Νέα

Τα γαμήσια με πουτάνες βοηθούν να ξεκολλήσεις από γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gordor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.783
Like
17.823
Πόντοι
3.656
κοίτα, για να είμαστε δίκαιοι, το καταρχήν ζητούμενο είναι να κάνει σεξ μαζί μας μια γυναίκα επειδή μας γουστάρει κι όχι επειδή βγάζει μεροκάματο.
Από κει και πέρα, από το να πέφτουμε στα πόδια της κάθε ψωνισμένης χοντροκώλας που νομίζει ότι είναι θεά επειδή της την πέφτουν οι μαλάκες, χίλιες φορές οι πουτάνες.

Στο πρώτο σκέλος προφανώς συμφωνούμε όλοι

Αλλά όλοι ξέρουμε ότι οι πιο πολλοί άμα τους κάτσει κάποια,γίνονται χαλιά.Αλοιφές.
 

123BigGeorge

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
66
Like
116
Πόντοι
0
Δεν ιδρώνει το αφτί μου εύκολα αδερφέ...Εγώ δεν καταλαβαίνω τέτοια. Και δεν το λέω εγωιστικά.
Το να πουλάω παπάδες ή να αλλάξω συμπεριφορά, για να έχω κάποια, είναι εκτός μενού μου.
Επαυξάνω στο 1000% σε όλα. Δε θ'αλλάξουμε για καμία τους. Είμαστε αυθεντικοί, είμαστε ο εαυτός μας κι ας μας αγαπήσουν γι'αυτό που είμαστε. Όχι να προσποιηθούμε και να είναι μια ψεύτικη αγάπη άλλωστε οι σχέσεις δεν στηρίζονται ποτέ στα ψέματα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.783
Like
17.823
Πόντοι
3.656
Επαυξάνω στο 1000% σε όλα. Δε θ'αλλάξουμε για καμία τους. Είμαστε αυθεντικοί, είμαστε ο εαυτός μας κι ας μας αγαπήσουν γι'αυτό που είμαστε. Όχι να προσποιηθούμε και να είναι μια ψεύτικη αγάπη άλλωστε οι σχέσεις δεν στηρίζονται ποτέ στα ψέματα

Παπάρια μάντολες

Οι περισσότεροι προσαρμόζονται στα θέλω της γκόμενας όταν κάνουν σχέση
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.175
Like
2.066
Πόντοι
456
Επειδή αυτός ήταν ουσιαστικά ο λόγος που ξεκίνησα να πηγαίνω στις πουτάνες. Κατάλαβα το έξεις , ότι μεν δε θα ξεκολλήσεις αλλά εκλογοκεύει τη κατάσταση.
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
394
Like
712
Πόντοι
81
αν οι πουτανες βοηθουν να ξεκολλησεις απο πρωην:
εοχουμε δυο ειδη αντρων
α) αυτους που ειναι κολλημενους με την πρωην γι αυτο δεν πανε σε πουτανες
Β) αυτους που πηγαν σε πουτανες

οι α δεν μας απασχολουν επειδη δεν πηγαν σε πουτανες οποτε δεν μπορουν να εχουμε αποψη γι αυτο.
οποτε εξω οι μισοι αντρες του thread.
απο τους β τωρα υπαρχουν 2 περιπτωσεις, αυτοι που ξεκολλησαν, οποτε και θα απαντησουν ΝΑΙ, και αυτοι που δεν ξεκολλησαν. Πιστεψτε με, αν συμβει αυτο, το πρωτο που θα εγραφαν ειναι πως "δοκιμασα πουτανες και δεν ξεκολλησα". δεν το εγραψε κανεις εδω μεσα ως τωρα

Λαμπρη εξαιρεση, ο Readytogo22 που απαντησε παντελονατα αυτο ακριβως
 

Happyfucker35

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2024
Μηνύματα
9
Like
19
Πόντοι
0
Με χώρισε και πήγα να τρελαθω. Μετα απο 2 μήνες και λιγο έχω γαμησει όλες τις πουτανες και νιώθω υπέροχα.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.432
Like
2.239
Πόντοι
456
Μπα,στο τέλος τις παντρεύονται κιόλας
Κοίτα, αν υπάρχει λόγος να καταπιέζονται για να είναι με κάποια, δεκτό.
Αν μας καθόταν η κόρη του Ωνάση ας πούμε, ίσως αλλάζαμε άρδην. Αλλά να ξέρεις, αυτό το επιτηδευμένο, φαίνεται από χιλιόμετρα.
Εγώ δεν το έκανα ποτέ, γιατί απλά δε μου βγαίνει. Μπορεί κάποιοι να ξέρουν να προσποιούνται, να αλλάζουν συμπεριφορές αν πρόκειται να πηδήξουν μία γκόμενα.
Πόσο όμως θα αντέξεις να είσαι κάτι που δεν είσαι;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.783
Like
17.823
Πόντοι
3.656
Για να απαντήσω και στο θέμα,όσο καλύτερα πέρασες με την γκόμενα,τόσο πιο δύσκολο να ξεκολλήσεις.Και εννοείται ότι δεν σε κεράτωσε και δεν χωρίσατε με άσχημο τρόπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom