Νέα

Θέλω να γαμήσω τη φίλη μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Micho00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 101
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Τι φιλη ρε τυπε???μας;κανεις

Πολυ απλα, γιατι μεσα απο αυτες μαθαινω σημαντικες λεπτομερειες για τη γυναικεια συμπεριφορα, που με βοηθανε για τα γκομενακια που θελω να ριξω.
και γω εχω φιλη ρε τυπε!!πιο πολλυ την εχω για να την κανω πασα σε φιλους....αλλοι κερνανε σοκολατακια εγω κερναω το μουνακι που το ξερω χρονια ,δεν το εχω παρει γιατι με ξενερωνει,αλλα μου χει γνωρισει φιλες που εχω παρει και εγω με τη σειρα μου,οταν λεω σε καποιο φιλο περνα απο το σπιτι θα ερθει η...... ξερει οτι θα σελωσει

μαστορα εσυ εισαι νταβατζης τοτενες.
να σου πω... το γκομενακι λεει τουλαχιστο????
αν λεει, με ενδιαφερει τωρα στην καραντινα που εχουν σφιξει λιγο τα πραγματα.

p.s. : ρε μαστορι, πως τα καταφερες και εκανες ετσι την παραθεση ???
:tooth:
από PC Τώρα είμαι από κινητό...λεει για γαμησι καλή είναι μέχρι μα αρχίσει μα μιλάει...οχι λ νταβας ρε φίλε,έτσι για την παρεα
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
κι εγω ψηνω μια φιλη να τη γαμησω απο τα...19! εφτασα.....45 κι ακομα φρεντζοουν μ εχει. :confused:

τύπε μην εισαι βιαστικός. το καλο πραμα αργει να γινει :confused:

Εχει κανει 2 γαμους απο τοτε αλλα δε χανω τις ελπιδες μου... :confused:

τύπε αν δεν την πηραν απο κωλαντερο ακομα παρθένα ειναι να εισαι αισιοδοξος :confused:

Μεγαλη ξεκωλιαρα ειναι η καριολα.... :confused:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
κι εγω ψηνω μια φιλη να τη γαμησω απο τα...19! εφτασα.....45 κι ακομα φρεντζοουν μ εχει. :confused:

τύπε μην εισαι βιαστικός. το καλο πραμα αργει να γινει :confused:

Εχει κανει 2 γαμους απο τοτε αλλα δε χανω τις ελπιδες μου... :confused:

Ε με σενα θα τριτωσει ρε φιλε.
σημαδειακο ειναι... ορμα λεμε.

πρεπει να χωρισει πρωτα τυπε... ειναι στο δευτερο γαμο τωρα η ξεκωλιαρα...:confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Τι φιλη ρε τυπε???μας;κανεις

Πολυ απλα, γιατι μεσα απο αυτες μαθαινω σημαντικες λεπτομερειες για τη γυναικεια συμπεριφορα, που με βοηθανε για τα γκομενακια που θελω να ριξω.
και γω εχω φιλη ρε τυπε!!πιο πολλυ την εχω για να την κανω πασα σε φιλους....αλλοι κερνανε σοκολατακια εγω κερναω το μουνακι που το ξερω χρονια ,δεν το εχω παρει γιατι με ξενερωνει,αλλα μου χει γνωρισει φιλες που εχω παρει και εγω με τη σειρα μου,οταν λεω σε καποιο φιλο περνα απο το σπιτι θα ερθει η...... ξερει οτι θα σελωσει

μαστορα εσυ εισαι νταβατζης τοτενες.
να σου πω... το γκομενακι λεει τουλαχιστο????
αν λεει, με ενδιαφερει τωρα στην καραντινα που εχουν σφιξει λιγο τα πραγματα.

p.s. : ρε μαστορι, πως τα καταφερες και εκανες ετσι την παραθεση ???
:tooth:
από PC Τώρα είμαι από κινητό...λεει για γαμησι καλή είναι μέχρι μα αρχίσει μα μιλάει...οχι λ νταβας ρε φίλε,έτσι για την παρεα

προσεχε, γιατι απο τα φιλικα ξεκινανε ολα :tooth:
για στειλε καμια photo να δουμε αν αξιζει, να σε βοηθησουμε λιγακι και εμεις οι αμπαλοι.
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Μπαζακι;
Εγω εχω ΜΙΑ και ΜΟΝΑΔΙΚΗ φιλη συμμαθητρια μου απο το Γυμνασιο οπου γνωριζομαστε 30 χρονια. Παντρεμενη με 2 παιδια και ψυχολογος στο επαγγελμα.
Την βλεπω σαν αδελφη μου πλεον και εδω και πολλα χρονια.
Μην τα ισοπεδωνετε ορισμενοι.
ωραία,φαντάσου το εξής.. κοιμάστε και την ώρα που κοιμάστε,νιώθεις τον.πουτσο σου υγρό σηκώνεις την κουβέρτα και την βλέπεις να σε τσιμπουκωνει με.μανια τι της λες??ααα σε παρακαλώ.μην το ισοπεδώνει είμαστε φίλοι και Είσαι και ψυχολόγος...μαλλον όχι....καντο εικόνα μπορείς...για σκέψου την ίδια εικόνα με το φίλο σου τον λιακουρα απ το στρατό.. μπορείς???
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Μπαζακι;
Εγω εχω ΜΙΑ και ΜΟΝΑΔΙΚΗ φιλη συμμαθητρια μου απο το Γυμνασιο οπου γνωριζομαστε 30 χρονια. Παντρεμενη με 2 παιδια και ψυχολογος στο επαγγελμα.
Την βλεπω σαν αδελφη μου πλεον και εδω και πολλα χρονια.
Μην τα ισοπεδωνετε ορισμενοι.
ωραία,φαντάσου το εξής.. κοιμάστε και την ώρα που κοιμάστε,νιώθεις τον.πουτσο σου υγρό σηκώνεις την κουβέρτα και την βλέπεις να σε τσιμπουκωνει με.μανια τι της λες??ααα σε παρακαλώ.μην το ισοπεδώνει είμαστε φίλοι και Είσαι και ψυχολόγος...μαλλον όχι....καντο εικόνα μπορείς...για σκέψου την ίδια εικόνα με το φίλο σου τον λιακουρα απ το στρατό.. μπορείς???

εκει που πηγες να με καβλωσεις κατω απο την κουβερτα... με ξενερωσες με τον λιακουρα :confused:
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Μπαζακι;
Εγω εχω ΜΙΑ και ΜΟΝΑΔΙΚΗ φιλη συμμαθητρια μου απο το Γυμνασιο οπου γνωριζομαστε 30 χρονια. Παντρεμενη με 2 παιδια και ψυχολογος στο επαγγελμα.
Την βλεπω σαν αδελφη μου πλεον και εδω και πολλα χρονια.
Μην τα ισοπεδωνετε ορισμενοι.
ωραία,φαντάσου το εξής.. κοιμάστε και την ώρα που κοιμάστε,νιώθεις τον.πουτσο σου υγρό σηκώνεις την κουβέρτα και την βλέπεις να σε τσιμπουκωνει με.μανια τι της λες??ααα σε παρακαλώ.μην το ισοπεδώνει είμαστε φίλοι και Είσαι και ψυχολόγος...μαλλον όχι....καντο εικόνα μπορείς...για σκέψου την ίδια εικόνα με το φίλο σου τον λιακουρα απ το στρατό.. μπορείς???

εκει που πηγες να με καβλωσεις κατω απο την κουβερτα... με ξενερωσες με τον λιακουρα :confused:
:glasses::kneel::rockon:
ξερεις γιατι σε ξενερωσα????πολλυ απλο
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ
O αντρας και η γυναικα δεν ειναι φιλοι ειναι εναντια στη φυση εκτος αν εισια σαν το φιλο μου τον Μαρινο που ειναι 70 χρονων ειναι παντρεμενος απ τα 20 και τα τελευταια 10 χρονια απλα συμβιωνει με τη γυναικα του δεν γαμιουνται και ειναι τα καλυτερα φιλαρακια της λεει οτι την πεφτει σε μικρουλες οτι χουφτωνει αβερτα και ολα μελι γαλα,γιατι υπαρχει αγαπη...εκει παω πασο
τωρα να εισαι 20-30-40 χρονων αντρας ενεργος σεξουαλικα και να αναφερεσε σε γυναικα ως<<η κολλητουλα μου>> :jerking::jerking::jerking:<<η φιλεναδα μου>> ειναι απολυτως γελοιο εκτος αν λες το φιλη με νοημα κανωντας τη χαρακτιρισκη παλινδορμικη με παρετεταμενο το μεσαιο δακτυλο κινηση στο συνομιλιτη σου.....αν ειμαι λαθος τραβα γραμμη
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.024
Πόντοι
27.261
Μπαζακι;
Εγω εχω ΜΙΑ και ΜΟΝΑΔΙΚΗ φιλη συμμαθητρια μου απο το Γυμνασιο οπου γνωριζομαστε 30 χρονια. Παντρεμενη με 2 παιδια και ψυχολογος στο επαγγελμα.
Την βλεπω σαν αδελφη μου πλεον και εδω και πολλα χρονια.
Μην τα ισοπεδωνετε ορισμενοι.
ωραία,φαντάσου το εξής.. κοιμάστε και την ώρα που κοιμάστε,νιώθεις τον.πουτσο σου υγρό σηκώνεις την κουβέρτα και την βλέπεις να σε τσιμπουκωνει με.μανια τι της λες??ααα σε παρακαλώ.μην το ισοπεδώνει είμαστε φίλοι και Είσαι και ψυχολόγος...μαλλον όχι....καντο εικόνα μπορείς...για σκέψου την ίδια εικόνα με το φίλο σου τον λιακουρα απ το στρατό.. μπορείς???

εκει που πηγες να με καβλωσεις κατω απο την κουβερτα... με ξενερωσες με τον λιακουρα :confused:
:glasses::kneel::rockon:
ξερεις γιατι σε ξενερωσα????πολλυ απλο
ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΙ
O αντρας και η γυναικα δεν ειναι φιλοι ειναι εναντια στη φυση εκτος αν εισια σαν το φιλο μου τον Μαρινο που ειναι 70 χρονων ειναι παντρεμενος απ τα 20 και τα τελευταια 10 χρονια απλα συμβιωνει με τη γυναικα του δεν γαμιουνται και ειναι τα καλυτερα φιλαρακια της λεει οτι την πεφτει σε μικρουλες οτι χουφτωνει αβερτα και ολα μελι γαλα,γιατι υπαρχει αγαπη...εκει παω πασο
τωρα να εισαι 20-30-40 χρονων αντρας ενεργος σεξουαλικα και να αναφερεσε σε γυναικα ως<<η κολλητουλα μου>> :jerking::jerking::jerking:<<η φιλεναδα μου>> ειναι απολυτως γελοιο εκτος αν λες το φιλη με νοημα κανωντας τη χαρακτιρισκη παλινδορμικη με παρετεταμενο το μεσαιο δακτυλο στο συνομιλιτη σου.....αν ειμαι λαθος τραβα γραμμη

Χαχαχαχαχαχα.
70 χρονων τι περιμενεις, να γαμαει ακομα ο μαρινος???
Δε γινεται αυτο συμφωνα με τη λογικη, εκτος αν εχεις κανει τη super προσεχτικη ζωη τοσα χρονια, τον τρελο πιστο αθλητισμο, αλλα και παλι δυσκολο εως απιθανο το κοβω.
Και μη μου πεις για χαπια και αλλα τετοια, γιατι αστο καλυτερα.
Κοιτα τωρα, την αποψη μου την ειπα παραπανω και ειναι καρατεσταρισμενη απο πολλες πλευρες.
Εσυ προφανως, οπως και αλλοι, δε συμφωνειτε και εχετε τη δικια σας.
Οκ πασο και ολοι μια χαρα ειμαστε.
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
Μπαζακι;
Εγω εχω ΜΙΑ και ΜΟΝΑΔΙΚΗ φιλη συμμαθητρια μου απο το Γυμνασιο οπου γνωριζομαστε 30 χρονια. Παντρεμενη με 2 παιδια και ψυχολογος στο επαγγελμα.
Την βλεπω σαν αδελφη μου πλεον και εδω και πολλα χρονια.
Μην τα ισοπεδωνετε ορισμενοι.
ωραία,φαντάσου το εξής.. κοιμάστε και την ώρα που κοιμάστε,νιώθεις τον.πουτσο σου υγρό σηκώνεις την κουβέρτα και την βλέπεις να σε τσιμπουκωνει με.μανια τι της λες??ααα σε παρακαλώ.μην το ισοπεδώνει είμαστε φίλοι και Είσαι και ψυχολόγος...μαλλον όχι....καντο εικόνα μπορείς...για σκέψου την ίδια εικόνα με το φίλο σου τον λιακουρα απ το στρατό.. μπορείς???

εκει που πηγες να με καβλωσεις κατω απο την κουβερτα... με ξενερωσες με τον λιακουρα :confused:

Να βλέπεις την παντρεμένη στον ύπνο σου και να ξυπνήσεις στο στρατόπεδο με τον Λιάκουρα. Εφιάλτης. Χαχαχαχα.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
κι εγω ψηνω μια φιλη να τη γαμησω απο τα...19! εφτασα.....45 κι ακομα φρεντζοουν μ εχει. :confused:

τύπε μην εισαι βιαστικός. το καλο πραμα αργει να γινει :confused:

Εχει κανει 2 γαμους απο τοτε αλλα δε χανω τις ελπιδες μου... :confused:

Μην μασάς από τους 2 γάμους, ρε Καραμανή. Αν γίνει 1 κηδεία να ανησυχήσεις. :confused:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Τύπε μίλησε της στα ίσια.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.015
Πόντοι
4.546
κι εγω ψηνω μια φιλη να τη γαμησω απο τα...19! εφτασα.....45 κι ακομα φρεντζοουν μ εχει. :confused:

τύπε μην εισαι βιαστικός. το καλο πραμα αργει να γινει :confused:

Εχει κανει 2 γαμους απο τοτε αλλα δε χανω τις ελπιδες μου... :confused:
Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. Και να το θυμάσε, τα ωραία έρχονται από κει που δεντα περιμένεις
 

Robie(2)

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2021
Μηνύματα
33
Like
23
Πόντοι
0
κι εγω ψηνω μια φιλη να τη γαμησω απο τα...19! εφτασα.....45 κι ακομα φρεντζοουν μ εχει. :confused:

τύπε μην εισαι βιαστικός. το καλο πραμα αργει να γινει :confused:

Εχει κανει 2 γαμους απο τοτε αλλα δε χανω τις ελπιδες μου... :confused:
Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. Και να το θυμάσε, τα ωραία έρχονται από κει που δεντα περιμένεις

χαχαχα !!!!

Φίλες, γνωστές, άγνωστες χωθείτε μη σκέφτεστε τίποτα !
Τα απωθημένα μετά είναι απάλευτα...
 

yma

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2006
Μηνύματα
150
Like
133
Πόντοι
1
κι εγω ψηνω μια φιλη να τη γαμησω απο τα...19! εφτασα.....45 κι ακομα φρεντζοουν μ εχει. :confused:

τύπε μην εισαι βιαστικός. το καλο πραμα αργει να γινει :confused:

Εχει κανει 2 γαμους απο τοτε αλλα δε χανω τις ελπιδες μου... :confused:
Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. Και να το θυμάσε, τα ωραία έρχονται από κει που δεντα περιμένεις

χαχαχα !!!!

Φίλες, γνωστές, άγνωστες χωθείτε μη σκέφτεστε τίποτα !
Τα απωθημένα μετά είναι απάλευτα...
Πώς το έλεγε ο Βουτσάς σε μια ταινία; Βρήκα τρύπα και τρύπωσα!
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.602
Πόντοι
20.686
κι εγω ψηνω μια φιλη να τη γαμησω απο τα...19! εφτασα.....45 κι ακομα φρεντζοουν μ εχει. :confused:

τύπε μην εισαι βιαστικός. το καλο πραμα αργει να γινει :confused:

Εχει κανει 2 γαμους απο τοτε αλλα δε χανω τις ελπιδες μου... :confused:
Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία. Και να το θυμάσε, τα ωραία έρχονται από κει που δεντα περιμένεις
Μεγαλε φανταζεσαι να σου κατσει μετα απο 30 χρονια ,αλλα να μην μπορεις εσυ τοτε.....
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τύπε μίλησε της στα ίσια.
Θα τον καταγγείλει για σεξουαλική παρενόχληση. Αν όχι τώρα μετά από χρόνια.
αυτο γινεται στην αμερικη τυπε.
Στην αμερικη δεν σου εχει γεννηθει το ερωτημα πως τοσες δασκαλες πανε με μαθητες τους και αλλου στον κοσμο δεν ακούγεται τιποτα?
Ειναι απλο,στην αμερικη παντα απο πισω κρυβεται το χρημα,τωρα ενας καβλωμενος 16χρονος αναβει με την 35αρα η 40αρα δασκαλα της την πεφτει χυμα πολλες απο αυτες ενδίδουν και μετα πανε και της κανουν μηνυση για αποπλάνηση.
Κερδος ο μαθητης πρωτογαμησε οι γονεις της κανουν μήνυση και της παίρνουν τα σωβρακα και αυτη χανει τη δουλεια της και παει κανα 2χρονια στη ψειρου.
Πολλες φορες γινεται και σκοπιμα απο τους μαθητες σε συννενοηση με τους γονεις για να της αποσπασουν χρημα.
Τωρα θα μου πειτε γτ ενδιδουν οι δασκαλες,γυναικες ειναι και κωλακευονται αλλες χωρισμενες αλλες αγαμητες οποτε ευκολα πεφτουν θυματα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ομολογώ ότι αν ξέρεις κάποια από μονοψήφια ηλικία, μπορεί να είναι φίλη. Ακόμη ... κι εγώ έχω τέτοια φίλη !
Αν έπαιξε κάποια πιτσικουλιά στην εφηβεία, είναι άλλο θέμα !

Μετά τα 25 φίλες δεν αποκτάς, μη λέμε μαλακίες !
Τελευταίο στάδιο το πανεπιστήμιο . Και πολύ λέω.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.067
Κριτικές
23
Like
7.699
Πόντοι
3.346
[quote author=MichalisD. link= ]Καλησπέρα. Θα ήθελα την πολύτιμη γνώμη σας πάνω σε αυτό το θέμα. Θα ήθελα να γαμήσω μια φίλη μου, η οποία όμως είναι πολύ φίλη μου. Γνωριζόμαστε 3 χρόνια. Βέβαια, θα ήθελα απλά να τη γαμήσω ή να τη γαμάω, χωρίς οτιδήποτε περαιτέρω δεσμευτικό διατηρώντας τη φιλική σχέση που έχουμε τώρα. Ποιος, πιστευέτε οτι είναι ο καταλληλότερος τρόπος να της ''θέσω'' αυτό το ζήτημα. Υπάρχει περίπτωση να οδηγηθούμε σε παρεξήγηση? Οι εμπειρίες και οι γνώμες σας θα βοηθούσαν.

Υ.Γ.: Τον τελευταίο 1.5 χρόνο έχει ποτιστεί μόνο μία φορά, χωρίς αυτό να σημαίνει οτι ειναι κανα μπάζο.
Υ.Γ.2: Σα χαρακτήρας είναι αρκετά εσωστρεφής και ντροπαλή. [/quote]

Πολυ φιλη σου και την ξερεις μονο 3 χρονια λιγο δυσκολο..ειστε απλα φιλοι, οποτε χωραει σχεση..προχωρα!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.179
Κριτικές
14
Like
4.452
Πόντοι
3.715
από προσωπική εμπειρία, πήδηξα την καλύτερη μου φίλη μετά από 22 έτη, ήταν τόσο καλή φάση δε που ήθελε να σκυλογαμιόμαστε κάθε ΣΚ, δεν της χάλασα χατίρι για ένα 6μηνο, μέχρι που βρεθήκαμε κι οι δυο σε άλλες ατραπούς με άλλες συμμετοχές. Δε χάλασε κάτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom