Νέα

Τα βυζιά σας αρέσουν φυσικά ή σιλικονάτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 16K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως τα θελετε;

  • φυσικα

    Ψήφοι: 2 66,7%
  • σιλικωνατα

    Ψήφοι: 1 33,3%
  • δεν απασχολει οτι ναναι

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    3

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Δυστυχώς υπάρχουν πολλές χοντρές πατσόλες με κάτι χάλια στήθη που κρέμονται τελείως, και καμαρώνουν γιατί δήθεν είναι βυζαρούδες. Δε λένε που μόλις βγάλουν το ανορθωτικό σουτιέν πέφτει μαζί με τα βυζιά τους κι ο πούτσος μας.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Δυστυχώς υπάρχουν πολλές χοντρές πατσόλες με κάτι χάλια στήθη που κρέμονται τελείως, και καμαρώνουν γιατί δήθεν είναι βυζαρούδες. Δε λένε που μόλις βγάλουν το ανορθωτικό σουτιέν πέφτει μαζί με τα βυζιά τους κι ο πούτσος μας.

Οπως και αμφιβολου εμφανισης αλλα και ψυχοσυνθεσης αντρες που φορανε τα γυαλια της μιζεριας και ακομα και χαβιαρι να τους δειξουν αυτοι θα πουν οτι ειναι σκατα και οχι χαβιαρι.

Ειτε σιλικονατα ειτε φυσικα, το θεμα ειναι να μην ειναι πετρα ( στην περιπτωση σιλικονης ) ουτε και χαλαρα ( στην περιπτωση φυσικου ).

Να μπορεις να τους σκασεις κανα σκαμπιλακι και να ταρακουνηθουν λιγο, και πανω απο ολα να εχουν σχετικα σκληρη-μεγαλουτσικη ρωγα για πιπιλα :rockon:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Εδώ υπάρχουν άλλοι που τη βρίσκουν με τη σκατότρυπα, στα στήθια θα κολλήσουμε;
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
16
Πόντοι
5.775
Εδω υπαρχουν αλλοι που δεν τη βρισκουν με το να γαμανε γυναικες, αλλα με το να τις κραζουν. Στην σκατοτρυπα θα κολλησουμε?
 
OP
OP
imperialdemon1821

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
54
Πόντοι
1
εμενα εκτος απο το να ειναι φυσικα μου αρεσει να ειναι βαρια δηλαδη να εχουν πυκνοτητα,επισης θελω να εχει αρκετα μεγαλη διαμετρο η περιοχη γυρω απο την θηλη(σκουρα περιοχη)  σε σχεση με το μεγεθος του βυζιου.
 
OP
OP
imperialdemon1821

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
54
Πόντοι
1
οπως αυτη που εχω στο avatar την ala passtel,και την ewa sonnet που ειχα παλια στο avatar.
 

Spinos

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
269
Like
7
Πόντοι
1
Δε γαμιέται αδελφέ.
Ότι να ναι, αρκεί να ναι.............
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Shyla Stylez.....


Το σχημα ,παιδια, το σχημα.....παιζει το ρολο του
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Αν και τα βυζιά είναι ένα θέμα που δε μ'απασχολεί...εντάξει ρε παιδιά μια πλάκα κάναμε...λοιπόν πιστεύω ότι το ιδανικό στήθος είναι ένας συνδυασμός φυσικού και σιλικόνης. Καταρχάς όσον αφορά το μέγεθος η βάση είναι επιεικώς το 5 οκ; :boobies: Νομίζω σ'αυτό συμφωνούμε όλοι... :tooth: Επειδή όμως 100% σιλικόνη σημαίνει αφύσικη σκληρότητα και 100% φυσικό μπορεί και να σημαίνει ξενερωτική χαλαρότητα, ένας συμβιβασμός θα ήτο μάλλον το ιδανικό. Εξάλλου συναγωνιστές για να βρεθεί τόσο μεγάλο στήθος (5+) που θέλετε εσείς :grin: μάλλον θα πρέπει να βάλει το χέρι του και ο πλαστικός έτσι δεν είναι; :rockon:
 

kinkysylfio

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
834
Like
860
Πόντοι
86
Εμένα μ'αρέσει το μεγαλο στήθος. Αναμεσα σε ίδιου μεγέθους προτιμώ το φυσικό. Αλλιώς το μεγαλύτερο
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Φυσικό οπωσδήποτε, όσο μεγαλύτερο τόσο το καλύτερο και μαλακό να έχει ωραία κίνηση
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.240
Κριτικές
5
Like
61.714
Πόντοι
12.056
Μου αρεσουν οι βυζαρες
τις θελω μες το πιατο
το ονειρο μου να πεφτα
μεσα σε βυζολακκο... :2funny: :2funny:
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
Για εμενα δεν παιζει τοσο ρολο το μεγεθος αλλα αν ειναι στητα η οχι.Εξαλου υπερβολικα μεγαλα στηθη με χαλανε λιγο.Τα θελω κανονικο μεγεθος και στητα!


Εδώ υπάρχουν άλλοι που τη βρίσκουν με τη σκατότρυπα, στα στήθια θα κολλήσουμε;

Ποτε δεν μπορεσα να καταλαβω αυτο το κολημα με το γαμησι απο τον κολο που εχουν μερικοι!Προτιμω μουνακι απο κολο παντως!
 

walkalone

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μου αρεσουν οι βυζαρες
τις θελω μες το πιατο
το ονειρο μου να πεφτα
μεσα σε βυζολακκο... :2funny: :2funny:
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Δηλαδή ο χειρότερος εφιάλτης σου ποιός είναι να πέσεις σε πουτσόλακκο?
εγώ προσώπικά τα θέλω φυσικά αλλά δεν λέω όχι σε ένα καλό σιλικονάτο
 

poutanolatris

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Το αληθινό είναι πάντα και ωραιότερο.Αυτό ισχύει παντού.Βέβαια δεν λέω όχι και στα σηλλικονάτα άρκεί να μην είναι αηδιαστικά(υπερβολική δόση).
 

stabit

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
3.289
Like
3
Πόντοι
16
Νομιζω οτι το μεγεθος του στηθους ( που πρεπει να ειναι πλουσιο, δεν το συζηταμε ) ειναι αναλογο και με τη ρωγα. Η ρογα καθοριζει την ομορφια και την καυλα του μεγαλου στηθους. Μου εχει συμβει να πετυχω γκομενα με φοβερο καυλιαρικο μεγαλο λαμπερο με τρομερη κινηση βυζι που οταν το εβγαλε στη φορα ομως η ρωγα ηταν κυριολεκτικα ανυπαρκτη. :-
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
32
Πόντοι
16
Τα φυσικά είναι καλύτερα στην αφή ενώ τα σιλικονάτα καλύτερα στην όψη...
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Αν και λάτρης των μεγάλων αντιπαθώ τα σιλικονούχα. Βέβαια όπως κάθε κανόνας έχω συναντήσει μία μόνο φορά σιλικονάτο βυζί που μου άρεσε. Φυσικά και θα συμφωνήσω ότι εκτός του υλικού και του μεγέθους μετράει το σχήμα και η ρώγα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom