Νέα

Θα χωρίζατε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lalakia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 491
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.581
Κριτικές
31
Like
13.161
Πόντοι
5.097
ρε για μαζευτητε
σαν πολλα λιγουρια μαζευτηκαμε  :birdman:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
βρωμάει ραντεβού θανάτου :coffee:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Πολλες οι επιτυχιες της Βιολετας. Να μας βγει βιολετος και μετα σας βλεπω σε αυτην την φαση.....
Aπο 0,45 και μετα.  :grin:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
Σημασια εχει οτι το γαριδακι που εχεις αναμεσα στα ποδια
καθε φορα που βλεπει το νικ μου τρανταζεται
και μας τα πρηζεις μεχρι να βαρεθεις.  :)



    Έψαχνα να βρω τι είναι αυτό που κάνει τον ΚΟΣΝΙΚ να βγάζει τόση χολή για τους άλλους...

  Το κατάλαβε η ΒΙΟΛΕΤΑ. Μόνο ένας κοντοψωλης θα είχε τόσα πολλά απωθημένα, ωστε να τη λέει σε όλους....



  Γαριδάκι, γαριδάκι  Kosnik?


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




 
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
   Έψαχνα να βρω τι είναι αυτό που κάνει τον ΚΟΣΝΙΚ να βγάζει τόση χολή για τους άλλους...

 Το κατάλαβε η ΒΙΟΛΕΤΑ. Μόνο ένας κοντοψωλης θα είχε τόσα πολλά απωθημένα, ωστε να τη λέει σε όλους....



  Γαριδάκι, γαριδάκι  Kosnik?


  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




 

:S τυπε δεν εχει σημασια το μεγεθος δεν ξερει τι γραφει η βιολετα
πηξαμε στους παρθενους εδω μεσα.
 

nkmin

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
παραλειπω τις 32 σελιδες  :cum: και παω στο θεμα που απασχολει το φιλο.τυπε εγω κατα τη γνωμη μου,επειδη το περασα πριν 2 χρονια.ΜΗΝ ΔΙΑΛΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ....μια ψωλαρπαχτρα δεν ειναι ικανη να διαλυσει οικογενεια επειδη ο στοχος της ειναι να σε χωρισει και το δηλωνει ποικιλοτροπως. δωστης δρομο οτι κι αν λεει οσο καλη κι αν ειναι και κοιτα να τα βρεις με τη γυναικα. φρεσκαρισε λιγο το κρεβατι σου,επιλογη σου ηταν να την παντρευτεις. εκτοσ κι αν σε εδεσε σε κανα σταυρο ,σε βαραγε και ηρθε ο παπας εκει .ψαξε λιγο στο νετ τις τσοντες και κανε νεα πραγματα με τη γυναικα.θα την ξαναερωτευτεις....στο χερι και στον πουτσο σου ειναι.πολλα εγραψα καλη τυχη φιλος
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
παραλειπω τις 32 σελιδες  :cum: και παω στο θεμα που απασχολει το φιλο.τυπε εγω κατα τη γνωμη μου,επειδη το περασα πριν 2 χρονια.ΜΗΝ ΔΙΑΛΥΣΕΙΣ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ....μια ψωλαρπαχτρα δεν ειναι ικανη να διαλυσει οικογενεια επειδη ο στοχος της ειναι να σε χωρισει και το δηλωνει ποικιλοτροπως. δωστης δρομο οτι κι αν λεει οσο καλη κι αν ειναι και κοιτα να τα βρεις με τη γυναικα. φρεσκαρισε λιγο το κρεβατι σου,επιλογη σου ηταν να την παντρευτεις. εκτοσ κι αν σε εδεσε σε κανα σταυρο ,σε βαραγε και ηρθε ο παπας εκει .ψαξε λιγο στο νετ τις τσοντες και κανε νεα πραγματα με τη γυναικα.θα την ξαναερωτευτεις....στο χερι και στον πουτσο σου ειναι.πολλα εγραψα καλη τυχη φιλος

:2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
:S τυπε δεν εχει σημασια το μεγεθος δεν ξερει τι γραφει η βιολετα
πηξαμε στους παρθενους εδω μεσα.



  Πως δεν έχει σημασία?  Άλλο το "Αααχ"  κι άλλο το " ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΧ!!!!


  Είναι το λιγότερο 5 πόντοι διαφορά.

:grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
  Πως δεν έχει σημασία?  Άλλο το "Αααχ"   κι άλλο το " ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΧ!!!!


  Είναι το λιγότερο 5 πόντοι διαφορά.

:grin:

Δεν έχει και μου το εχει πει γυναικα. Οταν εκανε συγκρισεις με τους πρωην της.
Το καλυτερο σεξ μου λεει το εκανα με εναν 12ποντο αντι με εναν 16 και πανω και εκει αρχισα
να αγχωνομαι  :grin:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
46
Πόντοι
16
Δεν έχει και μου το εχει πει γυναικα. Οταν εκανε συγκρισεις με τους πρωην της.
Το καλυτερο σεξ μου λεει το εκανα με εναν 12ποντο αντι με εναν 16 και πανω και εκει αρχισα
να αγχωνομαι  :grin:



    Γιατί να αγχωθείς?


  Εννοείται πως δεν παίζει ρόλο μόνο το μέγεθος. Παίζει και η τεχνική. Αλλά παίζει ρόλο και το μέγεθος.


  Τι να το κάνει η γυναίκα το μέγεθος όταν ο άντρας πηδάει σαν αγγούρι?

  Τι να την κάνει όμως και την τεχνική, όταν ο άλλος έχει ένα γαριδάκι 6 ή 7 πόντους σαν τον KOSNIK?

  :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
    Γιατί να αγχωθείς?


  Εννοείται πως δεν παίζει ρόλο μόνο το μέγεθος. Παίζει και η τεχνική. Αλλά παίζει ρόλο και το μέγεθος.


  Τι να το κάνει η γυναίκα το μέγεθος όταν ο άντρας πηδάει σαν αγγούρι?

  Τι να την κάνει όμως και την τεχνική, όταν ο άλλος έχει ένα γαριδάκι 6 ή 7 πόντους σαν τον KOSNIK?

   :grin:

Εσυ δεν θα αγχωνοσουν αμα εβλεπες οτι εχεις μπροστα σου μια γυναικα απαιτητικη? σου λεει δεν ειμαι κοριτσακι εγω να ψαρωνω απο το μεγεθος. Αυτο σου εξηγησα ηδη οτι μου ειπε δεν το καταλαβαινεις  :P
 

Επισκέπτης
Aν κι έγραψα πριν 3 σελίδες ότι

Κι ούτε θα ξαναμπώ εδώ μέσα να απαντήσω γιατί σπαμμάρουν και με εκνευρίζει.

ρίχνω άλλο ένα post με αφορμή τον alex.
Κάνω σε εσένα την παρατήρηση επειδή παρέθεσες το σχόλιό μου. Αν το έκανε άλλο άτομο θα απευθυνόμουν σε αυτό.
Το forum ΟΚ είναι χαλαρό, χωρίς αυστηρούς κανόνες, πέφτει off topic, spam με το κιλό, όμως alex δε σε έχω δει να συμπεριφέρεσαι έτσι σε θέματα πολιτικών συζητήσεων. Εκεί είσαι σοβαρός ιδεολόγος κάνοντάς κριτική για κάποιες απόψεις όταν είναι αντίθετες πολιτικά για να μη χάσει το κόμμα έναν ακόμη ψηφοφόρο. Ε ας σου κάνω κι εγώ κάποια στιγμή. Και βρήκα το κατάλληλο έδαφος, εδώ μέσα.
Ορισμένα θέματα δεν προορίζονται για να μινάρουμε ομαδικώς. Τουλάχιστον εσύ ως παλιό μέλος με ~30Κ posts κάπου πρέπει να δείχνεις ένα παράδειγμα στους νεώτερους. Δεν είσαι (όπως κι εγώ) Moderator (οπότε υποχρεούσαι να κρατάς επίπεδο), αλλά μην κάνεις τη θέση τους δυσκολότερη.

[quote author=alex71]
Τι λες ρε τυπε? Στα 50 δεν θα κελαηδαει? Εγω και στα 80 θα τον βαζω ακομη και βιδωτο.
[/quote]Δεν είναι αντικείμενο της συζήτησης αν θα σηκώνεται η βούρτσα ενός 50άρη είτε η δικιά σου στα 50 (εύχομαι να έχεις στύσεις και στα 100). Άνοιξε δικό σου θέμα αν θες για να το συζητήσεις. Ο φίλος μας, αντιμετωπίζει ένα σοβαρότατο δίλλημμα και ζήτησε τη γνώμη. Καλό είναι να τον βοηθήσουμε κι όχι να γράφουμε άρες μάρες κουκουνάρες. Διαβάζοντας τόσο off topic το έκοψε λάσπη ο ταλαίπωρος...

[quote author=alex71]
Μαναρακι, ολοι λενε τις χαζομαρες τους εδω μεσα, εσυ με μενα χαλαστηκες?
[/quote]Κι εσύ ως άτομο ανωτέρας μόρφωσης μια και

[quote author=alex71]
Ετσι μπραβο. Περνα στην δημοτικη που την χειριζεσαι καλυτερα.
[/quote]χειρίζεσαι καλύτερα τη ελληνική γλώσσα από τους περισσότερους εδώ μέσα, πρέπει να παρασύρεσαι και να ολισθαίνεις σε τέτοια ατοπήματα? :huh:
Διαβάζοντας τα εκτός θέματος σχόλια φαίνεται ότι πρωτοστατείς.

[quote author=violetta24]
Δεν το χεις αγαπητε μου το χιουμορ. Γινεσαι σαχλος.
[/quote]Εκτός από την έλλειψη της αίσθησης που πρέπει να κάνει χιούμορ, νομίζω ότι ξενερώνει τον αναγνώστη ;)

Κι ιδού η απόδειξη:

[quote author=alex71]
Δεν εκανα χιουμορ.
[/quote]

[quote author=baros εις alex]
:huh:
[/quote]

[quote author=violetta24]
Προφανώς. Γιατί απέτυχες.
[/quote]

και συνεχίζεις:

[quote author=alex71]
Ποσα θελεις δηλαδη?
Στειλε πμ με το νουμερο.
Θα γινει σεβαστό.
Δεσμευση.
[/quote]Xιούμορ κ. alex θα ήταν αντί να γράψεις όλα αυτά να έλεγες:
Ένα φράγκο η βιολέττα, τσιγκολελέτα, τσιγκολελέτα ;)

Ως επίλογο, παραθέτω το video του Χαλβατζή προσθέτοντας

[quote author=skiouros7]
χέσε μας μαργαριταροκυνηγέ δικηγόρε της δεκάρας...
[/quote]ότι δεν τα είπες καλά σύντροφε. Να μη μας γαμάει τη συζήτηση. Λένε και κάποια εύστοχα οι συντρόφοι του Περισσού. Ουδέποτε υπήρξα 100% ισοπεδωτικός σε πολιτικά - ιδεολογικά θέματα διότι αποδέχομαι και κάποιες αντίθετες απόψεις.

qxUEsti9hKI]Χαλβατζής[/MEDIA] RULEZ click here

Y.Γ.
alex πριν κάνεις παράθεση των σχολίων κάποιου άλλου ΣΥΝΗΘΙΣΕ να αποκόπτεις τα μη απαραίτητα κείμενα, δε το έχεις προσέξει που το κάνω τόσες φορές? :think:
Και μετά θες να μην ξαναψηφίσω ΧΑ, αλλά να παραμείνω στη ΝΔ. :uglystupid:
Aν δε μπορούμε να συννενοηθούμε σε απλά πράγματα, πώς επιθυμείς κάτι τέτοιο? :P
Χ.Α. RULEZ, άντε μην πάω στο ΚΚΕ επειδή γαμάς τις συζητήσεις! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom