Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
θα μου πειτε τη γνωμη σας;
ειμαι με μια γυναικα αρκετο καιρο και αποφασισαμε να συγκατοικισουμε.
εκτος απο το ενοικιο το οποιο μοιραζομαστε σχεδον ολα τα υπολοιπα τα καλυπτω εγω με αποτελεσμα καθε μηνανα ειμαι πανι με πανι.
προσφατα σε κουβεντα αρχισε τα παραπονα οτι δε κανουε πραγματα και οτι δεν τις κανω δωρα κλπ.
μεταξυ σοβαρου και αστειου της εξηγησα οτι απο τη στιγμη που ολα τα εχω αναλαβει εγω ειναι λογικο να μην βγαινω για καποια πραγματα.
τι ηθελα και το ειπα.
καβγας τρικουβερτος του στυλ οτι ειναι υποχρεωση μου να το κανω και οτι αν δεν μπορουσα να μην συγκατοικουσαμε.
και ερωτω:
ειναι λογικο απο τη μια να σου λεει θεωριες περι γυναικιας ανεξαρτησιας κα να στο παιζει αυτονομη αλλα από την αλλη να θεωρει δεδομενο οτι εζεις υποχρεωση οπως σε πατριαρχικη οικογενεια να καλυπτει ο αντρας τα παντα και να ειναι απολυτα τυπικος και σε δωρα και αλλα;
ποσο εισαι φιλε?
 

paparopaparos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
173
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
21
Αυτά είναι μαλακίες. Εσύ κάνε αυτό που νομίζεις. Συνήθως αυτά που ψιλλιαζόμαστε χωρίς να το πολυκαταλαβαίνουμε γιατί (πχ αλλαγές συμπεριφοράς, εμφάνισης, συνηθειών που αν τις ρωτήσεις έχουν 1000 δικαιολογίες και δεν μπορείς να βγάλεις άκρη με λογική) ισχύουν και δε χρειάζονται αποδείξεις.
θα κανω μαλλον ερευνα.
τουλαχιστον θα ξερω τι παιζει και δεν θα κανω το μαλακα
45
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
θα κανω μαλλον ερευνα.
τουλαχιστον θα ξερω τι παιζει και δεν θα κανω το μαλακα

45
μια χαρα κοιτα πολλες ειναι καριολες δυστιχως,πρεπει να το ψαξεις αν επεσες σε καριολα η οχι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

paparopaparos

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2017
Μηνύματα
173
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
21

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
ειμαι ευγενικος μαζι σου φιλε,απλα σου λεω ξεκαθαρα οτι οσες γνωρισες απλα ηταν καριολες,και ποτε δε εκανες σχεση με μια σοβαρη γυναικα και ειναι λογικο,μια σοβαρη θα παει με εναν σοβαρο,εσυ δεν εισαι ο σοβαρος το εχω καταλαβει απο τις παλιες ιδεες σου και τη γενικοτερη εικονα σου για να παει μαζι σου,ομως επειδη δε μπορεις να πεισεις μια σοβαρη,δε σημαινει πως δεν υπαρχουν,μερικοι αντρες που μπορουν να πεισουν μια σοβαρη,γιατι ειναι οι ιδιοι,δε λενε αυτο που λες εσυ ολες οι γυναικες ειναι πορνοσταρ και πουτανες,και καλο ειναι να μη ψωνιζεσαι εχω γνωρισει ολων των ειδων γυναικων,μπορει να εχεις καποιες εμπειριες,αλλα ηταν με ολες τις καριολες,δε μπορουν ολοι οι αντρες να ψησουν σοβαρη,δεν εισαι ο μονος που δε μπορει,ενας αλλος κυριος μου ελεγε οσες εμπειριες εχω δεν ηταν με σωστες γιατι τις σωστες δε μπορουσα να τις ψησω γιατι και εγω δεν εχω το προφιλ του σοβαρου και ελεγε ολες οι γυναικες ειναι πουτανες και αυτος.Μη κολας στον ορο οκ ανθρωποκτονια,σημασια εχει οτι ολα αυτα τα σηχαμερα καθηκια που το καναν το παιζαν καλοι,και τελικα φανερωσαν ποσο σκουπιδια ειναι και πως τους αξίζει θανατική ποινή και μόνο,ούτε φιλακιση τους αξίζει μόνο θανατική ποινή.
Φιλε με ολο το σεβασμο δεν ξερεις τιποτα για μενα και σου αφαιρω το δικαιωμα να μιλας και να χαρακτηριζεις κοσμο ετσι.
Εχεις μεγαλο στομα και μικρο μυαλο.
Σε παρακαλω βγαλε το σκασμο οταν μιλας για προσωπα που δε γνωριζεις.
Αυτο τιποτα αλλο.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Παραδείγματα άπειρα, πχ τις πειράζει που δεν είναι 50-50 ανδρες γυναίκες πρόεδροι ή βουλευτές αλλά δεν τις πειράζει που είναι 80% γυναίκες δικαστές ή 100% άνδρες εναερίτες, σκατατζήδες κλπ.


Τώρα στη συγκεκριμένη περίπτωση αν απαιτεί και δωράκια σήκω φύγε (αλλά αφού κάνεις το κόλπο των γυναικών και βρεις την επόμενη ΠΡΙΝ φύγεις - σύστημα μαϊμού, πιάνεις επόμενο κλαδί πριν αφήσεις αυτό που κρατιέσαι :tooth: )

Για να λέει τέτοιες μαλακίες η δικιά σου μπορεί αυτή να έχει βρει ήδη άλλον. Συνήθως τότε τους μυρίζει το ένα και τους βρωμάει το άλλο.


:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Όμως μου κάνει κάτι εντύπωση... Πως και θες ελληνιδα σονυ και ντε αλβανιδες δε σου κάνουν?
Οι αλβανιδες είναι για γάμο και παιδιά, εγώ θέλω να γαμησω, ελεεινιδα θα πάρεις, Μ είναι να πατρεφτω θα πάρω αλβανιδα να μαγιρεβι κνα καθαρίζει να πλενει.. Την ελλεινιδα την έχει μόνο για πουτσο αφού είναι άχρηστη για τις δουλειές του σπιτιου?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
διαφωνω απολυτα μαζι σου,απλα εσυ οσες σχεσεις εχεις κανει ηταν με γυναικες πουτανες και οχι σοβαρες,απλα δε σου ετυχε ποτε μια πραγματικα σοβαρη,το οτι δε σου ετυχε ομως μια πραγματικα σοβαρη δε σημαινει οτι δε υπαρχει ετσι?υπαρχουν γυναικες σοβαρες και σωστες απλα δε ετυχαν σε σενα και τις βλεπεις ολες πουτανες γιατι μονο τετοιες σου τυχαν.Επισης ουτε στους αντρες ισιχιει αυτο που λες,δε ειδες τωρα ποσες γυναικοκτονιες?ολοι αυτοι οι βρωμιαρηδες που το καναν,καλοι το παιζαν αλλα μετα φανερωσαν τον πραγματικο βρωμερο τους εαυτο.
Ρε τζ8μακο δε σκοτώνεις χωρίς λόγο.. Σκέψου και αφτες τι θα τους είχανε κάνει.. Θα γέλαγε όλη γειτονιά μαζί τους από τα κέρατα που θα τους ρίχναμε.. Οι γκόμενες σήμερα σε απαντανε για πλάκα.. Ξέρει πσοο εφκολο είναι να γίνεις κερατάς στην Ελλάδα με την πείνα που ιπαρχει?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Ωχ δύσκολη ηλικία για νέες γνωριμίες :woldman: :tooth:
Άμα τώρα αφτος είναι 45 το γκόμενάκι 35,καταλαβαινουμε όλοι τι πέραση έχει το γκόμενάκι.. Μπορει να παίξει μπάλα από 25αρηδες μέχρι με πλούσια παππουιδα..θα έλεγα στο φίλο μα ςνα της κάνει κάνα δωράκι κάνα ταξιδάκι γιατί τον βλεπω να το χάνει το γκόμενάκι.. Ας βρει δεύτερη δουλειά στην ανάγκη.. Πλέον οι γκόμενές έχουνε τη ζήτηση, αφτη τυπε μπορεί να σε. Αντικαταστήσει σήμερα κιόλας άμα θελει? άμα είναι και λίγο όμορφουλα, απλά 7αρι να είναι, μη σου πω ότι μιλάει ήδη με τους ιποψηφιους γαμια δες σε σοσιαλ.. Εμένα γνωστή χώρισε έκατσε με του ς γονείς της ξέρεις πσοο5 μέρες.. Στις 5 μέρες είχε βρει ήδη το νέο γαμια.. ?
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.969
Πόντοι
1.056
..θα έλεγα στο φίλο μα ςνα της κάνει κάνα δωράκι κάνα ταξιδάκι γιατί τον βλεπω να το χάνει το γκόμενάκι.. Ας βρει δεύτερη δουλειά στην ανάγκη..
μηπως να στηθει και στα τεσσερα να τον γαμησει με κανα στραπον για να μην τη χασει? ρε τοσο μουνοδουλοι ειστε?
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
756
Like
915
Πόντοι
86
θα μου πειτε τη γνωμη σας;
ειμαι με μια γυναικα αρκετο καιρο και αποφασισαμε να συγκατοικισουμε.
εκτος απο το ενοικιο το οποιο μοιραζομαστε σχεδον ολα τα υπολοιπα τα καλυπτω εγω με αποτελεσμα καθε μηνανα ειμαι πανι με πανι.
προσφατα σε κουβεντα αρχισε τα παραπονα οτι δε κανουε πραγματα και οτι δεν τις κανω δωρα κλπ.
μεταξυ σοβαρου και αστειου της εξηγησα οτι απο τη στιγμη που ολα τα εχω αναλαβει εγω ειναι λογικο να μην βγαινω για καποια πραγματα.
τι ηθελα και το ειπα.
καβγας τρικουβερτος του στυλ οτι ειναι υποχρεωση μου να το κανω και οτι αν δεν μπορουσα να μην συγκατοικουσαμε.
και ερωτω:
ειναι λογικο απο τη μια να σου λεει θεωριες περι γυναικιας ανεξαρτησιας κα να στο παιζει αυτονομη αλλα από την αλλη να θεωρει δεδομενο οτι εζεις υποχρεωση οπως σε πατριαρχικη οικογενεια να καλυπτει ο αντρας τα παντα και να ειναι απολυτα τυπικος και σε δωρα και αλλα;
Σουτάρε την και βρες αλλη
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
μηπως να στηθει και στα τεσσερα να τον γαμησει με κανα στραπον για να μην τη χασει? ρε τοσο μουνοδουλοι ειστε?
Απίστευτος ρε μλκ.... Απίστευτος ???άκου τι ειπε ο τυπας ρεεεε έχω συναντήσει στη ζωή μου κόσμο και κοσμάκη το τι βλέπω εδώ μέσα όμως.... Είστε το κάτι άλλο.... Άκου λέει να βρει δευτερη δουλειά για να μη χασει τη γκομενα
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Φιλε με ολο το σεβασμο δεν ξερεις τιποτα για μενα και σου αφαιρω το δικαιωμα να μιλας και να χαρακτηριζεις κοσμο ετσι.
Εχεις μεγαλο στομα και μικρο μυαλο.
Σε παρακαλω βγαλε το σκασμο οταν μιλας για προσωπα που δε γνωριζεις.
Αυτο τιποτα αλλο.
ξερω πολυ καλα λες ολες τις γυναικες πουτανες πραγμα που σημαινει ποτε δε βρηκες μια σωστη και σοβαρη,εσυ μονος σου το λες,και γω σου αφαιρω το δικαιωμα να λες ολες ειναι πουτανες επειδη ποτε δε βρηκες μια σοβαρη.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Άκου να δεις τυπε Έλβις... Κάτι τυποι σα και σενα έχουν φτιάξει την ελλεηνιδα έτσι όπως έχει καταντήσει.. Λοιπόν... Μη γκρινιάζεις για το δημιουργημα σου
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.969
Πόντοι
1.056
σου εκανε παραπονα οτι δεν της κανεις δωρα και τετοια. ειναι ξεκαθαρο οτι δε σε αγαπαει γιαυτο που εισαι αλλα για αυτα που προσφερεις. το τι θα κανεις, ειναι δικη σου επιλογη. ρε φιλε........... εγω μαυτην που ειμαι τωρα........... περασαμε μαζι ακραια φτωχεια........ ειχαμε μεινει και 3 μερες αστεγοι....... οχι επειδη δεν ειχαμε σπιτι..... αυτη ειχε μαλωσει με τους δικους της.... εγω με τους δικους μου......... και ειμασταν σε μια περιεργη φαση....... οταν καλμαρε το πραμα..... και ηρεμησαν και οι δυο πλευρες και λογικευτηκαν, μας ξανα δεχτηκαν, αποδεχτηκαν τη σχεση μας, και ολα καλα, σιγα σιγα χτισαμε αυτα που εχουμε σημερα........ και συ αναρωτιεσαι τι να κανεις μαυτην? στειλτη στο διαολο.... στα δυσκολα θα σε παρατουσε με τη μια......
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Ρε τζ8μακο δε σκοτώνεις χωρίς λόγο.. Σκέψου και αφτες τι θα τους είχανε κάνει.. Θα γέλαγε όλη γειτονιά μαζί τους από τα κέρατα που θα τους ρίχναμε.. Οι γκόμενες σήμερα σε απαντανε για πλάκα.. Ξέρει πσοο εφκολο είναι να γίνεις κερατάς στην Ελλάδα με την πείνα που ιπαρχει?
φιλε αυτη τη στιγμη γινεσαι μισογυνης και υποστηριζεις τα καθηκια που τις σκοτωσαν ενω θα επρεπε ολοι να υποστηριζουμε πως τα καθηκια που τις σκοτωσαν αξιζουν θανατικη ποινη μονο,ουτε καν φιλακηση θανατικη ποινη μονο,ντρεπομαι για τις ιδεες σου,πως να σου κατσει κοπελα με αυτα τα μυαλα που εχεις,οχι ελληνιδα αλλα ουτε κονγκολεζα ή κινεζα.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
5
Like
12.686
Πόντοι
3.786
σου εκανε παραπονα οτι δεν της κανεις δωρα και τετοια. ειναι ξεκαθαρο οτι δε σε αγαπαει γιαυτο που εισαι αλλα για αυτα που προσφερεις. το τι θα κανεις, ειναι δικη σου επιλογη. ρε φιλε........... εγω μαυτην που ειμαι τωρα........... περασαμε μαζι ακραια φτωχεια........ ειχαμε μεινει και 3 μερες αστεγοι....... οχι επειδη δεν ειχαμε σπιτι..... αυτη ειχε μαλωσει με τους δικους της.... εγω με τους δικους μου......... και ειμασταν σε μια περιεργη φαση....... οταν καλμαρε το πραμα..... και ηρεμησαν και οι δυο πλευρες και λογικευτηκαν, μας ξανα δεχτηκαν, αποδεχτηκαν τη σχεση μας, και ολα καλα, σιγα σιγα χτισαμε αυτα που εχουμε σημερα........ και συ αναρωτιεσαι τι να κανεις μαυτην? στειλτη στο διαολο.... στα δυσκολα θα σε παρατουσε με τη μια......
Ίσως το καλύτερο ποστ.Συμφωνώ μαζί σου 100000%.Τέτοια κοπέλα πρέπει να ψάχνουμε και όχι να αναλωνόμαστε με gold diggers
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Απίστευτος ρε μλκ.... Απίστευτος ???άκου τι ειπε ο τυπας ρεεεε έχω συναντήσει στη ζωή μου κόσμο και κοσμάκη το τι βλέπω εδώ μέσα όμως.... Είστε το κάτι άλλο.... Άκου λέει να βρει δευτερη δουλειά για να μη χασει τη γκομενα
Ο τύπος είναι 45,δεν τον λες και μικρούλη, λογικό είναι το γκόμενάκι να τη ψαχνετεχσου λέει αφτος μεγάλος είναι, λεφτά δεν έχει, ούτε δώρο δε μου. Κάνει, μιπος να βρω κανένα άλλο? Έχει γεμίσει ο τόπος από λιγουρια και μπακούρια..Μα θέλει απόψε βρίσκει άλλους το γκόμενάκι.. Ο τύπος τώρα 45χρονων και χωρίς λεφτά, βλέπει τα ηλιοβασίλεματα της ζωης?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom