Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (0 μέλη και 70 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
αλλη  τεραστια μαλακια των ελλεηνιδων ειναι  η  μονιμη  αναφορα στους πρωην :jerking: ουτε μια βδομαδα δεν τη ξερεις και σου αρχιζει, σ αυτο το νησι ειχα παει διακοπες με το εναν, σ αυτο  το μπαρ πηγαινα  με τον αλλον, αυτο το αμαξι ειχε ο παρααλλος! δεν ξερεις τη να κανεις, να αρχισεις ιστοριες για τις δικιες σου (περασμενα-ξεχασμενα) να ρωτησεις περισσοτερα ταχα μου απο ενδιαφερον! να τις  γραψεις στα @@ σου! ε ρε ανασφαλεια που θελουν να σου μεταδωσουν! αμεσως σε βαζουν σε διαδικασια συγκρισης και σου το λενε κιολας! :jerking: μετα απορουνε γιατι οι ανδρες φευγουν.
να τις πλακωσεις στις φαπες αμα μιλαν για πρωην μπροστα σου...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ή πες της χυμα ποσο καλυτερο τσιμπουκι σου εκανε κι εσενα η πρωην... :pipa1:
 

pipadoros1

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
39
Like
3
Πόντοι
0
Να την κλείσουν μέσα την καριγιόλα να μάθει να φέρεται.
Ο ορισμός της ελλεϊνίδας.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
βαζω και ενα τραγουδακι ,που μ'αρεσει ο στιχος , μη με κυνηγεσετε οσοι δε σας αρεσει η βισση :cheesy:
ιδου :

 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Πολυ απολυτος εισαι ρε φιλε.

σιγουρα για το βαζελο και γαυρο δε θα ξενυχτησεις.
αλλα του φιλους εγω τουλαχιστον τους εχω σε μεγαλυτερη εκτιμηση.
Εγώ πάλι τους έχω στον πούτσο μου. Ζηλεύουν χειρότερα και απ'τις γκόμενες  :grin:
Τί να σου πω ρε φίλος, ίσως να'χεις ωραία τυπάκια για φίλους, που σ'έχουν στηρίξει στη ζωή σου, οπότε σέβομαι απόλυτα τη γνώμη σου
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Από μια φάση και μετά στη ζωή του ένας άντρας μόνο για γυναίκες ξενυχτάει, ούτε για τους φίλους ουτε για τον γαύρο ή το βάζελο
μάλλον δεν πρέπει να έχεις φίλους.....ή τουλάχιστον να τους φέρεσαι έτσι ώστε να μην σε υπολογίζουν...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
δεκτόν..εσυ ξέρεις καλλίτερα
 

leopard

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2009
Μηνύματα
374
Like
0
Πόντοι
1
Δεν τις παιρνει να κυκλοφορησουν εκει  :badair:
Στάνταρ, μετά απ'αυτό που'κανε η τρελή. Τί την έπιασε ρε πούστη μου και φρίκαρε έτσι? Αφού της έπιασε τον κώλο ο Αγγλος ένα fuck off ή ένα χαστούκι θ'αρκούσε. Η μαλακία είναι μην κάνουν τίποτα ανάλογο και οι Αγγλοι σε κανά δικό μας τώρα
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Εγώ πάλι τους έχω στον πούτσο μου. Ζηλεύουν χειρότερα και απ'τις γκόμενες  :grin:
Τί να σου πω ρε φίλος, ίσως να'χεις ωραία τυπάκια για φίλους, που σ'έχουν στηρίξει στη ζωή σου, οπότε σέβομαι απόλυτα τη γνώμη σου

Σιγουρα ο καθενας εχει τις εμπειριες του και για να λες οτι λες κατι ξερεις.Ειναι σεβαστο.

εγω απεκτησα φιλους σωστους υστερα απο καιρο παντως.

μου εχουν τυχει μπολικοι ακυροι.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Εγώ πάλι τους έχω στον πούτσο μου. Ζηλεύουν χειρότερα και απ'τις γκόμενες  :grin:
Τί να σου πω ρε φίλος, ίσως να'χεις ωραία τυπάκια για φίλους, που σ'έχουν στηρίξει στη ζωή σου, οπότε σέβομαι απόλυτα τη γνώμη σου
Για να σε ζηλεύουν προφανώς ήταν χειρότεροι από σένα, όχι μόνο στα ερωτικά αλλά και σε άλλουςς τομείς.
ΤΟ θέμα είναι όταν ζηλεύεις κάποιον να σε κάνει να θέλεις να το φτάσεις, όχι να τον ρίξεις, η λεγόμενη μισαλλοδοξία.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Για να σε ζηλεύουν προφανώς ήταν χειρότεροι από σένα, όχι μόνο στα ερωτικά αλλά και σε άλλουςς τομείς.
Μεγάλη αλήθεια. Και ακόμη και αν δε θέλουν να το παραδεχτούν, ενδόμυχα πάντως ξέρουν ότι υστερούν :uglystupid:
ΤΟ θέμα είναι όταν ζηλεύεις κάποιον να σε κάνει να θέλεις να το φτάσεις, όχι να τον ρίξεις, η λεγόμενη μισαλλοδοξία.
Δηλαδή το αντίθετο απ αυτό που κάνει ο έλληνας.
Μη δει κάτι καλό, αμέσως να το απαξιώσει και να το χαλάσει, αντί να προσπαθήσει να φτιάξει κάτι εξίσου ωραίο κι ο ίδιος
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Πάντως, γενικά όταν λένε οι άνθρωποι ότι δεν υπάρχει αληθινός φίλος κτλ. πραγματικά μου φαίνεται αδιανόητο. Ίσως γιατί αν έχεις γνωρίσει την αληθινή φιλία σου μοιάζει έπειτα ως κάτι αυτονόητο
 

Επισκέπτης
Μη δει κάτι καλό, αμέσως να το απαξιώσει και να το χαλάσει, αντί να προσπαθήσει να φτιάξει κάτι εξίσου ωραίο κι ο ίδιος

εβαλα 30 κιλα ξιγκι :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: Τωρα εγω θα φταιω αν βαλώ τον περσονα να σε ταιζει παστιτσια και σκατα ολη μερα?
 

Επισκέπτης
Πάντως, γενικά όταν λένε οι άνθρωποι ότι δεν υπάρχει αληθινός φίλος κτλ. πραγματικά μου φαίνεται αδιανόητο. Ίσως γιατί αν έχεις γνωρίσει την αληθινή φιλία σου μοιάζει έπειτα ως κάτι αυτονόητο

Απλα η αληθινη φιλια και τα εντιμα ατομα που χαιρονται οταν κερδιζεις εσυ κατι καλο ειναι απειροελαχιστα :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom