Νέα

Θερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2024

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.602
Κριτικές
8
Like
33.145
Πόντοι
6.536
Μάλλον δεν είναι άντρας αλλά κάτι ανάμεσα, έτσι γεννήθηκε, οπως διαβάζω.
Δεν ξέρω ποιος επέλεξε φύλο, γιατροί, γονείς, φαντάζομαι έκριναν κατάλληλα.

Το θέμα όμως είναι ότι ΔΕΝ είναι δίκαιο να συμμετέχει σε γυναικείους αγώνες, υπερτερεί ξεκάθαρα λόγω γονιδίων. Δεν ανήκει 100% στις γυναίκες, παρότι είναι "περισσότερο " γυναίκα πάρα άντρας.

Ακόμα και το όριο τεστοστερονης της, που υπερβαίνει τα όρια, θεωρείται για ΟΛΕΣ τις αθλήτριες ΝΤΟΠΑΡΙΣΜΑ. Γιατί λοιπόν να συμμετάσχει στους αγώνες;

Με την ευκαιρία, ΣΙΓΟΥΡΑ συμβαίνει το ίδιο με αρκετές περιπτώσεις που δεν γνωρίζουμε ή απλά υποπτευομαστε.
Εδώ ήρθε το θέμα στην επιφάνεια, γιατί πρόκειται για πυγμαχία, ίσως τραυματιστεί κάποιος σοβαρά, μόνιμη βλάβη.
Γυναίκα γεννήθηκε.
Μια χαρά έχει χάσει απο άλλες γυναίκες...
Εκεί τι έγινε?Όλα καλά?
Μην παίζετε το φεμινιστικό παιχνίδι.
Ξυπνάτε όρνια....

:grin:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.901
Like
4.225
Πόντοι
506
Oι λιθουανες δεν μπορουν καν Να περασουν τη μπαλα απεναντι
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.602
Κριτικές
8
Like
33.145
Πόντοι
6.536
Με χαλαει γμτ το οτι η εθνικη μπασκετ, θα φυγει, χωρις εστω μια νικη. Μου θυμιζει καπως εκεινη την εθνικη ποδοσφαιρου που πηγε καποτε στο Μουντιαλ, μονο και μονο για να στελεχωσει την τελευταια θεση. Ετουτοι του μπασκετ ομως μια εστω νικη την αξιζαν
Ήταν και τσόντα ο όμιλος...
Οι άλλοι 2 ήταν πιο εύκολοι αν εξαιρεσεις τις 2 καλες σε καθε όμιλο.
Εμείς είχαμε 3 ομάδες για μετάλλιο...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Με χαλαει γμτ το οτι η εθνικη μπασκετ, θα φυγει, χωρις εστω μια νικη. Μου θυμιζει καπως εκεινη την εθνικη ποδοσφαιρου που πηγε καποτε στο Μουντιαλ, μονο και μονο για να στελεχωσει την τελευταια θεση. Ετουτοι του μπασκετ ομως μια εστω νικη την αξιζαν
Κατσε ρε φιλε
Κι εγω 3 ηττες προβλεψα, αλλά περιμενε, δεν χασαμε ακομη
Και οι Αυστραλοι δεν φαινονται και ανικητοι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δυστυχώς η σημερινή εθνική είναι από τις χειρότερες που είχαμε ποτέ.
Κρίμα μόνο γιατί επίσης τυγχάνει να έχουμε έναν εκ των κορυφαίων παικτών παγκοσμίως, τον Γιάννη, που μόνος του δεν φτάνει.
Αν ονομαζεις "χειροτερη εθνικη που ειχαμε ποτέ" την φετινη, μαλλον δεν πρεπει να παρακολουθεις μπασκετ πολλά χρονια και σιγουρα οχι στις αρχες της δεκαετιας το 2010
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.163
Like
2.064
Πόντοι
456
..!





IMG_20240801_143715.jpg
Η αγάπη για τους λάθρο είναι γνωστή άλλωστε ...
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
20
Like
27.335
Πόντοι
8.346
Γυναίκα γεννήθηκε.
Μια χαρά έχει χάσει απο άλλες γυναίκες...
Εκεί τι έγινε?Όλα καλά?
Μην παίζετε το φεμινιστικό παιχνίδι.
Ξυπνάτε όρνια....

:grin:
Προσωπικά δν είδα καμια φεμινίστρια να αντιδράει. Ολες τουμπεκα κάνουν κ σφυρίζουν κλέφτικα γτ ολο αυτό το συφερτο το υποστηρίζουν σθεναρά
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
31
Like
3.573
Πόντοι
2.846
Ναι τσολια μου ακομη χειροτερα για εσενα που ειναι ατομικο.

Ο τυπος ειναι στο top 1/10000000000000 τενιστων του πλανητη και ενας Τακης απο το κερατσινι τον λεει ....loser. Επειδη δε κερδιζει τον all time greatest djokovic.

O Lochte loser και αυτος δε μπορουσε να νικησει τον Phelps τοσα χρονια. Mεγαλος loser.

Εγινε μπρο μου οτι πεις.
Τύπε είναι να μην κατεβάσει ολυμπιακή ομάδα ο αντισθέ.
Θα τους γαμήσουμε στα μισά αθληματα.
Ομάδα bou, με τους ανεξάρτητους...:confused:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.326
Κριτικές
18
Like
20.279
Πόντοι
4.546
Γυναίκα γεννήθηκε.
Μια χαρά έχει χάσει απο άλλες γυναίκες...
Εκεί τι έγινε?Όλα καλά?
Μην παίζετε το φεμινιστικό παιχνίδι.
Ξυπνάτε όρνια....

:grin:
Είναι εκτός των ορίων τεστοστερονης, κόπηκε στο παγκόσμιο. Αυτό σε ΟΛΟΥΣ/ΟΛΕΣ τις αθλήτριες σημαίνει ΝΤΟΠΑ.
Φεύγει όπως είναι, τόσο απλά.

Επίσης, μάλλον έχει κάποια γονιδια παραπάνω σαν ποσοστό ερμαφροδιτου;
Πάλι φεύγει όπως είναι.

Δεν φταίει αυτή βέβαια που γεννήθηκε έτσι, εννοείται, αλλά πρέπει να αποκλειστεί δια πάντως όμως από αγώνες.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.602
Κριτικές
8
Like
33.145
Πόντοι
6.536
Προσωπικά δν είδα καμια φεμινίστρια να αντιδράει. Ολες τουμπεκα κάνουν κ σφυρίζουν κλέφτικα γτ ολο αυτό το συφερτο το υποστηρίζουν σθεναρά
Ναι καλά καμμία φεμινίστρια δεν είδες....
Εγώ είδα καμμιά χιλιάδα....
Τι κάθομαι και ασχολούμαι.....
Δεν παίρνετε και χαμπάρι.
Αποχωρώ από το νήμα,βαρέθηκα να εξηγώ τα αυτονόητα σε ανθρώπους(για την πλειοψηφία μιλάω) που δεν εχουν ιδέα τι πάει να πεί αθλητισμός και δή πρωταθλητισμός.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.061
Πόντοι
3.846
Ας δούμε τα γεγονότα:
Υπήρχε περίπτωση ποτέ η Αλγερία να είχε στην εθνική της μία τρανς; Για την Αλγερία μιλάμε.

Τα άτομα intesex είναι κοντά σε αυτό που ονομάζουμε ερμαφρόδιτα ,δηλαδή διαθέτουν και τις δύο φύσεις μέχρι που στο τέλος επικρατεί η μία από τις δύο. Είχα ακούσει για την κόρη ενός γνωστού μου ότι γεννήθηκε ερμαφρόδιτη και τελικά έκανε εγχείρηση και τώρα κυκλοφορεί με αντρικό όνομα στην ταυτότητα.

Για το τι έγινε στο παγκόσμιο πυγμαχίας δεν ξέρω. Οι κανονισμοί όμως είναι κανονισμοί για όλους. Σου κάνουν εξέταση και σε κατατάσσουν στο ανδρικό ή στο γυναικείο. Δεν αποδεικνύεται από κάπου ότι της έκαναν χάρη.

Ολη η ιστορία επειδή η αντίπαλός της δεν έβγαλε ούτε 1' στο ρινκγ. Και αν η αντίπαλος ήταν σε πολύ κακή φόρμα, ή ήταν πολύ κατώτερη αθλήτρια, ή άτομο με ψυχολογικά ή δεν ήθελε να ρισκάρει τραυματισμό; Δεν πήρε και το χρυσό αήτητη η Αλγερινή. Και ο Μοχάμεντ Άλι έβγαλε νοκ αούτ αντίπαλο σε κάτω από 1' δεν είπε κανείς ότι έκανε πουστιά.

Και στην τελική μία γυναίκα στην Αλγερία γεννήθηκε με αυτό το πρόβλημα (γιατί πρόβλημα είναι να αισθάνεσαι και άντρας και γυναίκα και στην εφηβεια να μην ξέρεις τι σου γίνεται). Είδαν ότι ήταν πολύ δυνατή, την έσπρωξαν στον αθλητισμό. Της ταίριαζε η πυγμαχία, την έκαναν πυγμάχο. Έκανε το μειονέκτημα πλεονέκτημα και έγινε πολύ καλή. Τι να κάνουμε τώρα; Ο Σουλεϊμάνογλου από τη Βουλγαρία ήταν απίστευτα δυνατός και έγινε αρσιβαρίστας. Ο Γιουσέιν Μπολτ πολύ γρήγορος. Ο Μουρεσάν πανύψηλος και έφτασε ως το ΝΒΑ. Πού είναι το περίεργο;
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
31
Like
3.573
Πόντοι
2.846
Ξεχασα επισης με networth 14 εκατομμυρια ηδη στα 25 του. Μεγαλος loser μαγκες. Πως επιβιωνει να ειναι τοσο loser και να χανει απο το djokovic.
Τύπε δεν ακούς.
14 μύρια το μέσο μέλος του μπου χαλάει σε σαμπάνια από ιούνιο έως τέλη αυγούστου...
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
31
Like
3.573
Πόντοι
2.846
Ας δούμε τα γεγονότα:
Υπήρχε περίπτωση ποτέ η Αλγερία να είχε στην εθνική της μία τρανς; Για την Αλγερία μιλάμε.

Τα άτομα intesex είναι κοντά σε αυτό που ονομάζουμε ερμαφρόδιτα ,δηλαδή διαθέτουν και τις δύο φύσεις μέχρι που στο τέλος επικρατεί η μία από τις δύο. Είχα ακούσει για την κόρη ενός γνωστού μου ότι γεννήθηκε ερμαφρόδιτη και τελικά έκανε εγχείρηση και τώρα κυκλοφορεί με αντρικό όνομα στην ταυτότητα.

Για το τι έγινε στο παγκόσμιο πυγμαχίας δεν ξέρω. Οι κανονισμοί όμως είναι κανονισμοί για όλους. Σου κάνουν εξέταση και σε κατατάσσουν στο ανδρικό ή στο γυναικείο. Δεν αποδεικνύεται από κάπου ότι της έκαναν χάρη.

Ολη η ιστορία επειδή η αντίπαλός της δεν έβγαλε ούτε 1' στο ρινκγ. Και αν η αντίπαλος ήταν σε πολύ κακή φόρμα, ή ήταν πολύ κατώτερη αθλήτρια, ή άτομο με ψυχολογικά ή δεν ήθελε να ρισκάρει τραυματισμό; Δεν πήρε και το χρυσό αήτητη η Αλγερινή. Και ο Μοχάμεντ Άλι έβγαλε νοκ αούτ αντίπαλο σε κάτω από 1' δεν είπε κανείς ότι έκανε πουστιά.

Και στην τελική μία γυναίκα στην Αλγερία γεννήθηκε με αυτό το πρόβλημα (γιατί πρόβλημα είναι να αισθάνεσαι και άντρας και γυναίκα και στην εφηβεια να μην ξέρεις τι σου γίνεται). Είδαν ότι ήταν πολύ δυνατή, την έσπρωξαν στον αθλητισμό. Της ταίριαζε η πυγμαχία, την έκαναν πυγμάχο. Έκανε το μειονέκτημα πλεονέκτημα και έγινε πολύ καλή. Τι να κάνουμε τώρα; Ο Σουλεϊμάνογλου από τη Βουλγαρία ήταν απίστευτα δυνατός και έγινε αρσιβαρίστας. Ο Γιουσέιν Μπολτ πολύ γρήγορος. Ο Μουρεσάν πανύψηλος και έφτασε ως το ΝΒΑ. Πού είναι το περίεργο;
Τύπε κι εγώ γαμάω "γαμάτα" αλλά δεν έγινα πορνοστάρ...:confused:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.163
Like
2.064
Πόντοι
456
Άμα δε δέχεσαι η κόρη σου
1 - Να πάει με μαύρο.
2 - Να τη σπάσει στο ξύλο Αλγερινός τράωελος.

Είσαι
Α ) Φασίστας.
Β ) Ρατσιστής.
Γ ) Ακροδεξιός.
Δ ) Ψηφοφόρος της Χρυσής Αυγής.

Διάλεξε.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
20
Like
27.335
Πόντοι
8.346
Ναι καλά καμμία φεμινίστρια δεν είδες....
Εγώ είδα καμμιά χιλιάδα....
Τι κάθομαι και ασχολούμαι.....
Δεν παίρνετε και χαμπάρι.
Αποχωρώ από το νήμα,βαρέθηκα να εξηγώ τα αυτονόητα σε ανθρώπους(για την πλειοψηφία μιλάω) που δεν εχουν ιδέα τι πάει να πεί αθλητισμός και δή πρωταθλητισμός.
Τι να σου πω μάλλον εχεις περισσότερο ελεύθερο χρόνο απο εμενα κ παρακολουθείς ολα τα κοινωνικά δίκτυα. Εγω από τύπους κ τύπισσες που ακολουθώ που σε άλλα θέματα ( γυναικοκτονιες , ισότητα κτλ. ) σκιζαν το βρακί τους, τώρα δν είδα τπτ
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.602
Κριτικές
8
Like
33.145
Πόντοι
6.536
Αφήνω αυτό εδώ και δεν σας ενοχλώ πάλι.
Σώνει και καλά να κόψετε τον αθλητισμό σε μια ΓΥΝΑΙΚΑ....
Επειδή χαλάει το φεμινιστικό αφήγημα...

 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.901
Like
4.225
Πόντοι
506
O xωρος των predator στα 100 γυναικων
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.292
Like
2.330
Πόντοι
456
Καλα ξεκινησε η κορακακη:grin:
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
570
Like
666
Πόντοι
86
Κατσε ρε φιλε
Κι εγω 3 ηττες προβλεψα, αλλά περιμενε, δεν χασαμε ακομη
Και οι Αυστραλοι δεν φαινονται και ανικητοι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αν ονομαζεις "χειροτερη εθνικη που ειχαμε ποτέ" την φετινη, μαλλον δεν πρεπει να παρακολουθεις μπασκετ πολλά χρονια και σιγουρα οχι στις αρχες της δεκαετιας το 2010
Ρε παιδια, δεν μειωνω την αξια των Καναδα, Ισπανιας, Αυστραλιας, ΟΚ ομαδαρες ειναι. Ουτε και της δικης μας μεχρι εδω που εφτασε. Απλα μια νικη ετσι για το γμτ.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.571
Κριτικές
11
Like
5.175
Πόντοι
746
Μετά το περιστατικό του μποξέρ από το Αλγέρι η Διοίκηση του forum ας δημιουργήσει νέα κατηγορία για intersex θέματα ώστε να εναρμονίζεται με τις επιταγές της woke agenta :confused:
Τελικά ο Αυστριακός ζωγράφος θα γελάει μαζί με τα μουστάκια του βλέποντας τέτοια ανωμαλία να κυβερνά την Ευρώπη και θα λέει => πώς έχασα τον πόλεμο από κάτι ηφαλοκρυπίδες :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom