Νέα

Τέσσερις νεκροί στο Σύνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

προκειται για την αρχη γενικοτερης εξεγερσης ?

  • ναι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 2 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Πάντως αυτοί οι σκατόψυχοι που πέταξαν τις μολότωφ,τον πέτυχαν το στόχο τους..
 

Επισκέπτης
εγκρίνεις το πέταγμα μολότωφ σε γεμάτη τράπεζα? Απάντησέ μου μόνο σε αυτό σε παρακαλώ
Αν θελεις την αποψη μου οχι δεν το εγκρινω προτιμω πιο ριζοσπαστικες καταστασεις που εχω προαναφερει δηλαδη μαζικη ενοπλη εισβολη στους ναους του καπιταλισμου και του κοινοβουλευτισμου(γραφεια εε , αμερικανικη πρεσβεια και ευκολια , κοινοβουλιο , τειρεσιας) και εκτελση των δολοφονων των ονειρων μας.Ο κοινοβουλευτισμος αποδεικνυεται μια φουσκα  εξαπατησης των κατατρεγμενων και των απομονωμενων.Ειμαι σιγουρος οτι η πλειοψηφια των αριστερων αρνειται τη λογικη του  προβατου αφου ο τσοπανης εχει αποδειχθει ξεπερασμενος και συμβιβασμενος με το συστημα.Δηλαδη γιατι τα Χανια να ειναι η πρωτη πολη σε νεοπλασματα λογω των κωλοβασεων ??? Αφου η Αριστερα συμβιβαζεται και δεν παιρνει τα οπλα σημαινει οτι αποδεχεται τις βασεις στη Σουδα και τις εχει ενσωματωσει.Γιατι στο Τειρεσια να χανουν τα σπιτια τους ανθρωπο του μοχθου και να κατασρεφεται η ζωη τους ??? Η αριστερα τι κανει για αυτο ??? Οι πορειες δυστυχως ευνοουν ενα κλιμα αστυνομοκρατιας και ληψης νεων αγριων μετρων οικονομικων αλλα και στο πεδιο των κοινωνικο-πολιτικων δικαιωματων petrosyn
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Για μένα αν πιαστούν οι δολοφόνοι που έριξαν τις μολότωφ μία νέμεσης υπάρχει:Ο ΘΑΝΑΤΟΣ.Και όχι με ένεση ή ηλ.καρέκλα.Αλλά με λιντσάρισμα όπως γινόταν τα παλιά χρόνια.
ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΑΝ 3 ΝΈΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΜΒΡΥΟ,ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟΥΣ ΘΑΝΑΤΩΣΟΥΝ ΘΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΩ.
Τ Ε Λ Ο Σ.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Αν θελεις την αποψη μου οχι δεν το εγκρινω προτιμω πιο ριζοσπαστικες καταστασεις που εχω προαναφερει δηλαδη μαζικη ενοπλη εισβολη στους ναους του καπιταλισμου και του κοινοβουλευτισμου(γραφεια εε , αμερικανικη πρεσβεια και ευκολια , κοινοβουλιο , τειρεσιας) και εκτελση των δολοφονων των ονειρων μας.Ο κοινοβουλευτισμος αποδεικνυεται μια φουσκα  εξαπατησης των κατατρεγμενων και των απομονωμενων.Ειμαι σιγουρος οτι η πλειοψηφια των αριστερων αρνειται τη λογικη του  προβατου αφου ο τσοπανης εχει αποδειχθει ξεπερασμενος και συμβιβασμενος με το συστημα.Δηλαδη γιατι τα Χανια να ειναι η πρωτη πολη σε νεοπλασματα λογω των κωλοβασεων ??? Αφου η Αριστερα συμβιβαζεται και δεν παιρνει τα οπλα σημαινει οτι αποδεχεται τις βασεις στη Σουδα και τις εχει ενσωματωσει.Γιατι στο Τειρεσια να χανουν τα σπιτια τους ανθρωπο του μοχθου και να κατασρεφεται η ζωη τους ??? Η αριστερα τι κανει για αυτο ??? Οι πορειες δυστυχως ευνοουν ενα κλιμα αστυνομοκρατιας και ληψης νεων αγριων μετρων οικονομικων αλλα και στο πεδιο των κοινωνικο-πολιτικων δικαιωματων petrosyn
Ένοπλη εξέγερση από ποιούς? Να βγούμε στους δρόμους και αρχίσουμε να σκοτώνουμε όποιον δεν γουστάρουμε? Δεν θα μείνει όρθιος κανένας. Πολλοί θα θέλουν να φάνε και σένα και μένα γιατί δεν γουστάρουν τις απόψεις μας. Όλες οι ένοπλες εξεγέρσεις ανα τον κόσμο έγιναν από συγκεκριμένες ομάδες με ταυτότητα και σχέδιο. Η τυφλή βία του "τρώω όποιον δεν γουστάρω" δεν νομίζω να έχει κανένα αποτέλεσμα
 

Επισκέπτης
ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΣΚΟΤΩΘΟΥΝ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΡΧΙΛΑΜΟΓΙΟ Ο ΒΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑ ΤΗ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΘΑΡΗ ???? ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΤΙΚΗ Η ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΥΤΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΑΘΛΙΩΣΗ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΧΑΥΝΩΝΕΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗ ΤΙΒΙ , ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΟΠΛΑ
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
προφανως θεωρειτε "δολοφονους των ονειρων μας" τους υπαλληλους των 700 ευρω
εχουν τα αρχιδια να βλαψουν το βγαινοπουλο και τους καρχαριες; καλα κοροιδευομαστε; τους πατεραδες τους θα βλαψουν;

Για μένα αν πιαστούν οι δολοφόνοι που έριξαν τις μολότωφ μία νέμεσης υπάρχει:Ο ΘΑΝΑΤΟΣ.Και όχι με ένεση ή ηλ.καρέκλα.Αλλά με λιντσάρισμα όπως γινόταν τα παλιά χρόνια.
ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΑΝ 3 ΝΈΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΜΒΡΥΟ,ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟΥΣ ΘΑΝΑΤΩΣΟΥΝ ΘΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΩ.
Τ Ε Λ Ο Σ.
+1000000000000000000000000000
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Για μένα αν πιαστούν οι δολοφόνοι που έριξαν τις μολότωφ μία νέμεσης υπάρχει:Ο ΘΑΝΑΤΟΣ.Και όχι με ένεση ή ηλ.καρέκλα.Αλλά με λιντσάρισμα όπως γινόταν τα παλιά χρόνια.
ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΔΟΛΟΦΟΝΗΣΑΝ 3 ΝΈΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΕΜΒΡΥΟ,ΜΟΝΟ ΑΝ ΤΟΥΣ ΘΑΝΑΤΩΣΟΥΝ ΘΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΩ.
Τ Ε Λ Ο Σ.
Χαλάρωσε και συ ρε πρωινιάτικα. Ποιός μας όρισε δήμιους?
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
Αν θελεις την αποψη μου οχι δεν το εγκρινω προτιμω πιο ριζοσπαστικες καταστασεις που εχω προαναφερει δηλαδη μαζικη ενοπλη εισβολη στους ναους του καπιταλισμου και του κοινοβουλευτισμου(γραφεια εε , αμερικανικη πρεσβεια και ευκολια , κοινοβουλιο , τειρεσιας) και εκτελση των δολοφονων των ονειρων μας.Ο κοινοβουλευτισμος αποδεικνυεται μια φουσκα  εξαπατησης των κατατρεγμενων και των απομονωμενων.Ειμαι σιγουρος οτι η πλειοψηφια των αριστερων αρνειται τη λογικη του  προβατου αφου ο τσοπανης εχει αποδειχθει ξεπερασμενος και συμβιβασμενος με το συστημα.Δηλαδη γιατι τα Χανια να ειναι η πρωτη πολη σε νεοπλασματα λογω των κωλοβασεων ??? Αφου η Αριστερα συμβιβαζεται και δεν παιρνει τα οπλα σημαινει οτι αποδεχεται τις βασεις στη Σουδα και τις εχει ενσωματωσει.Γιατι στο Τειρεσια να χανουν τα σπιτια τους ανθρωπο του μοχθου και να κατασρεφεται η ζωη τους ??? Η αριστερα τι κανει για αυτο ??? Οι πορειες δυστυχως ευνοουν ενα κλιμα αστυνομοκρατιας και ληψης νεων αγριων μετρων οικονομικων αλλα και στο πεδιο των κοινωνικο-πολιτικων δικαιωματων petrosyn


1. Γιατί πήραν δάνεια αφού δεν μπορούσαν να πληρώσουν?
2. Τη μία και μοναδική φορά που η Αριστερά κατέφυγε στα όπλα, συνετρίβει και 'εφτασε στο σημείο να αποκηρύξει τα "παιδιά" τη2 (Ζαχαριάδης).
3. ""Ειμαι σιγουρος οτι η πλειοψηφια των αριστερων αρνειται τη λογικη του  προβατου αφου ο τσοπανης εχει αποδειχθει ξεπερασμενος και συμβιβασμενος με το συστημα""
Αν αυτό ίσχυε, τότε τα εξωκοινοβουλευτικά κπμματα της Αριστεράς δεν θα έπαιρναν όλα μαζί <1.00%
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.523
Κριτικές
61
Like
42.893
Πόντοι
22.785
εγκρίνεις το πέταγμα μολότωφ σε γεμάτη τράπεζα? Απάντησέ μου μόνο σε αυτό σε παρακαλώ

Άγαπητέ πετράκι, γιατί κάθε μα κάθε γαμημένη φορά  κοιτάζουμε το δάσος και όχι το δάχτυλο?????????????
Γιατί να κοιτάμε σά  ροφοί το αχανές δάσος και να παίρνουμε το βλέμμα μας από το δάχτυλο που δείχνει ολοκάθαρα τον ΕΝΑΝ και ΑΡΡΩΣΤΟ δολοφόνο?????????????????????
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Άγαπητέ πετράκι, γιατί κάθε μα κάθε γαμημένη φορά  κοιτάζουμε το δάσος και όχι το δάχτυλο?????????????
Γιατί να κοιτάμε σά  ροφοί το αχανές δάσος και να παίρνουμε το βλέμμα μας από το δάχτυλο που δείχνει ολοκάθαρα τον ΕΝΑΝ και ΑΡΡΩΣΤΟ δολοφόνο?????????????????????
πες ποιον θεωρείς δολοφόνο να σου πω αν συμφωνώ (αν σε ενδιαφέρει)
 

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
Δεν ξέρω ποιος ήταν ο στόχος όμως..


Δεν νομίζω ότι υπήρξε τέτοιου είδους ανάλυση-προσέγγιση.
"Πυρ κατά βούληση" λέγεται και έχει εφαρμοστεί πολλάκις στο παρελθόν, και από ένστολους και από "αγανακτισμένους" πολίτες και από "αναρχικούς".
 

Επισκέπτης
Διαβάστε μόνο τι γράφετε και αναλογιστείτε μόνο πως μας καταντήσανε.

Μεταξύ μας θα φαγωθούμε στο τέλος κι αυτοί θα τη βγάλουν στον αφρό..
 

Επισκέπτης
Εχουν αντερα τα ΜΜΕ να πουν 1)Ειχε συστημα πυροπροστασιας η τραπεζα ?  2) Ειχε εξοδο κινδυνου ? 3) ΕΙχαν εκπαιδευση οι εργαζομενοι για περιστατικα εκτακτου αναγκης απο τη τραπεζα
ΑΝ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΕΝΑ ΜΜΕξαπατησης να θεσει αυτα τα ερωτηματα να δουμε
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom