Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Μάλιστα υπάρχουν περιπτώσεις όπως εκείνη στην Ρόδο όπου άνθρωπος κατηγορήθηκε και διασύρθηκε χωρίς καν να γνωρίζει αυτήν που τον κατήγγειλε ότι την βίασε!
Τουλάχιστον ο φουκαράς ήταν τυχερός μέσα στην ατυχία του επειδή το ξενοδοχείο στο οποίο ισχυριζόταν η γκόμενα ότι την βίασε είχε κάμερες:

Αυτα ειναι "δικολαβισμοι" τύπε, η δικαιοσυνη αργεί και οι δικαστες ειναι διεφθαρμενοι, αν αποφασισε η Συνατσακη και η Ελενα Ακριτα το θεμα εχει ηδη τακτοποιηθει.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Ρωτα τον απλυτουλη για την Μυρτώ και τον βιαστή Πακιστανο να δούμε τι θα μας πει...
η υπόθεση που αναφέρεις έγινε πριν χρόνια, ενώ η καταδίκη της Απαγωγέως έγινε πολύ πρόσφατα. Δεν μπορεί να ισχυριστεί πως κάτι έγραψε τότε και δεν το είδαμε, όπως μπορεί να κάνει με τη Μυρτώ
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μάλιστα υπάρχουν περιπτώσεις όπως εκείνη στην Ρόδο όπου άνθρωπος κατηγορήθηκε και διασύρθηκε χωρίς καν να γνωρίζει αυτήν που τον κατήγγειλε ότι την βίασε!
Τουλάχιστον ο φουκαράς ήταν τυχερός μέσα στην ατυχία του επειδή το ξενοδοχείο στο οποίο ισχυριζόταν η γκόμενα ότι την βίασε είχε κάμερες:

Kαι αυτή είναι ακόμα μια απόδειξη ότι ανακριτικές αρχές και δικαιοσύνη κάνουν σωστά τη δουλειά τους και τα περί καταδίκης με μόνον μια καταγγελία, χωρίς αποδείξεις, είναι ηλιθιότητες, που εξυπηρετούν μόνον συγκεκριμένο αφήγημα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Kαι αυτή είναι ακόμα μια απόδειξη ότι ανακριτικές αρχές και δικαιοσύνη κάνουν σωστά τη δουλειά τους και τα περί καταδίκης με μόνον μια καταγγελία, χωρίς αποδείξεις, είναι ηλιθιότητες, που εξυπηρετούν μόνον συγκεκριμένο αφήγημα.
έλα όμως που έχουν σχεδόν καταφέρει να αρκούν οι κατηγορίες
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
η υπόθεση που αναφέρεις έγινε πριν χρόνια, ενώ η καταδίκη της Απαγωγέως έγινε πολύ πρόσφατα. Δεν μπορεί να ισχυριστεί πως κάτι έγραψε τότε και δεν το είδαμε, όπως μπορεί να κάνει με τη Μυρτώ
Η πολιτική κάστα του συγκεκριμένου πάντως όταν έγινε το συμβάν με την Μυρτώ τουμπεκί έκαναν. Απλα τώρα βρήκαν πάτημα λογο του ότι έχουμε να κάνουμε με γόνους και ελίτ.
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.084
Πόντοι
3.446
Ποια ειναι η "ευνοϊκή μεταχειριση" την οποια απολαυσαν τα βουτυροπαιδα?
Εγω βλεπω οτι κυνηγιουνται διπλά εξαιτίας της οικονομικής τους επιφανειας.
Ναι, εγω ειμαι αυτος που πιστευει στο κρατος δικαιου. Εσυ πιστευεις στον κανιβαλισμό, στον λαϊκισμό και στο ταξικο κομπλεξ που σε διακατεχει. Οσο για το αν το "ορθο" δεν γινεται σε καμια δημοκρατικη χωρα, εισαι γελασμενος. Ακομη και εδω, ειναι εντελως παρανομο οτι βγηκε στη φορα το ονομα των κατηγορουμενων, πριν καταδικασθουν και χωρις εισαγγελικη άδεια. Αλλά εσυ βλεπεις, θολωμενος μεσα στο κομπλεξ σου, "ευνοϊκή μεταχειριση".Τα υπολοιπα για Κουλη και φασισταρια τα αφηνω ασχολιαστα ως εντελως ασχετα με τη συζητηση, που παντως δειχνουν ξεκαθαρα και την ποιοτητα σου ως συνομιλητη.
Αλεξ τι λεει η εμπειρια σου? Τι εχει παιχτει εκει?
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Μπορείς να με πληροφορήσεις για ποιό λόγο είσαι σίγουρος πως αυτή η καταγγελία είναι αληθινή; έχεις κάποια στοιχεία, κι αν ναι, ποια είναι αυτά και είσαι τόσο σίγουρος; ήδη, ενέπλεξαν ένα άνθρωπο ο οποίος ήταν στο Εξωτερικό, μπορεί να το αποδείξει, κι υπέβαλε μήνυση

εγω προσπαθω να ειμαι αντικειμενικος ,αμεροληπτος και οπως βλεπεις(???) κρατω αποστασεις.

εσυ εχεις βαλθει να μας πεισεις οτι τα φουσκωνει η μικρη. οποιος δε συμφωνει μαζι σου,δεν ειναι απαραιτητα με την "αλλη πλευρα".
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Ετσι ειναι, ακριβως. Δεν θα πιστεψω ποτέ οτι ολοι αυτοι που φωναζουν, το κανουν απο ευαισθησια. Το κανουν απο ταξικο κομπλεξ απεναντι στους πλουσιους. Λες και οταν βιαζει κανενας αδεκαρος, ο βιασμος ειναι λιγοτερο επωδυνος. Πραγματικα ολοι αυτοι που στεκονται στην οικονομικη επιφανεια των κατηγορουμενων και τους εχουν καταδικασει ηδη μονο απο αυτο, μου προξενουν ταση προς εμετο.
Eδω πηγαν και βανδαλισαν την περιουσια του κοσμου στην Αθηνα μετα τη συγκεντρωση τους, μεχρι το αγαλμα του Κολοκοτρωνη μαγαρισαν! Τοσο μυαλο εχουν και τετοιες ευαισθησιες.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
έλα όμως που έχουν σχεδόν καταφέρει να αρκούν οι κατηγορίες
Μπα, μη το λες. Πρόσφατα έσκασε υπόθεση καταγγελίας με σκοπό εκδίκηση. Μητέρα έβαλε την κόρη να καταγγείλει σεξουαλική κακοποίηση για να τιμωρηθεί ο πατριός ή πατέρας, δε θυμάμαι τώρα. Η αστυνομία έκανε καλά τη δουλειά της, η καταγγελία κατέρρευσε, μάνα και κόρη τα έριχναν η μία στην άλλη. Δεν αρκεί μια καταγγελία για να καταδικαστείς. Ζούμε σε κράτος δικαίου. Μπορεί να μην είναι όλα άριστα στη Δικαιοσύνη αλλά δεν είναι και για τα πανηγύρια, όπως προσπαθούν κάποιοι εδώ μεσα να μας πείσουν.
Καλά κάτι απόψεις για φεμιναζί και sjw και λοατκι συνωμοσίες είναι για εγκεφαλικά αμοιβαδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Αλεξ τι λεει η εμπειρια σου? Τι εχει παιχτει εκει?
Eγω ειπα την αποψη μου απο την πρωτη στιγμη.
Εχει ανακατευθει ο Τριανταφυλλοπουλος, αρα δεν πιστευω τιποτα. Όπου ανακατωνεται αυτος το πραγμα βρωμαει.
Δεκαδες βιασμοι γινονται καθε χρονο. Τι το ιδιαιτερο εχει αυτος και μας εχουν πρηξει τ' αρχιδια? Πολυ υποπτο.
Μετα ειδα οτι πηγαν να εμπλεξουν καποιον που ηταν στο...εξωτερικο.
Μετα ειδα το θυμα να δινει τεσσερις καταθεσεις και καθε φορα να θυμαται κατι καινουργιο. Η μικρη ειναι δασκαλεμενη.
Εγω πιστευω οτι ειναι στημενο γιατι σε καποιον εκβιασμο δεν ενεδωσαν οι "πλουσιοι" και επρεπε να παρουν το μαθημα τους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Και βεβαια πριν βιαστειτε να απαξιωσετε καποιοι την αποψη μου, να θυμισω οτι απο την πρωτη μερα ειχα πει οτι ο πιλοτος εχει σκοτωσει την Καρολαιν και καποιοι εδω μεσα με χλευαζαν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Eδω πηγαν και βανδαλισαν την περιουσια του κοσμου στην Αθηνα μετα τη συγκεντρωση τους, μεχρι το αγαλμα του Κολοκοτρωνη μαγαρισαν! Τοσο μυαλο εχουν και τετοιες ευαισθησιες.
Ειπαμε. Επαγγελματιες ευαισθητοι. Ενα επιπεδο κατω απο τον αρουραίο και ισως ενα επιπεδο πανω απο την αμοιβαδα.
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.802
Like
6.349
Πόντοι
1.406
Και βεβαια πριν βιαστειτε να απαξιωσετε καποιοι την αποψη μου, να θυμισω οτι απο την πρωτη μερα ειχα πει οτι ο πιλοτος εχει σκοτωσει την Καρολαιν και καποιοι εδω μεσα με χλευαζαν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ειπαμε. Επαγγελματιες ευαισθητοι. Ενα επιπεδο κατω απο τον αρουραίο και ισως ενα επιπεδο πανω απο την αμοιβαδα.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Και βεβαια πριν βιαστειτε να απαξιωσετε καποιοι την αποψη μου, να θυμισω οτι απο την πρωτη μερα ειχα πει οτι ο πιλοτος εχει σκοτωσει την Καρολαιν και καποιοι εδω μεσα με χλευαζαν.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ειπαμε. Επαγγελματιες ευαισθητοι. Ενα επιπεδο κατω απο τον αρουραίο και ισως ενα επιπεδο πανω απο την αμοιβαδα.
Φαινεται ομως οτι το κρατος επαφιεται στην καλη τους προθεση (που δεν εχουν) να σταματησουν να τα κανουν αυτα. Γιατι απο μονο του δεν φαινεται διατεθιμενο να κανει κατι για να τους τα κοψει αυτα. Εκτος και οι βανδαλισμοι δεν ειναι παρανομες πραξεις. Οπως με την εκκλησια στα Κατω Πατησια που την βανδαλισαν με μπογιες το βραδυ. Ολοι ηξεραν οτι θα πανε στη συγκεκριμενη εκκλησια να την βανδαλισουν, λες και φταιει η εκκλησια, οχι ενας κακος παπας, αλλα μονο οι αρχες και οι αστυνομια δεν το γνωριζαν ωστε να ειναι εκει και να κανουν τη δουλεια τους. Παντως ειμαι ευχαριστημενος που συνεργεια του Δημου Αθηναιων πηραν αμεσως εντολη και αποκατεστησαν πρωι πρωι ο,τι αφησαν πισω τους το προηγουμενο βραδυ στο κεντρο της Αθηνας.
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.084
Πόντοι
3.446
Eγω ειπα την αποψη μου απο την πρωτη στιγμη.
Εχει ανακατευθει ο Τριανταφυλλοπουλος, αρα δεν πιστευω τιποτα. Όπου ανακατωνεται αυτος το πραγμα βρωμαει.
Δεκαδες βιασμοι γινονται καθε χρονο. Τι το ιδιαιτερο εχει αυτος και μας εχουν πρηξει τ' αρχιδια? Πολυ υποπτο.
Μετα ειδα οτι πηγαν να εμπλεξουν καποιον που ηταν στο...εξωτερικο.
Μετα ειδα το θυμα να δινει τεσσερις καταθεσεις και καθε φορα να θυμαται κατι καινουργιο. Η μικρη ειναι δασκαλεμενη.
Εγω πιστευω οτι ειναι στημενο γιατι σε καποιον εκβιασμο δεν ενεδωσαν οι "πλουσιοι" και επρεπε να παρουν το μαθημα τους.
Εμενα μου εκανε εντυπωση η αποψη των γυναικων του περιβαλλοντος μου, ενδεικτικα μια υποπλοιαρχος που συνατησα στην εταιρεια εχτες, με θεμα την συνεντευξη της κορασιδας στον ζουγκλα, σχεδον θυμωμενη ελεγε οτι ειναι στημενη η κοπελα και δεν πειστευει λεξη. Ρε κοριτσι μου της λεω, εσυ? Γυναικα? Της γυρνας την πλατη ετσι στην ψυχρα? Μα πως?
Μου λεει καπτα-Γιωργη δεν θυμωνω γιατι λεει ψεμματα αλλα γιατι θα κανει ζημια σε ολο το γυναικειο κινημα που πραγματικα προσπαθει για εργασιακη ισοτητα και εναντια στις αληθινες κακοποιησεις, οχι μονο σεξουαλικες αλλα και ολες τις αλλες...
Υποψιν η κοπελα ειναι 1.75, 9αρι γεματο σε ολες τις κατηγοριες και βγαζει 50 χιλιαρικα το χρονο καθαρα σε ενα περιβαλλον που τραβαει μπουλινγκ απο αντρες σε αναλογια προσωπικου 1 προς 50...
Δηλαδη ζηλιες και τετοια ουτε καν...
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
193
Like
608
Πόντοι
81
Πάντως εγώ ένα έχω να πω ....... Ότι έτσι όπως γίναμε για να πας με γυναίκα θα ζητάς πρώτα υπεύθυνη δήλωση του νόμου 105 για συναίνεση από αυτήν στο γαμήσι για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο .......
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Eγω ειπα την αποψη μου απο την πρωτη στιγμη.
Εχει ανακατευθει ο Τριανταφυλλοπουλος, αρα δεν πιστευω τιποτα. Όπου ανακατωνεται αυτος το πραγμα βρωμαει.
Δεκαδες βιασμοι γινονται καθε χρονο. Τι το ιδιαιτερο εχει αυτος και μας εχουν πρηξει τ' αρχιδια? Πολυ υποπτο.
Μετα ειδα οτι πηγαν να εμπλεξουν καποιον που ηταν στο...εξωτερικο.
Μετα ειδα το θυμα να δινει τεσσερις καταθεσεις και καθε φορα να θυμαται κατι καινουργιο. Η μικρη ειναι δασκαλεμενη.

Στο τέλος θα καταγγείλει οτι η πουτσα του Λεβέντη ήταν πολύ μικρή και δεν μπορούσε να την ικανοποιήσει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Εμενα μου εκανε εντυπωση η αποψη των γυναικων του περιβαλλοντος μου, ενδεικτικα μια υποπλοιαρχος που συνατησα στην εταιρεια εχτες, με θεμα την συνεντευξη της κορασιδας στον ζουγκλα, σχεδον θυμωμενη ελεγε οτι ειναι στημενη η κοπελα και δεν πειστευει λεξη. Ρε κοριτσι μου της λεω, εσυ? Γυναικα? Της γυρνας την πλατη ετσι στην ψυχρα? Μα πως?
Μου λεει καπτα-Γιωργη δεν θυμωνω γιατι λεει ψεμματα αλλα γιατι θα κανει ζημια σε ολο το γυναικειο κινημα που πραγματικα προσπαθει για εργασιακη ισοτητα και εναντια στις αληθινες κακοποιησεις, οχι μονο σεξουαλικες αλλα και ολες τις αλλες...
Υποψιν η κοπελα ειναι 1.75, 9αρι γεματο σε ολες τις κατηγοριες και βγαζει 50 χιλιαρικα το χρονο καθαρα σε ενα περιβαλλον που τραβαει μπουλινγκ απο αντρες σε αναλογια προσωπικου 1 προς 50...
Δηλαδη ζηλιες και τετοια ουτε καν...
Mην απορεις. Και η γυναικα μου ειναι πολυ αρνητικη για το θεμα. Όποτε βλεπει στην τηλεοραση την "βιασθεισα" ξινιζει τα μουτρα και λεει "θα ασχολουμαστε πολυ ακομη με το πουτανακι?" Η εικονα που προσπαθουν να μας περασουν οι μιτούδες ειναι εντελως στρεβλη.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.158
Like
4.706
Πόντοι
1.756
Εμενα μου εκανε εντυπωση η αποψη των γυναικων του περιβαλλοντος μου, ενδεικτικα μια υποπλοιαρχος που συνατησα στην εταιρεια εχτες, με θεμα την συνεντευξη της κορασιδας στον ζουγκλα, σχεδον θυμωμενη ελεγε οτι ειναι στημενη η κοπελα και δεν πειστευει λεξη. Ρε κοριτσι μου της λεω, εσυ? Γυναικα? Της γυρνας την πλατη ετσι στην ψυχρα? Μα πως?
Μου λεει καπτα-Γιωργη δεν θυμωνω γιατι λεει ψεμματα αλλα γιατι θα κανει ζημια σε ολο το γυναικειο κινημα που πραγματικα προσπαθει για εργασιακη ισοτητα και εναντια στις αληθινες κακοποιησεις, οχι μονο σεξουαλικες αλλα και ολες τις αλλες...
Υποψιν η κοπελα ειναι 1.75, 9αρι γεματο σε ολες τις κατηγοριες και βγαζει 50 χιλιαρικα το χρονο καθαρα σε ενα περιβαλλον που τραβαει μπουλινγκ απο αντρες σε αναλογια προσωπικου 1 προς 50...
Δηλαδη ζηλιες και τετοια ουτε καν...
9αρι κ την κοιτατε ολοι....κ κανεις δεν κανει κινηση....αντε καπτεν,ορμα...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.617
Like
21.992
Πόντοι
5.006
Εμενα μου εκανε εντυπωση η αποψη των γυναικων του περιβαλλοντος μου, ενδεικτικα μια υποπλοιαρχος που συνατησα στην εταιρεια εχτες, με θεμα την συνεντευξη της κορασιδας στον ζουγκλα, σχεδον θυμωμενη ελεγε οτι ειναι στημενη η κοπελα και δεν πειστευει λεξη. Ρε κοριτσι μου της λεω, εσυ? Γυναικα? Της γυρνας την πλατη ετσι στην ψυχρα? Μα πως?
Μου λεει καπτα-Γιωργη δεν θυμωνω γιατι λεει ψεμματα αλλα γιατι θα κανει ζημια σε ολο το γυναικειο κινημα που πραγματικα προσπαθει για εργασιακη ισοτητα και εναντια στις αληθινες κακοποιησεις, οχι μονο σεξουαλικες αλλα και ολες τις αλλες...
Υποψιν η κοπελα ειναι 1.75, 9αρι γεματο σε ολες τις κατηγοριες και βγαζει 50 χιλιαρικα το χρονο καθαρα σε ενα περιβαλλον που τραβαει μπουλινγκ απο αντρες σε αναλογια προσωπικου 1 προς 50...
Δηλαδη ζηλιες και τετοια ουτε καν...
καπτα γιωργη υπαρχει καμια θεση να ερθω να μπαρκαρουμε κανα εξαμηνο μαζι με το 9αρι?
:think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom