Νέα

Τα πιο ξέκωλα κωλόμπαρα της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 918
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Επίσκεψη προχτές νωρίς στην ΚΑΤΕΡΙΝΑ. Λίγος κόσμος, 4 ή 5 κοπέλες. Η Μαρία από Γεωργία, η γνωστή Βέσυ από Βουλγαρία και μερικές ακόμη άγνωστες σε μένα. Η Μαρκέλα έλειπε διακοπές.
Στη συνέχεια επίσκεψη στο ΧΑΛΑΡΑ  όπου οι πληροφορίες του ACE21 πιο πάνω σχετικά με τις μπριζόλες βγήκαν φάουλ. Τι τρέχει ρε παιδιά, επίτηδες το κάνετε?
 

ACE 21

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2010
Μηνύματα
159
Like
2
Πόντοι
1
Επίσκεψη προχτές νωρίς στην ΚΑΤΕΡΙΝΑ. Λίγος κόσμος, 4 ή 5 κοπέλες. Η Μαρία από Γεωργία, η γνωστή Βέσυ από Βουλγαρία και μερικές ακόμη άγνωστες σε μένα. Η Μαρκέλα έλειπε διακοπές.
Στη συνέχεια επίσκεψη στο ΧΑΛΑΡΑ  όπου οι πληροφορίες του ACE21 πιο πάνω σχετικά με τις μπριζόλες βγήκαν φάουλ. Τι τρέχει ρε παιδιά, επίτηδες το κάνετε?
Παραξενεύομαι μ' αυτό που λες. Όταν πήγα εγώ γίνονταν τα ίδια και σε διπλανές καβάτζες. Μάλιστα μου είπε να αλλάξουμε και τηλέφωνα για να κανονίσουμε αν θέλω εκτός μαγαζιού. Μήπως ήταν στις μέρες της; Δεν ξέρω τι άλλο να υποθέσω...
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Άλλος συνάδελφος που έχει πάει ΧΑΛΑΡΑ πρόσφατα, να μας πει τις δικές του εμπειρίες από τις μπριζολοκαταστάσεις σ' αυτό το μαγαζί;
 

lykos1072

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Άλλος συνάδελφος που έχει πάει ΧΑΛΑΡΑ πρόσφατα, να μας πει τις δικές του εμπειρίες από τις μπριζολοκαταστάσεις σ' αυτό το μαγαζί;
Συναδελφε δεν ξερω αν εισαι ατυχος η μπατσοφατσα ,δεν τα λεω για να σε προσβαλλω αλλα δεν μπορω να δωσω αλλη εξηγηση .Τους δυο τελευταιους μηνες εχω παει τρεις φορες και τις τρεις μπριζολιασα διαφορετικη και με τη τελευταια μαλιστα και δυο φορες εκτος μαγαζιου .Μην νομιζεις οτι εγω ειμαι τυχερος γιατι αυτο που ειδα στην τελευταια επισκεψη δεν ειχα φανταστει οτι προκειται να το δω σε τετοιο μαγαζι οσο χυμα και να ειναι ,ο τυπος γυρω στα πενηντα η μια καβαλα (τανια)και η αλλη να του γλυφει τα αμελετητα .ποσο παραπανω χυμα δηλαδη
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16

Κολώμπαρο all time classic , λειτουργεί πολλά χρόνια , χαρακτηριστικό οι μεγάλες ηλικίες αν και τελευταία έχει μια τάση ανανέωσης , ηλικιακά μόνο όμως . Προσοχή στα ποτά είναι νοθευμένα , όπως και τα κορίτσια είναι απίστευτες παραμυθατζούδες ! Μη πάτε με γεμάτο πορτοφόλι θα σας τα πάρουν ΟΛΑ ! Προσοχή στη ΧΟΝΤΡΗ που κάνει ταμείο !!!
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
 εχω παει παρα πολυ λιγεs φορεs.      ποτε δεν μου αρεσαν ( να ξενυχταω, να πινω, να καπνιζω και να κερναω την καθε μια  για να μου λεει τα παραμυθια τηs , και τιs μαλακιεs τηs.)             ειπα να το δοκιμασω.     παντωs εχει την φαση του και αυτο.      ηθελα να  βγαλω μια γκομενα απο μπαρακι (  εννοειται πωs οχι οποια ναναι ε ?    απαραιτητεs προυποθεσειs ,   ομορφουλα   και να την γουσταρω).          δεν ειναι δυσκολο παντωs    ουτε και να γαμησειs ,      ουτε να γινει καποια φαση στο μπαρακι,   ουτε και γκομενα να βγαλειs ( για καποιον που  θελει).      τα παντα παιζουν  και  εξαρταται παντα απο  την κατηγορια τηs γυναικαs,       τι θελει τι ψαχνει.    και τι ψαχνουμε και εμειs φυσικα.                για  καποιεs  που  ειναι αγαπουλεs  kai  γουσταρουν  να  ειναι καψουρεs  και να ειναι ερωτευμενεs  ,    ψαχνονται μεχρι να βρεθει αυτοs  που θα τουs κανει το κλικ.  (  τετοια περιπτωση   ηθελα εγω, τετοια περιπτωση ηθελε και αυτη.  οποτε τα βρηκαμε  παρα  πολυ γρηγορα).      αλλεs  παλι πηδιουνται για λιγα ποτα.       αλλεs παλι,  για πολλα πιο πολλα.     αλλεs  παλι  ξηγιουνται μεχρι  :jerking:  μεσα στο μαγαζι.        εγω πηγα σε μερικα μπαρακια( 4-5 ) .   ερχονταν λοιπον για κερασμα και για λιγεs  αρχικεs κουβεντουλεs.    καταλαβαινα καποια πραγματακια και μετα αποφασιζα ποια θα καθοταν η οχι.     σχεδον σου το δειχνει και η καθε μια τι ρολο παιζει.       ποτε μου δεν κερασα πανω απο 4-5 ποτα.         θα συνεχισω αυριο.  οπωs τα εζησα με την ελαχιστη εμπειρια μου σε αυτον τον χωρο.  πρεπει να φυγω τωρα.      
 

nikos519

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
311
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Πήγα για πρώτη φορά (ever) σε κωλόμπαρο - μετά απο μελέτη του φόρουμ :coffee: διάλεξα το Χαλαρά στο Περιστέρι. Πήγα στις 2:30 και στο μαγαζί ήταν 4-5 πελάτες και 7-8 κορίτσια. Αν και πρώτη φορά σε κωλόμπαρο παρατήρησα ότι το μαγαζί έχει 3-4 καβάντζες (διαβάζω ότι άλλα μαγαζιά έχουν μόνο μία). Κοπελιές όλων των γούστων - οι μισές μπαμπάτσικες (όχι χοντρές) και οι άλλες κανονικά σώματα. Πρόσωπα ανατολικού και βαλκανικού μπλοκ.

Έκανα παιχνίδι με ένα ωραίο μωρό - ηλικία κοντά 35, μελαχρινή με γαλάζια μάτια, όμορφη για τα γούστα μου και με πολύ καλά Ελληνικά (σημαντικό). Σώμα κανονικό με βυζί 3άρι. Επειδή μου άρεσε δεν την έστειλα για να κάνω γενική επισκόπηση που είχα στο αρχικό πλάνο. Έπαιξε καλή μπάλα με πολύ χαμούρεμα (αυτό που λέμε GFE), κάργα χούφτωμα αμφότεροι, γλυψίματα και ζουμερή κατάληξη  :pipa2: (με σκούφο). Σύνολο ζημιάς στα 90 ευρώ μαζί με τα ποτά μου και συνολικός χρόνος 1:30 ώρα.

Λίγο πριν φύγω ήρθε να κάτσει μία απο Αλβανία, πιο χύμα ξέκωλο αλλά άγρια φάτσα με υποσχέσεις για παραπάνω αν κερνούσα ποτό. Δεν της έκανα τη χάρη ως εγκρατές παιδί αν και τώρα που το σκέφτομαι ένα ποτό θα μου έδινε γενικές πληροφορίες ;)

Μου άρεσε σαν εμπειρία - όταν έχω την ευκαιρία θα ξαναπάω (ή στο ίδιο ή κάπου αντίστοιχα). Γενικά παίζω μασάζ και cgs αλλά το κονσομασιόν έχει άλλη χάρη  ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
λοιπον εχουμε    οδοs μικρομανηs( καθετοs στην κηφισιαs).  πηγα 1 φορα.  δεν κερασα καμμια.     παιζει  :pipa2: απο την πρωτη φορα ( δεν ξερω αν παιζει απο ολεs. εμενα  παντωs μου το προτειναν 2 απο την αρχη.    οτι αν κατσουν και κεραστουν θα εχουμε την εξηs συνεχεια στην καβαντζα.)     βραχοs εγω .    δεν με ενδιεφερε τετοια φαση.        στο λαλουνα πηγα 1 φορα.     κερασα μια 2 ποτακια.     και αυτη  εκανε προταση για ιδιαιτερο κερασμα ( το οποιο θα στοιχιζε 25-30 ευρω, αν θυμαμαι καλα).   εδω μεσα παντωs εχει ομορφα μωρα.   ιδιωs μια βουλγαρα( 23-24 χρ.)   σχεδον ξεβρακωτη κυκλοφορει.   παντωs για να εξακριβωθει τι ακριβωs παιζει με την καθε μια χρειαζεται χρημα,  ξενυχτι,  χρονοs ( εγω τα βαριεμαι αυτα.)                  στην μασκα  τωρα  και το αδελφο μαγαζακι που εχει λιγα μετρα πιο κατω παιζουν απο  ολα.      εξαρταται ειπαμε  τι προσφερει η καθε μια και σε τι φαση θα την πετυχειs.      εδω εχω παει 3-4 φορεs.    την μια  φορα μαλιστα μου εγινε προταση στα ισια απο μια καλουτσικη ξανθουλα  :tits: για xotel.      σε ενα αλλο παλι ,   στην αγ. μελετιου παρα λιγο να τα βρουμε με μια ( πολυ ωραιο μωρο. ψηλο, λεπτο , 32 χρ.   ξανθο, πρασινοματικο ).     πηγα 3 φορεs για παρτη τηs. την ειχα κερασει απο 4-5 ποτα την καθε φορα. ειχαμε βγει και μια φορα εξω για βολτουλα. τελικα δεν προεκυψε κατι μαζι τηs  γιατι ηθελε λεει να την διεκδιδησω πιο εντονα και να τηs δειξω  οτι την θελω πιο πολυ( δεν γαμιεται, αλλη ορεξη δεν ειχα.   και οι 3 φορεs που ειχα παει πολλεs ηταν).      εγω γκομενουλα κυνηγουσα  αλλα να την βγαλω οσο το δυνατον με λιγοτερο χρονο,  και με λιγοτερα κερασματα( το πολυ 3 φορεs  :grin:  ) .  τελικα εγινε η φαση με ενα μωρο 35χρονο, ξανθουλικο ,  στυλ πιπινιου ( πχ σονια απο στουρναρη 29 )   και με baby-face.       παντωs  εκτοs απο το οικονομικο  θεμα,   ψυχολογικα    την βρισκουν,  φτιαχνονται οταν καποιοs πηγαινει για παρτη τουs και τιs κερναει.   και το μεγαλο σπασιμο  τουs , τιμωρια τουs  ειναι οταν ενω εισαι πελατηs σε καποια, καποια στιγμη να κερασειs καποια αλλη.  
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Μπράβο στον jerry5 και τον niko519 για τις πολύ καλές ενημερώσεις ;)

Αν γίνεται για μια επιπλέον ενημέρωση για το που βρίσκονται τα Μάσκα και το La Luna  :boobies:
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Μπράβο στον jerry5 και τον niko519 για τις πολύ καλές ενημερώσεις ;)

Αν γίνεται για μια επιπλέον ενημέρωση για το που βρίσκονται τα Μάσκα και το La Luna  :boobies:
Το Μάσκα είναι Γ Σεπτεμβρίου, μεταξύ Ιθάκης και Κεφαλληνίας..Έχει και δικό του thread..
To La Luna δε ξέρω..
 

passa

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
Μπράβο στον jerry5 και τον niko519 για τις πολύ καλές ενημερώσεις ;)

Αν γίνεται για μια επιπλέον ενημέρωση για το που βρίσκονται τα Μάσκα και το La Luna  :boobies:
Το La Luna, βρισκεται στην Μιχαλακοπουλου διπλα σε εναν παραδρομο στο ρευμα προς Χιλτον, λιγο πριν τον Καβο.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Το La Luna, βρισκεται στην Μιχαλακοπουλου διπλα σε εναν παραδρομο στο ρευμα προς Χιλτον, λιγο πριν τον Καβο.
Κατάλαβα..είναι αυτό που το κρύβει ένα υποτυπώδες παρκάκι.τελευταία φορά πήγα προ έτους..χάλι μαύρο..μπορεί να άλλαξε τώρα..υπάρχουν πληροφορίες, όχι όμως επικαιροποιημένες στο thread κωλόμπαρα Μιχαλακοπούλου.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Μπράβο στον jerry5 και τον niko519 για τις πολύ καλές ενημερώσεις ;)

Αν γίνεται για μια επιπλέον ενημέρωση για το που βρίσκονται τα Μάσκα και το La Luna  :boobies:
  γιατι ενδιαφερεσαι ?   που  βρεθηκεs εσυ εδω αγορι μου ?  ;)        ειπαμε  προσωρινα τερμα τα μασαζ,      και οριστικα  τερμα  οι σχεσειs με τιs  επαγγελματιεs μασατζουδεs.   το εζησα,  δεν εχουν πια  τιποτα  παραπανω να μου προσφερουν.    τωρα ο οργανισμοs μου αναζητησε και βρηκε  κατι πιο ανθρωπινο, αγαπουλεs και αγκαλιτσεs.    θα ερθειs μια μερα σε ενα μπαρακι,  που δουλευει μια μικρουλα ( φατσα  οχι καλη. στο σωμα νομιζω θα σου κανει. καλη ειναι.  λοιπον η συγκεκριμενη δουλευει παντα με την φουστα ανεβασμενη  ολη τελειωs μεχρι την μεση. για να φαινεται το στρινκγ και  το  ομορφο κολλαρακι τηs. ειτε χορευει στην μπαρα, ειτε καθεται στο σκαμπο, ειτε περπαταει εκει μεσα.   προσπαθει και αυτη να βγαλει το ψωμακι τηs με αυτον τον ιδρωτα  :tooth: ).  αλλα θα τηs κανειs εξηγηση απο την αρχη, τι γουσταρειs.   
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
  γιατι ενδιαφερεσαι ?  που  βρεθηκεs εσυ εδω αγορι μου ?  ;)        ειπαμε  προσωρινα τερμα τα μασαζ,      και οριστικα  τερμα  οι σχεσειs με τιs  επαγγελματιεs μασατζουδεs.  το εζησα,  δεν εχουν πια  τιποτα  παραπανω να μου προσφερουν.    τωρα ο οργανισμοs μου αναζητησε και βρηκε  κατι πιο ανθρωπινο, αγαπουλεs και αγκαλιτσεs.    θα ερθειs μια μερα σε ενα μπαρακι,  που δουλευει μια μικρουλα ( φατσα  οχι καλη. στο σωμα νομιζω θα σου κανει. καλη ειναι.  λοιπον η συγκεκριμενη δουλευει παντα με την φουστα ανεβασμενη  ολη τελειωs μεχρι την μεση. για να φαινεται το στρινκγ και  το  ομορφο κολλαρακι τηs. ειτε χορευει στην μπαρα, ειτε καθεται στο σκαμπο, ειτε περπαταει εκει μεσα.  προσπαθει και αυτη να βγαλει το ψωμακι τηs με αυτον τον ιδρωτα  :tooth: ).   

Jerry, οι επιλογές σου (όπως κάθε ανθρώπου) μού είναι απόλυτα σεβαστες. Όμως δεν σημαίνει ότι ο κόσμος των μπαρ είναι αγγελικά πλασμένος: μπορεί κάποιος πολύ εύκολα να πέσει σε αρπαχτικά, γυναίκες με ψυχολογικά προβλήματα, κλπ. Θέλω να πω ότι σε όλους αυτούς τους χώρους (και όχι μόνο στα μασατζίδικα) το να βρεις μια περίπτωση που να αξίζει πραγματικά δεν είναι εύκολο.
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Jerry, οι επιλογές σου (όπως κάθε ανθρώπου) μού είναι απόλυτα σεβαστες. Όμως δεν σημαίνει ότι ο κόσμος των μπαρ είναι αγγελικά πλασμένος: μπορεί κάποιος πολύ εύκολα να πέσει σε αρπαχτικά, γυναίκες με ψυχολογικά προβλήματα, κλπ. Θέλω να πω ότι σε όλους αυτούς τους χώρους (και όχι μόνο στα μασατζίδικα) το να βρεις μια περίπτωση που να αξίζει πραγματικά δεν είναι εύκολο.
  ναι δεν ειναι ευκολο.    σε ολουs αυτουs τουs χωρουs      οταν εχουν μαθει οι γυναικεs  ta πολλα  παρε-δωσε με  τουs ανδρεs και υπαρχει και στην μεση το χρημα ειναι ασε να πανε.    εμειs φταιμε ?    αγγελικα πλασμενοs στα μπαρ ?  με τιποτα.  και εκει οι περισσοτερεs  βαρεμενεs ειναι.    παραμυθια πουλανε,  εχουν μαθει το ποιημα και το σερβιρουν σε ολουs.    μεγαλεs  παραμυθατζουδεs.  ασε που για να τραβηξουν στην δουλεια ολο το βραδυ, αναγκαζονται και πινουν.  δεν βγαινει με σκετο νερακι.  γκολ γινονται.  και αλκοολικεs. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
  και στο κατερινα  σιγουρα  παιζουν καταστασειs.  ειχα περασει μια φορα, δεν καθισα. ηταν μια μικρουλα  ωραια με μεγαλα  :tits: που χαμουρευοταν με καποιον.  τον ειχε βαλει μεσα στιs βυζαρεs τηs( την μουρη του ε ?) .    στην οδο μικρομανηs το καλο ειναι που ανοιγει απο τιs 4 to  απογευμα.      παντωs σε αυτα που εχω παει το πιο βρωμικο ειναι η μασκα και το αδελφακι του( λιγο πιο πανω).    στο λαλουνα επισηs υπηρχε κινηση στο πηγαινε-ελα στο υπογειακι για τα ιδιαιτερα κερασματα.    εκει μεσα ολεs σχεδον πολωνεζεs.  εμενα ηρθε μια καβλο-ρωσιδα( 35-40χρ. καλη ηταν. αυτη μου ειχε πει να παμε στο υπογειακι. τηs ειχα πει για hotel, αλλα ειχε πει οχι με την πρωτη φορα.  επρεπε μαλλον να προηγηθει η  :jerking: και η  :pipa2: στο υπογειακι, για να γνωριστουμε φαινεται πρωτα.).    και στην λ.αλεξανδραs ( mpella bita καπωs ετσι).  ειναι 24 ωρεs ανοιχτο.  εχει κοπελλεs και την ημερα.  απο τιs 23.00 κλεινουν οι πορτεs και το γυρναει σε μπαρακι.    πηγα μια φορα      κατα τιs 21.00. καθισα και ηπια μια μπυρα και εκοβα κινηση.    ρωτησα εναν τυπο ( του μαγαζιου μαλλον) τι παιζει εδω ?  η απαντηση του ηταν οτι απο τιs 11 to βραδυ γυρναει σε μπαρακι, αγκαλιτσεs φιλακια με τιs κοπελλεs και οποια θεs μετα παιρνειs.  τωρα εκανε δεν εκανε προμοτιον, δεν καθισα να το διαπιστωσω. 
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
θα ερθειs μια μερα σε ενα μπαρακι,  που δουλευει μια μικρουλα ( φατσα  οχι καλη. στο σωμα νομιζω θα σου κανει. καλη ειναι.  λοιπον η συγκεκριμενη δουλευει παντα με την φουστα ανεβασμενη  ολη τελειωs μεχρι την μεση. για να φαινεται το στρινκγ και  το  ομορφο κολλαρακι τηs. ειτε χορευει στην μπαρα, ειτε καθεται στο σκαμπο, ειτε περπαταει εκει μεσα.   προσπαθει και αυτη να βγαλει το ψωμακι τηs με αυτον τον ιδρωτα  :tooth: ).   αλλα θα τηs κανειs εξηγηση απο την αρχη, τι γουσταρειs.   

Πές μου που και πότε  :dancing:  :rolleyes:  :rockon:
 

gasakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2008
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος αν το ΧΑΛΑΡΑ είναι ανοιχτό αυτές τις μέρες? Ευχαριστώ πολύ!


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom