Νέα

Τέχνη του φλέρτ... & «Ξερά Καμάκια»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 173K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Γιατί οι περισσότεροι άνδρες δεν φλερτάρουν;

  • Φοβούνται την απόρριψη

    Ψήφοι: 30 34,9%
  • Ντρέπονται και δεν ξέρουν τι να πουν

    Ψήφοι: 32 37,2%
  • Υπάρχει η λογική: " μέσω γνωστών θα βρω μια κοπέλα"

    Ψήφοι: 14 16,3%
  • Οι γυναίκες φοβούνται όσους φλερτάρουν

    Ψήφοι: 8 9,3%
  • Οι άντρες δεν ξέρουν να φλερτάρουν

    Ψήφοι: 15 17,4%
  • Συνήθως οι γυναίκες είναι αρνητικές στο φλερτ

    Ψήφοι: 33 38,4%
  • Μπορούν να φλερτάρουν μόνο οι πολύ όμορφοι άντρες.

    Ψήφοι: 4 4,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    86

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
αφου το γυρισαμε:
αντε ανοιξα και κρασακι.... :cheesy:


θελω ενα τραγουδι του πουλοπουλου που εχω φαει τον τοπο κ δε βρισκω στο γιου τιουμπ:ασπρα βοτσαλα στον ηλιο κ στην θαλασσα...την καρδια μου κυριακατικα την χαλασα...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Μπαααα   το θεμα ειναι στην ...προτεραιοτητα????.....Σαs βγηκαμε απο τα δεξια και σταματησατε για να περασουμε????  βρε τι ακουει κανειs!!!!!!......Καλα  μεινετε εκει εσειs παρεα με το Αρλεκιν  κι αφηστε τιs αλλεs να κανουν οτι εσειs δεν μπορειτε λογω....τροχαιαs!!!!! :2funny:

ποιες αλλες?

η θλιβερη μειοψηφια που δεν σερνει τους ανδρες απ τη σηκωμενη στο θεο μυτουλα της????

*P

Καλά βρε να τα ζητάει αυτά μια γκόμενα της προκοπής...Αλλά εσύ???

εγω ζηταω περισσοτερα... μην κοιτας εδω που ειμαι διακριτικη παρουσια *P
 

Επισκέπτης
ασχετο το βιντεο αλλα αυτο ειναι που ψαχνεις...γυφτισσα μερα λεγεται το τραγουδι,οχι αυτο του σφακιανακη φυσικα!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
ποιες αλλες?

η θλιβερη μειοψηφια που δεν σερνει τους ανδρες απ τη σηκωμενη στο θεο μυτουλα της????

*P

εγω ζηταω περισσοτερα... μην κοιτας εδω που ειμαι διακριτικη παρουσια *P


Το θεμα καλη μου δεν ειναι αν ζηταs!!!!!!!!  παιρνειs τιποτα  η ...τσαμπα καιει η λαμπα???
παντωs αν περιμενειs να φανει απο το πλακοστρωτο τηs εκκλησιαs και να σου τραγουδησει ο τροβαδουροs....ω  γλυκυ μου εαρ.....σου δινω μια συμβουλη....πρωτον ..δεν υπαρχει πλακοστρωτο και δευτερον ...παρε καρεκλα....Μα να εισαι ορθια τοση ωρα??? Θα πιαστειs!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
να τους σερνεις δλδ? χαχαχαχα
δε θα με χαλαγε να ειχα την δυνατοτητα!!!εμφανισιακα δε ξερω αν μπορω...ισως κ οχι..αλλα δε μπορω''ηθικα''!!δε το χω!!!
που να ξερω ρε τι ειναι το βιντεο?το τραγουδι δεν ηθελες?!
ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
ποιες αλλες?

η θλιβερη μειοψηφια που δεν σερνει τους ανδρες απ τη σηκωμενη στο θεο μυτουλα της????

θα θελα να μπορω να το κανω γ να πω την αμαρτια μου....


να χαιρεσαι που δεν εισαι ετσι ακομη κ αν εχεις λιγοτερη επιτυχια σε γκομενους.Την πουτανια πολλες αγαπησαν την πουτανα κανεις  :)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
θα θελα να μπορω να το κανω γ να πω την αμαρτια μου....



να χαιρεσαι που δεν εισαι ετσι ακομη κ αν εχεις λιγοτερη επιτυχια σε γκομενους.Την πουτανια πολλες αγαπησαν την πουτανα κανεις  :)
ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΡΕ ΓΚΑΝΤΥ ΜΟΥ ΕΠΙΤΥΧΙΑ...ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ!!αλλα αυτον που θελω πραγματικα τον εχω!!οσο γ το αλλο που λες..ισως να μην ειναι θεμα πουτανιας...μπορει απλα ''να το εχεις''!!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Το θεμα καλη μου δεν ειναι αν ζηταs!!!!!!!!  παιρνειs τιποτα  η ...τσαμπα καιει η λαμπα???
παντωs αν περιμενειs να φανει απο το πλακοστρωτο τηs εκκλησιαs και να σου τραγουδησει ο τροβαδουροs....ω  γλυκυ μου εαρ.....σου δινω μια συμβουλη....πρωτον ..δεν υπαρχει πλακοστρωτο και δευτερον ...παρε καρεκλα....Μα να εισαι ορθια τοση ωρα??? Θα πιαστειs!!! :2funny: :2funny: :2funny:

σορρυ.. παιρνεις στα σοβαρα το χιουμορ μου κ μου δινεις κ συμβουλες ή παρεξηγησα??

*P *P *P
 

Επισκέπτης
ψαχνετε τροπους να σερνετε αντρες ε?ξερω ενα καλο μαγαζι με τσιγκελια,αλφα ποιοτητα,δε θα σας αντιστεκονται με τιποτα
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
σορρυ.. παιρνεις στα σοβαρα το χιουμορ μου κ μου δινεις κ συμβουλες ή παρεξηγησα??

*P *P *P

Eγω σοβαροs????  ποτε των ποταπων......συνεχιζω ακαθεκτα τον δρομο ......ακου εγω σοβαροs.....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
ψαχνετε τροπους να σερνετε αντρες ε?ξερω ενα καλο μαγαζι με τσιγκελια,αλφα ποιοτητα,δε θα σας αντιστεκονται με τιποτα

Αααα  καταλαβα  ...μαλλον θα λεs για το απεναντι χασαπικο..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
Eγω σοβαροs????  ποτε των ποταπων......συνεχιζω ακαθεκτα τον δρομο ......ακου εγω σοβαροs.....

λεω κ εγω.. *P


κ συνεχιζω απτοητη... κοπελια εσυ η αγνωστη που μας διαβαζεις.. αν δεν εχεις τουλαχιστον 40 κιλα μεηκ απ στη μουρη..σηκωμενο φρυδι κ μυτη.. κ αν δεν κοιτας υποτιμητικα το ανδρικο φυλοο... εισαι ντροπη κ ονειδος...
κ εννοειται οτι απορριπτεις μετα βδελυγμιας οσους τολμανε να στην πεσουν...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
λεω κ εγω.. *P


κ συνεχιζω απτοητη... κοπελια εσυ η αγνωστη που μας διαβαζεις.. αν δεν εχεις τουλαχιστον 40 κιλα μεηκ απ στη μουρη..σηκωμενο φρυδι κ μυτη.. κ αν δεν κοιτας υποτιμητικα το ανδρικο φυλοο... εισαι ντροπη κ ονειδος...
κ εννοειται οτι απορριπτεις μετα βδελυγμιας οσους τολμανε να στην πεσουν...

Ετσι σε θελω.....ευτυχωs που καταλαβεs οτι δεν παρεξηγιεμαι ποτε.....οτι και να κανειs δλδ...
Λοιπον τι λεγαμε??? αα ναι.......φουμο  μαυρο θα φατε ...δαγκωτο.....λεσβιεs θα γινεται..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom