταμε λιγα και τις μισουμε  :2funny: :2funny: :2funny:

 

quardeen

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
8.156
Like
4
Πόντοι
66
Αμα δεν ειχες δειξει βυζια θα ελεγα οτι εισαι πουστρακι.
χαχχαχχαχχαχαχαχα και βυζια εχω και φυσικοτατα αλλα την κλαψομουνια των ανδρων και των γυναικων δεν τη αντεχω δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα να σερνονται οι μαλακες πισω απτο μουνι και οι γυναικες να κλεγομαστε για παπαριες και να ψαχνουμε για κοροιδα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
χαχχαχχαχχαχαχαχα και βυζια εχω και φυσικοτατα αλλα την κλαψομουνια των ανδρων και των γυναικων δεν τη αντεχω δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα να σερνονται οι μαλακες πισω απτο μουνι και οι γυναικες να κλεγομαστε για παπαριες και να ψαχνουμε για κοροιδα

Συγχαρητηρια εισαι και γαμω τα παιδια  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Καμια ωραια γκομενα δεν εχει κανενα απολυτως λογο να σας κατσει.

Γκομενες καλες εμφανισιακα εχουν πολλες προτασεις καθημερινα ειτε τσιριζετε

και λετε τα δικα σας ειτε οχι.

Πρεπει να εισαι πολυ μαγκας για να φας καλη γκομενα εμφανισιακα και καλη σε χαρακτηρα

πρεπει να εχεις τα ιδια χαρακτηριστικα και διπλασια. Ετσι ειναι η πραγματικοτητα.

ΣΤαματηστε να κλαιγεστε σαν λυκειοκοριτσα επειδη δεν σας καθονται ουτε τα λυκειοκοριτσα@!!!!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πρεπει να ανοιξεις κυκλους.

Να εχεις πολλους γνωστους κ γνωστες.

Με 2-3 ατομακια δεν βγαινει δουλεια... αυτοι θα περιμενουν απο σενα
και εσυ απο αυτους. Αμα τρυπωσεις υπουλα μεσα σε κυκλο μπορει να γαμησεις
και γκομενα που θα εβλεπες απεξω σε κλαμπ και θα νομιζες πως δεν γαμιεται
με τιποτα.

Αλλα οι περισσοτεροι καθονται και γκρινιαζουν εδω μεσα περιμενοντας το μαννα εξ ουρανου
ή να τραβηξουν την προσοχη μεσα απο την κλαουρα " οι κακομοιριδες τι παθανε... οι καργιολες φταινε"
αυτα δεν πιανουν γιατι θα καταληξετε στο τελος με κανα μπαζο απο το ιντερνετ  :P

Στο ιντερνετ κυκλοφορουνε μπαζα... ή γκομεναρες για επιβεβαιωση. Παλια εβγαζες τωρα εχει πεθανει και αυτο. Εχει πεθανει επειδη δεν εξιταρει πια τοσο πολυ οπως εξιταριζε παλια. Εχουνε βγει 500 εφαρμογες και σαιτ.
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Τυπε σε εκνευριζει και σενα η γκρινια και η μιζερια?  :grin:
δεν φαινεται καθολου ομως  :2funny: :2funny: :2funny:

οι γραφικοι που γελαει ολο το σαιτ με την παρτη τους δεν με εκνευριζουνε παντως  :grin:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
για ποιους λες δικε μου  :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
για ποιους λες δικε μου  :think:

Για μενα. Προσπαθει να με πληγωσει  :P
η αληθεια ειναι οτι και εγω γκρινιαζα παλια
και αρκετα αλλα το σταματησα. Καταλαβα οτι με τη γκρινια
δεν βγαζεις τιποτα αλλιως θα το συνεχιζα.

Κοιταξτε να δειτε ο χρονος ειναι λιγος και η ενεργεια περιορισμενη
αμα θελετε να φατε την ενεργεια και το χρονο σας μεχρι τα 35 στην κλαουρα
αντε καντε το. Νομιζετε οτι ειστε αιωνιοι??? ετσι νομιζετε?

Εν παση περιπτωση αν καποιος νομιζει οτι δεν κανει σε καποιον τομεα
ας το παρατησει. Ειναι πιο αποτελεσματικο να σνομπαρεις εκει που δεν πιανεις
παρα να παραπονιεσαι για αυτο. Τι διαολο δεν σκεφτεστε καθολου ορισμενοι
θελετε και γκομενα... δεν εχει γκομενες αμα δεν εχεις μυαλο.  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom