Νέα

Τα παιδιά του «σωλήνα»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Vanessa από lido, Πάολα από απέναντι, η γνωστη Λουντμίλα, μια χοντρή καλεσμένη που είχε ποθημένα με τις στρίπερ γιατί οι άντρες πάνε στα μαγαζιά να δούνε αυτές και όχι στο σπίτι τις για να τις κάνουν λιπομετρηση και ο φουσκωτός από lido ο οποιος είπε το κορυφαίο πως οι Ελληνίδες είναι κομπλεξικές αλλα έκανε λάθος στο ποσοστό γιατί το 70% είναι λάθος αφού επιστημονικά αποδεδειγμένα το ποσοστό αυτό ξεπερνάει το 98,8%

μπα 99.9% :2funny:


ο φουσκωτος λεγεται κασπερ  κ ειναι κλασσικος roids lover  :grin:


η χοντρη ξανθια πρεπει να ηταν πανω απο 20 χρονια αγαμητη
 

Επισκέπτης
Δεν είναι καλό μαγαζί, Σάββατο 20 Δεκ 2008, στις 15:50

Γράφτηκε από τον mass destraction   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές

Συνολική βαθμολογία
5.9
Εμφάνιση κοριτσιών
6.0
Χορός κοριτσιών (πίστα)
6.0
Χορός κοριτσιών (prive)
7.0
Χώρος
4.0
Μουσική
9.0
Ποιότητα ποτών
4.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
9.0
Πρόσβαση/parking
3.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
5.0
Αντικειμενικά το μαγαζί δεν είναι καλό. Μου θυμίζει παλιό καταγώγι της δεκαετίας του 80 που πήγαινα στα νιάτα μου να πιάσω κανένα μπουτάκι στη ζούλα. Δε ξέρω γιατί αλλά με το που πήγα ψυχοπλακώθηκα. ''Έκανα τόσα χιλιόμετρα από τα Β.Π. για να μπω σε αυτή τη μαλακία΄΄ είπα μέσα μου.

Όμως αυτός δεν ήταν ο μοναδικός παράγοντας για να θάψω το μαγαζί. Οι κοπέλες ήταν εκτός απο 2-3 όλες γριέτζες (γιατι να πληρώσω και να πάρω χορό μία η οποία έχει την ίδια ηλικία με τη γυναίκα μου;), σαπιμένες και 800 κιλά το κάθε μπούτι. Πως έχει σαπίσει μία πρώην πορνοστάρ από τα πολλά γ@μ@σ@@, έτσι και αυτές. Όχι δεν έιμαι υπερβολικός.

Αφήστε δε το show στη πιστά. Έκτος από τα κλασσικά ''one woman show'' που υπάρχουν παντού, τα άλλα ήταν εντελώς παιδικά και χαζά. Για γέλια και για μούτζες. Πήρα για κέρασμα και μετά για χόρο την ποιο ωραία (θεωρώ) του μαγαζιού αλλά δεν έμεινα πολύ ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες της. Ο κολλητός μου ο μπουχέσας που πήρε μια ξανθιά κινεζούλα έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος.

Δε νομίζω να ξαναπάω εκτός αν ακούσω για δραματικές αλλαγές. Θεωρώ ότι μαζί με το Grand kai Baby O το μαγαζί είναι από τα χειρότερα strip shows αυτή τη στιγμή
 

Επισκέπτης
Θέλει χρόνο..., Τρίτη 21 Οκτ 2008, στις 00:03

Γράφτηκε από τον mass destraction   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές

Συνολική βαθμολογία
8.0
Εμφάνιση κοριτσιών
8.0
Χορός κοριτσιών (πίστα)
8.0
Χορός κοριτσιών (prive)
10.0
Χώρος
8.0
Μουσική
8.0
Ποιότητα ποτών
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
10.0
Πρόσβαση/parking
3.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
9.0
εγω εμεινα απολυτα ικανοποιημενος για ενα και μονο λογο τον οποιο εξηγω αμεσως. το μαγαζι ειναι το νεο αιμα στη νυχτερινη αθηνα, γι'αυτο και μονο το κρινω με επιεικια. δεν συγκαταλεγεται ακομα στα πρωτοκλασσατα μαγαζια aλλα χει ολα τα εχεγγυα να γινει. θελει σιγουρα το χρονο του και θα στρωσει. αλλωστε και το αlcatraz otan ανοιξε δεν εγινε εν μια νυχτη νο1. λοιπον στο δια ταυτα τωρα. παρασκευη βραδυ τα κοριτσια ηταν μπολικα. επειτελους σε ενα μαγαζι που δεν ειδα (τουλαχιστον δε επεσε στην υπολιψη μου) καμια μαυρη. ευτυχως για ενα βραδυ γλυτωσα τη βρωμα της φαρμακιλας. oi koπελες παντως ειναι πολυ ομορφες, αρκετα πολλες και το κυριοτερο ολο το βραδυ κανουν γυρα τα τραπεζια, κανουν χαβαλε με το κοσμο και δε καθονται ολο το βραδυ σε ενα καναπε μονες τους να καπνιζουν!!!! (ελεος). το show στη πιστα θελει ακομα δουλεια, αλλα ναι ηταν ευχαρηστο. σε αυτο βοηθησε και ο πολυ καλος dj (θεος). ο χορος για τους χορους πολυ καλοσμ το prive an kai λιγο εκτεθημενο επισης και τα δυο ικανοποιητικα σε διαρκεια. συγνωμη μαγκες για τη βαθμολογια στο prive aλλα βρηκα μετα απο καιρο την αγαπημενη μου ανιτα και οπως καταλαβαινεται παλιο αισθημα εγινε λιγο χαμος. οποτε η βαθμολογια μου σε αυτη τη κατηγορια δεν ειναι αντικειμενικη. ποτα δε ξερω ηπια μπυρα, parking kλαφτα, εξυπηρετηση προσωπικου, απλα υ π ε ρ ο χ η!!!! μπραβο μαγκες.

υ.γ. θελει λιγο χρονο ακομα το μαγαζι και πιστευω θα μιλαμε για ενα απο τα πρωτοκλασσατα μαγαζια μαζι με gold, rasputin, alcatraz. λετε η αγια τριαδα να γινει αγια τετραδα, ειδωμεν!!!!
 

mass destraction

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί απαγορεύται μέσα σε δύο μήνες να αλλάξω γνώμη?
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Υβριστικά ποστ για μάνες και ρατσιστικοί σχολιασμοί για την καταγωγή αλλοδαπών μελών ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ και οι αποστολείς τους θα παίρνουν muted.
Στην κρίση του admin είναι μετά για πόσο καιρό θα μείνει η αν θα γίνει ban το μέλος που προσέβαλλε τόσο αισχρά άλλα μέλη παραβιάζοντας τους κανόνες του forum που τον φιλοξενεί.
 

mass destraction

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Θέλω να ξεκαθαρίσω κάτι. Όπως είχα γράψει στη πρώτη κριτική για το cleopatra το μαγαζί λειτουργούσε υπό νέα διεύθυνση και πίστευα ότι δεν έπρεπε να το κρίνουμε από τη πρώτη εβδομάδα λειτουργίας του. Έπρεπε να του δώσουμε χρόνο. Από εκεί και πέρα πέρνοντας το χρόνο που του άξιζε (χρόνο προσαρμογής ας το πούμε σαν καινούργιο μαγαζί) και ξαναπηγαίνοντας στο μαγαζί, κάποια πράγματα δεν άλλαξαν και έτσι έγραψα τη συγκεκριμένη δεύτερη κριτική η οποία δεν ήταν και τόσο καλή. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι αντέδρασαν έτσι. Όπως έιπα απαγορεύται μέσα σε δύο μήνες να αλλάξω γνώμη για ένα μαγαζί. Ας μας πούμε κάποιοι αν θέλουν κριτικές για μαγαζιά ή όχι.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Υβριστικά ποστ για μάνες και ρατσιστικοί σχολιασμοί για την καταγωγή αλλοδαπών μελών ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ και οι αποστολείς τους θα παίρνουν muted.
Στην κρίση του admin είναι μετά για πόσο καιρό θα μείνει η αν θα γίνει ban το μέλος που προσέβαλλε τόσο αισχρά άλλα μέλη παραβιάζοντας τους κανόνες του forum που τον φιλοξενεί.

Αγαπητε Βρικολακα..

Γνωριζεις βεβαια, οτι εχω κρεμασει τα παπουτσια, αλλα οπως εχω ενημερωσει, οταν πινω το καφεδακι μου,σας διαβαζω καθημερινα.

Επιτρεψε μου να πω το εξης. Ουδεποτε μα ουδεποτε, δεν θυμαμαι τα θεματα των στριπτηζαδικων να εχουν γινει τοσο βαρετα και ανουσια..

Ουδεις εμαθε πως να ενημερωνει σωστα και με ενδιαφερον, διαβαζοντας τους παλιους πρωταγωνιστες των στριπτηζαδικων Βασο..Κρεατοβεργα, ΠανοςΜπος και Στουντιαν ( με αλφαβητικη σειρα) ..Κριμα που ολοι σταματησαν να γραφουν.

Σχεδον ολοι οσοι συνεχιζουν να συμμετεχουν στο thread, λενε ενα ματσο ανουσια πραγματα περι ανεμων και υδατων, ειτε με ανορθογραφα κειμενα που σου γαμανε τα ματια, ειτε με ακαδημαικα κειμενα που στο τελος σε κανουν και αναρωτιεσαι " τι κανει αυτος εδω μεσα ?" 

Ας μου συγχωρεθει αυτη η παρεμβαση, αλλα ειναι κριμα οι νεοι να σκοτωνουν με τα ανουσια γραπτα τους ,ενα "πραγματικο πλουτο κειμενων" που εχουν παραλαβει..!! Και καλεισαι τωρα εσυ με τον Παπα-Γιωργη, να βαλεται σε ταξη αυτους τους νεους..Πραγματι εχετε να κανετε πολυ δυσκολη δουλεια.

Αυτα..

 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Αγαπητε Βρικολακα..

Γνωριζεις βεβαια, οτι εχω κρεμασει τα παπουτσια, αλλα οπως εχω ενημερωσει, οταν πινω το καφεδακι μου,σας διαβαζω καθημερινα.

Επιτρεψε μου να πω το εξης. Ουδεποτε μα ουδεποτε, δεν θυμαμαι τα θεματα των στριπτηζαδικων να εχουν γινει τοσο βαρετα και ανουσια..

Ουδεις εμαθε πως να ενημερωνει σωστα και με ενδιαφερον, διαβαζοντας τους παλιους πρωταγωνιστες των στριπτηζαδικων Βασο..Κρεατοβεργα, ΠανοςΜπος και Στουντιαν ( με αλφαβητικη σειρα) ..Κριμα που ολοι σταματησαν να γραφουν.

Σχεδον ολοι οσοι συνεχιζουν να συμμετεχουν στο thread, λενε ενα ματσο ανουσια πραγματα περι ανεμων και υδατων, ειτε με ανορθογραφα κειμενα που σου γαμανε τα ματια, ειτε με ακαδημαικα κειμενα που στο τελος σε κανουν και αναρωτιεσαι " τι κανει αυτος εδω μεσα ?" 

Ας μου συγχωρεθει αυτη η παρεμβαση, αλλα ειναι κριμα οι νεοι να σκοτωνουν με τα ανουσια γραπτα τους ,ενα "πραγματικο πλουτο κειμενων" που εχουν παραλαβει..!! Και καλεισαι τωρα εσυ με τον Παπα-Γιωργη, να βαλεται σε ταξη αυτους τους νεους..Πραγματι εχετε να κανετε πολυ δυσκολη δουλεια.

Αυτα..
σεβασμοσ!!!!!!!!!!!!!!!!! αλα οπιοσ ινε εξο απο το χορο πρεπι να βοθα τουσ ενεργουσ σιναθλιτεσ γιατι μιναμε μισ τα λιμα και θελουμε κατιχισι
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Χρόνια  πολλά  Θρούλη , καλά  Χριστούγεννα !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εσύ  είσαι  αγαθος  όπως  ο Αμνός
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
οποιος γραφει κατω απο μιση σελιδα ενημερωση 
και οποιος χαλαει κατω απο 200 ευρα
{σε πουτα} 
οξω απο το σωληνα !
 

Επισκέπτης
μαρεσει αυτο το θρεντ.Αλλα δεν νιωθω ετοιμος να ποσταρω.Τελικα ολοι οι διδασκαλοι εχουν βγει στη συνταξη?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αιγυπτιοσκωτοινδός ? Μα  καλά  τόσο  σε  έχει  πειράξει  το  μεταλλαγμένο κοτό που  τρώς ? Και  ο θεός  σου  μεταλλαγμένος  είναι ?
Τί θα  φας  τα  Χριστούγεννα  , πάλι κοτό ?
 

Επισκέπτης
Καλές γιορτές κορίτσια...σε όλες σας εύχομαι να περάσετε όσο καλύτερα μπορείτε....

Τα λέμε μετά τις 4 Γενάρη....
 

monokoloMIA

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
213
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητε Βρικολακα..

Γνωριζεις βεβαια, οτι εχω κρεμασει τα παπουτσια, αλλα οπως εχω ενημερωσει, οταν πινω το καφεδακι μου,σας διαβαζω καθημερινα.

Επιτρεψε μου να πω το εξης. Ουδεποτε μα ουδεποτε, δεν θυμαμαι τα θεματα των στριπτηζαδικων να εχουν γινει τοσο βαρετα και ανουσια..

Ουδεις εμαθε πως να ενημερωνει σωστα και με ενδιαφερον, διαβαζοντας τους παλιους πρωταγωνιστες των στριπτηζαδικων Βασο..Κρεατοβεργα, ΠανοςΜπος και Στουντιαν ( με αλφαβητικη σειρα) ..Κριμα που ολοι σταματησαν να γραφουν.

Σχεδον ολοι οσοι συνεχιζουν να συμμετεχουν στο thread, λενε ενα ματσο ανουσια πραγματα περι ανεμων και υδατων, ειτε με ανορθογραφα κειμενα που σου γαμανε τα ματια, ειτε με ακαδημαικα κειμενα που στο τελος σε κανουν και αναρωτιεσαι " τι κανει αυτος εδω μεσα ?" 

Ας μου συγχωρεθει αυτη η παρεμβαση, αλλα ειναι κριμα οι νεοι να σκοτωνουν με τα ανουσια γραπτα τους ,ενα "πραγματικο πλουτο κειμενων" που εχουν παραλαβει..!! Και καλεισαι τωρα εσυ με τον Παπα-Γιωργη, να βαλεται σε ταξη αυτους τους νεους..Πραγματι εχετε να κανετε πολυ δυσκολη δουλεια.

Αυτα..
Μπραβο κυριε Νοκια να σταματησουν οι ανορθογραφοι Θρουληδες και η παρεα της συμφορας που τον σιγονταρει και να αναλαβουν υπηρεσια οι σωστοι και ηθικοι στριποκυνηγοι(κατω τα χερια απο τον μοσχομυρωδενιο).
 
OP
OP
giorgospapa

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Καλές γιορτές κορίτσια...σε όλες σας εύχομαι να περάσετε όσο καλύτερα μπορείτε....

Τα λέμε μετά τις 4 Γενάρη....
καλες γιορτες και σε σενα κοπελιά..

θα σε περιμενουμε με ανοιχτες αγκάλες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom