Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (0 μέλη και 67 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Ινδιάνος δεν ερχεται σε τέτοια, κυνηγάει τη ρουμάνα (νομίζω) στις πεδιάδες της Συγγρού, είναι μαχητής, πολεμιστής! σιγά μην πίνει μαργκαρίτες!!  :2funny: :2funny:

Loytse, γιατί από αύριο;

απο αυριο καταλαβες? μας σνομπαρει κιολα!!! εμεις τον καλάμε απο σημερα κ αυτος απο αυριο..
ανδρες...


ο ινδιανος κυνηγαει απο δω κ απο κει αλλα μονο εσενα εχει στο μυαλο του... αφου του κανεις τη δυσκολη
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Κάνω κάτι θεραπειες χαλάρωσης και δεν κάνει να κουράζομαι :lheel:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Ινδιάνος δεν ερχεται σε τέτοια, κυνηγάει τη ρουμάνα (νομίζω) στις πεδιάδες της Συγγρού, είναι μαχητής, πολεμιστής! σιγά μην πίνει μαργκαρίτες!!  :2funny: :2funny:
Μπόμπα αγάπη μου εμείς θα πίνουμε Ινδιάνικες Caipirinhas και άσε μόνη της την Μπάιτ στο εξοχικό της...

Θα της κλέψουμε και το κότερο... Μπουάχαχαχαχαχα!
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ο ινδιανος κυνηγαει απο δω κ απο κει αλλα μονο εσενα εχει στο μυαλο του... αφου του κανεις τη δυσκολη
Σαν αντρας οφείλω να κυνηγάω για να φέρνω τροφή στη Μπόμπα που μου την άφηκες πετσί και κόκκαλο με τα βασανιστήρια που της έκαμες.... Κακιά γυναίκα :s&m_1:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Σαν αντρας οφείλω να κυνηγάω για να φέρνω τροφή στη Μπόμπα που μου την άφηκες πετσί και κόκκαλο με τα βασανιστήρια που της έκαμες.... Κακιά γυναίκα :s&m_1:

καλα της εκανα
απο αυριο θα της κανω κ χειροτερα... ξερει αυτη
Καλύτερα να το πάρουν οι πειρατές παρά η εφορία :2funny: :cheesy:

θα χει παει κ σε καλα χερια αχαχαχα
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Σαν αντρας οφείλω να κυνηγάω για να φέρνω τροφή στη Μπόμπα που μου την άφηκες πετσί και κόκκαλο με τα βασανιστήρια που της έκαμες.... Κακιά γυναίκα :s&m_1:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα να δεις, που θα σκάβει μια τρύπα στην άμμο της ερήμου και θα με βάζει μέσα αφήνοντας έξω μόνο το κεφάλι για να με φάνε τα μυρμήγκια...


Edit: Εσύ Που Μιλάς Στην Καρδιά Μου, με ρουμάνες θα με θρέφεις δηλαδή όταν έρθω στο τίπι σου;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τώρα να δεις, που θα σκάβει μια τρύπα στην άμμο της ερήμου και θα με βάζει μέσα αφήνοντας έξω μόνο το κεφάλι για να με φάνε τα μυρμήγκια...


Edit: Εσύ Που Μιλάς Στην Καρδιά Μου, με ρουμάνες θα με θρέφεις δηλαδή όταν έρθω στο τίπι σου;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μην ανησυχείς Μεγαλε Ερωτα μου.... Θα στείλω Βεδουίνους να σε ταίζουν αφού θα εξέχει το υπέροχο κεφαλάκι σου......

Βρε Μπόμπα.... Βρε Μπόμπα.... :s&m_1: Ξέρεις τί καλό Ψητό κάνουν οι Ρουμάνες??? Δεν φτάνει που σε καλώ στο τίπι μου για να σου κάνω το τραπέζι και να σου κάνω επίσημη πρόταση να γίνεις η σκουώς μου.... και εσύ διαμαρτύρεσαι για το μενού? Τσκτσκτσκ....
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μην ανησυχείς Μεγαλε Ερωτα μου.... Θα στείλω Βεδουίνους να σε ταίζουν αφού θα εξέχει το υπέροχο κεφαλάκι σου......

Βρε Μπόμπα.... Βρε Μπόμπα.... :s&m_1: Ξέρεις τί καλό Ψητό κάνουν οι Ρουμάνες??? Δεν φτάνει που σε καλώ στο τίπι μου για να σου κάνω το τραπέζι και να σου κάνω επίσημη πρόταση να γίνεις η σκουώς μου.... και εσύ διαμαρτύρεσαι για το μενού? Τσκτσκτσκ....

Δε διαμαρτύρομαι Έρωτά Μου Αγιάτρευτε, απλώς ξαφνιάστηκα γιατί τόσο καιρό η κακιά μάγισσα Μπάιτ με τάιζε μόνο κατσαρίδες και ουρές από σαύρες!!  :'(
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Δε διαμαρτύρομαι Έρωτά Μου Αγιάτρευτε, απλώς ξαφνιάστηκα γιατί τόσο καιρό η κακιά μάγισσα Μπάιτ με τάιζε μόνο κατσαρίδες και ουρές από σαύρες!!  :'(
Μα τα χίλια Τομαχωκ.......
Πρέπει να μιλήσω με τον Μάγο της Φυλής και να ξορκίσουμε αντάμα τα ξόρκια της... Σι γουιλ τεηστ χερ όουν μεντεσιν.... Μπουαχαχαχαχα!
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Δε διαμαρτύρομαι Έρωτά Μου Αγιάτρευτε, απλώς ξαφνιάστηκα γιατί τόσο καιρό η κακιά μάγισσα Μπάιτ με τάιζε μόνο κατσαρίδες και ουρές από σαύρες!!  :'(

το ηξερα οτι τρωτε το ειδος σας... :grin:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Μα τα χίλια Τομαχωκ.......
Πρέπει να μιλήσω με τον Μάγο της Φυλής και να ξορκίσουμε αντάμα τα ξόρκια της... Σι γουιλ τεηστ χερ όουν μεντεσιν.... Μπουαχαχαχαχα!
χαααααααααααααααααα
χα


αι γουιλ κικ γιορ αςς
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Μην την ακούς τη στρίτζω Καημέ Μου Μεγάλε, εμείς θα γελάμε πάνω στο κότερο και θα σου φωνάζω "Πειρατήηηηη!! Πειρατήηηηη!! Το τόπι μουυυυυ!!"  :boobies: :boobies: :boobies:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Εμείς μιλάμε ο ένας στην καρδιά και το μυαλό του άλλου Μπόμπα.... εκπέμπουμε στα ίδια μήκη και πλάτη συχνοτήτων..... Όπως λέει και το άσμα που σου αφιερώνω.....
"Έχουμε δική μας γλώσσα επικοινωνίας.... Αγαπιώμαστε μωρό μου... επί της ουσίας"

Ε! Όχι και Πειρατή.... Ινδιάνος λέμε και μάλιστα Κακός...... Το τόπι :2funny: :2funny:

@Μπαιτ
Αφού βλέπεις πως είμαστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλον με την Μπόμπα... Τέλος! Γιατί μας την βγαίνεις χωρίς φλας εσύ μαρη ζηλιάρα?????
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.415
Κριτικές
61
Like
42.526
Πόντοι
22.785
Εμείς μιλάμε ο ένας στην καρδιά και το μυαλό του άλλου Μπόμπα.... εκπέμπουμε στα ίδια μήκη και πλάτη συχνοτήτων..... Όπως λέει και το άσμα που σου αφιερώνω.....
"Έχουμε δική μας γλώσσα επικοινωνίας.... Αγαπιώμαστε μωρό μου... επί της ουσίας"

Ε! Όχι και Πειρατή.... Ινδιάνος λέμε και μάλιστα Κακός...... Το τόπι :2funny: :2funny:

@Μπαιτ
Αφού βλέπεις πως είμαστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλον με την Μπόμπα... Τέλος! Γιατί μας την βγαίνεις χωρίς φλας εσύ μαρη ζηλιάρα?????

εγινες ΦΙΡΜΑ........... :s&m_1: :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom