Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
δεν κανει doggie  η boomb.για ποια την περασες;ουτε καμια αλλη του σαιτ...
Ξέρεις τι μου θύμησες? Την Σάντρα στην 5ήμερη. Σιγανοπαπαδιά στο σχολείο, αλλά στην εκδρομή πήρε όλο τον όροφο. :cheesy:

5 ορόφους είχε το ξενοδοχείο, 5-0 έγραψε το κοντέρ στο τέλος. Πως λέμε, Γιουβέντους - gayroi? Κάπως έτσι... :2funny:
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρεις τι μου θύμησες? Την Σάντρα στην 5ήμερη. Σιγανοπαπαδιά στο σχολείο, αλλά στην εκδρομή πήρε όλο τον όροφο. :cheesy:

5 ορόφους είχε το ξενοδοχείο, 5-0 έγραψε το κοντέρ στο τέλος. Πως λέμε, Γιουβέντους - gayroi? Κάπως έτσι... :2funny:
καλη μουναρα ητανε η σαντρα?
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Κοντοπούτανο - αλλά το πήγαινε τρελά το γράμμα. Αυτό που λέμε η καυτή Ελληνίδα που δε δείχνει με τίποτα ότι μπορεί να σου αλλάξει την Παναγία στα γαμήσια.

Πρέπει να είχε χάσει παρθενιά απ΄ τα 12. :rolleyes:
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Κοντοπούτανο - αλλά το πήγαινε τρελά το γράμμα. Αυτό που λέμε η καυτή Ελληνίδα που δε δείχνει με τίποτα ότι μπορεί να σου αλλάξει την Παναγία στα γαμήσια.

Πρέπει να είχε χάσει παρθενιά απ΄ τα 12. :rolleyes:
καταλαβα.σαν την κορη τις καθηγητριας μου που γαμουσα.φορουσε μπλουζες ζιβανγκο και βρακια αντισκινα,και οταν τα εβγαζε,δεν την επιανε στο γαμησι ουτε η σασα μπαστα που λενε στο αλλο θρεντ.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
26
Πόντοι
66
καταλαβα.σαν την κορη τις καθηγητριας μου που γαμουσα.φορουσε μπλουζες ζιβανγκο και βρακια αντισκινα,και οταν τα εβγαζε,δεν την επιανε στο γαμησι ουτε η σασα μπαστα που λενε στο αλλο θρεντ.

Και η Σάσα Μπάστα φοράει βρακιά αντίσκηνα. :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ξέρεις τι μου θύμησες? Την Σάντρα στην 5ήμερη. Σιγανοπαπαδιά στο σχολείο, αλλά στην εκδρομή πήρε όλο τον όροφο. :cheesy:

5 ορόφους είχε το ξενοδοχείο, 5-0 έγραψε το κοντέρ στο τέλος. Πως λέμε, Γιουβέντους - gayroi? Κάπως έτσι... :2funny:
καλα εκανε το κοριτσι και το δινε αερα το μουνακι της,οχι αστεια,να γλεντησει πηγε πενταημερη...ετσι κι αλλιως την παρθενια την ειχε χασει...ασχετο,κωλο εδινε;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
μαγκες να ειστε ολοι καλα ρε.
αντε σας εφτιαξε παλι ο δασκαλος σας ο αρκανς με το θεμα που σας ανοιξε.
τι να κανω ειμαι σε τιμωρια,και χρησιμοποιησα το νικ απο το φιλο μου τον λατινο,ειμαστε φιλαρακια με τον τυπο και πινουμε καφεδακι τωρα μαζι.
η σχολη  παντα θα παρεμβαινει σε ολα τα μεγαλα θεματα τις επικαιροτητας.
φιλε μουνιντζα και φιλε απολυτε συνεχιστε ετσι δυνατα να παρεμβαινετε σε ολα τα μεγαλα θεματα σαν αξιοι καθηγητες τις σχολης,οπως και ολοι οσοι συμμετεχατε στο θρεντ αυτο.
τα λεμε μαγκες να ειστε ολοι καλα.



σημερα διαβασα την ιστορια του λατινου35.εγιναν πολλες αναφορες στο ονομα μου,δεν θα απαντουσα αλλα θελω να ξεκαθαρισω καποια πραγματα διοτι εχουν γραφει καποιες ανακριβειες.
καταρχην δεν εχω καμια σχεση με αυτον τον τυπο οπως εχουν γραψει μερικοι και οτι ειμαι εγω και αλλες τετοιες ιστοριες.επισης δεν θα εκανα ποτε κατι τετοιο διοτι δεν ειναι του χαρακτηρα μου,το name μου μπορει να φτασει στο arcans10000000000 αλλα με αλλο ονομα δεν προκειτε να μπω καμια φορα στο σαιτ.αυτα για οσους νομιζουν οτι μπορει να ειμαι εγω.
επισης λογω πολλων αναφορων που εγιναν στο ονομα μου απο καποιους θεωρω υποχρεωσεις μου προς αυτους να απαντησω και στον τυπο μας τον λατινο35 σχετικα με το προβλημα του.

λατινε35 εισαι και μουνακιας,αλλα εισαι και μεγαλος χαφτομουνις.μουνακιας εισαι διοτι σου αρεσει πολυ το μουνι,χαφτομουνις εισαι γιατι δεν μπορεις να το χειριστης καλα.το logistics ειναι το παν στις μερες μας,και ειδικα οταν θελεις να κανεις τετοιες δουλειες,που χρειαζετε να εχεις αποθηκη,και το λεω απο αυτο γιατι απο τη στιγμη που θελεις να εχεις πανω απο ενα μουνι,πρεπει να εχεις αποθηκη οποσδηποτε.
απο οτι εχω καταλαβει το γκομενακι σου(οπως εσυ το λες) δεν το θελεις πραγματικα,απλα σε βολευει η κατασταση οπως ειναι ετσι,διοτι συμφωνα με τα λεγομενα σου καταλαβα οτι ειναι μια κοπελα χαμηλων τονον και ησυχη,αλλα να προσεχεις γιατι η μεγαλυτερες εκρηξεις γινοντε απο μικρες βομβες.επισης καλα θα κανεις για καποιο διαστημα να σταματησεις να ασχολησε με αλλες γκομενες διοτι θα ασχοληθει και κανενας με την δικια σου γκομενα,και ειναι κριμα να περνει πιπες απο κανεναν μεσα στο σμαρτακι που τις πηρες δωρο.(το εχεις σκεφτει αυτο?)στο θεμα τις καριολας καλα θα κανεις να ξεκοψεις εντελος,δεν φτανει που σου εκανε μαλακια,θες να πας και στην θαλασσα να την βρεις,αυτο ειναι που με κανει να σου λεω οτι εισαι χαφτομουνις,διοτι αν πας να ξερεις οτι η γκομενα σου θα το μαθεις αμεσως απο την καριολα παλι.(το εχεις σκεφτει αυτο?)και τελος σταματα να μοιραζεις τοσο απλοχερα κυλοτες και κομπινεζον στις γκομενες διοτι η αγορα δεν ειναι και στα καλυτερα τις,διοτι ο κωλος δεν λεει καμια φορα ευχαριστω.(το εχεις σκεφτει αυτο?)
αυτα ειχα να σου πω και πιστευω να τα σκεφτεις.
πιστευω να μην χρειαστει να κανω αλλη παρεμβαση.

καλοι μου μαθητες σας ευχομαι να ειστε ολοι καλα.
ευχομαι και στο γιωργακη να βρει την κοπελα τον ονειρων του και ας μην γαμησι καμια φορα,αρκει που θα την βρει πιστευω οτι θα ειναι καλα.  :-* :-* :-* :-*


ξαναποσταρω αυτο που εγραψα για τον λατινο35 διοτι μερικοι νομιζουν οτι ειμαι εγω.εγω μαλακιες τετοιες δεν κανω,το εχω ξαναπει.αλλα μερικοι δεν ξεκολανε απο το μυαλο τους,αντε να πετυχω αυτον τον γαμικουλα-λατινο35 και και ξεκαθαρισει το πραγμα.o arcans ειναι ενας,και αντιγραφο δεν υπαρχει να ξερετε.

Δάσκαλε της χούφτας, θα απαντήσεις τελικά; Ποια γραμμή είναι μεγαλύτερη, της ζωής ή της καρδιάς;
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
καταλαβα.σαν την κορη τις καθηγητριας μου που γαμουσα.φορουσε μπλουζες ζιβανγκο και βρακια αντισκινα,και οταν τα εβγαζε,δεν την επιανε στο γαμησι ουτε η σασα μπαστα που λενε στο αλλο θρεντ.
Έτσι. Πέρα απ' την ανείπωτη μαλακία περί ξένων που την έχει βαρεθεί μέχρι και η Ζιζέλ :rolleyes: άμα το μωρό ανάβει και ξέρει τι θες κι εσύ αντίστοιχα - μπορεί να είναι κι απ' την Κοζάνη. :rolleyes:

Να τη χέσω τη Ναόμι άμα είναι έπιπλο. Που στάνταρ θα είναι - μη τα μαλλιά μου, μη έτσι μη αλλιώς. Γύρνα μωρή καριόλα κι ας τις μαλακίες... :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
καλα εκανε το κοριτσι και το δινε αερα το μουνακι της,οχι αστεια,να γλεντησει πηγε πενταημερη...ετσι κι αλλιως την παρθενια την ειχε χασει...ασχετο,κωλο εδινε;
Όχι εκείνο το βράδυ - ούτε σ' εμένα, αλλά ούτε οι άλλοι είπαν τίποτα.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
δασκαλε...

το γαμησες και ψοφησε...

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Έτσι. Πέρα απ' την ανείπωτη μαλακία περί ξένων που την έχει βαρεθεί μέχρι και η Ζιζέλ :rolleyes: άμα το μωρό ανάβει και ξέρει τι θες κι εσύ αντίστοιχα - μπορεί να είναι κι απ' την Κοζάνη. :rolleyes:

Να τη χέσω τη Ναόμι άμα είναι έπιπλο. Που στάνταρ θα είναι - μη τα μαλλιά μου, μη έτσι μη αλλιώς. Γύρνα μωρή καριόλα κι ας τις μαλακίες... :2funny:
εχεις δικιο απολυτο φιλε.εχω γαμησι γκομενα μουναρα που την κυνηγουσα 1 μηνα και εφαγα την ξενερα ολου του κοσμου.σαν να γαμουσες πεθαμενη ητανε.και εχει κατι αλλες που σου βγαινουν ενω πας να γαμησεις απο υποχρεωση σου βγαινουν λιρα εκατο.
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
swingman
Νέος

Αποσυνδεδεμένος

Είμαι εδώ επειδή...: Δεν ξέρω-Δεν απαντώ
Μηνύματα: 11



  (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: latinos35 στις: σήμερα στις 00:09 »
« Έχετε προωθήσει ή απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή  

--------------------------------------------------------------------------------
μεγάλος πούστης ο κωλοβούλγαρος ο αρκάνς. εμένα μου έστειλε πμ να τον γαμήσω.

συμφωνείς τύπε μου; χαχααχαααχαχα

εχετε παθει ψυχωση ολοι με τον δασκαλο.δειτε πμ που εστειλε ο αλλος.
αμα σου γαμανε την γκομενα αλλοι ειναι δυσκολα τελικα.υπομονη φιλε μπορα ειναι θα περασει.
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
swingman
Νέος

Αποσυνδεδεμένος

Είμαι εδώ επειδή...: Δεν ξέρω-Δεν απαντώ
Μηνύματα: 11



  Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: latinos35 στις: σήμερα στις 00:14 » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή 

--------------------------------------------------------------------------------
δάσκαλε της κολομβιανής   

μήπως είναι καιρός να πας να γαμήσεις σε κανένα μπουρδέλο;

θα σε ξέρουν σίγουρα πουστάκο ως Α(de)r(fa)cans100 χαααααααααχααχαχαχααχ



και συνεχιζει να στελνει.ειπαμε ειναι δυσκολα τελικα μπορει.
 

latinos35

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
τι εγινε ρε? γιατι το βουλωσατε?
σας επιασαν οι ντροπες μηπως?
στα μπουρδελα οταν πατε να γαμησετε φορατε και φουστες? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom