Νέα

Τέσσερις νεκροί στο Σύνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

προκειται για την αρχη γενικοτερης εξεγερσης ?

  • ναι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 2 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Ήδη τα παπαγαλάκια έχουν αρχίσει για τα περί παρουσίας της ΧΑ σε ρόλο προβοκάτορα με πανώ του ΠΑΜΕ και προσπαθούν να μας πείσουν ότι για το θάνατο των παιδιών φταίει ο βγενόπουλος που δεν είχε πυροσβεστικό μέσα στο κατάστημα της τράπεζας και η αστυνομία (αυτή φταίει πάντα)...

Προφανώς οι τύποι που έσπασαν την είσοδο και έριξαν μέσα δεν ξέρω πόσες μολότωφ δεν έχουν καμία ευθύνη...Αν βέβαια γίνει καμια σύλληψη, τα ίδια παπαγαλάκια θα τρέχουν στην ευελπίδων για συμπαράσταση και θα γράφουν περισπούδαστα άρθρα για νομικό πολιτισμό, ανθρώπινα δικαιώματα και συκοφάντηση των αγώνων και των αγωνιστών...
Aς γίνει επιτέλους όμως!!!

Αν γίνει και αποδειχθεί ότι είναι αυτή η αριστερά που περιγράφετε εγώ προσωπικά θα ψηφίσω ΛΑΟΣ,δεν έχω κανέναν πρόβλημα.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Ποτε δεν θα δεχοταν ο ελληνας κομμουνιστικο καθεστως. Οπως δεν θα και δεχοταν ακρο-δεξιο καθεστως.

το στομαχι ειναι κακος συμβουλος οπως και το Δ.Ν.Τ. Περιμενες εσυ 8 μηνες μετα τις 4 οκτωμβριου 09 να υπαρχει τοσο εντονη κριτικη εναντιον του γιωργακη? Μ ε αυτο θελω να σου πω οτι ο ελληνικος λαος θα παει ακομα και με το κκε εαν αυτο το πεισει με επιχειρηματα και με προτασεις οτι μπορει να του διασφαλησει το επιπεδο ζωη του. Συνεπως και το κλεινουμε εδω καλα εκανε ο καρατζαφερης που δεν εβγαλε τον κοσμο του στα πεζοδρομια...δουλευουν που δουλευουν οι ανθρωποι μια φορα την εβδομαδα λογω των διαδηλωσεων  μην μοιραζουν και την πραγματια του δωρεαν..
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Ήδη τα παπαγαλάκια έχουν αρχίσει για τα περί παρουσίας της ΧΑ σε ρόλο προβοκάτορα με πανώ του ΠΑΜΕ και προσπαθούν να μας πείσουν ότι για το θάνατο των παιδιών φταίει ο βγενόπουλος που δεν είχε πυροσβεστικό μέσα στο κατάστημα της τράπεζας και η αστυνομία (αυτή φταίει πάντα)...

Προφανώς οι τύποι που έσπασαν την είσοδο και έριξαν μέσα δεν ξέρω πόσες μολότωφ δεν έχουν καμία ευθύνη...Αν βέβαια γίνει καμια σύλληψη, τα ίδια παπαγαλάκια θα τρέχουν στην ευελπίδων για συμπαράσταση και θα γράφουν περισπούδαστα άρθρα για νομικό πολιτισμό, ανθρώπινα δικαιώματα και συκοφάντηση των αγώνων και των αγωνιστών...

Τον Μαη του 68(καλα θυμαμαι?) μαλλον αριστεροι ξεκινησαν τις πορειες, και καθιερωθηκε μετα το 8ωρο....
Μην μειωνετε πολιτικες κατευθυνσεις που αλλαξαν την ζωη μας προς το καλυτερο...
 

rafman

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.642
Like
4
Πόντοι
66
Ας πουμε οτι η αριστερα εχει στους κολπους της ακραιους ανθρωπους. Δεν νομιζω πως εκτελουσαν εντολες, απλα εκαναν αυτο που συνηθιζουν. Βρηκαν τον χωρο να δρασουν, μεσα απο μια πορεια.

Επισης υπαρχουν αρκετα βιντεο που δειχνει κουκουλοφορους να βγαινουν απο κλουβες των ΜΑΤ ελευθερα, αλλους να κρατανε ροπαλα και να ανοιγουν κουβεντουλα με μπατσους επειδη νομιζουν πως δεν τους βλεπει κανεις κτλ....

Αρα μην ειμαστε απολυτοι για το ποιοι κανουν τα επεισοδια καθε φορα.

Προς το παρόν οι πιθανότητες συνηγορούν υπέρ του αντιεξουσιαστικού χώρου..



 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Aς γίνει επιτέλους όμως!!!

Αν γίνει και αποδειχθεί ότι είναι αυτή η αριστερά που περιγράφετε εγώ προσωπικά θα ψηφίσω ΛΑΟΣ,δεν έχω κανέναν πρόβλημα.

οταν θα γραφτεις στο ΛΑ.Ο.Σ, και ερθεις απο τα γραφεια της νεολαιας...μην πεις καμμια αρλουμπα ομως...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Aς γίνει επιτέλους όμως!!!

Αν γίνει και αποδειχθεί ότι είναι αυτή η αριστερά που περιγράφετε εγώ προσωπικά θα ψηφίσω ΛΑΟΣ,δεν έχω κανέναν πρόβλημα.
εσυ εισαι φτερο στον ανεμο λεμε!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ο παπαζολης λαος ειναι ?  :think: :think:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
μάλιστα, άρα και ό έγκριτος ίσιος δεν έχει να πεί τίποτε πρωτότυπο!
αυτό που λες έχει γραφτεί σε 67 ποστ εδώ μεσα....
τη λες στους άλλους ότι λένε κοινοτυπίες, για να λανσάρεις τη δική σου...

ΑΙΩΝΙΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ

Ενώ εσύ τίγκα στην πρωτοτυπία και στην προχωρημενιά, με σκέψεις και δράσεις συνομήλικες του "πυρετος το σαββατόβραδο" και της disco...


Τον Μαη του 68(καλα θυμαμαι?) μαλλον αριστεροι ξεκινησαν τις πορειες, και καθιερωθηκε μετα το 8ωρο....
Μην μειωνετε πολιτικες κατευθυνσεις που αλλαξαν την ζωη μας προς το καλυτερο...

Όχι, δεν θυμάσαι καλά...Και οι συγκεκριμένες πολιτικές κατευθύνσεις δεν άλλαξαν τη ζωή μας προς το καλύτερο...Ειδικά στην Ελλάδα, μου είναι δύσκολο να σκεφτώ κάποια θετική συμβολή τους...

 

Επισκέπτης
Τον Μαη του 68(καλα θυμαμαι?) μαλλον αριστεροι ξεκινησαν τις πορειες, και καθιερωθηκε μετα το 8ωρο....
Μην μειωνετε πολιτικες κατευθυνσεις που αλλαξαν την ζωη μας προς το καλυτερο...
Βρε ας τις μειώσουν και ας εξαφανιστούνε κιόλας αν πλέον έχουν ξεπέσει τόσο,η ιστορία δεν πρέπει να λαμβάνεται υπόψην στην πολιτική σκηνή.

Να αποδειχθεί όμως πρώτα.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
το στομαχι ειναι κακος συμβουλος οπως και το Δ.Ν.Τ. Περιμενες εσυ 8 μηνες μετα τις 4 οκτωμβριου 09 να υπαρχει τοσο εντονη κριτικη εναντιον του γιωργακη? Μ ε αυτο θελω να σου πω οτι ο ελληνικος λαος θα παει ακομα και με το κκε εαν αυτο το πεισει με επιχειρηματα και με προτασεις οτι μπορει να του διασφαλησει το επιπεδο ζωη του. Συνεπως και το κλεινουμε εδω καλα εκανε ο καρατζαφερης που δεν εβγαλε τον κοσμο του στα πεζοδρομια...δουλευουν που δουλευουν οι ανθρωποι μια φορα την εβδομαδα λογω των διαδηλωσεων  μην μοιραζουν και την πραγματια του δωρεαν..

Ηρθαν τα πανω κατω...και παλι καλα κρατιεται ο Yorgos...
Δεν τους εβγαλε το ΚΚΕ στον δρομο, η κοινωνικη αδικια τους εβγαλε.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
Ρε θέλετε να κλωνοποιηθώ για να δείτε ότι γίνεται;;; :2funny: :2funny: :2funny:
είναι προ ο αβράμης σε αυτό.
αλλά ας αφήσουμε το οφτόπικ εδώ.


άντε συνεχίστε,,,, εγώ κουράστικα..
έφυγε και η ψυχή της κουβέντας ο  :jerking: Νο2

:sleeping:
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Πρακτικα δεν γινεται για ολα τα ζητηματα. Ομως για τα πολυ σημαντικα θα επρεπε να ψηφιζει αμεσα ο λαος. Η τεχνολογια υπαρχει για να γινει αυτο.

ποιο ειναι το ποσοστο των ελληνων που ξερει απο υπολογιστες και εχει συνδεση στο ιντερνετ? μια ηλεκτρονικη δημοκρατια των λιγων θες?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Αχχαχχχχχαχαχχαχαααχαχαχα εισαι φαν του μπουμπουκου ρε παπα?  :2funny: :2funny:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
είναι προ ο αβράμης σε αυτό.
αλλά ας αφήσουμε το οφτόπικ εδώ.


άντε συνεχίστε,,,, εγώ κουράστικα..
έφυγε και η ψυχή της κουβέντας ο  :jerking: Νο2

:sleeping:
κατι λεγαμε για κλωνους.....

στον ημιτελικο ο ΠΠος ειχε ξεφυγει με διαφορα και τωρα ο περσονας δε πιανεται....

απο τα θαυματα του bou tv!
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Ηρθαν τα πανω κατω...και παλι καλα κρατιεται ο Yorgos...
Δεν τους εβγαλε το ΚΚΕ στον δρομο, η κοινωνικη αδικια τους εβγαλε.

μα παντοτε μια κοινωνικη εξεγερση καποιος την καπελωνει. ΟΙ λενινιστες ηταν ενα μικρο ποσοστο στην οκτωμβριανη επανασταση αλλα ποιος το ξερει ή το θυμαται αυτο?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom