Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
πατε στο θεμα ΧΡΥΣΑ ΧΡΥΣΑΚΙ ΓΑΤΑΚΙ  να δειτε πως μερικοι απο εδω μεσα κανετε αυτο το μπαζο θεα,και αν βγει αυτη στο κλαρι και ζηταει χιλιαρικο για πηδημα θα τρεξετε να το δωσετε..

Δεν χρυσόνω κανένα νουνι, στον εν λόγο θρεντ δεν πόσταρα ποτε


θα τις σαπισουν στο ξυλο αυτοι (και καλα θα τις κανουν) οχι σαν και μας τους αγαπουληδες :uglystupid:     θα γινουν επιτελους ανθρωποι

ΣΩΣΤΟΣΣΣΣΣΣΣΣ
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.756
Πόντοι
7.885
Έβαλα το ''χεστην,δεν ασχολούμε με ελλεινίδες''  :2funny: :2funny:,αλλά η απάντηση στο ερώτημα είναι ότι φταίνε αποκλειστικά οι πιρφόροι :jerking: :jerking:.Αυτοί άλλωστε έχουν καταστρέψει και την  Ελλάδα και εξαιτίας τους πάμε παντού κατά διαόλου :headbang: :headbang:
 

Tsarkalakos

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2011
Μηνύματα
188
Κριτικές
305
Like
4.607
Πόντοι
16.491
Δεν ξερω αν εχει υποθει στις προηγουμενες σελιδες απο αλλον συναγωνιστη αλλα τα πραγματα ειναι απλα.... Ειναι το θεμα προσφορα-ζητηση,ειναι οπως οι μετοχες του Χ.Α .Οταν βλεπεις στο δρομο πχ μια γκομενα μετρια ως εμφανισιμη να περνα και βλεπεις ενα καρο αντρες να γυριζουν να κοιταξουν σαν ξελυγομενοι τοτε λογικο ειναι η καθε μπαζολα να το περνει πανω της και να ψαχνει τον καλυτερο(δηλαδη αυτον που δινει τα πιο πολλα).Εχει εν ολιγης πολλες επιλογες για να επιλεξει οποτε σηκωνει τον αμανε ψηλα.Αν ισχυε το ιδιο και με εμας δηλαδη περνουσαμε απο καπου και μας κοιταζαν η μας πειραζαν δεκα γκομενακια λογικο ειναι να το περναμε πανω μας και να διαλεγαμε την καλυτερη.Πουτανα κοινωνια και μετα σου λεει οτι υπαρχει ισοτητα των φυλων αρχειδια υπαρχει  :headbang:
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
φαντασου να πηγαινει μπουζουκια με λαθρο  :2funny:  :2funny: τοτε θα μας εκτιμησουν  :grin:
πιστεψε με οτι δεν  προκειται να χαλαστει το μονο σιγουρο .

Να ξερεις οτι τωρα τους φτυνου ν αυτες καποτε θαα τους κυνηγανε (ετσι γινεται παντα οτι φτυνεις το κηνυγας)
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Δεν ξερω αν εχει υποθει στις προηγουμενες σελιδες απο αλλον συναγωνιστη αλλα τα πραγματα ειναι απλα.... Ειναι το θεμα προσφορα-ζητηση,ειναι οπως οι μετοχες του Χ.Α .Οταν βλεπεις στο δρομο πχ μια γκομενα μετρια ως εμφανισιμη να περνα και βλεπεις ενα καρο αντρες να γυριζουν να κοιταξουν σαν ξελυγομενοι τοτε λογικο ειναι η καθε μπαζολα να το περνει πανω της και να ψαχνει τον καλυτερο(δηλαδη αυτον που δινει τα πιο πολλα).Εχει εν ολιγης πολλες επιλογες για να επιλεξει οποτε σηκωνει τον αμανε ψηλα.Αν ισχυε το ιδιο και με εμας δηλαδη περνουσαμε απο καπου και μας κοιταζαν η μας πειραζαν δεκα γκομενακια λογικο ειναι να το περναμε πανω μας και να διαλεγαμε την καλυτερη.Πουτανα κοινωνια και μετα σου λεει οτι υπαρχει ισοτητα των φυλων αρχειδια υπαρχει  :headbang:

Στο εξωτερικο δεν ειναι ετσι παντως οταν εμενα εξω  πολλες γκομενες με πειραζαν .Εκει οι γκομενες τα ριχνουν δεν κολλανε
 

Επισκέπτης
Εχουν ξεφυγει τελειως λεμε ο Ελληνιδες.
Την επεσα σε μια στο χωριο μου χτες και με ρωταγε, αν εχω απλικεισον. Της λεω οτι δεν ξερω τι ειναι αυτο, αλλα εχω στο nissan cd του Bob Marley και γελαγε. Της ειπα οτι σκεφτομε να αγορασω gps και παλι γελαγε.
Ουστ καριολες, σε λιγο θα ζητανε να λυνουμε κι εξισωσεις για να  :fuck1:
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
Στο εξωτερικο δεν ειναι ετσι παντως οταν εμενα εξω  πολλες γκομενες με πειραζαν .Εκει οι γκομενες τα ριχνουν δεν κολλανε
οχι μονο αυτο οτι μπορεις να μιλησεις σε γκομενες και να κανεις πεσιμο και στο σουπερ μαρκετ ας πουμε και να μην κοροιδεψουν  η να σε βλεπουν σαν λιγουρι η κατι τετοιο
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
Εχουν ξεφυγει τελειως λεμε ο Ελληνιδες.
Την επεσα σε μια στο χωριο μου χτες και με ρωταγε, αν εχω απλικεισον. Της λεω οτι δεν ξερω τι ειναι αυτο, αλλα εχω στο nissan cd του Bob Marley και γελαγε. Της ειπα οτι σκεφτομε να αγορασω gps και παλι γελαγε.
Ουστ καριολες, σε λιγο θα ζητανε να λυνουμε κι εξισωσεις για να  :fuck1:
ρε μαγκα μηπως ηταν αυτη η καριολα στη διαφημιση  :2funny:  :2funny:
 

Επισκέπτης
πατε στο θεμα ΧΡΥΣΑ ΧΡΥΣΑΚΙ ΓΑΤΑΚΙ  να δειτε πως μερικοι απο εδω μεσα κανετε αυτο το μπαζο θεα,και αν βγει αυτη στο κλαρι και ζηταει χιλιαρικο για πηδημα θα τρεξετε να το δωσετε..

Γιατι ρε τυπε, μια χαρα κοπελα ειναι. Αν της καλυψεις τη μουρη να μην τη βλεπεις μουναρα ειναι. Αλλα οχι για 1000. Κανα 20 ευρω καλα ειναι.
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Εχουν ξεφυγει τελειως λεμε ο Ελληνιδες.
Την επεσα σε μια στο χωριο μου χτες και με ρωταγε, αν εχω απλικεισον. Της λεω οτι δεν ξερω τι ειναι αυτο, αλλα εχω στο nissan cd του Bob Marley και γελαγε. Της ειπα οτι σκεφτομε να αγορασω gps και παλι γελαγε.
Ουστ καριολες, σε λιγο θα ζητανε να λυνουμε κι εξισωσεις για να  :fuck1:
οι μαλακες πεθαναν,αστες να ζητανε δυο @@ θα παρουν :jerking:
οχι μονο αυτο οτι μπορεις να μιλησεις σε γκομενες και να κανεις πεσιμο και στο σουπερ μαρκετ ας πουμε και να μην κοροιδεψουν  η να σε βλεπουν σαν λιγουρι η κατι τετοιο
ναι γιατι δεν εχουν ψηλα την μυτη οπως εδω.
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.116
Κριτικές
27
Like
1.442
Πόντοι
1.720
Ετσι εγιναν βλεποντας εδω και 25 χρονια τα γλοιωδη σηριαλ των ελληνικων πορνοκαναλων, και τις καθυστερημενες μεσημεριανες πορνοεκπομπες.
Επισης μεγαλο ρολο σε αυτο επαιξαν και τα περιοδικα.
Η μεση ελλεηνιδα μεγαλωσε διαβαζοντας Κατερινα στο δημοτικο και το γυμνασιο. Που και που επαιρνε ΚΑΙ τη σουπερ Κατερινα. Καιμετα στο λυκειο αλλα και μεχρι τα 30 ορκιζοταν να μη ξεκολλησει απο το κοσμοπολιταν του κωστοπουλου και τις σαπιες παπαριες που αναδεικνυονταν ως προτυπα εκει.
ε μετα απο αυτα πως να μην καει το μυαλο τους
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Ετσι εγιναν βλεποντας εδω και 25 χρονια τα γλοιωδη σηριαλ των ελληνικων πορνοκαναλων, και τις καθυστερημενες μεσημεριανες πορνοεκπομπες.
Επισης μεγαλο ρολο σε αυτο επαιξαν και τα περιοδικα.
Η μεση ελλεηνιδα μεγαλωσε διαβαζοντας Κατερινα στο δημοτικο και το γυμνασιο. Που και που επαιρνε ΚΑΙ τη σουπερ Κατερινα. Καιμετα στο λυκειο αλλα και μεχρι τα 30 ορκιζοταν να μη ξεκολλησει απο το κοσμοπολιταν του κωστοπουλου και τις σαπιες παπαριες που αναδεικνυονταν ως προτυπα εκει.
ε μετα απο αυτα πως να μην καει το μυαλο τους
πλακα πλακα αυτο με το κοσμοπολιταν ισχυει ειχα γκομενα που το ειχε και απο οτι ακουω το εχει ακομα σαν Α-Ω
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Εχουν ξεφυγει τελειως λεμε ο Ελληνιδες.
Την επεσα σε μια στο χωριο μου χτες και με ρωταγε, αν εχω απλικεισον. Της λεω οτι δεν ξερω τι ειναι αυτο, αλλα εχω στο nissan cd του Bob Marley και γελαγε. Της ειπα οτι σκεφτομε να αγορασω gps και παλι γελαγε.
Ουστ καριολες, σε λιγο θα ζητανε να λυνουμε κι εξισωσεις για να  :fuck1:
Κιτσο εισαι σε λαθος θρεαντ  :jerking:

αει τραβα στην vodafone
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
Γιατι ρε τυπε, μια χαρα κοπελα ειναι. Αν της καλυψεις τη μουρη να μην τη βλεπεις μουναρα ειναι. Αλλα οχι για 1000. Κανα 20 ευρω καλα ειναι.


εγω προσωπικα  ουτε απο σωμα τη βλεπω καλη...εχει πολλες ατελειες για τοση διαφημιση και τοσες φωτογραφιες και τοσα θεικα σχολια ....εικοσαρικο στην φυλης το εδινα για παρτη της εφοσον διαβαζα και καλες κριτικες βεβαια απο αλλο συναγωνιστη..ουτε καν για δοκιμη αλλιως !
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
ακριβως εχουν να διαλεξουν απο πολλους γιαυτο παιρνουν αερα :jerking:
ενω αμα αρχισουν να τρωνε πορτες τοτε τι θα γινει .


θα σου πω  οτι γινετα και στο εξωτερικο θα αρχισουν να την πεφτουν και αυτες σε αντρες και θα αρχισουν να παρακαλανε .


Για δες καποιον εδω που να του κανει τα γλυκα ματια καποια και να μην ψαρωσει !υπαρχει ?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Έβαλα το ''χεστην,δεν ασχολούμε με ελλεινίδες''  :2funny: :2funny:,αλλά η απάντηση στο ερώτημα είναι ότι φταίνε αποκλειστικά οι πιρφόροι :jerking: :jerking:.Αυτοί άλλωστε έχουν καταστρέψει και την  Ελλάδα και εξαιτίας τους πάμε παντού κατά διαόλου :headbang: :headbang:

αναρωτιέμαι αν υπάρχει ανάλογο πιρφορικό γονίδιο. Το πιργονίδιο απο το οποίο θα εντοπίζεται αν το παιδί θα γίνει πιρφόρος (οπότε το μεγαλώνουμε σε ειδικά κέντρα όπου θα προβάλεται συνέχεια το "Rambo 2" απο μεγαλοθόνες) ή αν θα είναι αυθεντικός μουστακαλής άντρας.
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
ενω αμα αρχισουν να τρωνε πορτες τοτε τι θα γινει .


θα σου πω  οτι γινετα και στο εξωτερικο θα αρχισουν να την πεφτουν και αυτες σε αντρες και θα αρχισουν να παρακαλανε .


Για δες καποιον εδω που να του κανει τα γλυκα ματια καποια και να μην ψαρωσει !υπαρχει ?
ομολογω δεν υπαρχει,εξαιρουνται τα μπαζα :)
εγω πλεον για να  :fuck2: προτιμω το 20ρικο κ αυτο το περναω απο κοσκινο. για ελλεηνιδα δε δινω δεκαρα πλεον,εκτος κ αν πεσω σε περιπτωση.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom