Νέα

«Τί λέει μέσα, αξίζει;» Σπασαρχίδικη ερώτηση -να μπείτε να δείτε μόνοι σας ρε κοπρίτες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AnaLogistis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 288
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
64
Like
56
Πόντοι
0
Σπασαρχιδικη ερώτηση πιτσιρικάδων φασαριοζων που πάνε 8 άτομα για να γαμησει ο ένας , μην ρωτάτε μλκιες και μπείτε δείτε μόνοι σας είστε ολόκληροι μαντραχαλαδες 20+ και κάνετε σαν νηπιαγωγείο ειδικά σε χώρους τέτοιους
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.185
Κριτικές
166
Like
27.050
Πόντοι
34.538
Σπασαρχιδικη ερώτηση πιτσιρικάδων φασαριοζων που πάνε 8 άτομα για να γαμησει ο ένας , μην ρωτάτε μλκιες και μπείτε δείτε μόνοι σας είστε ολόκληροι μαντραχαλαδες 20+ και κάνετε σαν νηπιαγωγείο ειδικά σε χώρους τέτοιους
Συναδελφικη αλλυλεγγυη λεγεται...
 
OP
OP
AnaLogistis

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
64
Like
56
Πόντοι
0
Συναδελφικη αλλυλεγγυη λεγεται...
Σπασαρχιδισμος λέγεται,τόσος κόπος να μπείς να διαλέξεις με ποια θα γαμηθεις? Ε τότε ας μην πάνε κάν,και τι αρέσει στον έναν δεν αρέσει στον άλλον,παπάρια αλληλεγγύη φασαριοζοι μπουνταλαδες λέγονται
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.851
Κριτικές
21
Like
11.012
Πόντοι
4.546

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.320
Κριτικές
18
Like
20.187
Πόντοι
4.546
Για αυτόν τον λόγο, για να μην σπας τα αρχίδια/κωλοτρυπίδα του τσάτσου δηλαδή, πρέπει να γίνει κάτι αντίστοιχο του Άμστερδαμ, να έχουν τα δέλα/στούντιο/μασάζ βιτρίνες όπου και θα μπορούν όλοι οι πελάτες να βλέπουν τις κορασίδες.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.175
Like
2.066
Πόντοι
456
Μου έχει τύχει να θέλω να είμαι έξω από μαγαζί και να είναι καμία 10ριά πιτσιρικάδες έξω απο το μαγαζί που ήθελα να μπω.
Οι τύποι μαλακίζονταν και γελούσαν δίχως αύριο.

Μαλακά σκέψου να κάθονταν έξω από το ψαρά και να ρωτούσαν τους πελάτες άμα είναι καλή η τσιπούρα. Λολ
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
367
Κριτικές
1
Like
847
Πόντοι
81
Δεν το ρωτάνε μόνο πιτσιρικάδες αλλά και μεγαλύτεροι σε ηλικία. "Φίλε καλή είναι;" η απάντηση που παίρνουν είναι κάτι του στυλ " αδερφέ τι να σου πω, γούστα είναι αυτά" ή ενα σήκωμα των ώμων " στυλ μπες, δες και αποφάσισε με τα δικά σου κριτήρια". Ας περιμένουν και 5 λεπτά στο σαλόνι ή να ανέβουν μερικά σκαλιά, και αυτό στο χέρι δεν γίνεται.
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
147
Κριτικές
3
Like
341
Πόντοι
21
Εγώ έχω ρωτήσει "ποια είναι μέσα;" για το όνομα.Αν μου πει ο άλλος Αουρόρα ε δε θα μπω..Δεν υπάρχει λόγος.
 
OP
OP
AnaLogistis

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
64
Like
56
Πόντοι
0
Εγώ έχω ρωτήσει "ποια είναι μέσα;" για το όνομα.Αν μου πει ο άλλος Αουρόρα ε δε θα μπω..Δεν υπάρχει λόγος.
Αυτό έχει μια λογική βρε αδερφέ μακάρι να έγραφε ένα χαρτί πίσω από κάθε πόρτα ποια δουλεύει με όνομα,και γω εχω ρωτήσει καθώς είναι κάποιες που δεν θέλω καν να τις βλέπω είτε από κακές εμπειρίες είτε γενικά,εδώ μιλάμε για διαφορετική περίπτωση
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom