Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
ναυτιλιακος πρακτορας και η μητερα του οδοντιατρος… με την συγκεκριμένη υποθεση εχει έμμεση σχεση ελέω αδερφών Παπαδοπουλου. (αυτός που την καλεσε στο παρτυ)
Για οσους αναρωτιούνται γιατί ασχολήθηκε η Τουναρα με την υποθεση, ο αδερφός του συγκεκριμένου ειναι στο ερωτικο βιντεο μαζί της…
ερωτική πόλη η Θεσσαλονίκη
Η τουνη τι θέλει να μας πει
Οτι δεν είναι ξεκωλο η ότι δεν είναι βιζιτα?
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Η τουνη τι θέλει να μας πει
Οτι δεν είναι ξεκωλο η ότι δεν είναι βιζιτα?
Η Τούνη τώρα που φτιάχτηκε θέλει να αντιμετωπίζεται από τον κόσμο ως κυρία και ως επιτυχημένη επιχειρηματίας :2funny: :2funny: :2funny:
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.497
Πόντοι
11.836
Η Τούνη τώρα που φτιάχτηκε θέλει να αντιμετωπίζεται από τον κόσμο ως κυρία και ως επιτυχημένη επιχειρηματίας :2funny: :2funny: :2funny:

Θα θελα να ακούσω τον ήχο που θα κάνουν οι τενεκέδες αυτοί όταν θα σκάσουν στο έδαφος γιατί έχουν παραπετάξει στα συννεφα...
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.165
Like
34.443
Πόντοι
9.931
Ειναι δεν ειναι βίζιτα κανεις δεν ειχε δικαίωμα να μοιράσει το βίντεο δεξιά και αριστερά και να το ανεβάσουν στο internet... Ολα τα αλλα ειναι μαλακιες!!
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.599
Like
5.227
Πόντοι
1.056
pm παρακαλω , ανταλλασσω με νικολετας :happy:

Ρε ειστε σοβαροι? σε τι αποσκοπεί αυτο? Προφανώς και θα ειναι εμφανισιμη η κοπελα για να εκαναν και οτι εκαναν οι εμετοι αλλα την φωτο της γιατι την θέλετε?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ευχαριστω , δες και εσυ ...:hi:
ενδιαφερομαι αν ειναι ετσι οπως τα λες και μαζι μου και αρκετοι δεκαδες ακομα που θα σου στειλουν πμ:tooth:
Τι σου φαίνεται περίεργο? 150 την ώρα περνούν δύο που τις γνωρίζω ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
100% είναι η πληροφορία γιατί ένας δύο γνωστοί που γούσταραν την φάση κ κάναν κονε τόσα δωσαν.. Στην Μύκονο ζηταν τα διπλά βέβαια όταν είναι ξένοι ειδικά
Μια είχε έρθει κ ζυριχη.. Τόσα χρεώνει κι εκεί 200 με 400φραγκα..μην νομίζεις ότι είναι πολλοί μλκες που δίνουν παραπάνω. Για μια δυο ωρες
αδερφε ενδιαφερομαι για 150αρα...θα κανεις κονε;
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.728
Like
2.017
Πόντοι
456

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Την ιστορία με τον Σεμέδο θυμαμαι....
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Εγω θα κρατησω μικρό καλαθι για ακόμη μια φορά...
Και θα ρωτησω όλα τα μελη εδώ μεσα και κυριως τους <30...Γιατι οι >30 έχουμε αποκρυσταλλώσει μια γνωμη.
Ενας ανδρας που συνευρίσκεται με πολλές γυναικες στη ζωή του πώς χαρακτηρίζεται?
Και αντιστοιχα την απάντηση για μια γυναικα παρακαλώ....
Απο την απαντησή σας θα καθοριστεί και η νοοτροπία που εχουμε σαν κοινωνία.
Οχι πως ειναι ελαφρυντικό αυτό για να αρπαζεις οποια θελεις απο τα μαλλιά σαν ανθρωπος των σπηλαίων...
Το "οχι" σημαινει "οχι",αλλα ΟΦΕΙΛΕΙΣ να προσέχεις....
Και υπενθυμίζω εκ νεου το γαμημένο "τεκμήριο της αθωότητας".Δεν υποχρεούται ο κατηγορούμενος να αποδειξει την αθωότητα του,αλλα ΄ο κατήγορος πρέπει να αποδείξει την ενοχή του κατηγορουμένου..
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.285
Κριτικές
1
Like
35.307
Πόντοι
6.256
Τελικα τι εγινε μ αυτη;
Πηγε σε επαγγελματικο παρτυ αλλα τελευταια στιγμη εκανε πισω αλλα ηταν αργά;

Και βεβαια οι ελληνες επεσαν παλι απ τα σύννεφα, μα γινονται αυτα;
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Βγηκαν στη φορα τα ονοματα των βιαστων , των συνεργων και των φιλων , αλλα της ορφανης ακομα τπτ ... :think:
 

infirium

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
10
Like
507
Πόντοι
290
Βγηκαν στη φορα τα ονοματα των βιαστων , των συνεργων και των φιλων , αλλα της ορφανης ακομα τπτ ... :think:
εχουν βγει φωτογραφιες με blur στο προσωπο, οποτε ειναι θεμα χρονου να μαθουμε ποια ειναι, (δυστυχως)
 
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
99
Κριτικές
36
Like
2.300
Πόντοι
2.410
Είστε ρε μάγκες με τα καλά σας?
1+1=2
Υπάρχει θύμα και θύτης/ες.

Δεν παίζει ρόλο το πριν και οι συνθήκες. Και για συμφέρον (οικονομικό ή άλλο) να πήγε η τύπισσα στο πάρτυ, και το στυλ της να είναι προκλητικό και σέξυ, και η ζωή της να περιλαμβάνει ατοπήματα, γαμίσια, ναρκωτικά, τσόντες και ότι άλλο, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ το γεγονός. Κάποιος/οι την γάμησαν παρά τη θέλησή της. Με οποιοδήποτε τρόπο και αν το έκαναν, αυτό συνιστά βιασμό.
Κάθε άνθρωπος έχει το δικαίωμα να θέλει να μην κάνει sex. Έστω και αν προκάλεσε μέχρις εσχάτων. Ακόμη και κατά την πράξη, διατήρεί το δικαίωμα να διακόψει και να φύγει. Και κανένας άνθρωπος δεν δικαιούται να κάνει sex με κάποιον που δεν θέλει.
Από κει και πέρα, όσοι λέτε "Ας πρόσεχε" και " δεν ήξερε που πήγαινε", σκεφτήτε πως έχετε δίκιο. Δεν πρόσεχε και ήξερε... αλλά στο τέλος χαλάστηκε, μέθησε ή οτιδήποτε άλλο. ΔΙΚΑΙΩΜΑ της.

Και για να προλάβω τους βαρύμαγκες... δεν είμαι του σεβασμού και της "κανονικότηας" σε κανένα επίπεδο... και ειδικότερα στα του sex. Έχω τρελά βίτσια, πολλές φορές ακροβαττώ στα όρια του ακραίου hate sex, αλλοτε με εμένα "θύτη" και άλλοτε με εμένα "θύμα", γουστάρω όλων των ειδών τις καταχρήσεις, ταξιδεύω διαρκώς και πληρώνω ακριβά το τίμημα των επιλογών μου. Αν μια γκόμενα μου παίρνει πίπα και ξαφνικά θυμηθεί τον πρώην της ή τέλος πάντων κάτι την ξενερώσει, πάντα έχει το δικαίωμα να σηκωθεί να φύγει, κι εγώ να ρίξω κανα καντήλι και να παίξω την πούτσα μου αν χρειάζεται. Ώς εκεί όμως...

Με συναίνεση όλα είναι επιτρεπτα, χωρίς συναίνεση τίποτα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Είστε ρε μάγκες με τα καλά σας?
1+1=2
Υπάρχει θύμα και θύτης/ες.

Δεν παίζει ρόλο το πριν και οι συνθήκες. Και για συμφέρον (οικονομικό ή άλλο) να πήγε η τύπισσα στο πάρτυ, και το στυλ της να είναι προκλητικό και σέξυ, και η ζωή της να περιλαμβάνει ατοπήματα, γαμίσια, ναρκωτικά, τσόντες και ότι άλλο, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ το γεγονός. Κάποιος/οι την γάμησαν παρά τη θέλησή της. Με οποιοδήποτε τρόπο και αν το έκαναν, αυτό συνιστά βιασμό.
Κάθε άνθρωπος έχει το δικαίωμα να θέλει να μην κάνει sex. Έστω και αν προκάλεσε μέχρις εσχάτων. Ακόμη και κατά την πράξη, διατήρεί το δικαίωμα να διακόψει και να φύγει. Και κανένας άνθρωπος δεν δικαιούται να κάνει sex με κάποιον που δεν θέλει.
Από κει και πέρα, όσοι λέτε "Ας πρόσεχε" και " δεν ήξερε που πήγαινε", σκεφτήτε πως έχετε δίκιο. Δεν πρόσεχε και ήξερε... αλλά στο τέλος χαλάστηκε, μέθησε ή οτιδήποτε άλλο. ΔΙΚΑΙΩΜΑ της.

Και για να προλάβω τους βαρύμαγκες... δεν είμαι του σεβασμού και της "κανονικότηας" σε κανένα επίπεδο... και ειδικότερα στα του sex. Έχω τρελά βίτσια, πολλές φορές ακροβαττώ στα όρια του ακραίου hate sex, αλλοτε με εμένα "θύτη" και άλλοτε με εμένα "θύμα", γουστάρω όλων των ειδών τις καταχρήσεις, ταξιδεύω διαρκώς και πληρώνω ακριβά το τίμημα των επιλογών μου. Αν μια γκόμενα μου παίρνει πίπα και ξαφνικά θυμηθεί τον πρώην της ή τέλος πάντων κάτι την ξενερώσει, πάντα έχει το δικαίωμα να σηκωθεί να φύγει, κι εγώ να ρίξω κανα καντήλι και να παίξω την πούτσα μου αν χρειάζεται. Ώς εκεί όμως...

Με συναίνεση όλα είναι επιτρεπτα, χωρίς συναίνεση τίποτα.
Αν τον έχει μέσα της κ θυμηθεί τον πρώην κ πει σταματά, κ μετά πει με βίασε για 1 λεπτό, δηλ μέχρι να φρενάρεις είναι συναινετική η πράξη η βιασμός?
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Είστε ρε μάγκες με τα καλά σας?
1+1=2
Υπάρχει θύμα και θύτης/ες.

Δεν παίζει ρόλο το πριν και οι συνθήκες. Και για συμφέρον (οικονομικό ή άλλο) να πήγε η τύπισσα στο πάρτυ, και το στυλ της να είναι προκλητικό και σέξυ, και η ζωή της να περιλαμβάνει ατοπήματα, γαμίσια, ναρκωτικά, τσόντες και ότι άλλο, ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ το γεγονός. Κάποιος/οι την γάμησαν παρά τη θέλησή της. Με οποιοδήποτε τρόπο και αν το έκαναν, αυτό συνιστά βιασμό.
Κάθε άνθρωπος έχει το δικαίωμα να θέλει να μην κάνει sex. Έστω και αν προκάλεσε μέχρις εσχάτων. Ακόμη και κατά την πράξη, διατήρεί το δικαίωμα να διακόψει και να φύγει. Και κανένας άνθρωπος δεν δικαιούται να κάνει sex με κάποιον που δεν θέλει.
Από κει και πέρα, όσοι λέτε "Ας πρόσεχε" και " δεν ήξερε που πήγαινε", σκεφτήτε πως έχετε δίκιο. Δεν πρόσεχε και ήξερε... αλλά στο τέλος χαλάστηκε, μέθησε ή οτιδήποτε άλλο. ΔΙΚΑΙΩΜΑ της.

Και για να προλάβω τους βαρύμαγκες... δεν είμαι του σεβασμού και της "κανονικότηας" σε κανένα επίπεδο... και ειδικότερα στα του sex. Έχω τρελά βίτσια, πολλές φορές ακροβαττώ στα όρια του ακραίου hate sex, αλλοτε με εμένα "θύτη" και άλλοτε με εμένα "θύμα", γουστάρω όλων των ειδών τις καταχρήσεις, ταξιδεύω διαρκώς και πληρώνω ακριβά το τίμημα των επιλογών μου. Αν μια γκόμενα μου παίρνει πίπα και ξαφνικά θυμηθεί τον πρώην της ή τέλος πάντων κάτι την ξενερώσει, πάντα έχει το δικαίωμα να σηκωθεί να φύγει, κι εγώ να ρίξω κανα καντήλι και να παίξω την πούτσα μου αν χρειάζεται. Ώς εκεί όμως...

Με συναίνεση όλα είναι επιτρεπτα, χωρίς συναίνεση τίποτα.
Πολύ ωραία τα είπες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom