Νέα

Θα χωρίζατε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lalakia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 491
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Σημασια εχει οτι το γαριδακι που εχεις αναμεσα στα ποδια
καθε φορα που βλεπει το νικ μου τρανταζεται
και μας τα πρηζεις μεχρι να βαρεθεις.  :)

πού το ξέρεις ότι είναι αλμυρό :grin:
 

Επισκέπτης
Μεγάλε θα σου πω κάποια λόγια σταράτα...
Κι ούτε θα ξαναμπώ εδώ μέσα να απαντήσω γιατί σπαμμάρουν και με εκνευρίζει.
Είμαι 5 χρόνια μεγαλύτερός σου. Δεν έχω οικογένεια ακόμη (τώρα ψάχνομαι). Το τι και πώς άστο είναι μεγάλη ιστορία. Έτσι κι αλλιώς εσύ ζητάς γνώμες κι όχι εγώ. Γιατί πολύ απλά δεν ήσουν αποφασισμένος να κάνεις οικογένεια.
Εάν δεν είχες παιδιά στη μέση πάει στο διάολο ας τη χώριζες. Δε σου φταίνε όμως αυτά τίποτα!
Αυτή είναι η περιουσία σου, αυτά έσπειρες και περιμένεις να θερίσεις τους καρπούς κάποτε!
Πατέρας δε γίνεσαι σε μια στιγμή οργασμού. Ένα υπόδειγμα πατέρα να πάρε μάτι www.e-go.gr/news/article.asp?catid=17827&subid=2&pubid=129471435]τον τουρκαλά[/url]
Δε σου φταίει τίποτα η γυναίκα σου αν συνεχίζει να κουνάει τον κώλο η πιτσιρίκα. Εσύ θα ήθελες να την έβλεπες με κανέναν 20χρονο?
ΟΧΙ φυσικά....
Με την πιτσιρίκα μεγάλε δε γίνεται να αποκτήσεις οικογένεια, έχεις ήδη. Άρα δε θα σε δένει κάτι με αυτήν μόνο το πήδημα.
Περάσανε τα χρόνια σου (όπως και τα δικά μου) και δεν είμαστε αμφότεροι για μαλακίες.
Κάτσε λοιπόν στα αυγουλάκια σου κι αν θες να ξεδίνεις μια στο τόσο πετάξου σε κανένα κορίτσι να ξελαμπικάρεις και πίσω στο σπίτι. Και μόλις φτάσεις στα 50 που θα έχεις αλλάξει μια και δε θα σου κελαηδάει τόσο το κάτω κεφάλι, θα λες γυναικούλα μου και γυναικούλα μου....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Μεγάλε θα σου πω κάποια λόγια σταράτα...
Κι ούτε θα ξαναμπώ εδώ μέσα να απαντήσω είτε σε εσένα είτε στους άλλους....
Είμαι 5 χρόνια μεγαλύτερός σου. Δεν έχω οικογένεια ακόμη (τώρα ψάχνομαι). Το τι και πώς άστο είναι μεγάλη ιστορία. Έτσι κι αλλιώς εσύ ζητάς γνώμες κι όχι εγώ. Γιατί πολύ απλά δεν ήσουν αποφασισμένος να κάνεις οικογένεια.
Εάν δεν είχες παιδιά στη μέση πάει στο διάολο ας τη χώριζες. Δε σου φταίνε όμως αυτά τίποτα!
Αυτή είναι η περιουσία σου, αυτά έσπειρες και περιμένεις να θερίσεις τους καρπούς κάποτε!
Πατέρας δε γίνεσαι σε μια στιγμή οργασμού. Ένα υπόδειγμα πατέρα να πάρε μάτι www.e-go.gr/news/article.asp?catid=17827&subid=2&pubid=129471435]τον τουρκαλά[/url]
Δε σου φταίει τίποτα η γυναίκα σου αν συνεχίζει να κουνάει τον κώλο η πιτσιρίκα. Εσύ θα ήθελες να την έβλεπες με κανέναν 20χρονο?
ΟΧΙ φυσικά....
Με την πιτσιρίκα μεγάλε δε γίνεται να αποκτήσεις οικογένεια, έχεις ήδη. Άρα δε θα σε δένει κάτι με αυτήν μόνο το πήδημα.
Περάσανε τα χρόνια σου (όπως και τα δικά μου) και δεν είμαστε αμφότεροι για μαλακίες.
Κάτσε λοιπόν στα αυγουλάκια σου κι αν θες να ξεδίνεις μια στο τόσο πετάξου σε κανένα κορίτσι να ξελαμπικάρεις και πίσω στο σπίτι. Και μόλις φτάσεις στα 50 που θα έχεις αλλάξει μια και δε θα σου κελαηδάει τόσο το κάτω κεφάλι, θα λες γυναικούλα μου και γυναικούλα μου....
Τι λες ρε τυπε? Στα 50 δεν θα κελαηδαει? Εγω και στα 80 θα τον βαζω ακομη και βιδωτο.
 

Επισκέπτης
Δεν το χεις αγαπητε μου το χιουμορ. Γινεσαι σαχλος.

βιολετίδιο...

άστρο της νυχτός μου...

πυξίδα στην τρικυμία μου...

μην ασχολείσαι με λέσια

έλα μαζί μου να σε ταξιδέψω σε μέρη που δεν έχεις δει ούτε στα ονειρά σου... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom