Νέα

Τεστ για φοιτητομπουρδελιάρηδες!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε σκεφτεί ποτέ το ενδεχόμενο μειωμένης είσοδου με την χρήση πάσου(σαν το λεωφορείο ενα πράγμα)?-

  • Ναι-Ναι

    Ψήφοι: 51 68,0%
  • Ναι-Οχι

    Ψήφοι: 1 1,3%
  • Οχι-Οχι

    Ψήφοι: 3 4,0%
  • Οχι-Ναι

    Ψήφοι: 20 26,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    75

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Έχετε σκεφτεί ποτέ το ενδεχόμενο μειωμένης είσοδου με την χρήση πάσου(σαν το λεωφορείο ενα πράγμα)?-Αν είχατε αυτη την δυνατότητα θα την αξιοποιούσατε???
Πολύ καλό, αλλα με υπηρεσίες κανονικές και όχι μισές!!




Έτσι... μπας και το το δει κανεις και μεριμνήσει για τους φοιτητες... :tits2:
 

florentino

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2010
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
εγω οχι μονο το εχω σκεφτει αλλα εχω στειλει μηνυμα  σε ενα στουντιο να δω αν μπορουν να με βοηθησουν.απο οτι θυμαμαι μου ειχαν πει οτι απο 50 μπορουν να μου το αφησουν 40 αλλα αυτο θα πρεπει να το συζητησει πρωτα κ με την αντιστοιχη κοπελα που θα δουλευει.
αργοτερα σκεφτηκα οτι η γκομενα μπορει να ξενερωσει με αυτην την μειωση κ να μη δωσει το 100% στο  :knockinb: και το αφησα για να εχω το κεφαλι μου ησυχο...
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
εγω οχι μονο το εχω σκεφτει αλλα εχω στειλει μηνυμα  σε ενα στουντιο να δω αν μπορουν να με βοηθησουν.απο οτι θυμαμαι μου ειχαν πει οτι απο 50 μπορουν να μου το αφησουν 40 αλλα αυτο θα πρεπει να το συζητησει πρωτα κ με την αντιστοιχη κοπελα που θα δουλευει.
αργοτερα σκεφτηκα οτι η γκομενα μπορει να ξενερωσει με αυτην την μειωση κ να μη δωσει το 100% στο  :knockinb: και το αφησα για να εχω το κεφαλι μου ησυχο...

χμ...εγώ τελευταία κάνω αυτό το παζάρι και συνήθως πιάνει. Απο άλλες δε βλέπω διαφορά στην απόδοση..όμως απο 2-3 διαπίστωσα μική ξενέρα. Μάλιστα μια μου είχε πεί το κορυφαίο.."δώσε μου και τ'άλλα 10 να  μείνω άλλα 3 λεπτά να χύσεις..αλλιώς bue"... :2funny: :2funny: :2funny:

παρακαλάμε για να χύσουμε κιόλας.. :cheesy:

υ.γ. φυσικά και πήρε τ'αρχίδια μου....και φυσικά έμεινε και έχυσα.. :dancing: ;)
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Πουσταλεκο και πιτσιλιστι είστε el?? Αν ναι ειμαστε συναδελφοι. Θεοδωρου(Μετρησεις) διπλωματικη..
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Τι λετε ρε μαγκες εδω υπαρχουν σχολες που χρωστανε στον οασα και παιζει να μη δωσουν καθολου πασο! Πανε να μας στερησουν τα αυτονοητα κ εσεις σκεφτεστε για μπουρδελοπασο?
Ριξτε μια ματια εδω
αν υπηρχε μπουρδελοπασο παντως ακομα και εγω ο πουστελακακος θα το εκμεταλλευομουν!!  :pipa3: :fuck2:

Λογικα μεχρι τελη του μηνα θα ειμαστε οκ!
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
χμ...εγώ τελευταία κάνω αυτό το παζάρι και συνήθως πιάνει. Απο άλλες δε βλέπω διαφορά στην απόδοση..όμως απο 2-3 διαπίστωσα μική ξενέρα. Μάλιστα μια μου είχε πεί το κορυφαίο.."δώσε μου και τ'άλλα 10 να  μείνω άλλα 3 λεπτά να χύσεις..αλλιώς bue"... :2funny: :2funny: :2funny:

παρακαλάμε για να χύσουμε κιόλας.. :cheesy:

υ.γ. φυσικά και πήρε τ'αρχίδια μου....και φυσικά έμεινε και έχυσα.. :dancing: ;)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πλακα κανεις τωρα
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
τους φοιτητές τους θέλουν μονο για να περνάνε μαθήματα καμια αντιγραφή... έτσι... για πούτσο θέλουν μεγαλύτερους για να μπορούν να τους παίρνουν τις τσάντες Γκούτσι και Πράντα... ενας φοιτητης για να της αγοράσει μια τέτοια τσάντα πρέπει να κόψει το φαι και να πληρώνει το ενοικιο για 2 μήνες... τα πράγματα περιπλέκονται χειρότερα αν το φαί είναι ηδη κομμένο και τρώει δωρεάν στη λέσχη....

βράσε γλυκόρυζα... έχει καλυτερο άρωμα...

point...αντε και κανα στο φιλικό να νιώσουν γυναίκες!
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
point...αντε και κανα στο φιλικό να νιώσουν γυναίκες!

μάγκα και στο φιλικό να παίξετε...
μετα θα θελει μετα να της παραγγείλεις σουβλάκια/πιτσα για να γουρουνιάσει... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ούτε εμενα με αφορά, αλλα γιατι να μήν μπορούν και οι άνεργοι που είναι στο ταμείο ανεργίας να απολαμβάνουν ειδικές τιμές στα μπορντέλα.

ή ακομα καλύτερα με βάση το εκκαθαριστικό της εφορίας να προσδιορίζεται η τιμή εισόδου του καθε πελάτη. Φυσικά θα λάβουμε υπόψιν παραμέτρους όπως αν είναι παντρεμένος ή αν εχει γκόμενα ή αν είναι ελευθερός αφού ειναι αυτονόητο οτι κάποιος που δεν εχει γκόμενα να μαμίσει θα πρέπει να πηγαίνει σε μπορντέλο σε μεγαλύτερη συχνότητα.
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
ούτε εμενα με αφορά, αλλα γιατι να μήν μπορούν και οι άνεργοι που είναι στο ταμείο ανεργίας να απολαμβάνουν ειδικές τιμές στα μπορντέλα.

ή ακομα καλύτερα με βάση το εκκαθαριστικό της εφορίας να προσδιορίζεται η τιμή εισόδου του καθε πελάτη. Φυσικά θα λάβουμε υπόψιν παραμέτρους όπως αν είναι παντρεμένος ή αν εχει γκόμενα ή αν είναι ελευθερός αφού ειναι αυτονόητο οτι κάποιος που δεν εχει γκόμενα να μαμίσει θα πρέπει να πηγαίνει σε μπορντέλο σε μεγαλύτερη συχνότητα.

μην το παραχεζουμε... μια κάρτα εκπτωτική απλά... δεν είναι αναγκη να δείχνεις και Ε9 και ταυτότητα στα ρδελα. Πρεπει να κρατηθεί και μια ανωνυμία...

 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
μην το παραχεζουμε... μια κάρτα εκπτωτική απλά... δεν είναι αναγκη να δείχνεις και Ε9 και ταυτότητα στα ρδελα. Πρεπει να κρατηθεί και μια ανωνυμία...

ποια ανωνυμία...σε λίγο θα χτυπάμε κάρτα για το τι αγοράζουμε...θα μας γα*%$% κανονικά! :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520

Επισκέπτης
Βρε φυτευτές....γιατί δεν πάτε να βρείτε καμιά γκόμενα (γκομενάρα όμως...μην πάρετε μπάζο :2funny:) τώρα που περνάει η μπογιά σας,και πάτε στα μπουρδέλα;;;;; :think: :think: :think:
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Βρε φυτευτές....γιατί δεν πάτε να βρείτε καμιά γκόμενα (γκομενάρα όμως...μην πάρετε μπάζο :2funny:) τώρα που περνάει η μπογιά σας,και πάτε στα μπουρδέλα;;;;; :think: :think: :think:

για τον ίδιο λόγο επειδή περνάει η μπογιά μας ενώ οι περισσότερες γκόμενες δεν είναι απαραίτητο να περνάει η μπογία σου αλλά η μπογιά της τσέπης σου...
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
ρε μλκες άντε βρείτε κανά γκομενάκι να μαμήσετε...κι αφήστε τα μπουρδελάκια.......

αρχές 90 στη νομική τι μουνί έπαιζε πω πω πω...μια χρονιά μάθημα δεν είχα περάσει.. :P
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
ρε μλκες άντε βρείτε κανά γκομενάκι να μαμήσετε...κι αφήστε τα μπουρδελάκια.......

αρχές 90 στη νομική τι μουνί έπαιζε πω πω πω...μια χρονιά μάθημα δεν είχα περάσει.. :P

στην νομική σίγουρα έχει... πάτε καλά ρε ??? γαμιούνται ρε οι φοιτητριες ρε??? :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:

μπουρδελάκια και δεν ειμαι καλά...  :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Βρε φυτευτές....γιατί δεν πάτε να βρείτε καμιά γκόμενα (γκομενάρα όμως...μην πάρετε μπάζο :2funny:) τώρα που περνάει η μπογιά σας,και πάτε στα μπουρδέλα;;;;; :think: :think: :think:
εχεις απορια δηλαδη τωρα?
θα σου δωσω και την απαντηση , γιατι το πεος σ'αυτες τις ηλικιες ειναι ανορθωμενο σχεδον επι 24ωρου βασεως ,χρειαζεται ποικιλια , εκτονωση και φευγα
αλιμονο οταν 50αρισουμε που θ'αρχισει η φθινουσα πορεια , οικογενεια ,παιδια και τετοια
οι φοιτητες πρεπει να γαμανε οσο μπορουν περισσοτερο γιατι ειναι περιορισμενος ο χρονος που θα μπορει το πουλι να ανεβαινει με την ιδια συχνοτητα και καυλα... ;)
:knockinb: :knockinb:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom