Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Ο LION ειναι ωραιο παλληκαρι .Οι ανοργασμικες γκομενες λενε οτι αν κανει καμακι "ειναι λιγουρης " .Οι ΜΟΥΝΑΡΕΣ ομως ΞΕΝΕΣ που δεν ακουν τις ανοργασμικες ,πηδιουνται και το ευχαριστιουνται ,με τον ΛΙΟΝ που ειναι ωραιος και μαγκας .Οπως οι ανοργασμικες ονομαζουν "λιγουρηδες" οσους κανουν καμακι ,ετσι και οι πατσοκοιλιες κακολογουν οσους πανε στο γυμναστηριο .
Δεν ειναι το φυσιολογικο να γυμναζεται και να κανει ερωτα ο ανθρωπος ,...αλλα να ειναι αγυμναστος και ανεραστος ....συμφωνα με τις ανοργασμικες !

Ο LION ειναι ωραιο παλληκαρι
εχει απενταντι 3 μπαζολες
πρεπει να τους την πεσει?

 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
γιατί ρε ερευνητή, όποιος δεν έχει σχέδιο μάχης παναπεί ότι δεν κάνει καμάκι?  :think:
Βρε ΒΟΟΜΒ μπας και εισαι δικια μας Κρητικια ?
Πολυ ξηγημενη σε βλεπω.

Οσον αφορα την ερωτηση σου : Το ξαναλεω ,οχι γιατι δεν το καταλαβες ,αλλα γιατι σε 1-2 ωρες θα βγουμε για την σαββατιατικη εξοδο.
Αν θες ,παρατηρησε λιγο το τι συμβαινει.
Γιατι οτα μιλαει ΕΥΓΕΝΙΚΑ ενας ωραιος/καλοντυμενος/συμπαθης αντρας σε μια ελληνιδα ,για να την γνωρισει ,αντιδρα (στις περισσοτερες περιπτωσεις ) οπως αντιδρα ?
Μηπως γιατι ο ΕΓΩΪΣΜΟΣ της ειναι πιο δυνατος απο την επιθυμια για ερωτα ?
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ο LION ειναι ωραιο παλληκαρι
εχει απενταντι 3 μπαζολες
πρεπει να τους την πεσει?
Οι αντρες δεν κανουν καμακι "γιατι πρεπει" ,αλλα γιατι ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ .Το τι γουσταρουν το ξερουν αυτοι .
Οι ελληνιδες σκεφτονται υπερβολικα με το "ΠΡΕΠΕΙ ".
Δεν αφηνουν τον εαυτο τους ελευθερο και ιδου τα αποτελεσματα .
Σημερα Σαββατο ,ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ποια ειναι .
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ο λάιον αγαπάει τις γυναίκες  :rockon:

ό,τι καταλαβαίνει ο καθένας από αυτό  :2funny: :2funny:

τελικά όλοι ξέρουμε τι και πώς πηδάει ο λάιον βλέπω, κι ας μην έχει πει λέξη αυτός  :rockon: :rockon:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
αυτο εννοώ.
οτι την πεφτει μονο οταν γουσταρει και όχι όποτε του δινεται η ευκαιρια.
νομιζω οτι ειναι και το πρεπων γουστα ειναι αυτα εαν την πεφτη συνεχεια ποιο το αποτελεσμα?
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
αν γουσταρει γιατι οχι?
Μαγκα Σοτιροφ ,οχι μονο στην Ρωσσια ,αλλα και στην Ευρωπη καιτην Αμερικη ,οι γκομενες ειναι πιο ΑΝΕΤΕΣ.
Στη Νεα Υορκη ,αν μιλησεις σε μια γκομενα π.χ.σε ενα Σουπερ Μαρκετ ,θα σου χαμογαλασει και θα φλερταρει.
Μονο αν πας σε ...μουσουλμανικες χωρες ,θα θεωρησις συγκριτικα τις ελληνιδες ανετες !Που δεν εχουν μαλιστα ,κομμενες κλειτοριδες ,για να αυνανιζονται
ελευθερα !(βλ.τοφιλμ ,το λουλουδι της ερημου ,που ανφερεται στην κλειτοριδεκτομη )
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
ο λάιον αγαπάει τις γυναίκες  :rockon:

ό,τι καταλαβαίνει ο καθένας από αυτό  :2funny: :2funny:

τελικά όλοι ξέρουμε τι και πώς πηδάει ο λάιον βλέπω, κι ας μην έχει πει λέξη αυτός  :rockon: :rockon:
Εχεις ελεγξει και τα πμ ?
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Μαγκα Σοτιροφ ,οχι μονο στην Ρωσσια ,αλλα και στην Ευρωπη καιτην Αμερικη ,οι γκομενες ειναι πιο ΑΝΕΤΕΣ.
Στη Νεα Υορκη ,αν μιλησεις σε μια γκομενα π.χ.σε ενα Σουπερ Μαρκετ ,θα σου χαμογαλασει και θα φλερταρει.
Μονο αν πας σε ...μουσουλμανικες χωρες ,θα θεωρησις συγκριτικα τις ελληνιδες ανετες !Που δεν εχουν μαλιστα ,κομμενες κλειτοριδες ,για να αυνανιζονται
ελευθερα !(βλ.τοφιλμ ,το λουλουδι της ερημου ,που ανφερεται στην κλειτοριδεκτομη )

σε ποιες χωρες εχεις πάει να ζήσεις μονιμα?
με ποιες ξενες έχεις κάνει μόνιμη σχεση και πόσο κρατησε?
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Μαγκα Σοτιροφ ,οχι μονο στην Ρωσσια ,αλλα και στην Ευρωπη καιτην Αμερικη ,οι γκομενες ειναι πιο ΑΝΕΤΕΣ.
Στη Νεα Υορκη ,αν μιλησεις σε μια γκομενα π.χ.σε ενα Σουπερ Μαρκετ ,θα σου χαμογαλασει και θα φλερταρει.
Μονο αν πας σε ...μουσουλμανικες χωρες ,θα θεωρησις συγκριτικα τις ελληνιδες ανετες !Που δεν εχουν μαλιστα ,κομμενες κλειτοριδες ,για να αυνανιζονται
ελευθερα !(βλ.τοφιλμ ,το λουλουδι της ερημου ,που ανφερεται στην κλειτοριδεκτομη )
συμφωνω.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
σε ποιες χωρες εχεις πάει να ζήσεις μονιμα?
με ποιες ξενες έχεις κάνει μόνιμη σχεση και πόσο κρατησε?
Ειμαι πανω απο 12 χρονια μεγαλυτερος σου ,αν εισαι οσο εχεις πει σε αλλο θρεντ.
Εχω ταξιδεψει σε πολλες χωρες.
Δεν χρειαζεται ομως να ασπασθεις τα δικα μου συμπερασματα ,μπορεις να κανεις τις παρατηρησεις ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ,χωρις να ακους τις φιλες σου ,απαραιτητα.
Οσον αφορα τις ΞΕΝΕΣ ,δεν χρειαζεται να πας Νεα Υορκη και να μεινεις 6 μηνες ,οπως εμεινα ,για να διαπιστωσεις ΠΟΣΟ ΑΝΕΤΕΣ ειναι οι Αμερικανες.
Ερχονται και στην ελλαδα και μπορει να  παρατηρησεις
πως φερονται.
Εσυ που εισαι μικρη ,απ'οτι λες ,μπορεις να ΞΕΦΥΓΕΙΣ απο την πλυση εγκεφαλου που πανε να σου κανουν οι ανοργασμικες γυναικες ,και να καταλαβεις μονη σου πως παιζει η φαση .Αφου μαλιστα το 70% των ελληνιδων ειναι ΜΟΝΕΣ τους ,αυτο σημαινει οτι υπαρχουν και πολλοι αντρες ελευθεροι και μπορεις να βρεις γκομενο
ΠΟΛΥ αξιολογο.Η προσφορα-ζητηση στην ελλαδα ειναι ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ .Γι'αυτο αν εισαι γυναικα πρεπει να ΧΑΙΡΕΣΑΙ !Κανε σχεση να το ευχαριστηθεις και ασε τις ανεραστες να λενε !
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Ειμαι πανω απο 12 χρονια μεγαλυτερος σου ,αν εισαι οσο εχεις πει σε αλλο θρεντ.
Εχω ταξιδεψει σε πολλες χωρες.
Δεν χρειαζεται ομως να ασπασθεις τα δικα μου συμπερασματα ,μπορεις να κανεις τις παρατηρησεις ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ,χωρις να ακους τις φιλες σου ,απαραιτητα.
Οσον αφορα τις ΞΕΝΕΣ ,δεν χρειαζεται να πας Νεα Υορκη και να μεινεις 6 μηνες ,οπως εμεινα ,για να διαπιστωσεις ΠΟΣΟ ΑΝΕΤΕΣ ειναι οι Αμερικανες.
Ερχονται και στην ελλαδα και μπορει να  παρατηρησεις
πως φερονται.
Εσυ που εισαι μικρη ,απ'οτι λες ,μπορεις να ΞΕΦΥΓΕΙΣ απο την πλυση εγκεφαλου που πανε να σου κανουν οι ανοργασμικες γυναικες ,και να καταλαβεις μονη σου πως παιζει η φαση .Αφου μαλιστα το 70% των ελληνιδων ειναι ΜΟΝΕΣ τους ,αυτο σημαινει οτι υπαρχουν και πολλοι αντρες ελευθεροι και μπορεις να βρεις γκομενο
ΠΟΛΥ αξιολογο.Η προσφορα-ζητηση στην ελλαδα ειναι ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ .Γι'αυτο αν εισαι γυναικα πρεπει να ΧΑΙΡΕΣΑΙ !Κανε σχεση να το ευχαριστηθεις και ασε τις ανεραστες να λενε !

Αν την πεσω σε γκόμενο που παρακολουθει το σαιτ θα φαω πορτα με το που θα μιλήσω ελληνικα.
να δοκιμάσω την τυχη μου με Ολλανδό?
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Αν την πεσω σε γκόμενο που παρακολουθει το σαιτ θα φαω πορτα με το που θα μιλήσω ελληνικα.
να δοκιμάσω την τυχη μου με Ολλανδό?
αχαχαχααχχααχαχαχαχ
αχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Αν την πεσω σε γκόμενο που παρακολουθει το σαιτ θα φαω πορτα με το που θα μιλήσω ελληνικα.
να δοκιμάσω την τυχη μου με Ολλανδό?

Που να τον βρεις τον Ολλανδο εδώ μέσα? Προσπάθησε να μιλήσεις ολλανδικά καλύτερα ;)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
οι νεοϋορκέζες είναι άλλη ράτσα από τις υπόλοιπες αμερικανές, το λένε και το παινεύονται.

με 6 μήνες στη νιου γιορκ αυτό τουλάχιστον δεν έπρεπε να το πεις  :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ειμαι πανω απο 12 χρονια μεγαλυτερος σου ,αν εισαι οσο εχεις πει σε αλλο θρεντ.
Εχω ταξιδεψει σε πολλες χωρες.
Δεν χρειαζεται ομως να ασπασθεις τα δικα μου συμπερασματα ,μπορεις να κανεις τις παρατηρησεις ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ,χωρις να ακους τις φιλες σου ,απαραιτητα.
Οσον αφορα τις ΞΕΝΕΣ ,δεν χρειαζεται να πας Νεα Υορκη και να μεινεις 6 μηνες ,οπως εμεινα ,για να διαπιστωσεις ΠΟΣΟ ΑΝΕΤΕΣ ειναι οι Αμερικανες.
Ερχονται και στην ελλαδα και μπορει να  παρατηρησεις
πως φερονται.
Εσυ που εισαι μικρη ,απ'οτι λες ,μπορεις να ΞΕΦΥΓΕΙΣ απο την πλυση εγκεφαλου που πανε να σου κανουν οι ανοργασμικες γυναικες ,και να καταλαβεις μονη σου πως παιζει η φαση .Αφου μαλιστα το 70% των ελληνιδων ειναι ΜΟΝΕΣ τους ,αυτο σημαινει οτι υπαρχουν και πολλοι αντρες ελευθεροι και μπορεις να βρεις γκομενο
ΠΟΛΥ αξιολογο.Η προσφορα-ζητηση στην ελλαδα ειναι ΥΠΕΡ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ .Γι'αυτο αν εισαι γυναικα πρεπει να ΧΑΙΡΕΣΑΙ !Κανε σχεση να το ευχαριστηθεις και ασε τις ανεραστες να λενε !
το 1970 γεννηθηκες φιλε μου; :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom