Νέα

Τέσσερα χρόνια από τη δολοφονία του μαθητή Αλέξανδρου Γρηγορόπουλου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα orgasmo nero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Μαλακοκαύλη τα γεγονότα δεν αρκεί να τα ξέρεις...πρέπει να μπορείς κ να τα ερμηνεύεις σωστά....δεν έχεις τέτοια πνευματική ικανότητα,οπότε άστο.


εισαι μεγας βλαξ τελικα...βεβαια αυτο το αποκτας απο την ανατροφη σου μεσα στην οικογενεια σου...και απο τα γραπτα σου,δειχνεις το μεγαλειο της οικογενειακης καταγωγης σου και αντροφης σου....δε πιστευω να προσβληθεις με αυτο που σου γραφω....αλλωστε εσεις οι αριστεροι περι οικογενειας δεν ειστε και τοσο θετικοι....εξαλλου σε πατριδες δεν πιστευετε,θρησκειες το ιδιο και ολοι ειμαστε αδερφια σε τουτο τον πλανητη....αρα και η οικογενεια ειναι ενα μεσον που εκμεταλευεστε για να μεγαλωσετε και να λετε τις παπαριες σας με χαρτζιλικια αλλων !!!!καπου πηρε το ματι μου οτι εισαι στα ΤΕΙ....κανονικα θα επρπε να σου κανω μυνηση για να μου επιστραφει μερος των φορων που εχω καταβαλλει εδω και 20 ετη τα οποια πηγαν στην δωρεαν παιδεια για να εισαι εσυ εκει και να σπουδαζεις με τον οβολο αλλων και τον δικο μου.....οποτε ,οποιος πληρωνει κανει και το κουμαντο....οταν πληρωσεις και εσυ με την σειρα σου τοτε θα σε αφησουμε να πεις την αποψη σου κηφηνα !!!!
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
εισαι μεγας βλαξ τελικα...βεβαια αυτο το αποκτας απο την ανατροφη σου μεσα στην οικογενεια σου...και απο τα γραπτα σου,δειχνεις το μεγαλειο της οικογενειακης καταγωγης σου και αντροφης σου....δε πιστευω να προσβληθεις με αυτο που σου γραφω....αλλωστε εσεις οι αριστεροι περι οικογενειας δεν ειστε και τοσο θετικοι....εξαλλου σε πατριδες δεν πιστευετε,θρησκειες το ιδιο και ολοι ειμαστε αδερφια σε τουτο τον πλανητη....αρα και η οικογενεια ειναι ενα μεσον που εκμεταλευεστε για να μεγαλωσετε και να λετε τις παπαριες σας με χαρτζιλικια αλλων !!!!καπου πηρε το ματι μου οτι εισαι στα ΤΕΙ....κανονικα θα επρπε να σου κανω μ[size=20pt]υ[/size]ν[size=30pt]η[/size]ση για να μου επιστραφει μερος των φορων που εχω καταβαλλει εδω και 20 ετη τα οποια πηγαν στην δωρεαν παιδεια για να εισαι εσυ εκει και να σπουδαζεις με τον οβολο αλλων και τον δικο μου.....οποτε ,οποιος πληρωνει κανει και το κουμαντο....οταν πληρωσεις και εσυ με την σειρα σου τοτε θα σε αφησουμε να πεις την αποψη σου κηφηνα !!!!
Μάθε πρώτα να το γράφεις κ μετά κάνε μου. :boobies:

Μ[size=30pt]ή[/size]ν[size=40pt]υ[/size]ση.

-η,-υ.
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Κολλητός είσαι με τον άλλον γκασμά;;;

Ρε μαλάκα...φυσικά κ η Χούντα ήταν αμερικανοκίνητη κ ο Παπαδόπουλος(εσύ τον υποστηρίζεις όχι εγώ) κ όλα έγιναν βάση σχεδίου....αυτό αλλάζει την ουσία των γεγονότων;;;;

Η Κύπρος χάθηκε από τους χουνταίους να ή όχι;;;

Χωρίς πραξικόπημα θα μπαίναν οι τούρκοι κ θα γινόταν διχοτόμηση;;;

Το ΚΚΕ έχεις υπόψιν ότι ήταν ανέκαθεν παράνομο ή σου διαφεύγει;;;

Τελευταίο σοβαρό ποστ απάντηση,για άλλο δεν είσαι....

η κυπρος δεν χαθηκε απο τους χουνταιους .
η κυπρος θα πηγαινε σε διχοτομηση ειτε με χουντα ειτε οχι ,βολεψε ομως η χουντα να γινουν τα γεγονοτα....
τι δεν εχεις καταλαβει μεχρι στιγμης βλαξ ?? το οτι δε μπορεις να ξεκολλησεις απο μια ψευτικη ιστορια η οποια μεχρι πριν 2 ετη ξεκαθαρισε δια παντως ??? οι ιδιοι οι αμερικανοι στα ειπαν οταν ανοιξαν τα αρχεια τους και εμεις τα ειδαμε να διαρρεουν απο τα wikileaks .....ηλιθιε!!!!

 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
η κυπρος δεν χαθηκε απο τους χουνταιους .
η κυπρος θα πηγαινε σε διχοτομηση ειτε με χουντα ειτε οχι ,βολεψε ομως η χουντα να γινουν τα γεγονοτα....
τι δεν εχεις καταλαβει μεχρι στιγμης βλαξ ?? το οτι δε μπορεις να ξεκολλησεις απο μια ψευτικη ιστορια η οποια μεχρι πριν 2 ετη ξεκαθαρισε δια παντως ??? οι ιδιοι οι αμερικανοι στα ειπαν οταν ανοιξαν τα αρχεια τους και εμεις τα ειδαμε να διαρρεουν απο τα wikileaks .....ηλιθιε!!!!
Bλαξ αν πάει:

Aμερική->Χούντα->Κυπριακό ή Χούντα->Κυπριακό δεν έχει σημασία,εσύ παραπάνω παραδέχεσαι πως η χούντα ήταν αμερικανοκίνητη...και προκάλεσε το Κυπριακό βάση σχεδίου..έτσι δεν είναι;;;

 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Μάθε πρώτα να το γράφεις κ μετά κάνε μου. :boobies:

Μ[size=30pt]ή[/size]ν[size=40pt]υ[/size]ση.

-η,-υ.

γραφω με τυφλο συστημα ...λιγα λαθακια επιτρεπονται νομιζω....αλλα στην γλωσσα της ψυχλογιας ,οταν καποιος αρχιζει και εστιαζει στον συνομιλητη τους περι ορθογραφικων λαθων και αλλων τετοιων θεματων...σημαινει οτι εχει χασει τον ελεγχο !!! αν πας σε ψυχολογο ,θα στο πει και ο ιδιος....δεν πειραζει...την πουτσα μεχρι ωρας την εχεις φαει καλα ....φοραω και και ενα στραβωκουμπωμενο πουκαμισο αν σε ενδιαφερει να το σχολιασεις και αυτο!!!!
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
γραφω με τυφλο συστημα ...λιγα λαθακια επιτρεπονται νομιζω....αλλα στην γλωσσα της ψυχλογιας ,οταν καποιος αρχιζει και εστιαζει στον συνομιλητη τους περι ορθογραφικων λαθων και αλλων τετοιων θεματων...σημαινει οτι εχει χασει τον ελεγχο !!! αν πας σε ψυχολογο ,θα στο πει και ο ιδιος....δεν πειραζει...την πουτσα μεχρι ωρας την εχεις φαει καλα ....φοραω και και ενα στραβωκουμπωμενο πουκαμισο αν σε ενδιαφερει να το σχολιασεις και αυτο!!!!
Το ότι γράφεις με τυφλό σύστημα είναι η δικαιολογία;;; :2funny:

Όλοι όσοι γράφουν για την δουλειά τους με τυφλό σύστημα γράφουν...τα ορθογραφικά είναι αποδεκτά για όλους αυτούς;;;

Ας έλεγες γράφεις γρήγορα....αλλά τόσο βλαξ είσαι. :2funny: :2funny:

Εσύ μην πας σε ψυχολογό καλού-κακού...παίζει να σε κρατήσει..φιλικά στο λέω.
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Bλαξ αν πάει:

Aμερική->Χούντα->Κυπριακό ή Χούντα->Κυπριακό δεν έχει σημασία,εσύ παραπάνω παραδέχεσαι πως η χούντα ήταν αμερικανοκίνητη...και προκάλεσε το Κυπριακό βάση σχεδίου..έτσι δεν είναι;;;

ειτε χουτνα ηταν επανω ,ειτε δημοκρατια,ειτε βασιλεια ,ειτε ο φιντελ καστρο ,ειτε ενας βοσκος....παλι κυπριακο θα ειχαμε.....ποσο πιο απλα πρπει να στο πω ρε κηφηνα ??? θες να στο πω απο κινητο ?απο σταθερο ? απο δορυφορικο? με σηματα μορς ? με ινδιανικο καπνο ?...εσυ κολλας στην χουντα ...τοση ωρα η κουνεντα γινεται οτι ανεξαρτητος δεν θα εισαι ποτε στην χωρα που μενεις....παντα αλλοι θα αποφασιζουν ποιος θα σε κυβερναει...ακομη και ο τσιπρας να βγει...τα δια και χειροτερα με τον ΓΑΠ θα κανει !!!!
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Το ότι γράφεις με τυφλό σύστημα είναι η δικαιολογία;;; :2funny:

Όλοι όσοι γράφουν για την δουλειά τους με τυφλό σύστημα γράφουν...τα ορθογραφικά είναι αποδεκτά για όλους αυτούς;;;

Ας έλεγες γράφεις γρήγορα....αλλά τόσο βλαξ είσαι. :2funny: :2funny:

Εσύ μην πας σε ψυχολογό καλού-κακού...παίζει να σε κρατήσει..φιλικά στο λέω.

εεγω γραφω με τυφλο μονος μου ,εδω και 2 μηνες βλακα.....εσυ προφανως οταν εμαθες την αγγλικη αλφαβητο...εμαθες να μιλας απταιστα αγγλικα κηφηνα???
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ειτε χουτνα ηταν επανω ,ειτε δημοκρατια,ειτε βασιλεια ,ειτε ο φιντελ καστρο ,ειτε ενας βοσκος....παλι κυπριακο θα ειχαμε.....ποσο πιο απλα πρπει να στο πω ρε κηφηνα ??? θες να στο πω απο κινητο ?απο σταθερο ? απο δορυφορικο? με σηματα μορς ? με ινδιανικο καπνο ?...εσυ κολλας στην χουντα ...τοση ωρα η κουνεντα γινεται οτι ανεξαρτητος δεν θα εισαι ποτε στην χωρα που μενεις....παντα αλλοι θα αποφασιζουν ποιος θα σε κυβερναει...ακομη και ο τσιπρας να βγει...τα δια και χειροτερα με τον ΓΑΠ θα κανει !!!!
Μόνο που παραπάνω υποστηρίζεις την Χούντα βλακέντιε....δεν την υποστηρίζω εγώ.

Και η Χούντα αν έχει ένα θετικό πράγμα υποτίθεται είναι ο πατριωτισμός της,εκτός αν είναι πατριωτική στάση να εξυπηρετείς τα συμφέροντα της Αμερικής...είναι;;;



 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Το ότι γράφεις με τυφλό σύστημα είναι η δικαιολογία;;; :2funny:

Όλοι όσοι γράφουν για την δουλειά τους με τυφλό σύστημα γράφουν...τα ορθογραφικά είναι αποδεκτά για όλους αυτούς;;;

Ας έλεγες γράφεις γρήγορα....αλλά τόσο βλαξ είσαι. :2funny: :2funny:

Εσύ μην πας σε ψυχολογό καλού-κακού...παίζει να σε κρατήσει..φιλικά στο λέω.

σε λιγο θα μας πεις να σου βαλουμε και περισπωμενες για τα μουτρα σου αργοσχολε ??
 

georgetsl

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.077
Like
2
Πόντοι
16
Μόνο που παραπάνω υποστηρίζεις την Χούντα βλακέντιε....δεν την υποστηρίζω εγώ.

Και η Χούντα αν έχει ένα θετικό πράγμα υποτίθεται είναι ο πατριωτισμός της,εκτός αν είναι πατριωτική στάση να εξυπηρετείς τα συμφέροντα της Αμερικής...είναι;;;

υποστηριζω την χουντα γιατι σας εβαλε τα δυο ποδια σε ενα παπουτσι τουλαχιστον εγχωρια.....απο εκει και περα η ελλαδα ως χωρα ...ακολουθει την πολιτικη που της χαραζουν αλλοι !! προσωπικα με ενδιαφερει εγχωρια να φτιαξουν τα πραγματα με τις λαμογιες που κανεις εσυ και τοσοι αλλοι...γιατι ολα τα αλλα δεν θα μπορεσεις ποτε να τα αποφασισεις εσυ ποτε και ουτε κανεις αλλος !! με ανδιαφερει να παρουν δρομο οι μεταναστες ...να υπαρχει ασφαλεια στο δρομο ... δουλεια στον κοσμο και οσοι κλεψανε,εφαγαν,μιζωθηκαν να πανε στη μπουζου....αυτα μπορεις να τα φτιαξεις ως κρατος...τα υπολοιπα με τιποτα .....και ο αλεξης ολα αυτα δενπροκειται ποτε να τα φτιαξει ...ο λαφαζανης το δηλωσε !!!!
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
υποστηριζω την χουντα γιατι σας εβαλε τα δυο ποδια σε ενα παπουτσι τουλαχιστον εγχωρια.....απο εκει και περα η ελλαδα ως χωρα ...ακολουθει την πολιτικη που της χαραζουν αλλοι !! προσωπικα με ενδιαφερει εγχωρια να φτιαξουν τα πραγματα με τις λαμογιες που κανεις εσυ και τοσοι αλλοι...γιατι ολα τα αλλα δεν θα μπορεσεις ποτε να τα αποφασισεις εσυ ποτε και ουτε κανεις αλλος !! με ανδιαφερει να παρουν δρομο οι μεταναστες ...να υπαρχει ασφαλεια στο δρομο ... δουλεια στον κοσμο και οσοι κλεψανε,εφαγαν,μιζωθηκαν να πανε στη μπουζου....αυτα μπορεις να τα φτιαξεις ως κρατος...τα υπολοιπα με τιποτα .....και ο αλεξης ολα αυτα δεν προκειται ποτε να τα φτιαξει ...ο λαφαζανης το δηλωσε !!!!
Και ποιος θα μπορέσει,ο Μιχαλολιάκος;;; :2funny: :2funny:
 

b0b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
1
Like
1.616
Πόντοι
216
υποστηριζω την χουντα γιατι σας εβαλε τα δυο ποδια σε ενα παπουτσι τουλαχιστον εγχωρια.....απο εκει και περα η ελλαδα ως χωρα ...ακολουθει την πολιτικη που της χαραζουν αλλοι !! προσωπικα με ενδιαφερει εγχωρια να φτιαξουν τα πραγματα με τις λαμογιες που κανεις εσυ και τοσοι αλλοι...γιατι ολα τα αλλα δεν θα μπορεσεις ποτε να τα αποφασισεις εσυ ποτε και ουτε κανεις αλλος !! με ανδιαφερει να παρουν δρομο οι μεταναστες ...να υπαρχει ασφαλεια στο δρομο ... δουλεια στον κοσμο και οσοι κλεψανε,εφαγαν,μιζωθηκαν να πανε στη μπουζου....αυτα μπορεις να τα φτιαξεις ως κρατος...τα υπολοιπα με τιποτα .....και ο αλεξης ολα αυτα δενπροκειται ποτε να τα φτιαξει ...ο λαφαζανης το δηλωσε !!!!

Ολοι νομιζετε , αριστεροι - δεξιοι οτι αμα ερθει στην εξουσια η παραταξη που υποστηρίζετε θα φατε καλα.
Δεν μπορειτε να καταλαβετε ομως οτι παντα θα ειστε στην απεξω γιατι αυτες οι θεσεις ειναι πιασμενες (κραταω και εγω μια).
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • Grammarnazilogo.png
    Grammarnazilogo.png
    12,5 KB · Εμφανίσεις: 23

Επισκέπτης

Και ισχυρίζεσαι ρε μπάσταρδε πως είσαι και πατέρας γαμώ τον αντίχριστό σου μουνόπανο του κερατά.
Γράψε κι άλλα ρε πουτανόσπερμα, βγάλε όλον τον σιχαμερό σου εαυτό.
Τζάμπα είναι. Γράψε ρε αρχίδι όλα αυτά που δεν τολμάς ούτε να σκεφτείς έξω.
Πουσταριό του κερατά.
Ρε μουνόφτυμα, ένα πράγμα σου αξίζει μόνο για ότι έχεις γράψει για τον Αλέξη.
Δεν θα το γράψω όμως, γιατί δεν έχω τη σκατοψυχιά σου.

Σκατόπουστα..
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Και ισχυρίζεσαι ρε μπάσταρδε πως είσαι και πατέρας γαμώ τον αντίχριστό σου μουνόπανο του κερατά.
Γράψε κι άλλα ρε πουτανόσπερμα, βγάλε όλον τον σιχαμερό σου εαυτό.
Τζάμπα είναι. Γράψε ρε αρχίδι όλα αυτά που δεν τολμάς ούτε να σκεφτείς έξω.
Πουσταριό του κερατά.
Ρε μουνόφτυμα, ένα πράγμα σου αξίζει μόνο για ότι έχεις γράψει για τον Αλέξη.
Δεν θα το γράψω όμως, γιατί δεν έχω τη σκατοψυχιά σου.

Σκατόπουστα..
πόσα κιλά μαλάκας είσαι ρε?

ασχολείσαι στα σοβαρά και συγχύζεσαι για τον λαλάκη?

για σοβαρέψου λίγο
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
να ανοίξουμε και ένα θρεντάκι για τα 22 χρόνια από το θάνατο του Παυλάρα

θα έχει να γράψει πολλά εκεί ο λαλάκης για το ατάλαντο πρεζόνι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom