Νέα

Τα γαμήσια με πουτάνες βοηθούν να ξεκολλήσεις από γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gordor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
48
Like
14
Πόντοι
0
Οι γυναικες στις σχέσεις κολλάνε με τύπους που δεν τις έχουν προτεραιότητα που εχουν μάθει να λένε ΟΧΙ.Αν κολλήσεις με μια γκόμενα και φτάσεις σε επιπεδο να αντιδράς συναισθηματικά σε ενέργειες της(τεστ) που σου σπάνε τα νεύρα τότε έχασες το αρρενωπό σου πλαίσιο που είχες στην αρχη της σχέσης απέκτησες θυληκό frame και σε στέλνει αδιαβαστο.
Αλλα θα βρεθεί εκείνη η μαγισσα που θα σε κάνει αδύναμο αργά ή γρήγορα,
Ερώτηση
αν κολλήσεις με εκείνη (δέσμευση) τα γαμήσια με πουτάνες βοηθούν την αποδέσμευση του νου απο εκείνη ωστε να παραμείνει το αρρενωπο πλαίσιο για μακρά περίοδο και εκείνη να κολλήσει πάνω σου;
 

PETERaths

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
141
Like
215
Πόντοι
21
man ,

το κολλημα πιστευεις οτι μπορει να ειναι το σεξ ?

Εαν ναι , τοτε δεν εχεις κολλησει . Και δεν εχεις λογο να κανεις σχεση .
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
392
Like
705
Πόντοι
81
ετσι οπως το εννοεις εν μερει ναι.
Οποτε παω να ερωτευτω παω και ριχνω ενα πουτσο σε πουτανες για να ξελαμπικαρω. Την αλλη μερα ολα καλα και κρατας ισοροπιες.
Δεν πρεπει να μας σερνει απο τη μυτη καμια
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
10
Like
4.918
Πόντοι
746
Θεωρω οτι ολα γινονται εξ αρχης.Οι χωρισμοι γινονται επειδη δεν ηταν εξ αρχης φανερη η αληθεια.Πχ εκανες τα παντα εδινες προτεραιτοητα παντα στην τυπισσα.Καποια στιγμη εσκασες και σηκωσες κεφαλι λεγοντας τα αυτονητα δηλαδη οτι υπαρχεις κ εσυ στη ζωη.Και χωρισατε.Καπως ετσι.Ενω αν εξαρχης εισαι ''κακος'' οπως ειπες ξερει τα ορια της και ως ηλιθιες αγαπανε ηλιθιους που ειναι οντως ηλιθιοι.Να σου πω κατι που θα με κραξεις?Δεν θεωρω οτι ελκονται τα ετερωνυμα,θεωρω οτι ελκοντα τα ομωνυμα.Κ ναι θα με κοιτατε στραβα οσο το λεω γτ δε βρισκω τιποτα ενδιαφερον σ εοσες ειναι διαφορετικες και δε κολλανε τα γουστα μας.Αντθεται αν η αλλη θελει οσα θελω η το αναποδο ολα θα πανε πριμα,Ενας μαλακας εβγαλα το τα ετερωνυμα ελκονται κ εγινε αστικος μυθος.Γιατι?Πιθανον σεξουαλικο ηταν.Πχ εγω με μια gothου θα κανουμε πχ τρομερο γαμησι.Ναι εκει τα ετερωνυμα μπορει να ελκονται οπως ομως κ με τα ομονυμα θα τυχει τρελο γαμησι.Τη τελειως διαφορετικη αν ειναι να σταματανε τα καλα στα γαμησια προφανως δε θα παμε μακρια.Εννοειται και με το ''καλο κοριτσι''΄θα γινουν οσα ειπες γτ πολυ απλα ''καλο'' κοριτσι δεν ειναι καμια οπως κ εμεις δεν ειαμστε ''καλα'' αγορια διοτι απλα ε γινεται κ δε θα γινει.Οι τελευταιοι σοβαροι ανθρωποι ηταν οι γονεις μας,εμεις βλεπω οτι ειμαστε οτι να ναι γι αυτο τα σοβαρα ατομα πανε απατα κ δε τους θελουνε.Με προβληματισμο τα λεω.Επιμενω τα ετερωνυμα ΔΕΝ ελκονται.Αν θεωρουμε αντιθετα τα γουστα πχ εγω βλεπω μπαλλα αυτη μπασκετ αυτο ειναι γελοια αφορμη να πουμε οτι εκλομαστε ως ετερωνυμα,μιλω για πιο σοβαρα θεματα.Πχ να θες εσυ διακοιπες κρητη κ εκεινη στο χωριο της ενω ξερει οτι κρητη θα ναι πολυ καλυτερα κ εχετε γαμηθει 1 ετος να εχετε τα χρηματα των διακοπων με κοπο και ψυχολογικα.ΑΥτα ειναι ετερωνυμα για μενα.Γι αυτο μερικοι πανε απατοι με τρελες οπως η gothic που ναι σου αρεσει ενα διαστημα η ολη φαση (επειδη βαριοσουν μονος) αυτα πιστευω.Μην με αποπαρεις.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
2
Like
2.655
Πόντοι
456
Με αυτό τον τίτλο εγώ νόμιζα ότι το θέμα θα ήταν για διαλογισμό και θα απαντήσω πάνω σε αυτό γιατί όλα σχετίζονται.
Το γαμήσι σε μπουρδέλο είναι πνευματική άθληση, και γιαυτό όσοι γαμάνε μπουρδέλα χαρακτηρίζονται "μύστες".
Γαμώντας πουτάνες αποκτάς πνευματικότητα και γίνεσαι ασκητής-γκουρού-άγιος-όπως θες πεστο.
Και φυσικά οι γκόμενες κολλάνε με κάτι τέτοια.
 
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
48
Like
14
Πόντοι
0
Θεωρω οτι ολα γινονται εξ αρχης.Οι χωρισμοι γινονται επειδη δεν ηταν εξ αρχης φανερη η αληθεια.Πχ εκανες τα παντα εδινες προτεραιτοητα παντα στην τυπισσα.Καποια στιγμη εσκασες και σηκωσες κεφαλι λεγοντας τα αυτονητα δηλαδη οτι υπαρχεις κ εσυ στη ζωη.Και χωρισατε.Καπως ετσι.Ενω αν εξαρχης εισαι ''κακος'' οπως ειπες ξερει τα ορια της και ως ηλιθιες αγαπανε ηλιθιους που ειναι οντως ηλιθιοι.Να σου πω κατι που θα με κραξεις?Δεν θεωρω οτι ελκονται τα ετερωνυμα,θεωρω οτι ελκοντα τα ομωνυμα.Κ ναι θα με κοιτατε στραβα οσο το λεω γτ δε βρισκω τιποτα ενδιαφερον σ εοσες ειναι διαφορετικες και δε κολλανε τα γουστα μας.Αντθεται αν η αλλη θελει οσα θελω η το αναποδο ολα θα πανε πριμα,Ενας μαλακας εβγαλα το τα ετερωνυμα ελκονται κ εγινε αστικος μυθος.Γιατι?Πιθανον σεξουαλικο ηταν.Πχ εγω με μια gothου θα κανουμε πχ τρομερο γαμησι.Ναι εκει τα ετερωνυμα μπορει να ελκονται οπως ομως κ με τα ομονυμα θα τυχει τρελο γαμησι.Τη τελειως διαφορετικη αν ειναι να σταματανε τα καλα στα γαμησια προφανως δε θα παμε μακρια.Εννοειται και με το ''καλο κοριτσι''΄θα γινουν οσα ειπες γτ πολυ απλα ''καλο'' κοριτσι δεν ειναι καμια οπως κ εμεις δεν ειαμστε ''καλα'' αγορια διοτι απλα ε γινεται κ δε θα γινει.Οι τελευταιοι σοβαροι ανθρωποι ηταν οι γονεις μας,εμεις βλεπω οτι ειμαστε οτι να ναι γι αυτο τα σοβαρα ατομα πανε απατα κ δε τους θελουνε.Με προβληματισμο τα λεω.Επιμενω τα ετερωνυμα ΔΕΝ ελκονται.Αν θεωρουμε αντιθετα τα γουστα πχ εγω βλεπω μπαλλα αυτη μπασκετ αυτο ειναι γελοια αφορμη να πουμε οτι εκλομαστε ως ετερωνυμα,μιλω για πιο σοβαρα θεματα.Πχ να θες εσυ διακοιπες κρητη κ εκεινη στο χωριο της ενω ξερει οτι κρητη θα ναι πολυ καλυτερα κ εχετε γαμηθει 1 ετος να εχετε τα χρηματα των διακοπων με κοπο και ψυχολογικα.ΑΥτα ειναι ετερωνυμα για μενα.Γι αυτο μερικοι πανε απατοι με τρελες οπως η gothic που ναι σου αρεσει ενα διαστημα η ολη φαση (επειδη βαριοσουν μονος) αυτα πιστευω.Μην με αποπαρεις.
καπως εχεις μπερδευτει με το θέμα ,μιλαμε για αρσενικο και θηλυκό πλαίσιο.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.147
Πόντοι
6.056
Οι γυναικες στις σχέσεις κολλάνε με τύπους που δεν τις έχουν προτεραιότητα που εχουν μάθει να λένε ΟΧΙ.Αν κολλήσεις με μια γκόμενα και φτάσεις σε επιπεδο να αντιδράς συναισθηματικά σε ενέργειες της(τεστ) που σου σπάνε τα νεύρα τότε έχασες το αρρενωπό σου πλαίσιο που είχες στην αρχη της σχέσης απέκτησες θυληκό frame και σε στέλνει αδιαβαστο.
Αλλα θα βρεθεί εκείνη η μαγισσα που θα σε κάνει αδύναμο αργά ή γρήγορα,
Ερώτηση
αν κολλήσεις με εκείνη (δέσμευση) τα γαμήσια με πουτάνες βοηθούν την αποδέσμευση του νου απο εκείνη ωστε να παραμείνει το αρρενωπο πλαίσιο για μακρά περίοδο και εκείνη να κολλήσει πάνω σου;
σε ελαφριες περιπτωσεις δαγκωματος λαμαρινας βοηθαει

σε πολυ βαριες περιπτωσεις ειναι τραγικα τα πραγματα και δεν θα θες εσυ να ξεκολλησεις

ενα αισχος μια αηδια δλδ

τεσπα χαιρομαι που βοηθησα παλι το φορουμ :coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.182
Like
72.322
Πόντοι
12.756
σε ελαφριες περιπτωσεις δαγκωματος λαμαρινας βοηθαει

σε πολυ βαριες περιπτωσεις ειναι τραγικα τα πραγματα και δεν θα θες εσυ να ξεκολλησεις

ενα αισχος μια αηδια δλδ

τεσπα χαιρομαι που βοηθησα παλι το φορουμ :coffee:

να σε ευχαριστήσω για την βοηθεια :coffee: μολις ξέλυσα την θηλιά που ειχα περάσει στον λαιμο μου
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
641
Like
1.378
Πόντοι
206
Οι γυναικες στις σχέσεις κολλάνε με τύπους που δεν τις έχουν προτεραιότητα που εχουν μάθει να λένε ΟΧΙ.Αν κολλήσεις με μια γκόμενα και φτάσεις σε επιπεδο να αντιδράς συναισθηματικά σε ενέργειες της(τεστ) που σου σπάνε τα νεύρα τότε έχασες το αρρενωπό σου πλαίσιο που είχες στην αρχη της σχέσης απέκτησες θυληκό frame και σε στέλνει αδιαβαστο.
Αλλα θα βρεθεί εκείνη η μαγισσα που θα σε κάνει αδύναμο αργά ή γρήγορα,
Ερώτηση
αν κολλήσεις με εκείνη (δέσμευση) τα γαμήσια με πουτάνες βοηθούν την αποδέσμευση του νου απο εκείνη ωστε να παραμείνει το αρρενωπο πλαίσιο για μακρά περίοδο και εκείνη να κολλήσει πάνω σου;
Απλά δεν ασχολείσαι άλλο, άδικος κόπος, για αυτό δε παντρεύτηκα. Εγώ φεύγω σε αυτές τις περιπτώσεις.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.699
Κριτικές
6
Like
11.119
Πόντοι
3.936
Tα γ@μησια σπιτι ακαπελα με σεξεργατριες βοηθάνε αρκετα- ειδικά αν νιωθει ανετα μαζι σου κ κοιμηθεί το βραδι στο κρεββάτι σου- εκει ξυπνάς ανανεωμένος. Μέσα σε μερικα βραδιά θα εχει ξελαμπικαρει το μυαλό από κάθε είδους δεσμεύσεις κ εξαρτήσεις.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
49
Like
5.359
Πόντοι
2.846
Οι γυναικες στις σχέσεις κολλάνε με τύπους που δεν τις έχουν προτεραιότητα που εχουν μάθει να λένε ΟΧΙ.Αν κολλήσεις με μια γκόμενα και φτάσεις σε επιπεδο να αντιδράς συναισθηματικά σε ενέργειες της(τεστ) που σου σπάνε τα νεύρα τότε έχασες το αρρενωπό σου πλαίσιο που είχες στην αρχη της σχέσης απέκτησες θυληκό frame και σε στέλνει αδιαβαστο.
Αλλα θα βρεθεί εκείνη η μαγισσα που θα σε κάνει αδύναμο αργά ή γρήγορα,
Ερώτηση
αν κολλήσεις με εκείνη (δέσμευση) τα γαμήσια με πουτάνες βοηθούν την αποδέσμευση του νου απο εκείνη ωστε να παραμείνει το αρρενωπο πλαίσιο για μακρά περίοδο και εκείνη να κολλήσει πάνω σου;
κατά την ταπεινή μου γνώμη ο αρσενικός πρέπει να γαμάει πουτάνες έχει δεν έχει γκόμενα. Όχι μόνο γιατί ο άνθρωπος δεν είναι από τη φύση του μονογαμικό ζώο, άρα όλοι μας επιθυμούμε περισσότερες από μια γυναίκες. Αλλά και γιατί, αν γαμάς πουτάνες, στ' αρχίδια σου αν κάποια στιγμή σε εγκαταλείψει η γκόμενα, δεν χρειάζεται να την παρακαλάς για να μη μείνεις χωρίς σεξ. Επίσης, αν η γκόμενα δεν σε παρατήσει με τη μια αλλά αρχίσει να σου κάνει γυμνάσια (μου έχει συμβεί), εάν γαμάς πουτάνες δεν θα κάτσεις να υπομένεις τα γυμνάσια αλλά θα την ξαποστείλεις με συνοπτικές διαδικασίες. Απλά πράματα.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
14
Like
4.558
Πόντοι
746
Το μόνο που δεν μετάνιωσα σε αυτή τη ζωή ...
ειναι που κερατωνα τις σχέσεις μου με μασατζουδες και βιζιτουδες ...

Ετσι γίνεσαι σοφοτερος ...!
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.530
Κριτικές
11
Like
3.406
Πόντοι
4.615
Αν έχεις μία γκόμενα και είσαι ''κολλημένος'', θεωρώ ότι τίποτα κατά βάση δε σε βοηθά να μην πολυκολλήσεις ή να ξεκολλήσεις ή να κρατήσεις τέλος πάντων ένα εύλογο ποσοστό ''κολλήματος''.
Από τη δική μου εμπειρία, θα σου πω συνοπτικά τα εξής:
-Ο αγοραίος έρωτας δε σε βοηθά να ξεκολλήσεις, γιατί δε σου δίνει κάτι συναισθηματικό πλην της σαρκικής επαφής. Μπορώ να σου πω ότι μάλλον χειρότερα θα με έκανε και πιο πολύ θα κόλλαγα εκεί που είμαι καψούρης.
-Αυτό που βοηθά να μην πολυκολλάς είναι να παίζεις και με άλλες γκόμενες, να υπάρχουν και άλλες διαθέσιμες επιλογές. Δεν είναι εύκολο πάντα, ούτε εφικτό. Απλά, όποτε έπαιζε και κάτι άλλο σε μία σχέση, το ''κόλλημα'' παρέμενε πάντα σε ''λογικά πλαίσια''.
Τα παραπάνω, επαναλαμβάνω, αφορούν σε μία προσωπική μου εμπειρία, δε σημαίνει ότι είναι γενικεύσιμα για όλους ούτε αναντίρρητα.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.093
Κριτικές
49
Like
5.359
Πόντοι
2.846
υπόψη αυτά που γράφω δεν τα εφάρμοσα ο ίδιος από μαλακία μου. Ξεκίνησα τις σεξεργάτριες μετά τα 50, όταν πλέον το πήρα απόφαση ότι δεν είχα καμιά επιθυμία να πηδάω τη σύζυγο.
Αλλά το λέω σε όλους: μην εξαρτάτε τη σεξουαλική ζωή σας από την κάθε χοντροκώλα που νομίζει ότι αυτή είναι κι άλλη δεν είναι. Καλύτερα πουτάνες - κι οι φόλες είναι μέσα στο παιχνίδι.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.519
Like
11.557
Πόντοι
3.506
-Ο αγοραίος έρωτας δε σε βοηθά να ξεκολλήσεις, γιατί δε σου δίνει κάτι συναισθηματικό πλην της σαρκικής επαφής. Μπορώ να σου πω ότι μάλλον χειρότερα θα με έκανε και πιο πολύ θα κόλλαγα εκεί που είμαι καψούρης.
-Αυτό που βοηθά να μην πολυκολλάς είναι να παίζεις και με άλλες γκόμενες, να υπάρχουν και άλλες διαθέσιμες επιλογές. Δεν είναι εύκολο πάντα, ούτε εφικτό. Απλά, όποτε έπαιζε και κάτι άλλο σε μία σχέση, το ''κόλλημα'' παρέμενε πάντα σε ''λογικά πλαίσια''.
Τα παραπάνω, επαναλαμβάνω, αφορούν σε μία προσωπική μου εμπειρία, δε σημαίνει ότι είναι γενικεύσιμα για όλους ούτε αναντίρρητα.
Και εγώ, ακριβώς την ίδια άποψη έχω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Toni15

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom