Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
και ποιος σου φταιει? εφαγες το τεστακι για το αν θα τρεξεις και ετρεξες. Παρε το πορισμα σου τωρα οτι καθεσαι παγκο και περιμενε τη κρουση με τα επομενα χιονια του χρονου.

Θα με ρωτησεις τωρα τι εννοω και θα σου πω αν δεν ησουνα αναπληρωματικος του παγκου δε θα ρωταγες καν. Σε γλυτωσα ενα ποστ

Μια απαντηση εχω...   ΡΑΦΙ, πακηδες, αλβανοι. Διαλεξτε και παρτε ελλεηνιδες. Γιατι δεν υπαρχουν αρκετοι μαλακες για ολες σας....


αφού τσιμπάτε ρε, καλά σας κάνουν  :rockon:
αντί να τη βάλετε κάτω να της κόψετε τα παιχνιδάκια κάθεστε σα μαμούχαλοι να σας κάνει ό,τι θέλει και μετά κλαψομουνιάζετε κι από πάνω...  :rockon:

Πουτσα και ξυλο, τα ζωα μονο ετσι καταλαβαινουν
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
πολυ ωραιο θεμα του thread και σημαντικο
πιστευω πως ουτως η αλλως οι γυναικες μαγκες μας επιλεγουν και απλα μας αφηνουνε την ψευδαισθηση πως εμεις κανουμε κουμαντο και καλα.
οι πολλες απαιτησεις,ο συγχρονος τροπος ζωης και αυτα που βλεπουν στην τηλεοραση τις χαλασανε
παντως υπαρχουν και καλες.μην ειμαστε ισοπεδωτικοι
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Μια απαντηση εχω...   ΡΑΦΙ, πακηδες, αλβανοι. Διαλεξτε και παρτε ελλεηνιδες. Γιατι δεν υπαρχουν αρκετοι μαλακες για ολες σας....


Πουτσα και ξυλο, τα ζωα μονο ετσι καταλαβαινουν

μια απαντηση εχω. Παλι θα τρεχεις παλι θα κλαις
 

vaglem

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
72
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παντως τι κωδικας συμπεριφορας και μαλακιες...  Οι περισσοτερες γυναικες δεν ξερουν τι τους γινεται συντροφοι... γι'αυτο και σηκωνω πιεση με τετοιες μαλακιες......ρε μιλαμε για ανισσοροπες.

Συμφωνω 100% μαζι σου φιλε μου.Και εγω εκανα την  :jerking: να την πεσω σε μια συναδελφο μου....εκεινη μου απαντησε πως με βλεπει φιλικα,ΟΚ  (τωρα το ποσες φορες με κοιτουσε λες και ηθελε να με βιασει ειναι αλλλουνου  :priest: :priest: :priest: ευαγγελιο).Τωρα ψιλο ειμαστε λιγο ψυχρα και μου κανει νουμερα και καλα με ενα φιλο-συναδελφο.ΜΩΡΗ ΛΟΥΛΟΥ αφου δε με γουσταρεις,τι θελεις να ζηλεψω ???? Kiss my  :kissass: .Sorry αλλα πολλες φορες δεν αξιζει να χαλιομαστε για κανεναν !!!! Πολλες φορες το χρυσαφι ειναι ανθρακας !!! Θα τρεχω εγω στα γυμναστηρια για μερικες πατσολες με μ..νακι !!! Βρε ουστ,μη μασαμε !!!!Αντε παλι μου ανεβηκε η πιεση βραδιατικα ,νεο παιδι, μαλλον θα ακολουθησει..... :fuck2: .Καποιες απο οτι φαινεται μας εκτιμουν πολυ περισσοτερο αν και τανες !!!! Χαιρετω την παρεα.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
πολυ ωραιο θεμα του thread και σημαντικο
πιστευω πως ουτως η αλλως οι γυναικες μαγκες μας επιλεγουν και απλα μας αφηνουνε την ψευδαισθηση πως εμεις κανουμε κουμαντο και καλα.
οι πολλες απαιτησεις,ο συγχρονος τροπος ζωης και αυτα που βλεπουν στην τηλεοραση τις χαλασανε
παντως υπαρχουν και καλες.μην ειμαστε ισοπεδωτικοι

Υπαρχουν ρε φιλε, δεν ειμαστε απολυτοι ουτε παραλογοι. Δεν εχω προβλημα με ανθρωπους, με συμπεριφορες εχω προβλημα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
πολυ ωραιο θεμα του thread και σημαντικο
πιστευω πως ουτως η αλλως οι γυναικες μαγκες μας επιλεγουν και απλα μας αφηνουνε την ψευδαισθηση πως εμεις κανουμε κουμαντο και καλα.
οι πολλες απαιτησεις,ο συγχρονος τροπος ζωης και αυτα που βλεπουν στην τηλεοραση τις χαλασανε
παντως υπαρχουν και καλες.μην ειμαστε ισοπεδωτικοι
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


στο τελος την κλωτσησες την καρδαρα με το γαλα..... :headbang:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μια απαντηση εχω...   ΡΑΦΙ, πακηδες, αλβανοι. Διαλεξτε και παρτε ελλεηνιδες. Γιατι δεν υπαρχουν αρκετοι μαλακες για ολες σας....


Πουτσα και ξυλο, τα ζωα μονο ετσι καταλαβαινουν

οχοχοχοχοοοο, έλα μην κλαις, θα σου ξαναπάρει κάποια πίπα και όλα θα είναι καλά μετά
 

αποστόλης2

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Kαθε Ελληνιδα εχει και τους δονητες τις, οποια δεν εχει να τρεξει γρηγορα να παρει να μην χασει την ευκαιρια
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
οχοχοχοχοοοο, έλα μην κλαις, θα σου ξαναπάρει κάποια πίπα και όλα θα είναι καλά μετά
κανε ενα ψυχικο και συ μαρη.....τι ειναι μια πουτσα ακομη μπρος στην δοξα;θα γινεις η σωτηρας των ελλεηνιδων.... :rockon: :rockon: :rockon:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
αυτα τα δηθεν και σε βλεπω σα φιλο και ολες αυτες οι παπαριες φταινε που οι ελεεινηδες θα μεινουν στο ΡΑΦΙ
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
οχοχοχοχοοοο, έλα μην κλαις, θα βρεθεί πάλι μια να σου πάρει πίπα και όλα θα είναι καλά μετά

Εσενα παντως δεν στον δινω για πιπα. Πλεον το εμπορευμα ειναι μονο για εξαγωγη λογω τοπου κατοικιας και επιλογων.

μια απαντηση εχω. Παλι θα τρεχεις παλι θα κλαις

Μπα χλωμο...το εχω ξαναπει εδω μεσα. Οταν γνωρισα καλα τις γυναικες εκτιμησα ακομα περισσοτερο τις ιεροδουλες -cg -ct.

Συμφωνω 100% μαζι σου φιλε μου.Και εγω εκανα την  :jerking: να την πεσω σε μια συναδελφο μου....εκεινη μου απαντησε πως με βλεπει φιλικα,ΟΚ  (τωρα το ποσες φορες με κοιτουσε λες και ηθελε να με βιασει ειναι αλλλουνου  :priest: :priest: :priest: ευαγγελιο).Τωρα ψιλο ειμαστε λιγο ψυχρα και μου κανει νουμερα και καλα με ενα φιλο-συναδελφο.ΜΩΡΗ ΛΟΥΛΟΥ αφου δε με γουσταρεις,τι θελεις να ζηλεψω ???? Kiss my  :kissass: .Sorry αλλα πολλες φορες δεν αξιζει να χαλιομαστε για κανεναν !!!! Πολλες φορες το χρυσαφι ειναι ανθρακας !!! Θα τρεχω εγω στα γυμναστηρια για μερικες πατσολες με μ..νακι !!! Βρε ουστ,μη μασαμε !!!!Αντε παλι μου ανεβηκε η πιεση βραδιατικα ,νεο παιδι, μαλλον θα ακολουθησει..... :fuck2: .Καποιες απο οτι φαινεται μας εκτιμουν πολυ περισσοτερο αν και τανες !!!! Χαιρετω την παρεα.

Οσο για τις συμπεριφορες μερικων γυναικων, ειδικα αυτων απο "καλα" σπιτια, δεν φταιει κανεις αλλος απο τους ιδιους τους γονεις τους και την ανατροφη που τους εδωσαν... Και φυσικα μην ξεχασουμε και τους μουνοδουλους που για να γαμησουν την βγαζουν την αλλη μοντελο....

κανε ενα ψυχικο και συ μαρη.....τι ειναι μια πουτσα ακομη μπρος στην δοξα;θα γινεις η σωτηρας των ελλεηνιδων.... :rockon: :rockon: :rockon:

Ψυχικο κανουν οι αντρες που ασχολουνται μαζι σας! Αληθεια απο Λευκαδα εισαι πουλακι μου (μαρη!)?

ΠΟΥΤΣΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
αυτό δεν είναι τίποτα φίλε...

γνωρίζω εγώ ένα μουνάκι γύρω στα 19.Κλείνουμε ποτάκι οι δυό μας την άλλη μέρα, και τη φασώνω ελαφρά.Το βράδυ μου στέλνει μηνυμα ότι ήταν λάθος αυτό που έγινε και πως θέλει να μείνει μόνη.Λέω οκ...την άλλη μέρα το πρωϊ μου λέει κλαίγοντας,πως μετάνιωσε και πως θέλει να ξαναβρεθούμε σπίτι της.Πάω εκεί και μου τη ξαναφασώνω και τελειώνω με πίπα στο στόμα της :pipa1:.Δε με άφησε να τη γαμήσω.Φεύγοντας,ώντας στον ηλεκτρικό για το σπίτι μου στέλνει μήνυμα ότι δε θέλει να ξαναβρεθούμε γιατί έχει γκόμενο που είναι φαντάρος και τον αγαπάει..βγάζετε εσείς νόημα????? :bigdick:
Eίσαι μικροψώλης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom