Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 304K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
986
Like
1.507
Πόντοι
206
Καταρρέει το αφήγημα περι ομαδικού "βιασμού"ΔΕΝ βρέθηκε DNA τρίτου προσοχή όχι σπέρμα DNA που σημαίνει δεν υπήρξε τρίτος στο δωμάτιο... θα πέσει πολυ γέλιο στο τέλος??????
Περιμένω και τις τοξικολογικές να πεθάνω στα γέλια όταν βγούν καθαρές απο roofies
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Καλά άμα έχει κανά βίντεο ο Λεβέντης που του κάνει στριπτίζ ή τον πιπώνει την πούτσισε η γκόμενα.Τι θα πει οτι πίπωνα σε κατάσταση αναισθησίας ή έκανα στριπτίζ επειδή ήπια πολύ?Αλλά δε νομίζω να έχει.Αυτοί θα επιμείνουν στο θέμα των δωματίων.Γιατί αφού πήρε δωμάτιο στον πέμπτο,ανέβηκε στον τέταρτο που ήταν το πάρτυ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Περιμένω με αγωνία νημα για τν βιασμό της ανήλικης από παπά και να δω σχόλια του στυλ "και τι δουλειά ειχε στην εκκλησία" ή "τι φορουσε" ή "πρέπει να μιλαμε στις κορες μας να μην πηγαίνουν στην εκκλησία για να ελαχιστοποιηθούν οι πιθανότητες να εχουν κάποιο δυσάρεστο γεγονός"
πες το λοιπόν στους γονείς που εμπιστεύονται τα παιδιά τους στους παπάδες τύπε. Μην το λες σε τύπους που οι περισσότεροι είναι Άθεοι
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
30
Like
21.055
Πόντοι
8.815
Καταρρέει το αφήγημα περι ομαδικού "βιασμού"ΔΕΝ βρέθηκε DNA τρίτου προσοχή όχι σπέρμα DNA που σημαίνει δεν υπήρξε τρίτος στο δωμάτιο... θα πέσει πολυ γέλιο στο τέλος??????
Περιμένω και τις τοξικολογικές να πεθάνω στα γέλια όταν βγούν καθαρές απο roofies
Κατσε ρε μη γελας απο τωρα,περιμενε τοξικολογικες να ριξουμε γελιο ολοι μαζι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
αρθρο - κολαφος απο τον ζουγκλα :

Τα SMS που «καίνε» τον διοργανωτή του πάρτι

Αφόρητα πιεστικός προς την 24χρονη Γεωργία Μπίκα ήταν ο μετρ του «Αχίλλειον» Μάνος Παπαδόπουλος, όπως φαίνεται από τα μηνύματα που αντάλλαξαν μεταξύ τους.

Μ. Παπαδόπουλος: Τι θα κάνεις σήμερα;

Γεωργία: Σε σπίτι θα τη βγάλω εσύ;

Μ. Παπαδόπουλος: Έχω πάρτι στο ΜΕΤ αν ψήνεσαι έλα.

Γεωργία: Μπορεί να έρθω με την Έλενα τι ώρα όμως;

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
είναι φανερή η τρομακτική πίεση που της άσκησε, και ότι εξαναγκάστηκε να πάει
 

ErotasPeiratis

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
663
Πόντοι
81
Τελικά ρε παιδιά αυτή είναι βίζιτα ή μπα;
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
30
Like
21.055
Πόντοι
8.815
είναι φανερή η τρομακτική πίεση που της άσκησε, και ότι εξαναγκάστηκε να πάει
Ρε με το πιστολι στο κεφαλι λεμε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τελικά ρε παιδιά αυτή είναι βίζιτα ή μπα;
Απο τα λιγα που ξερω,οχι δεν ειναι.
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
986
Like
1.507
Πόντοι
206
Κατσε ρε μη γελας απο τωρα,περιμενε τοξικολογικες να ριξουμε γελιο ολοι μαζι.
Το άπειρο γέλιο θα είναι να βγει με 0.25 αλκοολ ούτε για πρόστιμο τροχαίας .... κλαίωωωωω ????????με τις τσιγκολελέτες gayωνηδες που τους αποθέώνουν βαυκαλιζόμενοι τα συριζοτρολ και φεμινοτρολ στο twitter και θα τους πάρουν και τα βρακιά στο τέλος με μηνύσεις για συκοφαντική δυσφήμηση
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
986
Like
1.507
Πόντοι
206
Δύο σκατόφατσες has beens πουλάνε μεξικάνικη σαπουνόπερα και νεοφεμινιστικό λαικισμό...Σύντομα θα γελάμε αυτά τα καραγκιοζιλίκια.Η υπόθεση δεν θα πάει καν σε ακροατήριο εκτός κι αν πάει η ίδια για ψευδή καταμήνυση
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Καλά άμα έχει κανά βίντεο ο Λεβέντης που του κάνει στριπτίζ ή τον πιπώνει την πούτσισε η γκόμενα.Τι θα πει οτι πίπωνα σε κατάσταση αναισθησίας ή έκανα στριπτίζ επειδή ήπια πολύ?Αλλά δε νομίζω να έχει.Αυτοί θα επιμείνουν στο θέμα των δωματίων.Γιατί αφού πήρε δωμάτιο στον πέμπτο,ανέβηκε στον τέταρτο που ήταν το πάρτυ.
Δηλωσε ότι του κάνε τσιμπουκια η Γεωργία η καβλιαρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τελικά ρε παιδιά αυτή είναι βίζιτα ή μπα;
Αποκλείετε θαχε ήδη γίνει πρώτο θέμα στο Πρώτο Ψέμα
 

3wisemonkeys

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
1.εσυ που στο διαολο ξερεις τι τελειωσα εγω?
2.Ξερω 2 πραματα παραπανω για την υποθεση
3.Τραβα στη σταση να δεις αν ερχομαι
Ε, αφού ξέρετε 2 πράματα παραπάνω πείτε μας και εμάς πως εξηγούν οι 3 λεβέντες τις εκχυμώσεις στον αριστερό και δεξιό μηρό στο πρώτο και τρίτο τεταρτημόριο στην μεσότητα...
Γιατί με το δικό μου το φτωχό μυαλό η μονη εξήγηση είναι τι ακομα και αν την ώρα που επέστρεφε στο πάρτυ είχε διάθεση να φασωθεί, την ώρα που της τον πατίκωναν δεν την είχε πια. Ε, αυτό ονομάζεται βιασμός.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.412
Πόντοι
8.346
πες το λοιπόν στους γονείς που εμπιστεύονται τα παιδιά τους στους παπάδες τύπε. Μην το λες σε τύπους που οι περισσότεροι είναι Άθεοι
Φίλε μου εγώ δεν πρόκειται να πω κάτι τέτοιο. Αλλοι ειναι αυτοι που αντιμετωπίζουν τους βιασμούς λες και ειναι τρακάρισμα και δινουν συνυπαιτιότητα 60-40 ή 70-30 κτλ. Για μενα και κανονικα εν έτει 2022 θα έπρεπε να γνωρίζουμε ολοι ηδη οτι σε βιασμους(αποδεδειγμενους) δεν υπαρχει συνυπαιτιοτητα κ οτι ειναι 100-0 με μονο ενοχο τον βιαστη.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Φίλε μου εγώ δεν πρόκειται να πω κάτι τέτοιο. Αλλοι ειναι αυτοι που αντιμετωπίζουν τους βιασμούς λες και ειναι τρακάρισμα και δινουν συνυπαιτιότητα 60-40 ή 70-30 κτλ. Για μενα και κανονικα εν έτει 2022 θα έπρεπε να γνωρίζουμε ολοι ηδη οτι σε βιασμους(αποδεδειγμενους) δεν υπαρχει συνυπαιτιοτητα κ οτι ειναι 100-0 με μονο ενοχο τον βιαστη.
μαζί σου. Η λέξη κλειδί, είναι Βιασμός. Από που κι ως που είσαι σίγουρος πως η εν λόγω καταγγελία είναι πραγματική; μπορείς να μας πληροφορήσεις;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.122
Κριτικές
20
Like
27.412
Πόντοι
8.346
μαζί σου. Η λέξη κλειδί, είναι Βιασμός. Από που κι ως που είσαι σίγουρος πως η εν λόγω καταγγελία είναι πραγματική; μπορείς να μας πληροφορήσεις;
Δεν αναφέρομαι στην συγκεκριμένη. Λεω για αποδεδειγμενες. Απλα ανα καιρους εδω μεσα εχουν ειπωθει διαφορα που προσπαθούν να ριξουν ευθυνες και στις κοπελες , για τα ρουχα, για το που κυκλοφορουν,τι ωρες κυκλοφορουν, που πηγαινουν κτλ.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
είναι φανερή η τρομακτική πίεση που της άσκησε, και ότι εξαναγκάστηκε να πάει
καποια στιγμη της λέει θα μαζευτουμε σπιτι μου και τον ρωταει ποιοι και αρχιζει να τα μασαει αντι να πει ντομπρα και στα ίσα ποιοι ,πόσα και γενικα οσα θελει να ξερει ενα σοβαρο κορίτσι που πάει με το ζόρι στα πάρτυ
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.032
Κριτικές
48
Like
6.438
Πόντοι
11.445
Δηλωσε ότι του κάνε τσιμπουκια η Γεωργία η καβλιαρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αποκλείετε θαχε ήδη γίνει πρώτο θέμα στο Πρώτο Ψέμα
Επρεπε να παρουν δειγμα απο το πουλι του Λεβεντη να δουν αν υπαρχει σαλιο της καρταγγελουσας ...:pipa2:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.587
Πόντοι
3.656
Δεν αναφέρομαι στην συγκεκριμένη. Λεω για αποδεδειγμενες. Απλα ανα καιρους εδω μεσα εχουν ειπωθει διαφορα που προσπαθούν να ριξουν ευθυνες και στις κοπελες , για τα ρουχα, για το που κυκλοφορουν,τι ωρες κυκλοφορουν, που πηγαινουν κτλ.
κοίτα, εγώ το βλέπω από άλλη γωνία. Ας κάνουμε μια υπόθεση εργασίας. Έστω ότι εγώ κατεβαίνω στην πρεζόπιατσα της Βάθης, Καλοκαιρινό βράδυ στις 4 τα ξημερώματα και φοράω χρυσή καδένα στο λαιμό και στο χέρι. Μου την πέφτουν δύο πρεζάκια, με πλακώνουν στις μπουνιές και μου τα παίρνουν. Πάω στο τμήμα με τα αίματα, λέω στον Αξιωματικό Υπηρεσίας τι συνέβη, αυτός θα με κοιτάξει και θα μου πει. Καλά ρε άνθρωπε, μυαλό δεν έχεις; τι γύρευες με τα χρυσά στην πρεζόπιατσα; Το ίδιο θα μου πουν και οι φίλοι/γνωστοί μου. Δεν επιβραβεύουν τους ληστές. Δεν μου λένε καλά να πάθω. Έχουν την απαίτηση από μένα να χρησιμοποιήσω το μυαλό μου. Αν μια γυναίκα πάει στο Πεδίο του Άρεως στις 4 τα ξημερώματα, και Μπούρκα να φοράει, κινδυνεύει να βιαστεί. Το ίδιο αν γνωρίσει ένα τύπο από το διαδίκτυο και πάει επί τόπου στο σπίτι του. Φτάσαμε σε αυτό το σημείο. Γερμανίδα να πηγαίνει στο δωμάτιο δύο τύπων στην Κρήτη και μετά να τους καταγγέλλει για βιασμό. Γιατί οι μάνες τους δεν θα έκαναν ΠΟΤΕ κάτι παρόμοιο; Γιατί οι σημερινές δεν χρησιμοποιούν τη λογική;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406

afragos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2007
Μηνύματα
55
Like
127
Πόντοι
0
Δεν είναι τρακάρισμα ο βιασμός. Όλοι πιστεύω το πιστεύουν και κάνεις δεν θέλει ο βιαστής να ξεΠουτσουνιζει έξω.
Αυτό νομίζω που λένε οι περισσότεροι είναι "έχει βιαστές έξω?" Ας προστατεύουν κι ας κάνουν 1500 πορείες για μπαρ με μαγιω και πετσέτα. Δεν δίνει κάνεις ευθύνη πιστεύω σε βιαστές. Απλά κάποιοι το βλέπουν έτσι, ίσως για να διαφωνούν. Πας στην Σαουδική Αραβία. Θα κλέψεις? Ο Χ Ι. Ένα όχι σαν της 28ης. Γιατί ξέρεις ότι θα σου κόψουν τον κωλο. Εδώ, λες "εγώ θα κυκλοφορώ όπως θέλω. Θα πηγαίνω όπου θέλω και όσα κάνω ότι θέλω"
οκ... αλλά δεν είσαι στην Εδέμ...

Αν αποδεχθεί η Γιωργια Φώσκολος, να δούμε πόσο γρήγορα θα πιάσουν τα κανάλια το θέμα με τον ιό και τους γιατρούς πάλι...
 
Τελευταία τροποποίηση:

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.932
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
τυπε σε τετοιου ειδους προσληψεις προχωρας αφου περασεις αυστηρη συντευξη την υποψηφια η οποια πρέπει να δειξει προκαταβολικα τα προσοντα της,δεν εχει μετα,αυτο που περιγραφεις γινεται σπάνια απο εντελως ναυαγια αφεντικα που καταληγουν με ζημια ή με καταγγελια παρενοχλησης εις βαρος τους

τελικα ποσες χιλιαδες πηγαν στο συνταγμα για να διαμαρτυρηθουν για τη Γεωργια?τετοια αυθορμητη συγκεντρωση λαού απο του Γρηγοροπουλου ειχα να δω,προβλεπω αθωωση Λεβεντηδων και αυθορμητο ξεσπασμα λαου και μπαχαλακηδων με νεα δεκεμβριανα για την Γεωργια με στοχο τον κουλη αν δε στειλει αμεσα ελληνικο στρατο στην Ουκρανια να βαλει πλάτη να πέσει ο κοντ΄ός:television:
Θα του κλασει μια μαντρα η λοατκι διεφθαρμένη δυση του κοντου τυπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom