Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
κανε ενα πειραμα .Φορα ενα παντελονι με μαλακο υφασμα ,μην φορεσεις εσωρρουχο και παιξε τον να σου σηκωθει .αν κατορθωσεις και τον κρατησεις σηκωμενο και πας καπου που να εχει κοπελλες 16-17 ετων ,θα δεις πως θα κοιτανε απροκαλυπτα το φουσκωμα του παντελονιου σου.
Οι μεγαλυτερες θα κοιτανε πιο διακριτικα.
Μετά απ' αυτό δοκίμασε κι ένα άλλο πείραμα, αγόρασε ένα στριγκ και πέρασε το στα αυτιά σου σα τη μάσκα που φοράγαμε για τη γρίπη και βγες έξω. Τα αποτελέσματα θα σε εκπλήξουν, είμαι σίγουρος
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Μετά απ' αυτό δοκίμασε κι ένα άλλο πείραμα, αγόρασε ένα στριγκ και πέρασε το στα αυτιά σου σα τη μάσκα που φοράγαμε για τη γρίπη και βγες έξω. Τα αποτελέσματα θα σε εκπλήξουν, είμαι σίγουρος
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • qwe.jpg
    qwe.jpg
    20,1 KB · Εμφανίσεις: 12

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
οχι ρε το χουμε καταλαβει....ολες πουτσοζητιανες λεμε ειναι.....αλλα μετα γιατι ειναι μονες τα σαββατοβραδα δεν καταλαβαινω..... :think:
Για τον ιδιο λογο ,που ενω δεν εχουν δουλεια ,δεν πανε π.χ. να φυλαξουν παιδια ,να βγαλουν ενα καλο μεροκαματο .Δες την χρυση ευκαιρια ,δεν υπαρχει ελληνιδα μπέϊμπυ σιτερ.
Ουτε να δουλεψουν πανε ,ουτε να κανουν σεξ .
Βλεπεις στο εξωτερικο ,οι μπέϊμπυ σιτερ ειναι φοιτητριες και μπορει να ειναι και απο πλουσια οικογενεια.Εδω οι ελληνιδες ειναι ψωροφαντασμενες.
Κοπελλα στην γειτονια μου 25 χρονω ,ανεργη και αφραγκη ,παραπονιεται και της λεω να δουλεψει ,να φυλαει παιδια ,και δεν το κανει .Ουτε γκομενο εχει .
Εχουν γινει οι περισσοτερες ψοφιμια.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Σου κακοπέφτει η Μπατζέλη ρε μαλάκα;

:think:

Ρε αι τράβα κοίτα τη μούρη σου στο καθρέφτη, που μου θες και παρτούζες και ρίχνεις άκυρα στη χοντρέλα φίλη σου.

:think: :think:

Γεμίσαμε μαλάκες εδω μέσα. Μαστουρωμένη ήταν η Ρωσίδα και σ' άφησε να τη γαμήσεις;

:think: :think: :think:

Χαιρετίσματα στη γυναίκα σου.. κοίτα μην ανακαλύψει και αυτή τις φώτος... καρπαζοεισπράκτορα :2funny:

:think: :think: :think: :think:

Δεν γαμάς Αλίντισσα, όσες παπαρολογίες και να γράψεις :2funny:

Δεν είναι στις προθέσεις μου να την γαμήσω.... Στόχος μου είναι να έχω επιπλέον έκπτωση στα εμπορεύματα του μαγαζιού της....... :grin: :grin: :grin:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
ευτυχως που υπάρχουν οι έλληνες που δουλέυουν οικοδομή και σώζουν το ΑΕΠ της χώρας μας...
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
εμενα παντως οταν μου σηκωνεται προσπαθω να το κρυψω
παντως μια φορα ειχα μπει σε ενα μαγαζι με ρουχα ειχε 5 πωλητριες και επειδη εβρεχε φοραγα αδιαβροχο λογο μοτο κατω απο το αδιαβροχο φουσκωνε το τσαντακι μεσης και ξαφνικα τις βλεπω ολες να με κοιτανε να κρυφομιλανε και να γελανε μολις το ψιλιαζομαι κατεβαζω το αδιαβροχο και τους λεω κοριτσια το τσαντακι ειναι τι στο διαολο 30 ποντους πουτσα θα ειχα και στο πλαι θα ηταν :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αρα το εχεις διαπιστωσει στην πραξη.Οι γκομενες κοιταζουν παντα  το "φουσκωμα" του παντελονιου του αντρα.
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.571
Κριτικές
31
Like
13.155
Πόντοι
5.097
Για τον ιδιο λογο ,που ενω δεν εχουν δουλεια ,δεν πανε π.χ. να φυλαξουν παιδια ,να βγαλουν ενα καλο μεροκαματο .Δες την χρυση ευκαιρια ,δεν υπαρχει ελληνιδα μπέϊμπυ σιτερ.
Ουτε να δουλεψουν πανε ,ουτε να κανουν σεξ .
Βλεπεις στο εξωτερικο ,οι μπέϊμπυ σιτερ ειναι φοιτητριες και μπορει να ειναι και απο πλουσια οικογενεια.Εδω οι ελληνιδες ειναι ψωροφαντασμενες.
Κοπελλα στην γειτονια μου 25 χρονω ,ανεργη και αφραγκη ,παραπονιεται και της λεω να δουλεψει ,να φυλαει παιδια ,και δεν το κανει .Ουτε γκομενο εχει .
Εχουν γινει οι περισσοτερες ψοφιμια.
φοβουντε μηπως τις πηδηξουν οι πατεραδες βλεπουν πολλες τσοντες βλεπεις :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Προς τις ελλεηνιδες του σαιτ:

Ενω ημουν στον κομμωτη μου, ο οποιος κουρευε εναν αλλο πελατη εκεινη την ωρα, αρχισε συζητηση περι γυναικων. Και αρχιζει ο πελατης αυτος να κραζει την κορη του:

"... 20 χρονων κοπελα, αντι να βγει εξω, να βρει κανα γκομενο, να αρπαξει κανα πουτσο, μου καθεται σπιτι με τα κουνελια (κατοικιδια)....."

Ετσι ακριβως τα ειπε ο ανθρωπος...

Δεν έχει μάθει ακόμη το κορίτσι να πνίγει το κουνέλι..... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
το να της αρεσει μοναχα του ηρωα της και να κοροιδευει οποιον τρομπα κανει το πειραμα που προτεινει ο ερευνητης δεν παιζει?
ναι αλλα το πειραμα τον λεοντα γαμαει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Αρα το εχεις διαπιστωσει στην πραξη.Οι γκομενες κοιταζουν παντα  το "φουσκωμα" του παντελονιου του αντρα.
Ρε παιχταρά καλά σου λέει ο άλλος, όταν σου σηκώνεται περπατάς αγέρωχα και γέρνεις προς τα πίσω αντί να το κρύψεις; Μήπως βάζεις και τα βελάκια που βάζει κι η τροχαία στα έργα; :think:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ευτυχως που υπάρχουν οι έλληνες που δουλέυουν οικοδομή και σώζουν το ΑΕΠ της χώρας μας...
Η οικοδομη ειναι πολυ σκληρη δουλεια .Το να φυλαξεις παιδια ,μπορει να το κανει οποιαδηποτε γυναικα .Και ομως οι ελληνιδες ,αφραγκες και ανεργες δεν το κανουν .Δες την "χρυση ευκαιρια ".
Σαν ψοφιμια ,δεν δουλευουν ,αλλα ουτε και κανουν σεξ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom