Νέα

Τι ονειρεύεται να ακούσει ένας άνδρας....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Μωρό μου πότε θα τελείωσεις επιτέλους με έχεις ξεσκίσει εδώ και 3 ώρες.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
μωρο μου επειδη ειμαι αδιαθετη να σου δωσω 200 ευρω να γαμησεις ενα κολγκερλ !
 

komis diablo

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
603
Κριτικές
7
Like
212
Πόντοι
3.983
Κοιτα μωρο μου επιδη ειμαι κουρασμενη και θα πεσω για υπνο παρε την φιλη μου για αποψε
και αν και αυριο ειμε μια απο τα ιδια , ε δεν χαλασε και ο κοσμοs πηγενε καμια μπουρδελοτσαρκα να ξεσκασειs
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
μωρο μου εχω λεφτα να ζησουνε και τα εγγονια μας, εχω και μια [size=12pt]βιλιτσα[/size] να σου δινω το ενοικιο ολο δικο σου :bounce:

Μωρό μου, έχω λεφτά να ζήσουνε και τα εγγόνια μας!!!Θέλεις να σου γεμίσω μια βαλίτσα 500ευρα, και να ... χωρίσουμε; :grin:
 

Επισκέπτης
Αυτό που ονειρευτέ να ακούσει συναγωνιστές , ένας άντρας από μια γυναίκα…είναι ένα πράγμα «ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ»

Σωστος.Μας εχουν φλομωσει στα ψεματα και παιζουν παντα με τα αισθηματα μας οι φασολες!

Εκτος απο την αληθεια παντως οι περισσοτεροι θελουν να ακουν και απο την γκομενα τους παινεματα σχετικα με το "εργαλειο" τους και για το "γαμησακι" και καλαα που ριχνουν
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Μωρό την άλλη φορά δεν θέλω να έρθεις πριν της 12 και να είσαι νυμφάλιος.Θέλω να έρθεις ότι ώρα θες τύφλα στο μεθύσι και γάμησε όσες τσουλίτσες προλάβεις..
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
μωρο μου θελω να χωρισουμε!! :rockon:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Αμα προκειται για Ελεινιδα ναι!Απο Ρωσιδα δεν θα αντεχα να το ακουσω αυτο θα με εσφαζε! :'(

εκει την αρνηση την υπολογιζεις και ποναει..για ελλεεινιδες μιλησα!εκει χεστηκαμε!
 

Επισκέπτης
εκει την αρνηση την υπολογιζεις και ποναει..για ελλεεινιδες μιλησα!εκει χεστηκαμε!

χεχε Ελεινιδα γκομενα δυσκολο να αποκτησω ποτε.Μονο αν γινει κανενας τερατωδες σεισμος και ολες οι χωρες της Ευρωπης και του Ανατ. Μπλοκ βουλιαξουν  και μεινει Πακισταν κτλ κτλ :dancing:
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Μονο αν γινει κανενας τερατωδες σεισμος και ολες οι χωρες της Ευρωπης και του Ανατ. Μπλοκ βουλιαξουν  και μεινει Πακισταν κτλ κτλ :dancing:

γιατι αν πας μια πακιστανη στο χοντος και σουλουπωθει βαζει κατω πολλες ελλεεινιδες!
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
ξέχασες το "δε θέλω σχέση και δεσμεύσεις και αηδίες, σε θέλω μόνο για το κορμί σου"

 

cum gun

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
180
Like
10
Πόντοι
1
Ωπ, αφού δεν έχουμε χαρτομαντηλο θα τα καταπιω μη σηκωνεσαι....
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
γνωρισα μια κοπελα σημερα στη δουλεια ...πανεμορφη...και με κατι βυζαρες τεράστιες...θα στη φερω το σ/κ να τη γνωρίσεις κι αν θες να τη γαμησεις
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Πήρε η μάνα μου να έρθει το απόγευμα αλλά της είπα ότι θα λειπουμε
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
γνωρισα μια κοπελα σημερα στη δουλεια ...πανεμορφη...και με κατι βυζαρες τεράστιες...θα στη φερω το σ/κ να τη γνωρίσεις κι αν θες να τη γαμησεις


εμενα πολλες φιλες μου μου ειχαν πει οτι θα μου κανουν κατασταση να γαμησω φιλες τους


ακομα περιμενω κ περασαν τα χρονια
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
εμενα πολλες φιλες μου μου ειχαν πει οτι θα μου κανουν κατασταση να γαμησω φιλες τους


ακομα περιμενω κ περασαν τα χρονια

δλδ δε σε θέλουν να γαμήσεις τις ίδιες...
και προφανώς σε είδαν και οι φίλες και δεν γούσταραν...
κρίμα μωρέ...  :-
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom