Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
συγνωμη  αλλα ετσι οπως το θετεις ειναι σα να λες πως ολες σας εισαστε πουτανες απλα λιγο πιο ακριβες. ειναι σα να μας λες πως παντα πρεπει να σας πληρωνουμε  :)

Αυτό ειναι παρερμηνεία. Δεν είπα τίποτα τέτοιο και ουτε πιστευω κάτι τέτοιο :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ρεεε μην μασάτε! Τα'χουμε πει 1000 φορές... γράφτε τες στ' αρχίδια σας τις παλιομαλακισμένες ψηλομύτες... Κοιτάτε την δουλίτσα σας, γεμίστε τις τσεπούλες σας... φτιαχτήτε κ κυκλοφορήστε... κ ΤΟΤΕ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ Κ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ... ;)
μα, αυτο συμβαινει και γι αυτο εχουν χασει τη μπαλα !!!!

δεν το λεω εγω σας λεω, η www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,168/topic,19196.msg252089#msg252089]επιστήμη[/url] το λεει !!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

desolator

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2008
Μηνύματα
195
Like
0
Πόντοι
1
Αυτό ειναι παρερμηνεία. Δεν είπα τίποτα τέτοιο και ουτε πιστευω κάτι τέτοιο :grin:

μπορει εσυ να μη το πιστευεις και να χεις καλες προθεσεις αλλα δυστυχως πολλες γυναικες αυτο το πιστευουν...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66

Επισκέπτης
ααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα !!!!!!!!!!!!!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

διανα επεσες αγαμητη. μου τελειωσαν τα λεφτα προχθες και 2 μερες ειναι πολυς καιρος..



εσυ ??  :rolleyes: :rolleyes:
Εγώ 2 μέρες πριν πηδήχτηκα.Όλα καλά βρε άντρα.Παίξε καμιά μαλακία και όταν θα ξανάχεις λεφτά πηδάς πάλι.Ωραία ζωή...Αξιοζήλευτη..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Συνημμένα

  • shakers.gif
    shakers.gif
    32,7 KB · Εμφανίσεις: 16

Επισκέπτης
Ρεεε μην μασάτε! Τα'χουμε πει 1000 φορές... γράφτε τες στ' αρχίδια σας τις παλιομαλακισμένες ψηλομύτες... Κοιτάτε την δουλίτσα σας, γεμίστε τις τσεπούλες σας... φτιαχτήτε κ κυκλοφορήστε... κ ΤΟΤΕ ΑΠΟ ΜΟΝΕΣ ΤΟΥΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ Κ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΝΕ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ... ;)
Α πέστο έτσι.Όλα αυτά τα κάνετε για να μας τραβήξετε την προσοχή ατιμούτσικα εεε???Για να σας κυνηγάμε και να σας παρακαλάμε?Η εκδίκηση της πούτσας δηλαδή!Καλά το πάτε...συνεχίστε.... :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εγώ 2 μέρες πριν πηδήχτηκα.
προσεξε μη σκισεις κανενα μαγουλο απ τα διπλοτσίμπουκα..

Παίξε καμιά μαλακία..
αυτα τα κανουν τα τεμαχια. γι αυτο τα δαχτυλα σας ειναι κοντά..  :P

Ωραία ζωή...Αξιοζήλευτη..
μην ξερογλυφεσαι. βρες κανεναν ''συντροφο'' απο τον περισό να σου κανει ''ερωτα''..  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Βρε χαζούλι μην κάνεις σαν κοκότα ελλεεινίδα και αρπάζεσαι.Άστο να το κάνω εγώ αυτό!Μας βγήκε που μας βγήκε τ΄ονομα...
ελα μωρε.. τι ειναι αυτα που λες ? εγω δεν ειμαι συντροφος και δεν κανω ''ερωτα''..  :-*
 

desolator

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2008
Μηνύματα
195
Like
0
Πόντοι
1
ελα μωρε.. τι ειναι αυτα που λες ? εγω δεν ειμαι συντροφος και δεν κανω ''ερωτα''..  :-*

οντως ! τωρα που το σκεφτομαι ποτε δε μου ρθε να πω " εκανα ερωτα με την ταδε" . παντα ελεγα και λεω "γαμησα την ταδε, γαμησα εκεινη.." .... γιατι αραγε ?? 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οντως ! τωρα που το σκεφτομαι ποτε δε μου ρθε να πω " εκανα ερωτα με την ταδε" . παντα ελεγα και λεω "γαμησα την ταδε, γαμησα εκεινη.." .... γιατι αραγε ?? 
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μαλλον διοτι δεν ψωνιζεις απ τον περισό. εκει ειναι τα συντρόφια..
 

Επισκέπτης
ελα μωρε.. τι ειναι αυτα που λες ? εγω δεν ειμαι συντροφος και δεν κανω ''ερωτα''..  :-*
Φεύγω .Πάω στον Περισσό συζητήσω με τον σύντροφο την εξέλιξη της αριστεράς.Ελπίζω το μπουκέτο με τα τριαντάφυλλα να με περιμένει στο κατώφλι, και η βάρκα  να είναι παρκαρισμένη στο πλάι της Ηρακλείου.Θα με πάει ρομαντική βόλτα το μωρό μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom