Νέα

θελο να μεγαλοσο το ερωτικο μοθ μοριο μεσω τοθ ΕΟΠΙ-ΕΦΚΑ αβασανιστα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Κάτσε να αποκρυπτογραφησω τι γράφεις κ τα λέμε...Βρες μεγάλο αγγούρι...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Οποίο σε βολεύει καλύτερα.εσυ ξέρεις τον κώλο σου.
Κ γράφε σαν άνθρωπος βλάκα. Κανεις δεν σε πιστεύει πια ότι έχεις χαλασμένο πληκτρολόγιο κ καλά. Πάλι σε...
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
Οποίο σε βολεύει καλύτερα.εσυ ξέρεις τον κώλο σου.
Κ γράφε σαν άνθρωπος βλάκα. Κανεις δεν σε πιστεύει πια ότι έχεις χαλασμένο πληκτρολόγιο κ καλά. Πάλι σε...
Οποίο σε βολεύει καλύτερα.εσυ ξέρεις τον κώλο σου.
Κ γράφε σαν άνθρωπος βλάκα. Κανεις δεν σε πιστεύει πια ότι έχεις χαλασμένο πληκτρολόγιο κ καλά. Πάλι σε...
έλα ενταξει ο γιασου ειναι καλό παιδί μην τον στεναχωρειτε
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
άσε ρε συ με τον γελοίο.
Πάει να το παίξει έξυπνος κ σας τρολλαρει όλους τάχα μου γράφοντας όπως να ναι. Βλακας ειναι
νταξει ρε φίλε δεκα χρόνια εδώ μέσα τώρα θα μαλώσουμε τον γιασου....;Άστον αφού είναι και βύσμα του αντμιν
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
νταξει ρε φίλε δεκα χρόνια εδώ μέσα τώρα θα μαλώσουμε τον γιασου....;Άστον αφού είναι και βύσμα του αντμιν
δε με νοιάζει φίλε μου ποιανού βύσμα είναι. Κ ο αντμιν ο ίδιος να ναι. Δε μου αρέσει να με κοροϊδεύουν στα μούτρα παίζοντας το κάποιος.
 

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
δε με νοιάζει φίλε μου ποιανού βύσμα είναι. Κ ο αντμιν ο ίδιος να ναι. Δε μου αρέσει να με κοροϊδεύουν στα μούτρα παίζοντας το κάποιος.
καλά άμα είναι ο ίδιος ο αντμιν έχεις πρόβλημα αλλά δεν νομίζω τελικά μάλλον κανας ξάδερφος είναι ο αντμιν ήταν ο λακιστραικερ
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
καλά άμα είναι ο ίδιος ο αντμιν έχεις πρόβλημα αλλά δεν νομίζω τελικά μάλλον κανας ξάδερφος είναι ο αντμιν ήταν ο λακιστραικερ
δε με νοιάζει φίλε μου. Εγώ από δω κ πέρα θα τον βρίζω οπότε ποσταρει
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
δε με νοιάζει φίλε μου. Εγώ από δω κ πέρα θα τον βρίζω οπότε ποσταρει
ιρεμισε φηλε μ ! να ελατοσης λιγο τοθς φραπεδες γιατη σε πηραζοθν στα νεβρα ! Πινε τηλιο κ φασκομιλο!Κ εγο μαζη σοθ ιμε μη στεναχοριεσε!μια μπαρεα ιμαστε στο πορδελα κομ!
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • image.jpg
    image.jpg
    84,7 KB · Εμφανίσεις: 84

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Giasou, πρόσεξε μην γίνεις σαν τον Μεξικανό Roberto Esquivel Cabrera, που έχει το μεγαλύτερο πουλί στον κόσμο (48 εκατοστά!!!!) Είναι όμως προικισμένος ή ζει μέσα στη δυστυχία;

1) το πουλί του δεν είναι φυσικό. Από την εφηβεία του ο Roberto έδενε με ζώνες διάφορα βάρη στο πουλί του, με αποτέλεσμα να μεγαλώσει και να φτάσει σε αυτό το μήκος.
2) Ο 54χρονος δεν γαμεί. Το πουλί του είναι μεγάλο και πολύ χοντρό για να μπορέσει να μπει μέσα στη γυναίκα.
3) έχει προκαλέσει προβλήματα φυσιολογίας στο πουλί του και υγείας στο ουροποιητικό του σύστημα.
4) είναι αναγκασμένος να το τυλίγει με γάζες, καθώς αν το αφήσει γυμνό μέσα στο παντελόνι, δημιουργούνται μολύνσεις, λόγω της τριβής.
5) έχει πάει αρκετές φορές στο δικαστήριο (ενώ ζούσε στις ΗΠΑ) με κατηγορίες που αφορούσαν προσβολή της δημοσίας αιδούς, ενώ μια φορά κατηγορήθηκε ως επιδειξίας, επειδή πρόσεξαν το πουλί του, δύο ανήλικα κορίτσια.
6) επειδή το πουλί του φτάνει μέχρι το γόνατο δεν μπορεί να εργαστεί και ζητάει από την κυβέρνηση του Μεξικού να του δώσουν επίδομα αναπηρίας, κάτι το οποίο μέχρι τώρα δεν έχει γίνει.

203281.jpg


203294.jpg


203279.jpg


 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
Giasou, πρόσεξε μην γίνεις σαν τον Μεξικανό Roberto Esquivel Cabrera, που έχει το μεγαλύτερο πουλί στον κόσμο (48 εκατοστά!!!!) Είναι όμως προικισμένος ή ζει μέσα στη δυστυχία;

1) το πουλί του δεν είναι φυσικό. Από την εφηβεία του ο Roberto έδενε με ζώνες διάφορα βάρη στο πουλί του, με αποτέλεσμα να μεγαλώσει και να φτάσει σε αυτό το μήκος.
2) Ο 54χρονος δεν γαμεί. Το πουλί του είναι μεγάλο και πολύ χοντρό για να μπορέσει να μπει μέσα στη γυναίκα.
3) έχει προκαλέσει προβλήματα φυσιολογίας στο πουλί του και υγείας στο ουροποιητικό του σύστημα.
4) είναι αναγκασμένος να το τυλίγει με γάζες, καθώς αν το αφήσει γυμνό μέσα στο παντελόνι, δημιουργούνται μολύνσεις, λόγω της τριβής.
5) έχει πάει αρκετές φορές στο δικαστήριο (ενώ ζούσε στις ΗΠΑ) με κατηγορίες που αφορούσαν προσβολή της δημοσίας αιδούς, ενώ μια φορά κατηγορήθηκε ως επιδειξίας, επειδή πρόσεξαν το πουλί του, δύο ανήλικα κορίτσια.
6) επειδή το πουλί του φτάνει μέχρι το γόνατο δεν μπορεί να εργαστεί και ζητάει από την κυβέρνηση του Μεξικού να του δώσουν επίδομα αναπηρίας, κάτι το οποίο μέχρι τώρα δεν έχει γίνει.

203281.jpg


203294.jpg


203279.jpg
Με επισες! Απιστεφτο τι μπορη να σιμβη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom