Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
Μπορει να δει ποιος μπηκε και ποιος βγηκε απο το ΚΑΘΕ δωματιο...

ειπανε ηδη τυπε οτι εχουν μονο στους εξωτερικους χωρους καμερες και ρεσεπτιον . Αρα πενταστερο του κωλου ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: telos1

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.084
Πόντοι
3.446
ειπανε ηδη τυπε οτι εχουν μονο στους εξωτερικους χωρους καμερες και ρεσεπτιον . Αρα πενταστερο του κωλου ....
Αυτο λεω, εαν ειχαμε δει αυτο το υλικο θα ειχε κλεισει το τρεντ και θα κοιταγαμε τους καταλογους των γραφειων για να παραγγειλουμε...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Στο λίνκ που έβαλες λέει για έναν που λάδωσε έναν εφοριακό και χρησιμοποίησαν την ηχογραφημένη συνομιλία για να τον καταδικάσουν.
Εγώ σου μίλησα για υπόθεση ενδοοικογενειακής βίας (με τους σημερινούς όρους), όπου δεν έγινε δεκτό το βίντεο του κινητού για να αθωωθεί ο άλλος.
Ίσως άλλαξε κάτι, γιατί το λινκ σου έχει ημερομηνία 2020, ενώ εγώ μίλησα για υπόθεση πριν 4-5χρόνια.
Προφανως δεν διαβασες καλα το αρθρο και την εγκυκλιο της εισαγγελιας του Αρειου Παγου. Ειναι εντελως αδιαφορο σε ποια υποθεση αναφερεται. Σημασια εχει η ουσια της εγκυκλιου και εκει τα πραγματα ειναι απολυτως σαφη.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Πάντως τύποι, για μια σπερματικη κυληδα έπεσε ολόκληρος πλανητάρχης κάποτε.. Τελικά που να χυνουμε? Στη χούφτα μας?
μόνο στο προφυλακτικό τύπε. Και στη συνέχεια να το γεμίζουμε και να το ξεπλένουμε 3 - 4 φορές με ζεστό νερό. Το είχα γράψει πιο παλιά και κάποιος με γελοιοποίησε, ότι φοβόμουν μην με κλωνοποιήσουν. Ο Τομ Λεύκις είχε πει να βάζουμε καυτερή σάλτσα μαζί με το σπέρμα, έτσι αν ακούσουμε ουρλιαχτά από το μπάνιο θα ξέρουμε πως προσπάθησε να γκαστρωθεί με το περιεχόμενο. Το έκανε ο Ράπερ Ντρέικ σε ένα μοντέλο του Ίνσταγκραμ που βγήκαν
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Προφανως δεν διαβασες καλα το αρθρο και την εγκυκλιο της εισαγγελιας του Αρειου Παγου. Ειναι εντελως αδιαφορο σε ποια υποθεση αναφερεται. Σημασια εχει η ουσια της εγκυκλιου και εκει τα πραγματα ειναι απολυτως σαφη.
αν θέλεις μου απαντάς ποια ποινή θα φάει ο Γκιώνης που ενέπλεξε στο βιασμό τύπο ο οποίος ήταν στο Εξωτερικό και του υπέβαλε μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση;
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Εν τω μεταξύ, ο influencer-ακτιβιστής της πούτσας έχει πάρει φόρα και κάθε μέρα πετάει και από ένα όνομα και το εμπλέκει με ένα υποτιθέμενο ''κύκλωμα'', έτσι αυθαίρετα επειδή κάποιος άκυρος του το έστειλε σε dm. Ακόμα και το ''τι νούμερο τσιμέντο φοράς'' είναι γνωστό meme στο ελληνικό ίντερνετ και ο τύπος μιλούσε για απειλές και κυνήγι από το ''κύκλωμα'' :jerking:. Αντίληψη υπό του μηδενός ο συγκεκριμένος, ούτε που καταλαβαίνει τι γράφει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Βλέπω ορισμένη μέλη του σάιτ τα έχουν κάνει πάνω τους. Ίσως γιατί οικονομικά και κοινωνικά είναι πολύ όμοιοι με τους καριόληδες της υπόθεσης, και έχουν κάνει τα ίδια και χειρότερα πάνω στην μέθη τους από την εξουσία και τον πλούτο (δίπλα στην κυριολεκτικά μέθη από το αλκοόλ).

Οπότε έχουν αρχίσει τα γνωστά τους παραληρήματα περί φεμινισμού και φεμιναζί, μήπως τυχόν τσιμπήσει κανείς. Ή τα δικολαβικά τους, σε φάση «πρέπει να το βουλώσετε μέχρι να βγάλει απόφαση το δικαστήριο». Φαντάσου να ίσχυε νομικά το υγρό τους αυτό όνειρο και να έπρεπε να το βουλώνουμε εκατομμύρια ανθρώπων σε αυτή τη χώρα και την ακόμα μεγαλύτερη διασπορά της, μέχρι να βγάλουν τις αποφάσεις τους τα αργοκίνητα ελληνικά δικαστήρια σε 8-10 χρόνια από τότε που σκάνε στην δημοσιότητα οι κακουργηματικές υποθέσεις. Και ακόμα και όταν τις βγάζουν να τους ρίχνουν στα μαλακά ή να τους αθωώνουν με δικολαβικά τρικ, αφου οι δικαστές είναι διεφθαρμένοι πουλημένοι της κάστας τους. Ενώ σε κανονικές, μη διεφθαρμένες μέχρι το κόκκαλο χώρες, αυτές οι υποθέσεις θα κατέληγαν σε ξεκάθαρη καταδίκη.

Και τέλος: δεν χρειάζεται να γίνουμε φεμινιστές για να γουστάρουμε να κόψουν (οι Αρχές μεταφορικά και ίσως οι συγκρατούμενοί τους κυριολεκτικά) τα αρχιδάκια κακούργων βιαστών. Με τον ίδιο τρόπο που δεν χρειάζεται να γίνουμε επαγγελματίες δικαιωματιστές υπέρ παιδιών, για να γουστάρουμε να δούμε τα αρχιδάκια κάποιου παιδεραστή κομμένα. Αυτά είναι πράγματα τέρμα βρώμικα και τα τιμωρούμε ως ελληνική και παγκόσμια κοινωνία αιώνες τώρα, είτε είμαστε άντρες είτε γυναίκες.
Σωστα τύπε, ειναι "δικολαβισμος" να περιμενουμε τα δικαστηρια να αποφασισουν αν καποιος ειναι ενοχος ή οχι, αφου η δικαιοσυνη ειναι αργη και οι δικαστες διεφθαρμενοι. Μαλιστα. Αυτο να το θυμηθεις αν τυχον βρεθείς στην ατυχή θέση να εισαι υποδικος και να αντιλαμβανεσαι οτι ολοι γυρω σου σε εχουν ηδη καταδικασει και διασυρει δημοσιως, χωρις να σου δινεται καν η ευκαιρια να εχεις το χρονο να αποδειξεις οτι εισαι αθωος στο δικαστηριο.

Αυτη ομως ειναι η διαφορα μας. Εγω πιστευω στο κρατος δικαίου, αρα πιστευω στις αποφασεις των δικαστων και οχι στις αποφασεις της Συνατσακη, της Ελενας Ακριτα και της Σισσυς Χρηστιδου. Πολυ δε περισσοτερο του Τριανταφυλλοπουλου. Εσυ απλα πηρες το μερος του θύματος, αποδεχθηκες πληρως οσα ειπε και μιλας για "βιαστες". Δεν θα σου ευχηθω να σε καταγγειλει καποια ψευδως ως βιαστη, και μετα να ικετευεις να σε προστατεψει το κρατος δικαιου απεναντι στον κανιβαλισμο. Ειναι πολυ σκληρο. Αν και ισως θα σου αξιζε, αφου αποκαλείς "δικολαβισμο" το τεκμηριο αθωοτητας.

Υ.Γ. Και ναι, κανονικα το ορθο ειναι να βγαζουν ολοι το σκασμο μεχρι να αποφασισουν τα δικαστηρια.

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν θέλεις μου απαντάς ποια ποινή θα φάει ο Γκιώνης που ενέπλεξε στο βιασμό τύπο ο οποίος ήταν στο Εξωτερικό και του υπέβαλε μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση;
Δυο χρονια με αναστολη
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
αν θέλεις μου απαντάς ποια ποινή θα φάει ο Γκιώνης που ενέπλεξε στο βιασμό τύπο ο οποίος ήταν στο Εξωτερικό και του υπέβαλε μήνυση για συκοφαντική δυσφήμιση;

Φαντάζεσαι ο άλλος να γαμάει μοντέλα στο Ντουμπάι και να τον κατηγορούν οτι βίασε γκόμενα από το Λαγκαδά?Θα τρελάθηκε τελείως ο τύπος.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Σωστα τύπε, ειναι "δικολαβισμος" να περιμενουμε τα δικαστηρια να αποφασισουν αν καποιος ειναι ενοχος ή οχι, αφου η δικαιοσυνη ειναι αργη και οι δικαστες διεφθαρμενοι. Μαλιστα. Αυτο να το θυμηθεις αν τυχον βρεθείς στην ατυχή θέση να εισαι υποδικος και να αντιλαμβανεσαι οτι ολοι γυρω σου σε εχουν ηδη καταδικασει και διασυρει δημοσιως, χωρις να σου δινεται καν η ευκαιρια να εχεις το χρονο να αποδειξεις οτι εισαι αθωος στο δικαστηριο.

Αυτη ομως ειναι η διαφορα μας. Εγω πιστευω στο κρατος δικαίου, αρα πιστευω στις αποφασεις των δικαστων και οχι στις αποφασεις της Συνατσακη, της Ελενας Ακριτα και της Σισσυς Χρηστιδου. Πολυ δε περισσοτερο του Τριανταφυλλοπουλου. Εσυ απλα πηρες το μερος του θύματος, αποδεχθηκες πληρως οσα ειπε και μιλας για "βιαστες". Δεν θα σου ευχηθω να σε καταγγειλει καποια ψευδως ως βιαστη, και μετα να ικετευεις να σε προστατεψει το κρατος δικαιου απεναντι στον κανιβαλισμο. Ειναι πολυ σκληρο. Αν και ισως θα σου αξιζε, αφου αποκαλείς "δικολαβισμο" το τεκμηριο αθωοτητας.

Υ.Γ. Και ναι, κανονικα το ορθο ειναι να βγαζουν ολοι το σκασμο μεχρι να αποφασισουν τα δικαστηρια.

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δυο χρονια με αναστολη
οι τύποι που δεν έχουν φράγκα, συνήθως φθονούν και μισούν όσους τα έχουν. Μέσα τους λένε, πούστη θα πληρώσεις τώρα που μπορώ. Κουνάνε τη σημαία του ανθρωπισμού, και δίνουν το δίκιο σε αυτή που κατήγγειλε το Βιασμό χωρίς να έχουν δει στοιχεία, επειδή ΥΠΟΥΛΑ σκέπτονται πως αυτοί δεν κινδυνεύουν, αφού είναι αδύνατο να τους εκβιάσει κάποια για να τους πάρει 100ευρώ. Και δεν σκέπτονται πως δεν είναι μόνο τα χρήματα αίτιο για τέτοιες καταγγελίες. Πολλοί είναι φυλακή επειδή κάποια τους μισούσε, και βρήκε την ευκαιρία να τους καταγγείλει. Η Αγγλίδα στην Κύπρο προσπαθησε να καταστρέψει τη ζωή 12 αγοριών, καταγγέλοντας βιασμό. Τη γλύτωσαν επειδή είχαν τα μηνύματα στα κινητά που είχαν ανταλλάξει. Και στη Δίκη οι Φεμινίστριες έκαναν διαδήλωση απέξω και στο ακροατήριο ήταν μια Βουλευτής του ΑΚΕΛ, για να την υποστηρίξει. Έφαγε λίγους μήνες με Αναστολή, δεν είδαμε τη φάτσα της, δεν μάθαμε το όνομα της. Για να καταστρέψει τη ζωή κάποιου φουκαρά στην Πατρίδα της που δεν την ξέρει
 

Giorgos_Papadopoulos

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
822
Πόντοι
1.590
Σωστα τύπε, ειναι "δικολαβισμος" να περιμενουμε τα δικαστηρια να αποφασισουν αν καποιος ειναι ενοχος ή οχι, αφου η δικαιοσυνη ειναι αργη και οι δικαστες διεφθαρμενοι. Μαλιστα. Αυτο να το θυμηθεις αν τυχον βρεθείς στην ατυχή θέση να εισαι υποδικος και να αντιλαμβανεσαι οτι ολοι γυρω σου σε εχουν ηδη καταδικασει και διασυρει δημοσιως, χωρις να σου δινεται καν η ευκαιρια να εχεις το χρονο να αποδειξεις οτι εισαι αθωος στο δικαστηριο.

Αυτη ομως ειναι η διαφορα μας. Εγω πιστευω στο κρατος δικαίου, αρα πιστευω στις αποφασεις των δικαστων και οχι στις αποφασεις της Συνατσακη, της Ελενας Ακριτα και της Σισσυς Χρηστιδου. Πολυ δε περισσοτερο του Τριανταφυλλοπουλου. Εσυ απλα πηρες το μερος του θύματος, αποδεχθηκες πληρως οσα ειπε και μιλας για "βιαστες". Δεν θα σου ευχηθω να σε καταγγειλει καποια ψευδως ως βιαστη, και μετα να ικετευεις να σε προστατεψει το κρατος δικαιου απεναντι στον κανιβαλισμο. Ειναι πολυ σκληρο. Αν και ισως θα σου αξιζε, αφου αποκαλείς "δικολαβισμο" το τεκμηριο αθωοτητας.

Υ.Γ. Και ναι, κανονικα το ορθο ειναι να βγαζουν ολοι το σκασμο μεχρι να αποφασισουν τα δικαστηρια.
Δεν έχω αυταπάτες, αγαπητέ μου, πως αν ποτέ μπλέξω, φυσικά δεν πρόκειται να τύχω της ίδιας ευνοϊκής μεταχείρισης της οποίας τυχαίνουν τα κακομαθημένα πλούσια βουτυρόπαιδα. Αφού έτσι είναι η κατάσταση με το κράτος αδίκου.

Δεν πιστεύεις σε κανένα κράτος δικαίου, πιστεύεις στο κράτος αδίκου που έχουν στήσει τα φιλαράκια σου εδώ και δεκαετίες. Και τώρα αυτό το κράτος ζέχνει ανασφάλεια τρομερή, σπέρνοντας ξύλο σε όποιον δείχνει την παραμικρή υποψία πως είναι πολιτικά αντιφρονούντας, σε μια προσπάθεια να επιβιώσει.

Υ.Γ. Σε καμία δημοκρατική χώρα ποτέ δεν γινόταν και ποτέ δεν γίνεται αυτό το «ορθό», εκτός αν μιλάμε για τίποτα τριτοκοσμικές δικτατορίες που έχουν ηγέτες με υπερευαίσθητα εγώ. Ξέρεις, σαν τον Κούλη ή σαν τα φασισταριά φίλους του εντός και εκτός κόμματος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
οι τύποι που δεν έχουν φράγκα, συνήθως φθονούν και μισούν όσους τα έχουν. Μέσα τους λένε, πούστη θα πληρώσεις τώρα που μπορώ. Κουνάνε τη σημαία του ανθρωπισμού, και δίνουν το δίκιο σε αυτή που κατήγγειλε το Βιασμό χωρίς να έχουν δει στοιχεία, επειδή ΥΠΟΥΛΑ σκέπτονται πως αυτοί δεν κινδυνεύουν, αφού είναι αδύνατο να τους εκβιάσει κάποια για να τους πάρει 100ευρώ. Και δεν σκέπτονται πως δεν είναι μόνο τα χρήματα αίτιο για τέτοιες καταγγελίες. Πολλοί είναι φυλακή επειδή κάποια τους μισούσε, και βρήκε την ευκαιρία να τους καταγγείλει. Η Αγγλίδα στην Κύπρο προσπαθησε να καταστρέψει τη ζωή 12 αγοριών, καταγγέλοντας βιασμό. Τη γλύτωσαν επειδή είχαν τα μηνύματα στα κινητά που είχαν ανταλλάξει. Και στη Δίκη οι Φεμινίστριες έκαναν διαδήλωση απέξω και στο ακροατήριο ήταν μια Βουλευτής του ΑΚΕΛ, για να την υποστηρίξει. Έφαγε λίγους μήνες με Αναστολή, δεν είδαμε τη φάτσα της, δεν μάθαμε το όνομα της. Για να καταστρέψει τη ζωή κάποιου φουκαρά στην Πατρίδα της που δεν την ξέρει
Ετσι ειναι, ακριβως. Δεν θα πιστεψω ποτέ οτι ολοι αυτοι που φωναζουν, το κανουν απο ευαισθησια. Το κανουν απο ταξικο κομπλεξ απεναντι στους πλουσιους. Λες και οταν βιαζει κανενας αδεκαρος, ο βιασμος ειναι λιγοτερο επωδυνος. Πραγματικα ολοι αυτοι που στεκονται στην οικονομικη επιφανεια των κατηγορουμενων και τους εχουν καταδικασει ηδη μονο απο αυτο, μου προξενουν ταση προς εμετο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αμα είχαν καμιά ρετσίνα σιγά μη μέθαγε η κοπέλα.Τώρα με τη σαμπάνια τη μέθυσαν οι κακούργοι.Πέραν του αν το πάρτυ ήταν σε κανά γκαράζ αντί για σουίτα δε θα πάταγε καν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Δεν έχω αυταπάτες, αγαπητέ μου, πως αν ποτέ μπλέξω, φυσικά δεν πρόκειται να τύχω της ίδιας ευνοϊκής μεταχείρισης της οποίας τυχαίνουν τα κακομαθημένα πλούσια βουτυρόπαιδα. Αφού έτσι είναι η κατάσταση με το κράτος αδίκου.

Δεν πιστεύεις σε κανένα κράτος δικαίου, πιστεύεις στο κράτος αδίκου που έχουν στήσει τα φιλαράκια σου εδώ και δεκαετίες. Και τώρα αυτό το κράτος ζέχνει ανασφάλεια τρομερή, σπέρνοντας ξύλο σε όποιον δείχνει την παραμικρή υποψία πως είναι πολιτικά αντιφρονούντας, σε μια προσπάθεια να επιβιώσει.

Υ.Γ. Σε καμία δημοκρατική χώρα ποτέ δεν γινόταν και ποτέ δεν γίνεται αυτό το «ορθό», εκτός αν μιλάμε για τίποτα τριτοκοσμικές δικτατορίες που έχουν ηγέτες με υπερευαίσθητα εγώ. Ξέρεις, σαν τον Κούλη ή σαν τα φασισταριά φίλους του εντός και εκτός κόμματος.
Ποια ειναι η "ευνοϊκή μεταχειριση" την οποια απολαυσαν τα βουτυροπαιδα?
Εγω βλεπω οτι κυνηγιουνται διπλά εξαιτίας της οικονομικής τους επιφανειας.
Ναι, εγω ειμαι αυτος που πιστευει στο κρατος δικαιου. Εσυ πιστευεις στον κανιβαλισμό, στον λαϊκισμό και στο ταξικο κομπλεξ που σε διακατεχει. Οσο για το αν το "ορθο" δεν γινεται σε καμια δημοκρατικη χωρα, εισαι γελασμενος. Ακομη και εδω, ειναι εντελως παρανομο οτι βγηκε στη φορα το ονομα των κατηγορουμενων, πριν καταδικασθουν και χωρις εισαγγελικη άδεια. Αλλά εσυ βλεπεις, θολωμενος μεσα στο κομπλεξ σου, "ευνοϊκή μεταχειριση".Τα υπολοιπα για Κουλη και φασισταρια τα αφηνω ασχολιαστα ως εντελως ασχετα με τη συζητηση, που παντως δειχνουν ξεκαθαρα και την ποιοτητα σου ως συνομιλητη.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Δεν έχω αυταπάτες, αγαπητέ μου, πως αν ποτέ μπλέξω, φυσικά δεν πρόκειται να τύχω της ίδιας ευνοϊκής μεταχείρισης της οποίας τυχαίνουν τα κακομαθημένα πλούσια βουτυρόπαιδα. Αφού έτσι είναι η κατάσταση με το κράτος αδίκου.

Δεν πιστεύεις σε κανένα κράτος δικαίου, πιστεύεις στο κράτος αδίκου που έχουν στήσει τα φιλαράκια σου εδώ και δεκαετίες. Και τώρα αυτό το κράτος ζέχνει ανασφάλεια τρομερή, σπέρνοντας ξύλο σε όποιον δείχνει την παραμικρή υποψία πως είναι πολιτικά αντιφρονούντας, σε μια προσπάθεια να επιβιώσει.

Υ.Γ. Σε καμία δημοκρατική χώρα ποτέ δεν γινόταν και ποτέ δεν γίνεται αυτό το «ορθό», εκτός αν μιλάμε για τίποτα τριτοκοσμικές δικτατορίες που έχουν ηγέτες με υπερευαίσθητα εγώ. Ξέρεις, σαν τον Κούλη ή σαν τα φασισταριά φίλους του εντός και εκτός κόμματος.
θα μου απαντήσεις για ποιο λόγο δεν έβγαλες κιχ σχετικά με την απαγωγή και το Βιασμό της Μαρκέλας από την Dyke Lesbian που την απήγαγε; ποιο ήταν το κίνητρό σου;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
θα μου απαντήσεις για ποιο λόγο δεν έβγαλες κιχ σχετικά με την απαγωγή και το Βιασμό της Μαρκέλας από την Dyke Lesbian που την απήγαγε; ποιο ήταν το κίνητρό σου;
Δεν εξυπηρετει το αφηγημα του. Τι επιμενεις κι εσυ?
Δεν εχεις αντιληφθει οτι ολοι αυτοι ειναι υποκριτες και ψευτο-ευαισθητοι?
Βλεπεις κατι ξινισμενες φατσες που σταζουν μισος και μοχθηρια και λενε οτι ειναι "ευαισθητοι" και "ακτιβιστες". Ο ευαισθητος ξερω οτι ειναι ηρεμος, γλυκος και ευγενικος. Τα καθίκια ομως που ειναι επαγγελματίες της ευαισθησιας ειναι η χειροτερη φαρα στον πλανητη, ενα επιπεδο κατω απο τους αρουραιους γιατι καπηλευονται τα πιο ευαισθητα θεματα.
 

obi1

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
689
Πόντοι
86
Πολλοί είναι φυλακή επειδή κάποια τους μισούσε, και βρήκε την ευκαιρία να τους καταγγείλει. Η Αγγλίδα στην Κύπρο προσπαθησε να καταστρέψει τη ζωή 12 αγοριών, καταγγέλοντας βιασμό. Τη γλύτωσαν επειδή είχαν τα μηνύματα στα κινητά που είχαν ανταλλάξει. Και στη Δίκη οι Φεμινίστριες έκαναν διαδήλωση απέξω και στο ακροατήριο ήταν μια Βουλευτής του ΑΚΕΛ, για να την υποστηρίξει. Έφαγε λίγους μήνες με Αναστολή, δεν είδαμε τη φάτσα της, δεν μάθαμε το όνομα της. Για να καταστρέψει τη ζωή κάποιου φουκαρά στην Πατρίδα της που δεν την ξέρει

Μάλιστα υπάρχουν περιπτώσεις όπως εκείνη στη Ρόδο όπου άνθρωπος κατηγορήθηκε και διασύρθηκε χωρίς καν να γνωρίζει εκείνη που τον κατήγγειλε ότι την βίασε!
Τουλάχιστον ο φουκαράς ήταν τυχερός μέσα στην ατυχία του επειδή το ξενοδοχείο στο οποίο ισχυριζόταν η γκόμενα ότι την βίασε είχε κάμερες:

 
Τελευταία τροποποίηση:

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.130
Like
2.078
Πόντοι
396
θα μου απαντήσεις για ποιο λόγο δεν έβγαλες κιχ σχετικά με την απαγωγή και το Βιασμό της Μαρκέλας από την Dyke Lesbian που την απήγαγε; ποιο ήταν το κίνητρό σου;
Ρωτα τον απλυτουλη για την Μυρτώ και τον βιαστή Πακιστανο να δούμε τι θα μας πει...
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
σωστά, και τσατσά η δικιά σου, ναι. Ήθελε να σπρώξει τη μικρή για να κάνουν καταγγελία και να πάρουν λεφτά, πωπω!!! Αυτό που έκανε θέλει πυροβόλημα, εξαιτίας της, ακύρωσαν τη χορηγία και τώρα δεν θα γίνει το Μουσείο της Δήλου. Έχει κάνει ΤΕΡΑΣΤΙΟΤΑΤΟ κακό η κωλοπουτάνα, αν το σκεφτείτε.

μανταμ Ελενα,μην κρινεις εξ 'ιδιων τα αλλοτρια.

απορω τοσες μερες πως δε σε... συνεφερει καποιος απο τους διαχειριστες. ακους εκει "πυροβολημα"....

οσο για τη χορηγια.....αμα η Μενδωνη και ο Κουλης εκλασαν μεντες πριν ακομα(και αν) γινει η δικη,δε φταιει η Γεωργια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom