Νέα

Τα γαμήσια με πουτάνες βοηθούν να ξεκολλήσεις από γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gordor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 80
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
48
Like
15
Πόντοι
0
συμφωνώ εν μέρει αλλά ο συναισθηματικός παράγοντας στις σχέσεις με γκόμενες κρύβει πολλές παγίδες. Θυμάμαι χαρακτηριστικά, πριν τα 30 μου, τότε που δεν είχα συνειδητοποιήσει ακόμα ότι ο μόνος λόγος για να αναζητήσει κανείς τη γυναικεία συντροφιά είναι το σεξ, με σχόλασε η πιτσιρίκα με την οποία είχαμε ...σχέση (τι Άρλεκιν θεέ μου!) και είχα χάσει τη γη κάτω απ' τα πόδια μου για κάτι μήνες. Δηλ. όχι μόνο έχασα το γαμήσι αλλά είχα καταρρακωθεί ψυχικά. Πλέον είμαι της άποψης ότι οι έρωτες και τα συναισθήματα κι οι μαλακίες και τα είσαι δικός μου είμαι δική σου είναι μόνο για τα χαζογκομενίδια. Πόσες γυναίκες έχει γνωρίσει ο καθένας από σας στη ζωή του που να άξιζε να τις ερωτευτεί;
δεν ειναι μονο το σεξ ειναι και η συναισθηματικη εγγυτητα.δυστυχως οι αντρες αγαπούν τις γυναικες ιδεολογικα ενω οι γυναικες αγαπουν συμφεροντολικα.Το σεξ ειναι ενας τρόπος χειραγωγησης ,δεν φταινε αυτες αλλα η φύση τους.Παντα σε τεσταρουν.Ο αριθμος 1 ειναι ο πιο τρομακτικος αριθμος,να εχεις μονο μια επιλογη.
 
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
48
Like
15
Πόντοι
0
Ρε μ'αγκες για να ξεπεράσεις μια κατάσταση 100% πρέπει να βρείς μια άλλη κατασταση που την ξεπερνά.

Προφανώς και με πουτάνες δεν ξεπερνάς τη σχέση που είχες γιατι η πουτάνα μολις φυγεις απο το δωμάτιο σου ειναι τελειως άγνωστη στο δρομο να τη βρεις και να της πεις πωπω περασαμε ωραια πριν θα σου πει σας παρακαλω ποιος ειστε κυριε σας ξέρω ; :2funny:

απλά επειδη μερικοί δεν έχουν κανει ποτέ σχέση με γκόμενα δεν ξέρουν πως είναι ειτε δεν θέλουν να μάθουν και λένε μονιμως τη κασέτα οτι οι πουτάνες ειναι η λύση σε όλα.

Ο μόνος τροπος λοιπον να πείς ξεπέρασα 100% γιατι οκ ως ενα μεγάλο ποσοστο σε βοηθάει και ο χρόνος..... αλλα πλήρως μονο οταν θα βρεις μια αλλη περίπτωση και θα αρχίσεις πάλι να ζείς έτσι με μια γυναικα δηλαδη κοντά ή μεσα στο σπίτι σου.
επειδη ομως ειμαστε αντρες και ως αντρες δεν εχουμε τις επιλογες μιας γυναικας,και μια που ειναι πενταρακι ανετα μπορει να βρει καποιον να την πηδηξει.ετσι οι πορνες είναι η αμεση και εσχατη λύση.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.427
Like
2.229
Πόντοι
456
Καμία πουτάνα δεν νομίζω ότι θα σε βοηθήσει να ξεπράσεις το κόλλημα.
Μια καινούργια καψούρα ή η δική σου πρόοδος μπορούν όμως να το πετύχουν αυτό.

Αλλά βέβαια, αυτά είναι και λίγο πολύ υποκειμενικά. Δοκίμασε και δες αν πιάνει.
Προσυπογράφω.
Γυρνώντας πίσω στο παρελθόν μου, όταν υπήρξε χωρισμός που τον έπαιρνα βαριά, με έπιανε μία λύσσα όχι να πηδήξω σεξεργάτρια, αλλά να κάνω καμάκι και να ρίξω κάποια, ακόμα και μέτρια.
Εννοείται ότι στη διάρκεια της σχέσης αυτής δεν κοιτούσα αριστερά ή δεξιά.
Δεν ξέρω κιόλας, αλλά ίσως ο ίδιος ο χωρισμός να φαινόταν στο υποσυνείδητό μου ως αποτυχία και ήταν αυτοματισμός, το να ξαναβγώ στο κυνήγι.
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.891
Like
522
Πόντοι
36
Εμενα παντως με εχει βοηθησει μετα το τελος μιας σοβαρης σχεσης η συνευρεση με κοριτσια του πληρωμενου ερωτα. Οταν ημουν περιπου τριαντα χρονων. Πηρε λιγο χρονο, αλλα βοηθησε. Ναναι καλα τα εργαζομενα κοριτσια, μας εχουν βοηθησει πιστευω. Η ταπεινη μου γνωμη.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.427
Like
2.229
Πόντοι
456
δεν ειναι μονο το σεξ ειναι και η συναισθηματικη εγγυτητα.δυστυχως οι αντρες αγαπούν τις γυναικες ιδεολογικα ενω οι γυναικες αγαπουν συμφεροντολικα.Το σεξ ειναι ενας τρόπος χειραγωγησης ,δεν φταινε αυτες αλλα η φύση τους.Παντα σε τεσταρουν.Ο αριθμος 1 ειναι ο πιο τρομακτικος αριθμος,να εχεις μονο μια επιλογη.
Ο άντρας αγαπάει την ίδια τη γυναίκα.
Η γυναίκα αγαπάει την κατάσταση που δημιουργεί ο άντρας.
Μία γυναίκα μπορεί να ερωτευτεί πολλούς διαφορετικούς άντρες, αρκεί να της προσφέρουν αυτά που θέλει.
Ένας άντρας θα αγαπήσει την ίδια τη γυναίκα, για αυτό που είναι και μόνο και πολλές φορές και η εμφάνισή της παίζει ρόλο σε όλο αυτό.
Έχω παρατηρήσει ότι όταν ένας άντρας χωρίζει, είναι μετά συχνό φαινόμενο η επόμενη σχέση του να μοιάζει εμφανισιακά με την παλιά σχέση...καθόλου τυχαίο κατ' εμέ.
 

Geroxekoutis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
177
Κριτικές
14
Like
2.332
Πόντοι
491
Ξεκίνησα τον αγοραίο έρωτα μετά τα 45, και έχω να πω ένα μήνυμα στα νέα παιδιά (και δεν παίρνω θέση στο "ερώτημα" γιατι κόλλημα απο κόλλημα διαφέρει). Οι σεξεργάτριες είναι ένας τύπος γυναίκας που κάθε άντρας κάποια στιγμή στη ζωή του θα τη χρειαστεί. Είτε για να ξεκολλήσει, είτε γιατι σιχάθηκε το ξεχυλωμένο μουνί της γυναίκας του, είτε γιατι τον έπιασε η ανδρόπαυση και έχει ανασφάλειες, είτε είτε είτε.
Οπότε, καλό είναι, ότι μαθαίνουμε, να το μαθαίνουμε απο μικροί (στερνή μου γνώση....)
 
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
48
Like
15
Πόντοι
0
να ξερετε μαγκες οτι μια γυναικα εχει 2 αντρες στην ζωη της.Αυτόν που ήδη έχει και αυτόν που θα ηθέλε να έχει στο μυαλο της.Και αυτο ειναι κανόνας χωρίς εξαιρέσεις.
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
682
Like
1.155
Πόντοι
206
Σοβαρόλόγώ 100%

Με τις τάνες τα ξεπερνάς ΟΛΑ

Και άσε τις άλλες να ξύνονται
 
Τελευταία τροποποίηση:

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.964
Like
8.087
Πόντοι
2.306
Ντάξει, δεν ξέρω.

Άλλο οι σεξεργάτριες, άλλο οι κανονικές καταστάσεις. Κάπου και κατά βάθος, πουτάνες είναι όλες, και έχουν να αλληλοσυμπληρώνονται.

Άμα ολοκληρώσει τον κύκλο της μια σταθερή σχέση, κοιτάς αν θες, κι αν σε παίρνει, για την επόμενη. Αλλιώς μόνο έσκορτς, στούντιο κλπ.

Τα πολλά συναισθήματα για τις γυναίκες δεν χρειάζονται γενικώς, δεν κάνουν και πολύ καλό.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.679
Κριτικές
12
Like
6.893
Πόντοι
2.646
Τυπε, όλες είναι ξεκωλιαρες. Εννοείται ότι απαιτούνται τα γαμησια στις πουτανες, αρχικά ως δώρο στον εαυτό σου. Βρες μια πατσαβούρα Ελλεηνιδα, κάνε σχέση και φρόντισε στην πρώτη εβδομάδα αν δεν έχεις καμία άλλη πατσαβούρα για καβαντζα να την πηδας οπότε θες, ή δε βρεις και δευτερη πατσαβούρα, να πας σε πουτανα να σου ξεκολλήσει το μυαλό
 
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
307
Like
528
Πόντοι
81
Υπάρχουν πολλοί τρόποι να αντιληφθεί κάποιος την αλληλεπιδραση του με τις πόρνες. Αναλογα σε τι φαση ζωης είσαι και τι ηλικία. Αμα είσαι μικρός και αμαθος και ξεκινήσεις με πουτάνες, δημιουργείς μια στρεβλή εικόνα για τις γυναίκες το σεξ και τις σχέσεις. Αδειάζεις συναισθηματικα και μπορεί να συνειδητοποιήσεις οτι ο μόνος τροπος για σεξ είναι να πληρώσεις. Μετά έχεις προβλημα να φλερταρεις και να κανεις σχεση. Αλλοι μπορει να επηρεαστουν διαφορετικά, να τους βοηθησει στηννκαυλάντα με γκομενακια, μιλαω για 20 κατι χρονων αντρες. Οι μεγαλυτεροι εχοντας εμπειρίες και συνειδητοποιώντας τον εαυτο τους πιο βαθυα, εχουν τις πόρνες σαν εξτρα σεξ στη ζωή τους. Δε βασιζονται εκει.
Για μενα η καλλιτερη φάση είναι να είσαι ικανοποιημένος απ την ερωτικη σου ζωή, να παιρνεις αυτο που θες απο γκόμενες χωρις να εχεις μονιμη σχέση και τότε μπορείς να απολαυσεις το σεξ των πουτανών .
 
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
48
Like
15
Πόντοι
0
Υπάρχουν πολλοί τρόποι να αντιληφθεί κάποιος την αλληλεπιδραση του με τις πόρνες. Αναλογα σε τι φαση ζωης είσαι και τι ηλικία. Αμα είσαι μικρός και αμαθος και ξεκινήσεις με πουτάνες, δημιουργείς μια στρεβλή εικόνα για τις γυναίκες το σεξ και τις σχέσεις. Αδειάζεις συναισθηματικα και μπορεί να συνειδητοποιήσεις οτι ο μόνος τροπος για σεξ είναι να πληρώσεις. Μετά έχεις προβλημα να φλερταρεις και να κανεις σχεση. Αλλοι μπορει να επηρεαστουν διαφορετικά, να τους βοηθησει στηννκαυλάντα με γκομενακια, μιλαω για 20 κατι χρονων αντρες. Οι μεγαλυτεροι εχοντας εμπειρίες και συνειδητοποιώντας τον εαυτο τους πιο βαθυα, εχουν τις πόρνες σαν εξτρα σεξ στη ζωή τους. Δε βασιζονται εκει.
Για μενα η καλλιτερη φάση είναι να είσαι ικανοποιημένος απ την ερωτικη σου ζωή, να παιρνεις αυτο που θες απο γκόμενες χωρις να εχεις μονιμη σχέση και τότε μπορείς να απολαυσεις το σεξ των πουτανών .
Είναι σημαντικό για εναν αντρα να μην επαναπαυετε στις πόρνες ,να είναι εξτρα όπως είπες και να κάνει σχέσεις.Γιατι μέσα απο τις σχέσεις μαθαίνεις ,αν το ψαξεις βεβαια,τις γυναίκες και μαθαίνεις το παιχνίδι ,γιατι μόνο αυτος ειναι ο τρόπος να κρατήσεις μια σχέση.Στις πόρνες γαμας οκ αλλα στις σχέσεις με τις γκόμενες αν δεν έχεις εμπειρία γίνεσαι αδύναμος και ευαλωτος γιατι απο την φυση της σε αυτο σε δοκιμάζει,να δει αν είσαι δυνατός μεσα απο τα εκ φύσεως χειριστικά τέστ που σου κάνει.
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
779
Κριτικές
26
Like
2.036
Πόντοι
1.196
-Ο αγοραίος έρωτας δε σε βοηθά να ξεκολλήσεις, γιατί δε σου δίνει κάτι συναισθηματικό πλην της σαρκικής επαφής. Μπορώ να σου πω ότι μάλλον χειρότερα θα με έκανε και πιο πολύ θα κόλλαγα εκεί που είμαι καψούρης.

Καμία πουτάνα δεν νομίζω ότι θα σε βοηθήσει να ξεπράσεις το κόλλημα.
Μια καινούργια καψούρα ή η δική σου πρόοδος μπορούν όμως να το πετύχουν αυτό.

Προφανώς και με πουτάνες δεν ξεπερνάς τη σχέση που είχες γιατι η πουτάνα μολις φυγεις απο το δωμάτιο σου ειναι τελειως άγνωστη στο δρομο να τη βρεις και να της πεις πωπω περασαμε ωραια πριν θα σου πει σας παρακαλω ποιος ειστε κυριε σας ξέρω ; :2funny:

Ο μόνος τροπος λοιπον να πείς ξεπέρασα 100% γιατι οκ ως ενα μεγάλο ποσοστο σε βοηθάει και ο χρόνος..... αλλα πλήρως μονο οταν θα βρεις μια αλλη περίπτωση και θα αρχίσεις πάλι να ζείς έτσι με μια γυναικα δηλαδη κοντά ή μεσα στο σπίτι σου.

Ακριβώς αυτό που λένε οι παραπάνω.
Όποιος μπερδεύει το τι προσφέρει το σεξ με πουτάνες με το τι δίνει μια καλή σχέση είναι άσχετος από γυναίκες. Είναι σαν να μη μπορείς να διαχωρίσεις τη χαρά του να φτιάχνεις μόνος σου ένα νόστιμο φαγητό στο σπίτι με το να τρως στο εστιατόριο.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
48
Like
15
Πόντοι
0
Προσυπογράφω.
Γυρνώντας πίσω στο παρελθόν μου, όταν υπήρξε χωρισμός που τον έπαιρνα βαριά, με έπιανε μία λύσσα όχι να πηδήξω σεξεργάτρια, αλλά να κάνω καμάκι και να ρίξω κάποια, ακόμα και μέτρια.
Εννοείται ότι στη διάρκεια της σχέσης αυτής δεν κοιτούσα αριστερά ή δεξιά.
Δεν ξέρω κιόλας, αλλά ίσως ο ίδιος ο χωρισμός να φαινόταν στο υποσυνείδητό μου ως αποτυχία και ήταν αυτοματισμός, το να ξαναβγώ στο κυνήγι.
μην θεωρείς τον εαυτο σου αποτυχημένο με εναν χωρισμό αλλα θεωρησε οτι δεν είχες την γνώση να κρατήσεις αυτην την σχέση.Δυστυχώς οι περισσότεροι αντρες δεν εχουμε την γνώση εξ αρχης γιατι δεν μας διδάχτηκε .Και μην ξεχνάς οτι γυναικα σε μεγαλωσε γυναικες σε διδαξαν στα σχολεία στα πρώτα βηματα της ζωης σου αρα σου μεταδωσαν την γνώση που συμφέρει αυτές και οχι εμας.
 

greenreaper

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
23
Κριτικές
4
Like
148
Πόντοι
0
Μετά από 1,5 χρόνο χωρισμού, ούτε τα γαμήσια με πουτάνες, ούτε τα γαμήσια με ιερόδουλες(20+)και οι περιστασιακές σχέσεις(5) με γκόμενες μπορώ να πω ότι βοήθησαν να την ξεπεράσω. Καλά έχω νιώσει μόνο όταν βρήκα δυο που μου άρεσαν πολύ και θα μπορούσα να τις ερωτευτώ, αλλά δεν προχώρησε με καμία. Οπότε, τελικό συμπέρασμα για μένα, όπως λέει και το τραγούδι, ο έρωτας με έρωτα περνάει. Το σεξ βέβαια, είτε με κάποια που έχει αποδεχτεί την καβάτζα, είτε με κοπέλες του χώρου, είναι προσωρινή λύτρωση, σωματικά κυρίως.
 
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
48
Like
15
Πόντοι
0
Μετά από 1,5 χρόνο χωρισμού, ούτε τα γαμήσια με πουτάνες, ούτε τα γαμήσια με ιερόδουλες(20+)και οι περιστασιακές σχέσεις(5) με γκόμενες μπορώ να πω ότι βοήθησαν να την ξεπεράσω. Καλά έχω νιώσει μόνο όταν βρήκα δυο που μου άρεσαν πολύ και θα μπορούσα να τις ερωτευτώ, αλλά δεν προχώρησε με καμία. Οπότε, τελικό συμπέρασμα για μένα, όπως λέει και το τραγούδι, ο έρωτας με έρωτα περνάει. Το σεξ βέβαια, είτε με κάποια που έχει αποδεχτεί την καβάτζα, είτε με κοπέλες του χώρου, είναι προσωρινή λύτρωση, σωματικά κυρίως.
οταν χωρίζεις μην ψαχνεις για γκόμενα αμεσα ασε τον εαυτο σου να επουλωσει τις πληγές του.Καλύτερα αγοραίος ερωτας μεχρι να ερθεις στα ισα σου.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.427
Like
2.229
Πόντοι
456
μην θεωρείς τον εαυτο σου αποτυχημένο με εναν χωρισμό αλλα θεωρησε οτι δεν είχες την γνώση να κρατήσεις αυτην την σχέση.Δυστυχώς οι περισσότεροι αντρες δεν εχουμε την γνώση εξ αρχης γιατι δεν μας διδάχτηκε .Και μην ξεχνάς οτι γυναικα σε μεγαλωσε γυναικες σε διδαξαν στα σχολεία στα πρώτα βηματα της ζωης σου αρα σου μεταδωσαν την γνώση που συμφέρει αυτές και οχι εμας.
Δεν είπα ότι τον θεωρούσα αποτυχημένο. Λέω ότι ήταν κάτι σαν αυτοματισμός.
Ποτέ δε σκέφτηκα ότι πρέπει να έχω μία Χ συμπεριφορά για να κρατάω τη σχέση. Ήμουν και είμαι αυτός που είμαι, δεν έκρυβα κάτι. Όποια ήθελε, έμενε, όποια δεν ήθελε, έφευγε.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
2
Like
778
Πόντοι
96
εξαρταται απο την πετρα που εχεις φαει!
 
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
48
Like
15
Πόντοι
0
Δεν είπα ότι τον θεωρούσα αποτυχημένο. Λέω ότι ήταν κάτι σαν αυτοματισμός.
Ποτέ δε σκέφτηκα ότι πρέπει να έχω μία Χ συμπεριφορά για να κρατάω τη σχέση. Ήμουν και είμαι αυτός που είμαι, δεν έκρυβα κάτι. Όποια ήθελε, έμενε, όποια δεν ήθελε, έφευγε.
αυτο ειναι και το μεγαλυτερο ψεμα.Ημουν και ειμαι αυτος που ειμαι...λαθος,εισαι,ειμαι,ειμαστε αυτο που επικτητα μας εβαλαν στο ψυχισμο μας και στο υποσυνειδητο.Αν θελουμε αλλαγες αλλαζουμε εμεις πρωτα.Ειμαστε σε ματριξ και μας εχουν προγραμματισει,Αν ερθεις σε επαφες με πολλούς ανθρωπους θα δεις οτι πολλοι απο αυτους εχουν τα ιδια χαρακτηριστικα με αλλους αλλες και τους κατατασεις σε κατηγοριες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom