Νέα

Τέσσερις νεκροί στο Σύνταγμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

προκειται για την αρχη γενικοτερης εξεγερσης ?

  • ναι

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι

    Ψήφοι: 2 100,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Για αρχή, ένα θα πω: ΑΙΣΧΟΣ!
Αυτός/αυτοί που το έκαναν σκότωσαν ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ όχι τρεις όπως λέγεται παντού!
Η μια γυναίκα ήτανε έγκυος και για εμένα αυτό το αγέννητο παιδί είχε κάθε δικαίωμα στη ζωή όπως όλοι μας.
Εγώ αν είχα στην συνείδησή μου ότι έκαψα μια μάνα με ένα αγέννητο παιδί στην κοιλιά της θα παραδινόμουν μόνος μου ή θα αυτοκτονούσα!
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Τοποθετούμαι. Με δολοφονίες αθώων δεν γίνεται ο εκβιασμός. Μαλακία ενέργεια που οδηγεί σε αποτροπιασμό. Ξετυλίγεται εκεί ένα σενάριο προβοκάτσιας για προώθηση τρόμου ώστε να κάτσει σπίτι ο καθένας στο καναπεδάκι του.
Θα έχουμε συνέχεια σίγουρα δυστυχώς...λίγοι είμαστε και θα λιγοστέψουμε.
(Τα χρυσαύγουλα φάγαν καλά πάντως...αν και φουσκωτά)

νοσταλγείς στρατοκαβλέ καταστάσεις. Άσε οι μαλάκες πεθάνανε και τα κορόϊδα τελειώσανε.
Τραγούδα κι εσύ don't cry for me Argentina.

Η ψωροκώσταινα έβαλε τόσα χρόνια τα φτιασίδια της, το έριξε όξω και τώρα έχει ένα terrible hangover.

Είναι κρίμα που σήμερα δεν μπήκαμε μέσα στη Βουλή να τους κάνουμε να βλαστημήσουνε το γάλα της μάνας τους. Έχουμε μέρες μπροστά μας.
(Α, μη μου αρχίσεις μαλακίες γιατί είμαι αχρωμάτιστος, έχω δαλτονισμό και σιχαίνομαι άκρα κι αναρχοκουραδόμαγκες)

Όποιοι καταφέρουν να μπουν στη Βουλή και να ανέβουν στο βήμα, να ρίξουν επίσης πολλά χαστούκια και στον Παπανδρέου και τον Παπακωνσταντίνου και τον Λοβέρδο, θα χουν κάνει ηρωική πράξη που θα γράφει η νεότερη ιστορία και θα ναι μετα  το κατέβσμα της χιτλερικής σημαίας από το Γλέζο και την εξέγερση του Πολυτεχνείου η τρίτη μαγαλύτερη στιγμή.
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
Τοποθετούμαι. Με δολοφονίες αθώων δεν γίνεται ο εκβιασμός. Μαλακία ενέργεια που οδηγεί σε αποτροπιασμό. Ξετυλίγεται εκεί ένα σενάριο προβοκάτσιας για προώθηση τρόμου ώστε να κάτσει σπίτι ο καθένας στο καναπεδάκι του.
Θα έχουμε συνέχεια σίγουρα δυστυχώς...λίγοι είμαστε και θα λιγοστέψουμε.
(Τα χρυσαύγουλα φάγαν καλά πάντως...αν και φουσκωτά)

νοσταλγείς στρατοκαβλέ καταστάσεις. Άσε οι μαλάκες πεθάνανε και τα κορόϊδα τελειώσανε.
Τραγούδα κι εσύ don't cry for me Argentina.

Η ψωροκώσταινα έβαλε τόσα χρόνια τα φτιασίδια της, το έριξε όξω και τώρα έχει ένα terrible hangover.

Είναι κρίμα που σήμερα δεν μπήκαμε μέσα στη Βουλή να τους κάνουμε να βλαστημήσουνε το γάλα της μάνας τους. Έχουμε μέρες μπροστά μας.
(Α, μη μου αρχίσεις μαλακίες γιατί είμαι αχρωμάτιστος, έχω δαλτονισμό και σιχαίνομαι άκρα κι αναρχοκουραδόμαγκες)

απαντησε μου σε παρακαλω γιατι παντα τη πληρωνει το κεντρο της αθηνας???

γιατι εσεις οι αναρχοαριστεροι δε κανετε μια πορεια συγκεντρωση στα βορεια προαστεια;;;
φοβαστε?
εγω αν γινει κατι τετοιο ειμαι διατετθειμενος να παραταχτω μαζι σας.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Για αρχή, ένα θα πω: ΑΙΣΧΟΣ!
Αυτός/αυτοί που το έκαναν σκότωσαν ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ όχι τρεις όπως λέγεται παντού!
Η μια γυναίκα ήτανε έγκυος και για εμένα αυτό το αγέννητο παιδί είχε κάθε δικαίωμα στη ζωή όπως όλοι μας.
Εγώ αν είχα στην συνείδησή μου ότι έκαψα μια μάνα με ένα αγέννητο παιδί στην κοιλιά της θα παραδινόμουν μόνος μου ή θα αυτοκτονούσα!

Δεν εχουν το θαρρος να αναλαβουν τις ευθυνες των πραξεων τους..
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Όχι δα, οι Αστοί που επικαλείται ο Υρρετ τους ψήφιζαν.
Αυτοί είναι οι ηθικοί αυτουργοί...

οι αστοι χωριζονται σε μεγαλο-αστους και μικρο-αστους...ΟΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕς της αριστερας θα τα "βαλουν" με τους μικρο-αστους ( δημοσιους υπαλληλους, τραπεζο-υπαλληλους, ελευθερους επαγγελματιες, βιοτεχνες, ξενοδοχους κλ.π)?
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
απαντησε μου σε παρακαλω γιατι παντα τη πληρωνει το κεντρο της αθηνας???

γιατι εσεις οι αναρχοαριστεροι δε κανετε μια πορεια συγκεντρωση στα βορεια προαστεια;;;
φοβαστε?
εγω αν γινει κατι τετοιο ειμαι διατετθειμενος να παραταχτω μαζι σας.

 Δεν σε θελουμε
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Τρεις νεκροί από μολότοφ σε τράπεζα στη Σταδίου κατά την διαδήλωση
Η τραγωδία συνέβη περίπου στις 13:30, όταν διαδηλωτές που είδαν το υποκατάστημα της τράπεζας ανοιχτό, εξοργίστηκαν, φώναξαν συνθήματα κατά των υπαλλήλων, πέταξαν πέτρες στο εσωτερικό της και κάποιοι εξφενδόνισαν μία ή περισσότερες μολότοφ.

Newsroom ΔΟΛ

περισσότερα.....

Όπως είναι σεβαστό το δικαίωμα της απεργίας, σεβαστό θα πρέπει να είναι και το δικαίωμα της εργασίας.

Κάποιοι αμφισβητώντας το δικαίωμα της εργασίας αφαίρεσαν ζωές εργαζομένων.

Να δούμε αν το κράτος θα πατάξει τις εγκληματικές ομάδες των αναρχικών που έχουν κλειστεί στο Πολυτεχνείο.  
 

 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Όποιοι καταφέρουν να μπουν στη Βουλή και να ανέβουν στο βήμα, να ρίξουν επίσης πολλά χαστούκια και στον Παπανδρέου και τον Παπακωνσταντίνου και τον Λοβέρδο, θα χουν κάνει ηρωική πράξη που θα γράφει η νεότερη ιστορία και θα ναι μετα  το κατέβσμα της χιτλερικής σημαίας από το Γλέζο και την εξέγερση του Πολυτεχνείου η τρίτη μαγαλύτερη στιγμή.

ο Γλεζος κατεβασε την Ναζιστικη ΣΗΜΑΙΑ απο την ακροπολη ως μελος της νεολαιας του ΜΕΤΑΞΑ
 

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
Eγω τωρα μολις γυρισα απο την πορεια στην οποια ημουν απο της 12.00 το πρωι .Ξεκαθαριζω οτι πολιτικα δεν ανοικω πουθενα και απεχω απο εκλογες εδω και χρονια!!!!Και επισης ειχα να βρεθω σε πορεια 20 χρονια απο τοτε με τοις καταληψεις στα σχολεια,αλλλα αγανακτισα με ολα αυτα που γινοντε και ετσι πηγα.
Στο διαταυτα τωρα και οσοι απο εδω ηταν εκει ας πουνε αν λεω αληθεια η οχι,
Με το που εφτασαν ολοι οι συγκεντρωμενοι στο Συνταγμα (και ηταν παρα πολλη) αρχιζαν να εμφανιζοντε μεγαλες ομαδες απο ΜΑΤ και η συμπεριφορα τους ηταν ΠΡΟΚΛΙΤΙΚΟΤΑΤΗ χωρις να εχει γηνει απολυτος τιποτα και ενω ηταν εκει μικρα παιδια και γυναικες.
Ο καθενας ας βγαλει τα συμπερασματα του!!!!!!!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
στο κεντρο γινεται της πουτανας τυποι
πριν κανα 30λεπτο μπατσαρια και δακρυγονα παντου
φυσικα ουτε λογος για freelancer!
καταρα!
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Όσο για τους νεκρούς υπαλλήλους παλιοτόμαρα αυτοί που το κάναν για ισόβια.Άκου εκεί αν ρίξουν μέσα μπιτόνι βενζίνης και μολότωφ.Δεν ξέραν και καλά ότι είναι μέσα κόσμος;;;Αλλά να γιατί κάποτε δεν θέλαν τις κάμερες στην Ελλάδα και τάχα διαμαρύρονταν ότι παραβιάζονταν τα δικαιώματά τους.Γιατί εμ κάμερες ούτε οι αναρχικοί θα σπάγαν τις περιουσίες του κόσμου,ούτε τέτοια θα χαμε.Ξαναλέω μαγκιά είναι να μπει ο αγανακτισμένος λαός στη Βουλή, να ρίξουν φάσκελα και γιατί όχι καιξύλο.Όμως το να κάψεις,το να σπάσεις τζάμια,αυτοκίνητα σημαίνει ότι αφορμή ψάχνεις να βγάλεις την παλιανθρωπιά σου.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
καρλος...συμφωνω! αλλα να αλλαξει και ο νοοτροπια και ο λαος...ειναι ψεμματα..πως οι ελληνες...ψηφιζαν τοσα χρονια τα 2 κομματα για να μπουνε τα ελληνοπουλα στο δημοσιο? ασχετα εαν αυξανε το δημοσιο χρεος της χωρας...



....τα  γραφω  καθε  μερα  φιλε  μου..........εχουμε  πολιτικους  ανθελληνες  και  δικαστες που τα πιανουν..........και  ταυτοχρονα  εχουμε  πολιτες  χωρις παιδεια   που  κτιζουν πανω στην θαλασσα  αιθαιρετα , λουφαρουν οπου  βρουν και  εχουν ονειρο  ζωης  το  Cayenne.....το  προβλημα  δεν  ειναι  μονο  οι  300 , το προβλημα  ειμαστε και ΕΜΕΙΣ !!
 

Επισκέπτης
Σήμερα σας έπιασε ο πόνος για την ανθρώπινη ζωή φασιστόμουτρα έτσι?
Κάποιοι άλλοι που έπεσαν κάποια στιγμή νεκροί στα τσιμέντα ήσαν απλώς παιδιά των β.π. μπαχαλάκηδες..

Υποκριτές του κερατά..
Συνεχίστε να ονειρεύεστε χούντες πατώντας πάνω σε πτώματα..
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Οχί ρε αυτό δεν είναι ψέμματα,ένα 10% σε κάθε ένα από αυτά τα κόμματα αν όχι παραπάνω είναι λόγω ρουσφετιού!!!

Βέβαια ΝΔ ήταν και ο Καρατζαφέρης κάποτε,ξύπνα βόιδιιιι!!!

ΤΟ 93 οταν ο ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ εγινε για πρωτη φορα βουλευτης αντιπολιτευσης και ανελαβε ο παπανδρεου πρωθυπουργος το χρεος ηταν 80 δις οχι 320 δις..οταν ο μητσοτακης ηταν πρωθυπουργος ο καρατζαφερης δεν ηταν βουλευτης αλλα ηταν υπουργος ο ΣΑΜΑΡΑΣ
 

Επισκέπτης
Οταν πρίν πολλά χρόνια πρωτοδιάβασα τά "Πρωτόκολλα τών Σοφών τής Σιών" είπα ότι είναι προιόν υπερβολικής φοβίας όσα γράφονται στό βιβλίο.
Διαπιστώνω ότι τίποτα δέν έχει επαληθευθεί με μεγαλύτερη ακρίβεια!
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
ο Γλεζος κατεβασε την Ναζιστικη ΣΗΜΑΙΑ απο την ακροπολη ως μελος της νεολαιας του ΜΕΤΑΞΑ

Δεν ξέρω αν ανήκε στη νεολαία Μεταξά αλλά και έτσι στα 15 του να κάνει τέτοια πράξη που δεν τολμούσε να την κάνει ούτε ο πιο έμπειρος κομμάντο έδειξε και ήθος και ηρωισμό και αγάπη για την πατρίδα.Και το ευχαριστώ ήταν πρόσφατα σε διαδήλωση ΜΑΤ-ατζής να τον ψεκάσει με χημικά στο πρόσωπο και να τον στείλει στο νοσοκομείο.
 

yrret

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.666
Like
661
Πόντοι
96
Σήμερα σας έπιασε ο πόνος για την ανθρώπινη ζωή φασιστόμουτρα έτσι?
Κάποιοι άλλοι που έπεσαν κάποια στιγμή νεκροί στα τσιμέντα ήσαν απλώς παιδιά των β.π. μπαχαλάκηδες..

Υποκριτές του κερατά..
Συνεχίστε να ονειρεύεστε χούντες πατώντας πάνω σε πτώματα..

ΕΣΥ αρεινε το ενιωσε το πεος του ΠΑΟ? ΛΥΠΟΜΑΣΤΕ για την ζωη ενος παιδιου, θα πρεπει να τιμωρηθει ο ενοχος...αλλα οχι να καει η ελλαδα με ευκαιρια το χαμο μιας ζωης!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom