Νέα

Θέλω να ανοίξω το δικό μου μπουρδέλο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaiaphas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 428
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

.

  • '

    Ψήφοι: 3 75,0%
  • '

    Ψήφοι: 1 25,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    4

Επισκέπτης
[
Κατ' αρχήν νομίζω ότι για να είναι ΔΙΚΑΙΗ η ψηφοφορία, θα πρέπει να συμμετέχουν ΟΛΕΣ οι κοπέλες-Μέλη του Forum!

Κι επιπλέον, εκ των ανωτέρω ΜΟΝΟΝ η Siasia έχει τολμήσει να επιδείξει τα προσόντα της... οπότε και οι υπόλοιπες ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ας μας κάνουν μια ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΔΗΛΩΣΗ - ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΤΟΥΣ και ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥΣ... έτσι ώστε να ξέρουμε ΤΙ ψηφίζουμε... :rockon:
[/quote] Εχεις γνησιο ποιητικο οιστρο!ΟΛΗ η αληθεια στο ΛΑΟ!Προγραμματικες δηλωσεις και συγκεντρωσεις, ποτε και που θα εχουμε??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
και εγω την μπαιτ ψηφισα πιστευω οτι η τυπισα αυτη θα χεζονταν στο φραγκο. Εχει πνευμα,μορφωση,πονηρια,τσαχπινια,γαματο σωμα, φατσα που μοιαζει με ρωσιδα, αλλα και λιγη κυταριτιδα σαν καλη ελεηνιδα που παραμενει.

Δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα!!
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Λιγο ξυλο ο καλος νταβας και ολες μετα γινονται προτυπα επαγγελματια!

Μήπως κάποιoς από τα μέλη θέλει να αναλάβει τη «διαπαιδαγώγηση» των κοριτσιών όπως προτείνει ο whitey ;;;   :knuppel: :bottom:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
[
Κατ' αρχήν νομίζω ότι για να είναι ΔΙΚΑΙΗ η ψηφοφορία, θα πρέπει να συμμετέχουν ΟΛΕΣ οι κοπέλες-Μέλη του Forum!

Κι επιπλέον, εκ των ανωτέρω ΜΟΝΟΝ η Siasia έχει τολμήσει να επιδείξει τα προσόντα της... οπότε και οι υπόλοιπες ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ας μας κάνουν μια ΕΙΛΙΚΡΙΝΗ ΔΗΛΩΣΗ - ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ ΤΟΥΣ και ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΤΕΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥΣ... έτσι ώστε να ξέρουμε ΤΙ ψηφίζουμε... :rockon:
Εχεις γνησιο ποιητικο οιστρο!ΟΛΗ η αληθεια στο ΛΑΟ!Προγραμματικες δηλωσεις και συγκεντρωσεις, ποτε και που θα εχουμε??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Προχωρημένος έφτασες, μιά παράθεση της προκοπής δεν έμαθες ακόμα να κάνεις.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Bite γλυκιά μου η ψηφοφορία δεν πάει καλά για 'σένα.  :S
Άρχισε να το συνειδητοποιείς σε παρακαλώ.   
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
και εγω την μπαιτ ψηφισα πιστευω οτι η τυπισα αυτη θα χεζονταν στο φραγκο. Εχει πνευμα,μορφωση,πονηρια,τσαχπινια,γαματο σωμα, φατσα που μοιαζει με ρωσιδα, αλλα και λιγη κυταριτιδα σαν καλη ελεηνιδα που παραμενει.

Δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα!!

ωπα.. οχι κ κυτταριτιδα φιλε :new_shocked:

:tooth:
 

Επισκέπτης
Με δυσκολια ανοιγω και κλεινω τον υπολογιστη μου.Παλι καλα που επικοινωνω!Τα αλλα που μου γραφεις ειναι πολυυυυυυυ ψιλα γραμματα!Και ΔΕΝ κανω πλακα!Την δεχομαι ομως , ευχαριστως(την πλακα)
 

Επισκέπτης
και εγω την μπαιτ ψηφισα πιστευω οτι η τυπισα αυτη θα χεζονταν στο φραγκο. Εχει πνευμα,μορφωση,πονηρια,τσαχπινια,γαματο σωμα, φατσα που μοιαζει με ρωσιδα, αλλα και λιγη κυταριτιδα σαν καλη ελεηνιδα που παραμενει.

Δεν μπορουμε να τα εχουμε ολα!!
Παρακαλω πολυ!Κυριοι ...να επανελθουμε εις την ταξιν!Αυτο αποτελει επηρρεασμο του εκλογικου σωματος(Εγω ψηφισα το αγριμι)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Με δυσκολια ανοιγω και κλεινω τον υπολογιστη μου.Παλι καλα που επικοινωνω!

ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ! Κανείς μας δεν γεννήθηκε ξέροντας... όλοι σιγά-σιγά μάθαμε! ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΩΡΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΒΙΒΛΙΑ ΕΚΜΑΘΗΣΗΣ Η/Υ Κ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ! Σου συνιστώ να πας σε κάποιο ενημερωμένο Βιβλιοπωλείο και να ζητήσεις να σου δείξουν τι έχουν... φυλλομέτρησέ τα με την ησυχία σου... και ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ και θα σου είναι πολύ χρήσιμο !!!
 

vickycfu

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
437
Like
3
Πόντοι
1

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
κατσε λευκε.. αμα με συμφερει να το σκεφτω :2funny:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
τι καλα
ποσα ειπες θα παιρνουμε οι εργαζομενες? :2funny:

Ο πελάτης θα πληρώνει 50 ευρώ το μισάωρο και από αυτά εσύ θα παίρνεις 40.
Λάβε υπόψι σου ότι το μπουρδέλο μου θα είναι το καλύτερο στην Ευρώπη και ότι θα είναι συνέχεια γεμάτο με πολύ κόσμο.

Σε 8 ώρες δουλειάς και διασκέδασης λοιπόν θα βγάζεις 640 ευρώ.

Νομίζω είναι πολύ καλά για μεροκάματο. Τί λες ;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
8 ωρες... ~16 πελατες = 640

αν ειμαι τοσο ωραια οσο λεει ο μπροδελμαν

δεν κανω το CT να παιρνω
1 ωρα = 200 ?

:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom