Νέα

Τα βυζιά σας αρέσουν φυσικά ή σιλικονάτα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα imperialdemon1821
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 16K
  • Ετικέτες
    βυζιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως τα θελετε;

  • φυσικα

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • σιλικωνατα

    Ψήφοι: 1 50,0%
  • δεν απασχολει οτι ναναι

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
Εγω ενοειται οτι προτειμω τα φυσικα και δεν μου αρεσουν τα σιλικωνατα.οσες σκεφτονται να βαλουν silicone τους λεω να μην βαλουν δεν αξιζει εκτος και ειναι ιατρικο το θεμα πχ το ενα βυζι ειναι πιο μεγαλο απο το αλλο.δεν μου αρεσουν τα silicone οταν τα πιανεις οταν βλεπεις τις τομες στην ρωγα η κατω απο το βυζι η απο την μασχαλη.αν τα εχετε μικρα καλυτερα ετσι παρα να ειναι παραφουσκομενα.παντως οτι ναναι αρκει να ειναι φυσικα ειναι καλυτερο απο οταν ειναι τεχνιτα.αν και εμενα μου αρεσουν τα τεραστια φυσικα βυζια.α και για τις γυναικες που διαβαζουν αυτο οσες τα εχετε μεγαλα και φυσικα μην τα κοψετε ειναι κριμα μετα δεν θα μπορειτε να θυλασεται τα παιδια σας.



παρτε και μια με φυσικα μικροβυζα RACHEL ALDANA
 

Συνημμένα

  • RACHEL22.JPG
    RACHEL22.JPG
    149,2 KB · Εμφανίσεις: 111

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Εγω ενοειται οτι προτειμω τα φυσικα και δεν μου αρεσουν τα σιλικωνατα.οσες σκεφτονται να βαλουν silicone τους λεω να μην βαλουν δεν αξιζει εκτος και ειναι ιατρικο το θεμα πχ το ενα βυζι ειναι πιο μεγαλο απο το αλλο.δεν μου αρεσουν τα silicone οταν τα πιανεις οταν βλεπεις τις τομες στην ρωγα η κατω απο το βυζι η απο την μασχαλη.αν τα εχετε μικρα καλυτερα ετσι παρα να ειναι παραφουσκομενα.παντως οτι ναναι αρκει να ειναι φυσικα ειναι καλυτερο απο οταν ειναι τεχνιτα.αν και εμενα μου αρεσουν τα τεραστια φυσικα βυζια.α και για τις γυναικες που διαβαζουν αυτο οσες τα εχετε μεγαλα και φυσικα μην τα κοψετε ειναι κριμα μετα δεν θα μπορειτε να θυλασεται τα παιδια σας.



παρτε και μια με φυσικα μικροβυζα RACHEL ALDANA


Αν σε ερωτευονταν μια ομορφη και καλοσυνατη κοπελα με στηθος απο σιλικονη

θα της ελεγες να την βγαλει?
 
OP
OP
imperialdemon1821

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
επειδη δεν τις πλησιαζω αυτες λιγο δυσκολο αμα ηταν πλουσια οπως λες τοτε θα τις ελεγα να την βγαλει,τωρα αμα ηταν καμια φτωχια θα τις εμενε ο ερωτας καποιον αλλο θα εβρισκε τοσα λεφτα εδωσε να πανε χαμενα και να πρεπει να δωσει αλλα τοσα για να τα βγαλει τα ενθεματα δυσκολο το βλεπω.
 

Επισκέπτης
το πρώτο σημείο που θα κοιτάξω σε μια γυναίκα το στήθος και δεν είναι στο στήθος ένα το στάνταρ που με εντυπωσιάζει αλλά πολλά τα σημεία και ιδιαιτερότητες τους.
 
OP
OP
imperialdemon1821

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
ενταξει εγω εκανα την ερωτηση αλλα και την απαντηση τωρα αν υπαρχει κανεις να απαντησει στην ερωτηση μου εκτος απο μενα καλο ειναι.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.203
Κριτικές
5
Like
60.201
Πόντοι
12.056
Μεγαλα και Φυσικα    ΤΕΛΟΣ  :boobies:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
μπαιτ....Χαζο εισαι :cheesy: :cheesy: ?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
χαζο ειμαι αλλα ουδεμια σημασια εχει
τα βαρεθηκα να φυγουν να μη φοραω κ σουτιεν
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Εμενα παντως μαρεσουν τα δικα μου......δε θελω να τα πειραξω......μικρη ειχα κομπλεξ τωρα που μεγαλωσα το ξεπερασα.... :2funny:
 
OP
OP
imperialdemon1821

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
οπως το περιμενα στην ψηφοφορια ΦΥΣΙΚΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
τομας θα τα εξαφανισω  υπο το φως των κεριων...
 

Ass_Intruder

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2007
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
Φυσικο,πλουσιο και στητος στηθος πανω απο ολα  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom