Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.954

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Πέστα ρε ιβιλ γιατί άντε... οι επιλογές όλων μας έχουν το κόστος τους....

όχι ρε! μην τα λες αυτά! Η λουκριτία θα βάλει τα κλάμματα και ο πόβελ θα συνεχίσει να μιλάει!
 

mikro pontiki

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Πέστα ρε ιβιλ γιατί άντε... οι επιλογές όλων μας έχουν το κόστος τους....
τι λες?????δηλαδη αν επιλεξω να φορεσω φορεμα το βραδυ και να γυρισω στις 5 το πρωι σημαινει οτι επιλεγω να με βιασουν????αν ο αλλος εχει ψυχολογικα και δεν ξερω εγω τι, εγω θα φταιω που εχει προβλημα και θελει να βιασει?????
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
τι λες?????δηλαδη αν επιλεξω να φορεσω φορεμα το βραδυ και να γυρισω στις 5 το πρωι σημαινει οτι επιλεγω να με βιασουν????αν ο αλλος εχει ψυχολογικα και δεν ξερω εγω τι, εγω θα φταιω που εχει προβλημα και θελει να βιασει?????

θα πω απλα οτι εισαι ο ευκολος στοχος.
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
τι λες?????δηλαδη αν επιλεξω να φορεσω φορεμα το βραδυ και να γυρισω στις 5 το πρωι σημαινει οτι επιλεγω να με βιασουν????αν ο αλλος εχει ψυχολογικα και δεν ξερω εγω τι, εγω θα φταιω που εχει προβλημα και θελει να βιασει?????

:o :o :o
Αμα τα κανεις ολα αυτα εισαι καριολα,πουτανα ξεκωλο και βαλε...... ;) ;) ;) ;) :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
τι λες?????δηλαδη αν επιλεξω να φορεσω φορεμα το βραδυ και να γυρισω στις 5 το πρωι σημαινει οτι επιλεγω να με βιασουν????αν ο αλλος εχει ψυχολογικα και δεν ξερω εγω τι, εγω θα φταιω που εχει προβλημα και θελει να βιασει?????
Επιλέγεις να είσαι στόχος...
Και μάλλον εσύ θα έχεις τα ψυχολογικά σου για να ντύνεσαι ξέκωλα, να μπεκροπίνεις μέχρι τις 6 το πρωί και να γυρνάς μόνη σου σε μέρη που κατά την κοινή λογική είναι επικίνδυνα....
 

mikro pontiki

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Επιλέγεις να είσαι στόχος...
Και μάλλον εσύ θα έχεις τα ψυχολογικά σου για να ντύνεσαι ξέκωλα, να μπεκροπίνεις μέχρι τις 6 το πρωί και να γυρνάς μόνη σου σε μέρη που κατά την κοινή λογική είναι επικίνδυνα....
ποιος σε ειπε οτι θα μπεκροπινω???δεν μπορει δηλαδη  μια γυναικα να βγει και να πιει ενα ποτο????πρεπει να μπεκροπιει δηλαδη για να γυρισει 5 το πρωι στο σπιτι της???σοβαρεψου σε παρακαλω και σκεψου τι γραφεις...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ποιος σε ειπε οτι θα μπεκροπινω???δεν μπορει δηλαδη  μια γυναικα να βγει και να πιει ενα ποτο????πρεπει να μπεκροπιει δηλαδη για να γυρισει 5 το πρωι στο σπιτι της???σοβαρεψου σε παρακαλω και σκεψου τι γραφεις...
Σόρυ αν το πήρες προσωπικά αλλά δεν εννοούσα εσένα, γενικά μιλούσα και αν διάβασες καλά αυτό ακριβώς λέμε εγώ και ο Ίβιλ...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Σόρυ αν το πήρες προσωπικά αλλά δεν εννοούσα εσένα, γενικά μιλούσα και αν διάβασες καλά αυτό ακριβώς λέμε εγώ και ο Ίβιλ...

Aστες ρε! Μακριά από τον κώλο μου και ας είναι στα 5 μέτρα δεν λένε? Δε πάνε και να πνιγούν!
Ασε να επιχειρηματολογούν αβέρτα...εσένα θα γαμήσουν??  :2funny: :2funny: :2funny:
 

mikro pontiki

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Σόρυ αν το πήρες προσωπικά αλλά δεν εννοούσα εσένα, γενικά μιλούσα και αν διάβασες καλά αυτό ακριβώς λέμε εγώ και ο Ίβιλ...
μα δεν το πηρα προσωπικα...οκ..καλα κανετε και το λετε..αλλα οπως λετε εσεις ετσι λεμε κι εμεις..το καθε νομισμα εχει δυο οψεις...και ποτε δεν μιλαω σε προσωπικο επιπεδο
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Επειδη βαρεθηκα λοιπον:
Δεν ειπε κανεις οτι οταν ντυνεται καποια καλα η ερχεται αργα ειναι ξεκωλο η πουτανα.
οχι παντα τουλαχιστον.
Κανεις δεν ειπε οτι θελετε κατι τετοιο αλλα χωρις να το θελετε,χωρις να το εχετε σκεφτει  και χωρις να το καταλαβαινετε προκαλειτε ειτε με το ντυσιμο ειτε με τη συμπεριφορα ειτε με μερη κακοφημα που κυκλοφορει η καθεμια.
καταλαβαινετε η οχι τι θελω να πω δε με νοιαζει.δε τα λεω για κανεναν προσωπικα αλλα εχει να κανει με τις επιλογες και το κοστος που επιφερουν. Τελος και πολυ ασχοληθηκα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom