Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
γιατι ολοι εδω μου γαματε το νικ?
Δεν ξερω τι εχεις με τις Ελληνιδες αλλα εγω δεν εχω τοση εμπαθεια Οκ δεν ειναι οι πιο μουναρες στον κοσμο αλλα τι να κανουμε Αυτο με τις ξυνισμενες φατσες δυστυχως συμβαινει αλλα συμβαινει γενικα στην ευρωπη Που οι γυναικες ειναι χωρτασμενες απο ολες τις πλευρες
Σε ποιες χωρες εχεις ταξιδεψει παζουζου ?
Και ποσες φορες ,ωστε να εχεις αρκετες προσωπικες εμπειριες ?
Παρεμπιπτοντως εχεις δει σε αλλη χωρα ,οι οδηγοι να μην αφηνουν τους πεζους να περασουν οταν το πρασινο αναβοσβηνει ?
Η ελλειψη ευγενειας και τα ΞΥΝΑ ΜΟΥΤΡΑ των ελληνιδων ειναι ΜΟΝΑΔΙΚΑ στον κοσμο .Οι αντρες ελληνες δεν ειναι ευγενικοι ,αλλα τουλαχιστον δεν ειναι ξυνομουρηδες
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Σε ποιες χωρες εχεις ταξιδεψει παζουζου ?
Και ποσες φορες ,ωστε να εχεις αρκετες προσωπικες εμπειριες ?
Παρεμπιπτοντως εχεις δει σε αλλη χωρα ,οι οδηγοι να μην αφηνουν τους πεζους να περασουν οταν το πρασινο αναβοσβηνει ?
Η ελλειψη ευγενειας και τα ΞΥΝΑ ΜΟΥΤΡΑ των ελληνιδων ειναι ΜΟΝΑΔΙΚΑ στον κοσμο .Οι αντρες ελληνες δεν ειναι ευγενικοι ,αλλα τουλαχιστον δεν ειναι ξυνομουρηδες
Έλα τώρα που θα μας πλέξεις και το εγκώμιο του ελληνάρα!
 

Επισκέπτης
Σε ποιες χωρες εχεις ταξιδεψει παζουζου ?
Και ποσες φορες ,ωστε να εχεις αρκετες προσωπικες εμπειριες ?
Παρεμπιπτοντως εχεις δει σε αλλη χωρα ,οι οδηγοι να μην αφηνουν τους πεζους να περασουν οταν το πρασινο αναβοσβηνει ?
Η ελλειψη ευγενειας και τα ΞΥΝΑ ΜΟΥΤΡΑ των ελληνιδων ειναι ΜΟΝΑΔΙΚΑ στον κοσμο .Οι αντρες ελληνες δεν ειναι ευγενικοι ,αλλα τουλαχιστον δεν ειναι ξυνομουρηδες
εχω ταξιδεψει αρκετα και αρκετες φορες σε πολλες χωρες του κοσμου για τους οδηγους εχεις παει στην Αιγυπτο? στο Μαροκο? για τις γυναικες εχεις δει τοσα λιγουρια πισω απο γκομενες εκτως απο εδω?
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Το ξαναλεμε ,το 70% των ελληνιδων απο 18-45 ετων ειναι ΜΟΝΕΣ,
χωρις σεξουαλικο συντροφο .(Πηγη ,Ελληνικο Σεξολογικο Ινστιτουτο
Μιχαλακοπουλου 58 ,Αθηνα).Σας φαινεται μεγαλο το νουμερο ?
Παρασκευη ,σαββατο ,κυριακη οταν βγαινετε εξω ,παρητηρειστε ποσες
γυναικες εχουν βγει για διασκεδαση και ειναι ΜΟΝΕΣ ,χωρις αντρα .
Το παραμυθι που σερβιρουν στον εαυτο τους ειναι οτι "αν κουνησω την ουριτσα μου ,οποιον θελω θα τον εχω ".Και ετσι δεν τα φτιαχνουν με κανενα ,αφου "ολοι τις θελουνε " ,και περιμενουν τον Πριγκηπα .
Και μενουν ετσι πεινασμενες ,αφου οι πριγκηπες ,ως γνωστον ειναι λιγοι αλλα και εκλεκτικοι.
Πως μπορει να βελτιωθει αυτη η κατασταση ?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
γιατί να βελτιωθεί?

από πίτα που δεν τρως τι σε νοιαζει κι αν καεί  :rockon: :rockon: :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Το ξαναλεμε ,το 70% των ελληνιδων απο 18-45 ετων ειναι ΜΟΝΕΣ,
χωρις σεξουαλικο συντροφο .(Πηγη ,Ελληνικο Σεξολογικο Ινστιτουτο
Μιχαλακοπουλου 58 ,Αθηνα).Σας φαινεται μεγαλο το νουμερο ?
Παρασκευη ,σαββατο ,κυριακη οταν βγαινετε εξω ,παρητηρειστε ποσες
γυναικες εχουν βγει για διασκεδαση και ειναι ΜΟΝΕΣ ,χωρις αντρα .
Το παραμυθι που σερβιρουν στον εαυτο τους ειναι οτι "αν κουνησω την ουριτσα μου ,οποιον θελω θα τον εχω ".Και ετσι δεν τα φτιαχνουν με κανενα ,αφου "ολοι τις θελουνε " ,και περιμενουν τον Πριγκηπα .
Και μενουν ετσι πεινασμενες ,αφου οι πριγκηπες ,ως γνωστον ειναι λιγοι αλλα και εκλεκτικοι.
Πως μπορει να βελτιωθει αυτη η κατασταση ?
πω ρε τι ειπε το ατομο τυφλα να εχει ο κομφουκιος.
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Οπως τα λες ειναι erevnitis!Το ποσες γκομενοπαρεες υπαρχουν π.χ στη μαγικη τριαδα Γκαζι-θησειο-Ψυρρη δεν περιγραφεται..Το θεμα ειναι ομως πως οι αγαμητες ελληνιδες δεν ψαχνουν για σεξουαλικο συντροφο απλα,αλλα για ΣΧΕΣΗ.Εμεις θελουμε να γαμαμε χωρις πολλα-πολλα και αναμεσα στις πιπες να λεμε και ενα "σ'αγαπω".Εκει πιστευω ειναι το προβλημα σημερα.Αυτες θελουν μια ζεστη αγκαλιτσα και γλυκολογα,ομως εμεις το μονο που θελουμε να παρασχουμε ειναι ανελεητο σφυροκοπημα στη κωλαρα τους και επιπονα gag sessions.Πρεπει να γινει μια συγκλιση των αντικρουομενων "θελω" των 2 φυλων για να αλλαξουν τα πραγματα.Χλωμο. :grin:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
γιατί να βελτιωθεί?

από πίτα που δεν τρως τι σε νοιαζει κι αν καεί  :rockon: :rockon: :rockon:
Υπαρχουν πολλες αξιολογες κοπελλες και ερωτικες που τις παρασυρουν οι ανοργασμικες και
συμπλεγματικες φιλες τους στην αγαμια .
Ειναι οπως τα ναρκωτικα .Ενα ποσοστο απο τους χρηστες
μπορει αμεσα να θεραπευθει ,γιατι μιμουνται καποιους
γνωστους του μονο και δεν ειναι πραγματικα ψυχολογικα εξαρτημενοι.
Ετσι και ενα ποσοστο ,απο το 70% ,μπορει να γλυτωσει απο την αγαμια ,στην οποια τις παρασυρουν οι ανοργασμικες -συνπλεγματικες φιλες τους.
Οσες φορες τα εχω φτιαξει με ελληνιδα, παντα μεχρι να τα φτιαξουμε καποια συμπλεγματικη φιλη της την
συμβουλευε να "περιμενει πρωτα ".
Ενω οι φιλοι αντρες λενε "γαμα την " ,οι φιλες λενε
"περιμενε".
Και εχουν μεινει στο "περιμενε" πολλες.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
γιατί να βελτιωθεί?

από πίτα που δεν τρως τι σε νοιαζει κι αν καεί  :rockon: :rockon: :rockon:

Γιατί είμαστε τοπικιστές και είθισται η πρώτη μας επιλογή να είναι τα Ελληνικά φρούτα. :grin:

Η ανάγκη μας κάνει να λοξοδρομούμε σε αποικιακά προϊόντα. :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Οπως τα λες ειναι erevnitis!Το ποσες γκομενοπαρεες υπαρχουν π.χ στη μαγικη τριαδα Γκαζι-θησειο-Ψυρρη δεν περιγραφεται..Το θεμα ειναι ομως πως οι αγαμητες ελληνιδες δεν ψαχνουν για σεξουαλικο συντροφο απλα,αλλα για ΣΧΕΣΗ.Εμεις θελουμε να γαμαμε χωρις πολλα-πολλα και αναμεσα στις πιπες να λεμε και ενα "σ'αγαπω".Εκει πιστευω ειναι το προβλημα σημερα.Αυτες θελουν μια ζεστη αγκαλιτσα και γλυκολογα,ομως εμεις το μονο που θελουμε να παρασχουμε ειναι ανελεητο σφυροκοπημα στη κωλαρα τους και επιπονα gag sessions.Πρεπει να γινει μια συγκλιση των αντικρουομενων "θελω" των 2 φυλων για να αλλαξουν τα πραγματα.Χλωμο. :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ε τον μαλακα τι ειπε.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Το ξαναλεμε ,το 70% των ελληνιδων απο 18-45 ετων ειναι ΜΟΝΕΣ,
χωρις σεξουαλικο συντροφο .(Πηγη ,Ελληνικο Σεξολογικο Ινστιτουτο
Μιχαλακοπουλου 58 ,Αθηνα).Σας φαινεται μεγαλο το νουμερο ?
Παρασκευη ,σαββατο ,κυριακη οταν βγαινετε εξω ,παρητηρειστε ποσες
γυναικες εχουν βγει για διασκεδαση και ειναι ΜΟΝΕΣ ,χωρις αντρα .
Το παραμυθι που σερβιρουν στον εαυτο τους ειναι οτι "αν κουνησω την ουριτσα μου ,οποιον θελω θα τον εχω ".Και ετσι δεν τα φτιαχνουν με κανενα ,αφου "ολοι τις θελουνε " ,και περιμενουν τον Πριγκηπα .
Και μενουν ετσι πεινασμενες ,αφου οι πριγκηπες ,ως γνωστον ειναι λιγοι αλλα και εκλεκτικοι.

Πως μπορει να βελτιωθει αυτη η κατασταση ?
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
πω ρε τι ειπε το ατομο τυφλα να εχει ο κομφουκιος.
ΑΛΤΕΚ 21 ,μικρε αλβανε ,πηγαινε πρωτα στρατο στην αλβανια και μετα κανε τον αντρα.Δεν ειναι κακο που εισαι αλβανος ,υπαρχουν πολλοι αξιολογοι αλβανοι
που οικογενειες τους υπερηφανευονται γι'αυτους.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Υπαρχουν πολλες αξιολογες κοπελλες και ερωτικες που τις παρασυρουν οι ανοργασμικες και
συμπλεγματικες φιλες τους στην αγαμια .
Ειναι οπως τα ναρκωτικα .Ενα ποσοστο απο τους χρηστες
μπορει αμεσα να θεραπευθει ,γιατι μιμουνται καποιους
γνωστους του μονο και δεν ειναι πραγματικα ψυχολογικα εξαρτημενοι.
Ετσι και ενα ποσοστο ,απο το 70% ,μπορει να γλυτωσει απο την αγαμια ,στην οποια τις παρασυρουν οι ανοργασμικες -συνπλεγματικες φιλες τους.
Οσες φορες τα εχω φτιαξει με ελληνιδα, παντα μεχρι να τα φτιαξουμε καποια συμπλεγματικη φιλη της την
συμβουλευε να "περιμενει πρωτα ".
Ενω οι φιλοι αντρες λενε "γαμα την " ,οι φιλες λενε
"περιμενε".
Και εχουν μεινει στο "περιμενε" πολλες.
:2funny: :2funny: :2funny: σε εχουν αφησει ολες στο περιμενε ερευνιτη της λουτσας.ρε συ οταν τα ειχες φτιαξει με ελληνιδες αυτες το ηξεραν η τους το κραταγες για εκπληξη;
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ΑΛΤΕΚ 21 ,μικρε αλβανε ,πηγαινε πρωτα στρατο στην αλβανια και μετα κανε τον αντρα.Δεν ειναι κακο που εισαι αλβανος ,υπαρχουν πολλοι αξιολογοι αλβανοι
που οικογενειες τους υπερηφανευονται γι'αυτους.
πω ρε πουστη με το να με λες αλβανο μου εσπασες το ηθικο γαμησε τα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Οπως τα λες ειναι erevnitis!Το ποσες γκομενοπαρεες υπαρχουν π.χ στη μαγικη τριαδα Γκαζι-θησειο-Ψυρρη δεν περιγραφεται..Το θεμα ειναι ομως πως οι αγαμητες ελληνιδες δεν ψαχνουν για σεξουαλικο συντροφο απλα,αλλα για ΣΧΕΣΗ.Εμεις θελουμε να γαμαμε χωρις πολλα-πολλα και αναμεσα στις πιπες να λεμε και ενα "σ'αγαπω".Εκει πιστευω ειναι το προβλημα σημερα.Αυτες θελουν μια ζεστη αγκαλιτσα και γλυκολογα,ομως εμεις το μονο που θελουμε να παρασχουμε ειναι ανελεητο σφυροκοπημα στη κωλαρα τους και επιπονα gag sessions.Πρεπει να γινει μια συγκλιση των αντικρουομενων "θελω" των 2 φυλων για να αλλαξουν τα πραγματα.Χλωμο. :grin:
Υπαρχει τροπος να αλλαξουν τα πραγματα.
1) Μην δινετε τιποτε ,πριν τα φτιαξετε με μια γκομενα.Μετα δως τα ολα.
Οι αγαπουληδες που τα δινουν ολα ,χωρις να εχουν κανει τιποτε ,χαλανε την πιατσα.
2)Προσπαθειστε να ΧΥΝΟΥΝ οι γκομενες καθε φορα που κανουν σεξ.Μασαζ ,προκαταρκτικα ,γλυψιμο κλπ.
Την καλυτερη διαφημιση θα την κανουν οι ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ
ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΕΣ γκομενες.
Και υπαρχουν και αλλοι τροποι ,να επιβληθουν στην κοινωνια ΟΙ ΚΑΒΛΕΣ γκομενες.
Τωρα εχουν περασει την γραμμη τους ΟΙ ΑΝΟΡΓΑΣΜΙΚΕΣ.
Οχι ολες ,στο 70%.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
πω ρε πουστη με το να με λες αλβανο μου εσπασες το ηθικο γαμησε τα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν ειναι κακο να εισαι αλβανος .Ειναι κακο
να μην εχεις παει πουθενα στρατο ,γιατι δεν μπορεις.
Εδω δεν εχεις υπηκοοτητα και δεν πας στην αλβανια γιατι εισαι κοπανατζης.
Ετσι δεν εισαι ουτε αλβανος ,ουτε ελληνας .
Σε πηραν χαμπαρι μικρε.
 

helios747

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.009
Like
0
Πόντοι
16
Το ξαναλεμε ,το 70% των ελληνιδων απο 18-45 ετων ειναι ΜΟΝΕΣ,
χωρις σεξουαλικο συντροφο .(Πηγη ,Ελληνικο Σεξολογικο Ινστιτουτο
Μιχαλακοπουλου 58 ,Αθηνα).Σας φαινεται μεγαλο το νουμερο ?
Παρασκευη ,σαββατο ,κυριακη οταν βγαινετε εξω ,παρητηρειστε ποσες
γυναικες εχουν βγει για διασκεδαση και ειναι ΜΟΝΕΣ ,χωρις αντρα .
Το παραμυθι που σερβιρουν στον εαυτο τους ειναι οτι "αν κουνησω την ουριτσα μου ,οποιον θελω θα τον εχω ".Και ετσι δεν τα φτιαχνουν με κανενα ,αφου "ολοι τις θελουνε " ,και περιμενουν τον Πριγκηπα .
Και μενουν ετσι πεινασμενες ,αφου οι πριγκηπες ,ως γνωστον ειναι λιγοι αλλα και εκλεκτικοι.
Πως μπορει να βελτιωθει αυτη η κατασταση ?
  σωστα τα λες,  ολο αυτο το 70% ειναι "καμμενο"  δεν αλλαζουν με τιποτα! γυναικες που δεν ειχαν μια μακροχρονια σχεση η ενα μακροχρονιο γαμο (ξερω καμποσες που παντρευτηκαν απο μηνες εως 1-2 χρονια) :headbang:  μεχρι τα  30, ειναι "καμενες" τερμα!  παμε παρακατω
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Δεν ειναι κακο να εισαι αλβανος .Ειναι κακο
να μην εχεις παει πουθενα στρατο ,γιατι δεν μπορεις.
Εδω δεν εχεις υπηκοοτητα και δεν πας στην αλβανια γιατι εισαι κοπανατζης.
Ετσι δεν εισαι ουτε αλβανος ,ουτε ελληνας .
Σε πηραν χαμπαρι μικρε.
ναι ρε γαμωτο το 298 τε στην χωρα της σαμου το ειδα στον υπνο μου φαινεται.το g3a3 ηταν φαντασιωση... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom