Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Δυστυχως αυτη τη ρατσα δεν την σωζει ουτε ο Θεος.
:grin:
Εχω ξαναπει ενα περιστατικο εξω απο το μαγαζι. Εκει εχουμε τα παρκόμετρα του Δημου Αθηναιων.
Ειναι για τους μονιμους κατοικους. Ερχεται μια μπαζολα με ενα τζιπ και παρκάρει. Της λεω πολλη ευγενικα χωρις ιχνος καμακιου οτι απαγορεύεται και θα την γραψουν. Με κοιταξε με ύφος χιλιων καρδιναλιών και με αγνόησε. Περασαν τα παλληκάρια της δημοτικης αστυνομιας και τις ρίξαν το 80αρι. Οταν γυρισε η μπαζολα αρχισε να βριζει το κρατος :2funny: :2funny:
Της λεω καλα να παθεις
:2funny: :2funny: :2funny:

δεν σου είπε, "ξέρεις ποιά είμαι εγώ;"  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
να κλειδωθει το θεμα ΤΩΡΑ  :2funny: φτανει η μιρλα  :2funny:

αμα δε σας αρεσουν οι ελληνιδες γαμηστε τις και παρατηστε τις ! μπορειτε? αν οχι μοκο και βρειτε ξενες!
ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!
Γαματε ρε μιρλες και μην μπαινετε σε σκέψεις!!!!!!!!!!!
Στα παπαρια σας για την καθε μια και τα προβληματά της.
Ειστε το τρολευ που αλλαζει στάσεις *γυναικες* καθε 5 λεπτα.
Μην το ξεχνάτε ποτε αυτο!

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!
Γαματε ρε μιρλες και μην μπαινετε σε σκέψεις!!!!!!!!!!!
Στα παπαρια σας για την καθε μια και τα προβληματά της.
Ειστε το τρολευ που αλλαζει στάσεις *γυναικες* καθε 5 λεπτα.
Μην το ξεχνάτε ποτε αυτο!

άμεσο μπαν σε οσους λενε να μπαναρουν
αυτους που μιρλαρουν  :grin:
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
μπορουμε ρε μαγκες να τις φορτωσουμε ολες σε ενα αεροπλανο να τις κανουμε ανταλλαγη με ιαπωνεζες η γενικα ασσιατισες που σεβονται τον αντρα ειναι και μουναρες  :grin:
μ αυτες εδω τυπε :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Δεν ισχυει ειχα γκομενα που τις ξηγηθηκα απο την αρχη οτι τις ειπα ηταν αληθεια .Αυτη αλλα καταλαβαινε η αλλα πιστευε τελικα μου την ειπε κιολας  .

Δεν εχει να κανει με αληθεια και ρεστα .Βεβαια πρεπει να ξερεις οτι ετσι και ξεκινησεις με  ψεμα η σχεση θα ειναι ενα ψεμα οποτε αποφασιζεις (αυτο το εχω παρατηρησει )


δίκιο έχει ο φίλος. Το σωστό είναι να είσαι ο εαυτό σου και σε όποιον αρέσεις. Φυσικά αυτή η μέθοδος δεν είναι ποτέ πετυχημένη αλλα ετσι πρέπει να γίνεται. Είναι τραγικό να βλέπεις έναν άντρα να πέφτει στο επίπεδο της γυναίκας (ψέμματα, διπλοπροσωπεία κ.α.) ώστε να βγάλει γκόμενα.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
ξερετε γιατι η ελλεηνιδα ζηταει τον ουρανο με τα αστρα;γιατι:"ειμαι εγω γυναικα φινα ντερμπεντερισσα,που τους αντρες σαν τα ζαρια τους μπεγλερισα"
και τωρα ειναι οι μισες με 500ευρω,και οι αλλες μισες ανεργες
ειχα γκομενα που που το επαιζε ιστορια,και στην δουλεια της εκανε ουσιαστικα δυο εργασιες,(και του αφεντικου και της γυναικας του),και πληρωνοταν μονο για την μια.
εξι μερες τρως αγγουρι και το σαββατο εισαι μουρη
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
8
Πόντοι
16
για τις ασιατισσες θα διαφωνησω, για ολες τις υπολοιπες θα συμφωνησω!  οι ελληνιδες δεν ειναι καλες ουτε για τη χωρα τους παντως :uglystupid:
και οι ασιατισες αν ερθουν εδω αλλαζουν
φιλε μενω στην ολλανδια ,το ξερεις ,ενα σωρο ταυλανδες κ ινδονησιες
συμπεριφορα ιδια με τις ολλανδεζες
αλλαζουν τα γνησια προτυπα τους με τα μαλακισμενα προτυπα που εχουν εδω

 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Σ εμάς και μόνο εμάς! Το όλο θέμα είναι κάπως σαν τις βάσεις των σχολών! Τι εννοώ? Κάποιες έχουν τόση ζήτηση που φτάνουν ως ΒΑΣΗ τα 19.900 μόρια! και αυτό είναι η "βάση" ε?
Οταν εμείς στην προσπάθειά μας να ρίξουμε μια γκόμενα προσφέρουμε και προσφέρουμε και προσφέρουμε για μια κοπελίτσα νορμάλ τότε το όλο θέμα γαμιέται! Το αποτέλεσμα? ΑΝ θες γκόμενα πρέπει να χεις αυτό και εκείνο και το άλλο και το παράλλο και της Παναγιάς τα μάτια και δεν ξέρω και γω τι άλλο! Οπως πάντα δεν είναι όλες ίδιες αλλά συνήθως αυτές που δεν είναι έτσι απλά δεν κοιτάζονται ή άντε ψάξε βρες τες
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
τυπε μ εφτιαξες  :thumbsup:  :bounce-glasses:
εχω βιντεο καλ με μπανγκοκ :smitten: τωρα, τα λεμε παιδια  και να θυμαστε εχει και αλλου πορτοκαλιες που κανουν πορτοκαλια!  μην υποτιματε  και τις γειτονισες αλβανιδες και σκοπιανες, γνωστος μου με αλβανιδα αν και επιφυλακτικος στην αρχη, ειναι καργα ευτηχισμενος  (δε μιλαμε για εκδιδομενες φυσικα απ οποιαδηποτε χωρα :uglystupid:)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σ εμάς και μόνο εμάς! Το όλο θέμα είναι κάπως σαν τις βάσεις των σχολών! Τι εννοώ? Κάποιες έχουν τόση ζήτηση που φτάνουν ως ΒΑΣΗ τα 19.900 μόρια! και αυτό είναι η "βάση" ε?
Οταν εμείς στην προσπάθειά μας να ρίξουμε μια γκόμενα προσφέρουμε και προσφέρουμε και προσφέρουμε για μια κοπελίτσα νορμάλ τότε το όλο θέμα γαμιέται! Το αποτέλεσμα? ΑΝ θες γκόμενα πρέπει να χεις αυτό και εκείνο και το άλλο και το παράλλο και της Παναγιάς τα μάτια και δεν ξέρω και γω τι άλλο! Οπως πάντα δεν είναι όλες ίδιες αλλά συνήθως αυτές που δεν είναι έτσι απλά δεν κοιτάζονται ή άντε ψάξε βρες τες

Aπέλαση ολες τωρα τυπε η πιο σιγουρη λύση  :grin:
αλλα αμα τις απελάσουμε θα κόψει και η κλαούρα
και κατ'επεκταση το γέλιο  :2funny: :2funny:

περα απο τις ελλεηνιδες παντως τις οποιες δεν έχω λογο
να τις υποστηριξω. Υπάρχουν κάτι τύποι που τα περιμενουν ολα έτοιμα
και δεν κανουν τιποτα και μετα βγαινουν και λενε "ξέρεις , ειναι καργιολες"

δεν πάει ετσι . Μια ζωη αυτη τη φραση θα λενε.  :-

Αυτοι οι τυποι ειναι ο μοναδικος λογος που κάποιες φορες στο παρελθον
έχω υποστηριξει ελλεηνιδες.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.664
Πόντοι
41.129
πατε στο θεμα ΧΡΥΣΑ ΧΡΥΣΑΚΙ ΓΑΤΑΚΙ  να δειτε πως μερικοι απο εδω μεσα κανετε αυτο το μπαζο θεα,και αν βγει αυτη στο κλαρι και ζηταει χιλιαρικο για πηδημα θα τρεξετε να το δωσετε..
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
φανταζεσαι να μενουν οι ελλεηνιδες μονες τους με αλβανους  πακιστανους και λαθρομεταναστες   :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
θα τις σαπισουν στο ξυλο αυτοι (και καλα θα τις κανουν) οχι σαν και μας τους αγαπουληδες :uglystupid:    θα γινουν επιτελους ανθρωποι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom