Νέα

Θρίλερ στην ορεινή Κορινθία: «Άνθρωποι των σπηλαίων» μια πενταμελής οικογένεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kuzia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 556
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.152
Κριτικές
26
Like
11.067
Πόντοι
4.746
Ετσι ακριβως γελανε και οι πετρες εχουμε καθε τοσο και λιγο πιστολιδι με Ελληνικη μαφια κλπ οι γυφτοι εχουν φτιαξει μαφιες το μαυρο χρημα παει και ερχεται οι αλλλοι δολοφονουν ανθρωπους δες Τεμπη και δεν ανοιγει μυτη και εχουμε τον τυπο να τον κανουν τσιρκο γαμα τους τυπε αν μπορεις ετσι Ευρωπαικο δικαστηριο γαμα τους

 
Τελευταία τροποποίηση:

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
Θα ψηφίσω Κούλη στις Ευρωεκλογές για να σας ταράξει στους φόρους και τα pass. Υλοτομία παλαιοχριστιανικής μεθόδου :headbang2:
 

Συνημμένα

  • IMG_20240223_112242.jpg
    IMG_20240223_112242.jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 21
  • IMG_20240223_112443.jpg
    IMG_20240223_112443.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 21
  • IMG_20240223_112242.jpg
    IMG_20240223_112242.jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 20

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.092
Πόντοι
2.356
Oι ομάδες τύπου ρομά, οπως εξαλλου προβλεπουν και οι κανονισμοί της ευρωπαικης ενωσης, θεωρουνται "ευαλωτες". Αυτο σημαινει οτι αντιμετωπίζονται με ιδιαιτερότητα και κυρίως με παροχή κινήτρων.

Ομάδες οπως οι Ρομα, ειναι αστείο να λέμε ότι θα "συνετισθούν" ή θα "βελτιωθούν" με ποινική καταστολή. Οι πολιτικές σε όλη την Ευρώπη είναι η στήριξη προκειμένου να απεμπλακούν από την σημερινή τους κατασταση. Φυσικά αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να αφηνονται ανεξελεγκτοι στην αξιοποινη δραση, αλλά αυτό ειναι άλλο ζητημα. Οσο παραμενουν σε αθλιες συνθηκες, η παρανομία ειναι μονοδρομος γι αυτους.

Συμφωνώ ότι θα πρέπει να πηγαινουν σχολειο τα παιδια τους, αλλά δεν ξερω αν θα πρέπει να υπαρχουν ξεχωριστά σχολεία για τα παιδια αυτα. Παντως σιγουρα το κλειδι ειναι η μορφωση, αν θελουμε να αντιμετωπιζουμε σοβαρα τα πραγματα. Αν θελουμε να λεμε βλακειες, ας πουμε οτι θα στελνουμε τα ΜΑΤ καθε δεκα μερες να τους σπανε στο ξυλο για να μαθουν, και παμε παρακατω.

Για τα επιδοματα δεν υπαρχει καμία διαφοροποιηση σε σχέση με τους υπόλοιπους πολίτες. Δεν υπαρχει "επίδομα Ρομά". Υπάρχει επίδομα για πολυτεκνους. Και εφοσον εχουν δεκα παιδια ο καθενας, παιρνουν τα σχετικά επιδοματα. Επίσης παιρνουν και τα επιδοματα οσων εχουν χαμηλό εισοδημα.
Δικηγορικό ποστ προσεκτικά δοσμένο. Άδικο δεν έχεις αλλά οφείλουμε να στηλιτεύσουμε την τακτική των γύφτων να κάνουν ότι γουστάρουν με την ανοχή του κράτους. Αν ήθελε η (εκάστοτε) κυβέρνηση θα τους είχε περιορίσει σε πολλά αρνητικά.

:rockon:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.107
Πόντοι
1.496
Ο ανθρωπος ειναι με διπολικη διαταραχη. Η μητερα του προφανως το ιδιο εχει. Γι αυτο ειπε οτι επαιρνε ΝΟΜΙΜΑ με μορια μεταταξη οπου ηθελε, λογω του οτι ηταν πολυτεκνος ΚΑΙ λογω του προβληματος της μητερας του, οπως ειπε.
Τη μια καθηγητης μουσικης, την αλλη στην Ηλιουπολη στο Δημο, μετα σε αλλον Δημο.
Εχει και χαρτι απο ΚΕΠΑ κεντρο πιστοποιησης αναπηριας, το οποιο ειναι πολυ ισχυρο και θα τον βοηθησει να αντιπαλεψει που θελουν να του κοψουν το μισθο και να τον απολυσουν. Πολυ πιθανον να δικαιουται και αναπηρικη συνταξη. Ουτε καν τηλεργασια. Να καθεται και να παιρνει αναπηρικη συνταξη.
Εγω ειμαι πρωτος που λεω οτι πρεπει να κανει το τεστ dna. Δεν ειναι τιποτα. Ισα ισα ο ιδιος θα επρεπε να το ζητησει ωστε να φυγει καθε υποψια και να τους αποστομωσει. Καθαρος ουρανος δεν φοβαται.
Ομως ακουσα αυτο που ειπε, που εχει και σε αυτο δικιο. Ειπε οτι οπως οι Ιεχωβαδες αρνουνται να κανουν καποια πραγματα, και το κρατος τους σεβεται, ετσι θα πρεπει να σεβαστουν και τις δικες του πεποιθησεις που δεν γουσταρει ληψη dna.
Δεν συμφωνω, να γινει το τεστ. Πως αλλιως θα ξεκαθαρισει;
Αλλα ειναι εξυπνος. Εχει επιχειρηματα. Το κρατος φερεται με ξεχωριστο τροπο στους Ιεχωβαδες. Ζηταω κι εγω το ιδιο.
Στο στρατο στο κεντρο εκπαιδευσεως, χαμος, πολλα ατομα. Τρεχαμε τρελαμενοι. Και παραπερα ελαχιστα ατομα αραγμενα. Κοιταγανε. Εμεις τρεχαμε πανικοβλητοι κι εκεινοι ο μηνας εχει 9. Ρωταω εναν Τι ειναι αυτοι εκει μονοι τους σαν τους ψωριαδηδες; Δεν καταδεχονται να πανε μαζι με τους υπολοιπους; -Ειναι Ιεχωβαδες. -Και επειδη ειναι Ιεχωβαδες; Που ηξερα εγω τοτε απο τετοια πραγματα.

Σωστα λοιπον ο Μανωλης πουλαει τρελα και εκμεταλευεται ο,τι μπορει.
Δεν μπορει να τρεχουν τον καθε πολιτη, γιατι <Ετσι λεει ο Νομος.> Αμειλικτα. Και οπου τους βολευει να αρνουνται την εφαρμογη του νομου.
Οχι, τα νομιμα.

Για τα παρανομα οπλα, για το οτι δεν πηγαινε τα παιδια του σχολειο, για τις επιθεσεις στους κυνηγους και σε αστυνομικους, θα δικαστει, πλημμεληματα ειναι, θα ξεμπερδευει.
Οχι ομως που πεσανε πανω του να τον φανε.
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.152
Κριτικές
26
Like
11.067
Πόντοι
4.746
Παιρνεις τα βουνα να σωθεις και στην πεφτουν οι καζαμπουμπου.Αυτη η υποθεση μου θυμιζει αυτην την ταινιαρα

 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.527
Like
14.053
Πόντοι
3.506
Παιρνεις τα βουνα να σωθεις και στην πεφτουν οι καζαμπουμπου.Αυτη η υποθεση μου θυμιζει αυτην την ταινιαρα

Πως δεν ανεβηκε σε κανενα στυλο σαν τον Μουστακα στο Γκομενιος αν δεν κανω λαθος!
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.152
Κριτικές
26
Like
11.067
Πόντοι
4.746
Πως δεν ανεβηκε σε κανενα στυλο σαν τον Μουστακα στο Γκομενιος αν δεν κανω λαθος!
και εκει να ανεβαινε και στου βοδιου το κερατο να κρυφοταν θα τον εβρισκαν οι ανθρωποφαγοι
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.152
Κριτικές
26
Like
11.067
Πόντοι
4.746
Εδω γιατι δεν πηγαινου οι μπατσοι ;;; Τσιρλιο θα τους πιασει αχχαχαχαχαχαχαχχχχαχα

Βιλες εχουν φτιαξει στον καταυλισμο πως ρε με τι φραγκα ;;;;; οε
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.982
Πόντοι
4.546

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Θυματοποιηση, βαρεθηκαμε ηδη
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
1
Like
2.372
Πόντοι
456
εκανα ηδη την ερωτηση στο facebook, αν δηλώσω παλιαοχριστιανός θα παίρνω και εγω χιλιαρικο καθε μηνα απο τον εδω Δημο η μονο για εκεινο το Δημο ισχύει? Επισης πρεπει να σκαψω και λαγουμι ,οχι τίποτα αλλο αλλα δεν ειμαι και απογονος βιετκογκ να εχω κλιση σε αυτα ,η μπορώ να μενω και στο σπίτι μου.Εχω και ιντερνετ καλο εδω 385 εχθες τσεκαρα με το 5g απάντηση δεν ελαβα ακόμη
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.278
Κριτικές
1
Like
35.303
Πόντοι
6.256

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.278
Κριτικές
1
Like
35.303
Πόντοι
6.256
εκανα ηδη την ερωτηση στο facebook, αν δηλώσω παλιαοχριστιανός θα παίρνω και εγω χιλιαρικο καθε μηνα απο τον εδω Δημο η μονο για εκεινο το Δημο ισχύει? Επισης πρεπει να σκαψω και λαγουμι ,οχι τίποτα αλλο αλλα δεν ειμαι και απογονος βιετκογκ να εχω κλιση σε αυτα ,η μπορώ να μενω και στο σπίτι μου.Εχω και ιντερνετ καλο εδω 385 εχθες τσεκαρα με το 5g απάντηση δεν ελαβα ακόμη
Πες καθαρα οτι ενδιαφερεσαι για τις παλαιοχριστιανογυναίκες και ασε τα ψοφια
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
1
Like
2.372
Πόντοι
456
Πες καθαρα οτι ενδιαφερεσαι για τις παλαιοχριστιανογυναίκες και ασε τα ψοφια
ωχ μας πήραν χαμπα΄ρι αλλά αν δεν τσιμπάω και ναν φραγκο και να κααθομαι γιατι να με προτιμησουν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.246
Κριτικές
62
Like
44.884
Πόντοι
9.297
μην ξανακουσω οτι οι μισθοι στο Δημοσιο ειναι χαμηλοι . Ο τυπος ξεκινησε στην Ερετρια με 1000€ και σε 3 χρόνια ο μισθος του πηγε στα 1500€.
Η διαφορά είναι τα επιδόματα για τα παιδιά .
Οι Δήμοι προσφέρουν πιο μεγάλους μισθούς αν δεν κάνω λάθος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom