Νέα

Τα πιο ξέκωλα κωλόμπαρα της Αθήνας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zogler gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 919
  • Εμφανίσεις 441K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Lilly-Γ. Σεπτεμβρίου (τέρμα) - Ανακαινισμένο !!! :grin:
Ε ρε μεγαλεία και ομορφιές. Καλά δεν γίνεται να μεγαλώσει ο χώρος, αλλά τουλάχιστον η νέα ιδιοκτησία έβγαλε τα σκαμπό από την μια πλευρά και μπορεί να περάσει..άνθρωπος.  :cheesy: Άφησε βέβαια το τραπεζάκι στο τέλος του δρόμου...αυτό που είναι για..νάνους και πάντα απορούσα για το πως και αν μπορούν εκεί να καθίσει κανονικός άνθρωπος.  :2funny:
Τέλος πάντων το θέμα είναι ότι κάτι άλλαξε. Βάφτηκε, καθαρίστηκε, κάπως σουλουπώθηκε και επειδή είναι στην αρχή τουλάχιστον τα ποτά τώρα ήταν ..πεντακάθαρα.  :dancing: Οι τιμές βέβαια δεν πειράχτηκαν είναι στα κλασσικά επίπεδα, κωλόμπαρων.  :tickedoff:
Η επίσκεψη έγινε παντελώς τυχαία καθώς το έβλεπα για ..καιρό κλειστό , λόγω ανακαίνισης και ξαφνιάστηκα όταν επιτέλους είδα την φωτισμένη ταμπέλα ανοιχτή. Σταμάτησα χωρίς πολλά πολλά έτσι και από περιέργεια. Τα του καταστήματος τα έγραψα.
Υπάρχουν όμως αλλαγές και σε άλλα επίπεδα και ένα είναι η ιδιοκτησία που είναι παρούσα και ο ..''άνθρωπος'' κάνει και τον barman και δεν ξέρω και τι άλλο.
Επειδή πριν αλλάξει είχα περάσει προς το τέλους Ιούνη και το ενδιαφέρον ήταν μια Ουκρανίς που επίσης έκανε τον manager και την barwoman, αλλά πάνω από τα κλασσικά επίπεδα εμφάνισης   :tits2:  :kissass: για αυτό το μαγαζί και τα τριγύρω του η οποία φυσικά και εβολισκοπήθη πανταχόθεν ..έξω και παρ όλιγον και κάτω από την μπάρα  :2funny: καθώς η γνωριμία προχώρησε παραπέρα...παραμέσα μάλλον από το ξεκολέ μοντελάκι που φορούσε τύπου μπουζουκερί με σκισίματα κλπ, η αλήθεια είναι πως είχα στο μυαλό μου να ολοκληρώσω την σχέση μου  :fuck1: με την δ/νουσα γιατί ότι είχαμε να πούμε το είχαμε κάνει απέμεναν οι ανατριχιαστικές λεπτομέρειες αυτές που γράφουν την..ιστορία!   :grin:
Το ακόμη φοβερότερο ήταν ότι τα πρώτα 3 ποτά, 1 δικό μου και 2 δικά της τα πλήρωσα αμέσως γιατί δεν με ..ήξερε αλλά μου εκμυστηρεύθηκε  ότι συνεχώς δεν την πλήρωναν και φοβόταν.  :2funny: Κανονικά για άλλο λόγο όμως και αν ήμουν και σε άλλη φάση θα άκουγε ότι δεν έχει ακούσει σε όλη της την καριέρα αλλά το..κατάπια και μέχρι τα τελευταία άλλα τόσα, δεν μου ξαναζήτησε χρήμα, προφανώς γιατί την ενδιέφερε περισσότερο να είναι τα χέρια μου στο δικό της μέρος και όχι σε κάποια τσέπη μου.  :grin:
Στο μαγαζί το παλιό υπήρχε επίσης μια εμφανίσιμη μελαχρινή, ψηλή κοντά στο 1.80 και αδύνατη. Στο νέο ρόστερ όμως απουσίαζαν αυτές και όποια άλλη ίσως έκανε καριέρα εκεί ή κάπου κοντά εκεί τριγύρω αφού αρκετές τις  είχα δεί παλιότερα και στα πέριξ μαγαζιά.
Το νέο ρόστερ αποτελείται από 2 ..άλογα,  :boobies: Ουκρανο..Ρωσσικής προέλευσης, κοντά ή λίγο πάνω από τα 40, δεν μπορούσα να κάνω πλήρες ρεπορτάζ καθώς η μια με πήρε μονότερμα και με στενό μαρκάρισμα δεν επέτρεπε πολλά πολλά..λουξοκοιτάγματα.  :o
Αποκλείεται να ήμουν τόσο...κεφάτος που να τα έβλεπα  όλα περίφημα  :cheesy: ακόμη και αυτά τα μακρινά,γιατί για τα κοντινά είμαι βέβαιος  :tits:  :kissass: ...το ρόστερ είναι σαφώς αναβαθμισμένο και βέβαια ''πολλά υποσχόμενο''.  :grin:
Ακόμη και η απέναντι πλευρά που συντόμως και θα εξερευνηθεί και αυτή.Δεν ξέρω αν ισχύει ότι παλιότερα... εντός τερέν,  :pipa2: αλλά νομίζω ότι υπάρχει αναβάθμιση υπηρεσιών.
Δεν έκανα κάποια νύξη για ..εντός, αλλά ούτε και είδα κάποια κίνηση για προς τα ..πάνω στο WC. Μάλλον οι... :pipa1: είναι πλέον κομμένες εντός. Για εκτός...δεν ξέρω, δεν λέω, δεν απαντώ, δεν εκθέτω πρόσωπα και καταστάσεις.Ανακαινισμένο όμως ή όχι για..κωλόμπαρο μιλάμε..  :grin:


Σειχη πιες 4-5 καφεδες, χαλαρωσε και ξαναγραφτα
 

Chris_1983

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
71
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!Παρακολουθώ καιρό το forum και μιας και πρόσφατα μετακόμισα Ζωγράφου είπα να κάνω μια βόλτα και στα κοντικά κωλόμπαρα.

Έχω επισκεφτεί τον Κάβο που για μένα είναι το καλύτερο στο θέμα ηλικίας και πλήθος γυναικών αν και Σαββατοκύριακα με δυσκολία βρίσκαμε να κάτσουμε.

Το LaLuna που για μένα είναι το πιο ξέκωλομπαρ.Μου έτυχε χωρίς ποτό να μιλάω με μια κοπέλα,ονομα δε θυμάμαι και να της βάζω δάχτυλο και μια ξανθιά ψηλή με ισιο μαλλι να μας δείχνει με το φόρεμα σηκωμένο τι στρινγκ φορούσε εκείνη την μέρα.Στο πολύ χαλαρό.Όλες εκεί παρακαλούσαν για το κάτω δωματιάκι.

Το Ritorno θα το χαρακτήριζα έτσι κι έτσι.Δεν πέτυχα την ώρα του striptiz αλλά για μένα μου φάνηκε λίγο αδιάφορο.
Ένα άλλο παραπλεύρως Caravel,το bar strass.Σχετικά μικρό μαγαζί με δύο κοπέλες εκείνη την μέρα.πολύ καλό παιδί ο ιδιοκτήτης.Φιλικός και μας κέρασε και μπύρες.Οι κοπέλες χαλαρες με ενα ποτό πολύ ώρα κουβέντα μιας και ήμασταν οι μόνοι πελάτες και με τα τυχερά μας γλύψιμο στήθος δαχτυλάκι

Επίσης έχω επισκεφτεί και 4 κωλόμπαρα στο Γκύζι.Στα 3 από αυτά ήταν όλες μεγάλης ηλικίας.Το buonanotte κάτι λέει με ποικιλία γυναικών.Έχει και live συχνά απότι μας ενημέρωσε ο ιδιοκτητης.Σε αυτό δε κάτσαμε πολύ γιατί σε μισή ώρα έκλεινε.

Σχετικά κοντά πηγαμε και στον Σκαραβαίο.Πολύ καλό μαγαζί.Είναι ωραίο και για απογευματινό χαλαρό καφέ.Δυστυχώς όσα βράδια πηγαίνουμε δε βρίσκουμε να κάτσουμε και καθόμαστε απέναντι που και πάλι την δουλεία του την κάνει.

Έχουμε πάει και Παγκράτι Φιλολάου αλλά δεν μπήκαμε μέσα γιατί μας έκανε εντύπωση το κουδούνι στην πόρτα

Προγραμματίζουμε να κατεβούμε και στο Άρωμα(Αλεξάνδρας) καθώς και στο Ελληνικόν από περιέργεια.Θέλω να ρωτήσω στις γύρω περιοχές ποιά άλλα υπάρχουν?Απότι διαβάζω είναι μερικά στην 3η Σεπτεμβρίου .Μιχαλακοπούλου νομίζω δεν υπάρχουν άλλα.Σας ευχαριστώ και με συγχωρείτε για το μέγεθος του μηνύματος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Το LaLuna που για μένα είναι το πιο ξέκωλομπαρ.Μου έτυχε χωρίς ποτό να μιλάω με μια κοπέλα,ονομα δε θυμάμαι και να της βάζω δάχτυλο και μια ξανθιά ψηλή με ισιο μαλλι να μας δείχνει με το φόρεμα σηκωμένο τι στρινγκ φορούσε εκείνη την μέρα.Στο πολύ χαλαρό.Όλες εκεί παρακαλούσαν για το κάτω δωματιάκι.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
to laluna στο πειραια δεν ειναι;;;
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
to laluna στο πειραια δεν ειναι;;;

Μιχαλακοπούλου, κατεβαίνοντας πρός Αθήνα κατεύθυνση, στον παράδρομο, πίσω απο κάτι σαν πλατεία, παρκάκι, απέναντι από την..ιστορική καντίνα όμως με τα φημισμένα ..λουκάνικα :grin:

Δες τις ποιο πρόσφατες σχετικά σελίδες, 4-5 από το τέλος, μπορεί να είναι ανενημέρωτο το θέμα, αλλά το ..φεγγάρι δύσκολα αλλάζει ''συνήθειες''. Τα βασικά πρέπει να ισχύουν και τώρα, για το ρόστερ όμως δεν...γνωρίζω, αν και σε αυτό το θέμα επίσης σπάνια δεν υπήρχε κάτι ''ενδιαφέρον''.
 

xapopoulos

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ,μιας και μιλάτε για La luna , μπορεί να μου πει κάποιος πληροφορίες για μια anneta  που δουλεύει εκεί  ξανθιά όμορφη κοπελα, δηλ αν κατεβαινει στην καβατζα ( υπογα)  η την εμπειρία του με την συγκεκριμένη.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Μιχαλακοπούλου, κατεβαίνοντας πρός Αθήνα κατεύθυνση, στον παράδρομο, πίσω απο κάτι σαν πλατεία, παρκάκι, απέναντι από την..ιστορική καντίνα όμως με τα φημισμένα ..λουκάνικα :grin:

Δες τις ποιο πρόσφατες σχετικά σελίδες, 4-5 από το τέλος, μπορεί να είναι ανενημέρωτο το θέμα, αλλά το ..φεγγάρι δύσκολα αλλάζει ''συνήθειες''. Τα βασικά πρέπει να ισχύουν και τώρα, για το ρόστερ όμως δεν...γνωρίζω, αν και σε αυτό το θέμα επίσης σπάνια δεν υπήρχε κάτι ''ενδιαφέρον''.
τι ωρα ανοιγει;;
 

xapopoulos

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2013
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Αν έννοεις    la luna απο τις 11.30  που έχω παει εγώ ανοιχτό ηταν αλλά τα Κάλα κομματια έρχονται μετα της 12.30
 

nef7

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2014
Μηνύματα
442
Like
88
Πόντοι
1
Παρασκευή - Σάββατο εχει πιο πολλές γυναίκες το Λα Λουνα, καθημερινες λίγες και ελάχιστες ωραίες, οι περισσοτερες πανε καβατζα για οποίον ενδιαφέρεται αλλα δεν ξερω λεπτομερειες γιατι δεν παω. Αρκετές κανονίζουν και για εξω
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Παρασκευή - Σάββατο εχει πιο πολλές γυναίκες το Λα Λουνα, καθημερινες λίγες και ελάχιστες ωραίες, οι περισσοτερες πανε καβατζα για οποίον ενδιαφέρεται αλλα δεν ξερω λεπτομερειες γιατι δεν παω. Αρκετές κανονίζουν και για εξω
το για εξω το ξερω γω το θεμα βεβαια ειναι τι τιμες εχουν...παραπλησιες call girl
 

nef7

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2014
Μηνύματα
442
Like
88
Πόντοι
1
100 ειναι η αρχικη τιμη που ζηταγανε τουλαχιστον πιο παλια, αλλα επαιρνε διαπραγματευση... Για τωρα δεν ξερω
 

nef7

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2014
Μηνύματα
442
Like
88
Πόντοι
1
Δεν θυμάμαι ονόματα αλλα οι περισσότερες δεχόντουσαν, κερνα κανένα ποτο πιάσε μπλα μπλα και ρωτα με τρόπο γιατι ο κοσμος τοχει τούμπανο και αυτες κρυφό καμάρι :grin:
 

pmk_380

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2012
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους
περαν του x bar, ξερετε αν ειναι κανενα αλλο ανοιχτο απογευμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom