Νέα

Θερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες 2024

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 63K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.173
Κριτικές
2
Like
2.654
Πόντοι
456
Καλά δες Power of Love πρώτα και πες μου ποιοι θα τα φτιάξουν με ποιους γιατί αλλάζουν 3 φορές μεσα στη μέρα και έχω μπερδευτεί :confused:
Δε βλέπω εγώ τέτοιες πίπες τύπε.
Γιαυτό δε βλέπω TV γιατί έχουν ξεφτιλιστεί όλα.
Μία μάχη μέχρι θανάτου αντρική θα τα ισοπέδωνε όλα.
Κανείς δε θα ασχολιόταν με τέτοιες αρχιδιές όπως το Power of Love.
100% τηλεθέαση θα είχε η μάχη.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.163
Like
2.064
Πόντοι
456
Woke μάγκες θα πει να σε λένε βιαστή επειδή πας στις πουτάνες αλλά ο Αλγερινός τράβελος να μπορεί να δέρνει γυναίκες μπροστά στη κάμερα χωρίς να κουνηθεί καρφί.

Screenshot_2024-08-02-00-38-58-674_com.miui.gallery.jpg
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.880
Πόντοι
3.556
Δε βλέπω εγώ τέτοιες πίπες τύπε.
Γιαυτό δε βλέπω TV γιατί έχουν ξεφτιλιστεί όλα.
Μία μάχη μέχρι θανάτου αντρική θα τα ισοπέδωνε όλα.
Κανείς δε θα ασχολιόταν με τέτοιες αρχιδιές όπως το Power of Love.
100% τηλεθέαση θα είχε η μάχη.

Για το Κάστρο του Τακέσι τι γνώμη έχεις ? Που είναι και σαδιστικό παιχνίδι μιας και δεν έχει κερδίσει ποτέ κανείς ? :confused:
 

damiano17

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
9
Like
8.685
Πόντοι
2.280
Tον θυμαμαι σιγουρα με τζορνταν αντιπαλο ισως 1-2 τελευταιες χρονιες.

Τσιτσιπας απλα δεν ειναι καλος για να κερδιζει νολε. Loser θα σημαινει οτι ειναι πολυ καλυτερος τους η ισαξιος και chokeαρει λογω ψυχολογιας και "λουζεριας".
Τόσο ήταν. 2 χρόνια. Αλλά ρούκι Iverson και Jordan... Jordan (τι να πούμε)

Το θέμα είναι ότι ο Τσιτσιπάς αυτό που περιγράφω δεν το παθαίνει μόνο απέναντι στους big3 αλλά γενικά. Και με τενίστες παρόμοιας θέσης ή και αρκετά χαμηλότερης.

Ας έχανε από τον ανώτερο Νόλε σήμερα. Αλλά ας έχανε 2-1. Όταν προηγείσαι 4-0 και μετά 5-3 και έχεις 3 set ball. E πάρτο το γαμημένο. Εκεί έβγαλε τη looser mentality.

Και αν δεν το είδες μόνος σου ή δεν πιστεύεις τον κάθε τυχαίο εδώ μέσα που το λέει, διάβασε τις δηλώσεις του ίδιου μετά τον αγώνα που ουσιαστικά αυτό λέει. Με άλλα λόγια βέβαια :grin:

«Ναι, η δυναμική του αγώνα αλλάζει εάν πάει σε τρίτο σετ. Ψυχολογικά, κυρίως. Θα είχα πάρει κουράγιο και θα αισθανόμουν πιο δυνατός. Αν ήταν να χάσω, ήθελα να πέσω μαχόμενος. Όχι με αυτόν τον τρόπο. Πρέπει να μάθω να ελέγχω καλύτερα τα συναισθήματά μου. Να μην αφήνω να μου ξεφεύγουν τέτοιες μεγάλες νίκες».
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.163
Like
2.064
Πόντοι
456
Για το Κάστρο του Τακέσι τι γνώμη έχεις ? Που είναι και σαδιστικό παιχνίδι μιας και δεν έχει κερδίσει ποτέ κανείς ? :confused:
Κανείς λάθος ! Πάνω κάτω καμιά 30 νίκησαν. Από όσους έπαιξαν όμως είναι ψύλλος στα άχυρα.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.479
Like
9.763
Πόντοι
2.306
Πάλι με την πατριαρχία μανουριάζετε επειδή ένας Αλγερινός πλάκωσε μια Ιταλίδα ? ε και επειδή έχει πούτσα τι έγινε ? Τι discrimination είναι αυτό ? :confused:
Πρώτα τους φέρνουνε τους λάθρο στην Ευρώπη και μετά κλαίγονται. Στα παπαρια μας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε μλκ κανονική γυναίκα είναι.
Απλά γεννήθηκε με αντρικές ορμόνες χωρίς πούτσα.
Δεν φταίει σε κάτι,ούτε έκανε κάτι παράνομο.
Γυναίκα γεννήθηκε,λογικά γυναίκα θα πεθάνει.
Άσε την Ιταλίδα να κλαίει.
Ισότητα και διακαιοσύνη δεν θέλουμε?

:hi:
Έτσι είναι οι καργιολες οι Ιταλίδες , κλάμα και κατούρημα στη μάπα
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.571
Κριτικές
11
Like
5.175
Πόντοι
746
Αφηστε τα τραβελια
Όχι τύπε δεν πάει έτσι...

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ:

να ανοιχτεί νήμα από αλληλέγγυο μέλος του bou στις ξένες διάσημες για τη μποξέρ με το παλαμάρι του βαρκάρη για να δούμε πόσοι θα εκφράσουν θετικά σχόλια (αν ΕΜΠ1 δηλαδή).

ΨΨ @ROB. C @Easy Rider :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

xlboy

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2024
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
ποσα μεταλλια λετε θα πιασουμε
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.247
Κριτικές
32
Like
27.037
Πόντοι
8.346
Καλά τα λες για τα χρωμοσώματα, λέει είναι intersex τώρα τι στο πούτσο είναι αυτό δε κατάλαβα :dunno:
....τρανσεξ, ιντερσεξ, σπορτεξ και το μουνι αρχιδια της μανας τους, γαμημενες γαλλιδες αδελφες :confused::confused::confused:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.326
Κριτικές
18
Like
20.280
Πόντοι
4.546
....τρανσεξ, ιντερσεξ, σπορτεξ και το μουνι αρχιδια της μανας τους, γαμημενες γαλλιδες αδελφες :confused::confused::confused:
Μάλλον δεν είναι άντρας αλλά κάτι ανάμεσα, έτσι γεννήθηκε, οπως διαβάζω.
Δεν ξέρω ποιος επέλεξε φύλο, γιατροί, γονείς, φαντάζομαι έκριναν κατάλληλα.

Το θέμα όμως είναι ότι ΔΕΝ είναι δίκαιο να συμμετέχει σε γυναικείους αγώνες, υπερτερεί ξεκάθαρα λόγω γονιδίων. Δεν ανήκει 100% στις γυναίκες, παρότι είναι "περισσότερο " γυναίκα πάρα άντρας.

Ακόμα και το όριο τεστοστερονης της, που υπερβαίνει τα όρια, θεωρείται για ΟΛΕΣ τις αθλήτριες ΝΤΟΠΑΡΙΣΜΑ. Γιατί λοιπόν να συμμετάσχει στους αγώνες;

Με την ευκαιρία, ΣΙΓΟΥΡΑ συμβαίνει το ίδιο με αρκετές περιπτώσεις που δεν γνωρίζουμε ή απλά υποπτευομαστε.
Εδώ ήρθε το θέμα στην επιφάνεια, γιατί πρόκειται για πυγμαχία, ίσως τραυματιστεί κάποιος σοβαρά, μόνιμη βλάβη.
 

aquarius2756

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
570
Like
666
Πόντοι
86
Με χαλαει γμτ το οτι η εθνικη μπασκετ, θα φυγει, χωρις εστω μια νικη. Μου θυμιζει καπως εκεινη την εθνικη ποδοσφαιρου που πηγε καποτε στο Μουντιαλ, μονο και μονο για να στελεχωσει την τελευταια θεση. Ετουτοι του μπασκετ ομως μια εστω νικη την αξιζαν
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.326
Κριτικές
18
Like
20.280
Πόντοι
4.546
Με χαλαει γμτ το οτι η εθνικη μπασκετ, θα φυγει, χωρις εστω μια νικη. Μου θυμιζει καπως εκεινη την εθνικη ποδοσφαιρου που πηγε καποτε στο Μουντιαλ, μονο και μονο για να στελεχωσει την τελευταια θεση. Ετουτοι του μπασκετ ομως μια εστω νικη την αξιζαν
Δυστυχώς η σημερινή εθνική είναι από τις χειρότερες που είχαμε ποτέ.
Κρίμα μόνο γιατί επίσης τυγχάνει να έχουμε έναν εκ των κορυφαίων παικτών παγκοσμίως, τον Γιάννη, που μόνος του δεν φτάνει.
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.571
Κριτικές
11
Like
5.175
Πόντοι
746
Κάποτε υπήρχαν 2 μαθήματα τα οποία ονομάζονταν Λογική και Ηθική.
Τύπε σε τσοντοφόρουμ είμαστε κι όχι σε κάποιο φιλοσοφικό ιστολόγιο, γι'αυτό και το έχω ρίξει στο τρολάρισμα το οποίο είναι μια αντίδραση στη σιχαμάρα που προσπαθούν να μας επιβάλουν με το ζόρι κιόλας.
Τι είναι τελικά το αλγερινό;
Trans? Intersex ή μήπως intercity που εκτροχιάστηκε από τις ράγες του τραίνου;
Από εκεί και πέρα η $άπια €λίτ έσπειρε ανέμους κι ώρα να θερίσει τις θύελλες, όμως θα πληρώσει κι ο κοσμάκης το μάρμαρο δυστυχώς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom