Νέα

Τί γνώμη έχετε για τις Βορειοηπειρώτισσες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chris75
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Socrates009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
303
Like
4.151
Πόντοι
441
Εχω την εντύπωση οτι οι Αλβανίδες (βορειοηπειρώτισσες) ο πρώτος που θα παντρευτούν και θα κάνουν παιδί πρέπει να είναι Αλβανός από τα μέρη τους. Μετά από κάνα 2 χρόνια τον χωρίζουν για αδιευκρίνιστους λόγους και παντρεύονται οτι πιο αχρηστο ελληναριό κυκλοφορεί με το οποίο κάνουν το 2ο παιδί τους. Είναι πάντως ορισμένες πολύ συναισθηματικές και όχι τόσο εύκολες όσο νομίζουν κάποιοι. χαχαχαχα το τιμάνε το στεφάνι τους.
Ξέρω μια αλβανίδα, τέτοια περίπτωση, χωρισμένη, αλλά πολύ όμορφη και ψάχνει για γάμο, λέω να κάνω κίνηση, αξίζει;
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.620
Πόντοι
2.816
Τι μου θύμησες ρε τύπε..
Πριν πολλά χρόνια σε ταξίδι Ευρώπη.. κάνω βόλτα και στους οίκους τις περιοχής.. μετά από αρκετό ποδαροδρομο έχω καταλήξει σε συμπαθητική πιτσιρίκα που δεν μίλαγε αγγλικά, το νταραβερι έγινε στα γαλλικά τα οποία δεν μιλάω μέσω συναδέλφου της...
Όταν περάσαμε στα ενδότερα.. τι ρώτησα your name? Μήπως καταλάβει για να σπάσει ο πάγος
Μου λέει Maria
I am nerochitis της λέω ...
Καλά δεν της είπα νεροχύτης . Το όνομα μου είπα το οποίο είναι χαρακτηριστικό ελληνικό όνομα
Και μου λέει αυτή από πού στα ελληνικά.. και έμειναν μαλάκας..
Τα είπαμε λίγο.. βορειοηπειρώτισσα με πατέρα Αλβανό και μητέρα Ελληνίδα.. 18 χρόνων.. σαν τα κρύα τα νερά.. όχι κάτι ιδιαίτερο στον αγώνα αν κ μπορεί να βελτιώθηκε στην πορεία.. ότι είχε ξεκινήσει τη δουλειά... Να ναι καλά όπου βρίσκεται!
 

Pineda93

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
40
Like
59
Πόντοι
0
Βιρειοηπειρωτες βορειοηπςιρωτησες...έχουν την πουστια την ελληνική και την πονηριά την αλβανική...μακρια
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.395
Like
2.169
Πόντοι
456
Βιρειοηπειρωτες βορειοηπςιρωτησες...έχουν την πουστια την ελληνική και την πονηριά την αλβανική...μακρια
Αυτό θα έγραφα...
Πονηρές όσο δεν παίρνει.
Γνωστός μου παντρεύτηκε μία Βορειοηπειρώτισσα . Αυτός χωρισμένος με καλή δουλειά στο Δημόσιο. Αυτή άνεργη-νοικοκυρά, εννοείται.
Χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο, μετά βίας 5,5, του έβγαλε το λάδι και του το βγάζει ακόμα μετά από 25 χρόνια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.261
Κριτικές
62
Like
44.904
Πόντοι
9.297
Για να λες τις βορειοηπειρώτισσες Αλβανίδες ορθόδοξες είσαι Αλβανός και μάλιστα κομπλεξικός.
Σιφσαρότ μπούστη.

:birdman:
Τα είχα και με Αλβανίδα και με ορθόδοξη Αλβανίδα από αγίους σαράντα, αυτό που λέτε εσείς βοειοηπειρωτισα.. Καταρχάς οι διαφορές είναι ελάχιστες, οι πιο πολλές μιλάνε άριστα τα αλβανικά μεταξύ τους.. Αλλά λένε ότι είναι ελλεινιδες.. Εγώ προσωπικά πιο καλά ταιριάζω με Αλβανίδα.. Βορειοηπειρωτες ειναι κουτο πονηρές και διπροσωπες.. Αλλά όπως και να έχει και οι αλβανιδες και οι, πως να το πω,ορθόδοξες αλβανιδες, ηπειρωτισες είναι σίγουρα πιο όμορφες και πιο ευχάριστοι χαρακτήρες από τις ελλεινιδες, γενικά κάνουν καλή παρέα, με τις Ελλεινιδες είναι σαν να είσαι σε κηδεια
Αν μπερδεύεις τις Αλβανίδες με Βορειοηπειρώτισσες...κοίταξε το λίγο και πρόσεξε μην εκτιθεσαι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.261
Κριτικές
62
Like
44.904
Πόντοι
9.297
Κοντοπουτανες, θέλουν να σου αρμεξουν την τσέπη με μοναδικό χάρισμα το άρμεγμα της πουτσας σου. Για μένα πέρα από κάνα περιστασιακο γαμησι δεν αξίζουν να ασχοληθείς σοβαρά
Στο ύψος πράγματι δεν διαφέρουν...όμως η μία πλευρά απεχθάνεται την άλλη έστω από ένστικτο.
 

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.747
Πόντοι
486
Θέλω να ξεκαθαρίσω κάτι περί Βορείου Ηπείρου όπως λέτε κοροϊδευτικά πολλοί.εχω την τιμή ο κολλητός μου να είναι από τα χωριά αυτά . πέρσι με φιλοξένησε το καλοκαίρι εκεί.σε όλα αυτά τα χωριά της μειονότητας μιλάνε ελληνικά σαν και εμάς .τα ήθη τους οι παραδόσεις τους δεν θα διαφέρουν σε τίποτα από αυτά της Ηπείρου.επειδη πολλοί θα πουν μιλάνε ελληνικά λόγω τουρισμού και γειτόνων όπως Βουλγαρία πχ. καμία σχέση εγω μίλησα με ηλικιωμένους και ήταν σαν να μιλούσα με τους δικούς μου γαιυτο ξεκολατε λίγο .στο θέμα τώρα οι γυναίκες είναι όλες ίδιες δεν παίζει ρόλο αν είναι από Αλβανία.ελβετια.σουηδια.να μας λέει ο άλλος τα είχα με μια δέκα χρόνια και μου ζήτησε γάμο .που είναι το περίεργο δλδ αυτό έλειπε να σε θέλει όλη τη ζωή για γκόμενο η γυναίκα μετά από μια ηλικία είναι λογικό να θέλει να γίνει σύζυγος.μανα κλπ καμία σχέση με εμάς τους άντρες
Αυτά
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.169
Like
15.808
Πόντοι
2.256
Τι διαφορά μπορεί να έχουν από τις Γιαννιώτισσες παγουροκέφαλες;;;;
Της δεύτερης γενιάς δεν καταλαβαίνεις καν ότι είναι από εκεί, αν εξαιρέσεις ότι στο σπίτι μιλάνε Αλβανικά!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.169
Like
15.808
Πόντοι
2.256
Ρε υπάρχουν οι ωραιες γυναίκες από τις αλβανιδες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είναι πιο όμορφες έξυπνες και καβλιαρες από τις ελλει-γιδες
Τώρα γεωγραφικά μιλάμε για 30 χιλιόμετρα ακτίνα έτσι;;;;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.169
Like
15.808
Πόντοι
2.256
Ότι δεν μπορεί να έχουν διαφορά σε ομορφιά οι Γιαννιώτισσες από τις Β. Ηπειρώτισσες!!!! Σε νοοτροπία ναι, το πιστεύω αλλά Γεωγραφικά είναι πολύ κοντά για να υπάρχει αλλαγή!!!
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.297
Like
9.333
Πόντοι
2.306
Είχα φάει μια το 2012.

Είχε στο μυαλό της να αποκατασταθεί από τότε. Τώρα την είδα μανούλα στο ινσταγκραμ.

Καλή κοπέλα , μπορεί να ήταν νοτιοαλβανιωτισα αλλά δε με έκλεψε
 
OP
OP
chris75

chris75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
1.008
Πόντοι
200
Το κεφάλι τετράγωνο
 
OP
OP
chris75

chris75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
1.008
Πόντοι
200
Εγώ είχα μια παλια από το όλον Αρτέμη νομιζω την έλεγαν τώρα θα ναι καμία 50 άρια τρένο πήγαινε έφαγα και την φίλη τις Αλεξάνδρα αυτή ήταν από την βόρεια ηπείρο δεν χαμπαριαζουν τπτ παντρεμενες αλλά τρένα
 
OP
OP
chris75

chris75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
67
Like
1.008
Πόντοι
200
Αλλά νοοτροπία νομίζουν ότι επειδή έχουν μουνί πρεπει να τις κερναμε δωράκια και ότι θέλουν σαν βίζιτες λειτουργουσαν φάγανε το παραμυθι και γεια
 

Trifonbakatsoulias

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3.446
Κριτικές
31
Like
11.882
Πόντοι
3.246
Τις θεωρω καλυτερες στο σεξ απο τις ελληνιδες.μου βγαζουν μια πουτανια και,δινουν και τη κωλαρα τους πιο ευκολα.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.427
Πόντοι
216
Ειχα φιλο που τα ειχε χρονια με βορειοηπειρωτισα.
Οχι τιποτε ιδιαιτερο εμφανισιακα.
Αλλα:
- δεν του χαλαγε ποτε χατηρι
- χαμηλων τονων
- πολυ δοτικη στη σχεση
- γενικως κοριτσι για σπιτι

Νομιζω οτι με λιγη προσοχη,
μπορεις να βρεις καλη, καλυτερη απο τη μεση ελλεεινιδα.

Εγω πιστευω οτι οι κακουχιες κανουν τον ανθρωπο ρεαλιστη,
και αυτο λειπει απο τις πιο πολλες δικες μας.
Οπως εχει πει ευστοχα και ο george71 σε αλλο νημα,
καλη θα βρεις αν ειναι σε ενα σπιτι με πλιθες μονο, με αλλα 10 αδερφια, και κοιμαται στο πατωμα...
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Θυμαμαι καποτε μια που εχαψε το παραμυθι μου με ρωτησε
"Δε σε πειραζει να σε βλεπω ως τσεπη;"
Της απαντησα "οχι,γιατι κι εγω σε βλεπω ως μουνι"
:headbang2:
Αλλα τα μάτια του λαγού κι άλλα της κουκουβάγιας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom