Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
Δεν απαντησα κατι εκεινη τη στιγμη.
Με ξαφνιασε.
Ομως δεν επαψα να καρφωνω με το βλεμμα το κωλαρακι της και η στυση μου απο το θεαμα ειχε φουσκωσει τον καβαλο μου
Ουτε γεια δε της ειπα της καριολιτσας
Η κοπελιά πόσο ηταν περίπου ; Μικρή στην ηλικία μεγάλη στο μάτι που λέει εδω ο Τούς ;

 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.766
Πόντοι
2.306
Σκεφτομαι ν αλλαξω λιγο το στυλ μου
Να φορεσω καμμια επιχρυση καδενα που θα βρω να αγορασω απο κανα παγκο στο Μοναστηρακι
Επισης αν δω τον τραπερ στην πολυκατοικια να τον χαιρετησω και να του πω τι κανεις μπρο;
Τι λετε καλη ιδεα;
Θα του πεις
θέλω να βγάλω γκαφρα
 

Johny-come-lately

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2023
Μηνύματα
88
Like
75
Πόντοι
0
Τζι μου εσύ πας για τραπ-σταρ.

ΥΓ Κάνε με φόλο πλίζ μαν για στάιλ και κρεντ. DJ Bου Πας
Δεν έχεις κι άδικο, η τραπ έχει όντως τόσο χαμηλή στιχουργική ποιότητα - σε βαθμό που τα μισά τραγούδια κινδυνεύουν να κατεβαστούν ως σεξιστικά.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.041
Πόντοι
2.696
Πλάκα πλάκα κι εγώ στην πολυκατοικία έχω ένα μαλακιστήρι στον 1ο όροφο που βάζει τραπ και ταπερ δυνατά και μου σπάει τα νεύρα.Έχω δει κάτι γκομενάκια που έρχονται αλλά δεν είναι και τίποτα τρομερά...Ένα απόγευμα είχα κάτσει στο μπαλκόνι για καφεδάκι και άρχισε να βάζει τις μαλακίες από κάτω,αλλά του έκοψα τον αέρα με Judas Priest στο στέρεο που είναι δυνατότερο από τη μαλακία που έχει,απλώς ο ενδιάμεσος ιδιοκτήτης την επόμενη ημέρα μου τα έψαλε επειδή του ξύπνησα το παιδάκι που προσπαθούσαν 2 ώρες να το βάλουν για ύπνο!
Τι σκατομουσική ακούν τα πιτσιρίκια...Παλιά ακόμα και η Pop ήταν καλύτερη και τα Ελληνικά λαϊκά είχαν μια αξία.Αυτή η "μουσική" μια μαλακία και μισή είναι...
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Έπρεπε να την προσβαλεις,δε ήταν και λίγο αυτό που σου είπε.Μη αφήνεις κάτι τέτοιες γαμιολες να σε μειώνουν χωρίς λόγο.Εγω όταν βγαίνω έξω βολτα κάτι τέτοιες τις δείχνω με το δάχτυλο και γελάω κοροϊδευτικά και κοιτάνε σα χάνοι.
Σήμερα τη συνάντησα στο ασανσέρ και έγλυφε προκλητικά ένα παγωτό.
Το έκανε σαν να γλύφει πουτσα ενώ είχε τουρλωσει την κωλαρα της ετσι ώστε να φεγγιζει ακόμη πιο πολύ το στριγκακι της μέσα από το ημιδιαφανές κολάν της.Προσεξα επίσης τη ρογα της κάγκελο μια και δε φορούσε σουτιέν
Παρατήρησα το βλέμμα της καρφώθηκε στον καβάλο μου που είχε χτυπήσει 100 άρα στύση.
Γέλασε πονηρά κι έκανε άλλη μια βαθειά ρουφηξια στο παγωτό της...σχεδόν deep throat...
Όταν φτάσαμε στο ισόγειο την περίμενε ένα άλλο ξεκωλο
Κάτι είπαν μεταξύ τους και γέλασαν.
Τους είπα "μπορώ να βοηθήσω κάπου;"
"Εμάς να βοηθήσεις;Οχι...εσύ θες βοήθεια μια και σε βλέπω είσαι έτοιμος να χύσεις θείο...πάλι καλά που σου σηκώνεται σε αυτή την ηλικία"
"Τι να κάνω αφού είστε ωραίες κοπέλες"
"Τι φλωρος" είπαν κι έφυγαν ενώ εγώ κοντευα να εκραγω από καύλα...
Και τι δε θα δινα να με εγλυφαν τα καριολακια όπως το παγωτό...
:pipa1:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Πλάκα πλάκα κι εγώ στην πολυκατοικία έχω ένα μαλακιστήρι στον 1ο όροφο που βάζει τραπ και ταπερ δυνατά και μου σπάει τα νεύρα.Έχω δει κάτι γκομενάκια που έρχονται αλλά δεν είναι και τίποτα τρομερά...Ένα απόγευμα είχα κάτσει στο μπαλκόνι για καφεδάκι και άρχισε να βάζει τις μαλακίες από κάτω,αλλά του έκοψα τον αέρα με Judas Priest στο στέρεο που είναι δυνατότερο από τη μαλακία που έχει,απλώς ο ενδιάμεσος ιδιοκτήτης την επόμενη ημέρα μου τα έψαλε επειδή του ξύπνησα το παιδάκι που προσπαθούσαν 2 ώρες να το βάλουν για ύπνο!
Τι σκατομουσική ακούν τα πιτσιρίκια...Παλιά ακόμα και η Pop ήταν καλύτερη και τα Ελληνικά λαϊκά είχαν μια αξία.Αυτή η "μουσική" μια μαλακία και μισή είναι...
Θα το νανούρισε με Τραννο :headbang2:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Ναι πρέπει να τον αγγίζουν όμως,σε μείωσαν και εσύ το μόνο που κάθεσαι και λες είναι μακάρι να με γλειφαν και τους λες και στη μούρη ότι είναι ωραίες λες και είσαι κανας αγαμητος που έχεις οργώσει τα μπουρδέλα δε δικαιολογούνται αυτά από σένα.
Έχεις δίκιο φίλε όμως περίμενε έχω σχέδιο λεμεεεε
Όταν πω την τελευταία μου λέξη οι τυπισσες θα ψάχνονται δε θα ξερουν από που τους ήρθε :zfuck::fuck1:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Σήμερα τη συνάντησα στο ασανσέρ και έγλυφε προκλητικά ένα παγωτό.
Το έκανε σαν να γλύφει πουτσα ενώ είχε τουρλωσει την κωλαρα της που φεγγιζει το στριγκακι της.Προσεξα επίσης τη ρογα της κάγκελο μια και δε φορούσε σουτιέν
Παρατήρησα το βλέμμα της καρφώθηκε στον καβάλο μου που είχε χτυπήσει 100 άρα στύση.
Γέλασε πονηρά κι έκανε άλλη μια βαθειά ρουφηξια στο παγωτό της...σχεδόν deep throat...
Όταν φτάσαμε στο ισόγειο την περίμενε ένα άλλο ξεκωλο
Κάτι είπαν μεταξύ τους και γέλασαν.
Τους είπα "μπορώ να βοηθήσω κάπου;"
"Εμάς να βοηθήσεις;Οχι...εσύ θες βοήθεια μια και σε βλέπω είσαι έτοιμος να χύσεις θείο...πάλι καλά που σου σηκώνεται σε αυτή την ηλικία"
"Τι να κάνω αφού είστε ωραίες κοπέλες"
"Τι φλωρος" είπαν κι έφυγαν ενώ εγώ κοντευα να εκραγω από καύλα...
Και τι δε θα δινα να με εγλυφαν τα καριολακια όπως το παγωτό...
:pipa1:
Το φοβερό (από πολλές απόψεις) με τις πραγματικές ιστορίες σου είναι ότι σκέφτομαι καμιά φορά "ρε λες, να μας κάνει πλάκα;"... Αλλά και το αντίθετο:2funny:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.036
Like
6.560
Πόντοι
1.056
Σκεφτομαι ν αλλαξω λιγο το στυλ μου
Θα πεσεις τοσο χαμηλα; (απλα για να γαμας καργιολακια)
Ε αφού οι ελλεεινιδες μπάζα γουστάρουν, είπε κανείς ότι έχουν καλό γούστο?
Ό,τι σπείρεις θα θερίσεις... με αλλα λογια αυτο που γινεσαι το προσελκυεις..

Με τοση χαμηλη ποιοτητα εκει εξω τι περιμενεις..;

Καταντια..
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Σημερα μου χτυπησε το κουδουνι ο τραπερ
Μου λεει "Καλημερα μπρο...εχεις λιγο καφε να μου δωσεις μου τελειωσε"
Του λεω "εχω κουπατο σου κανει;"
"Ναι ρε ευχαριστω"
Του λεω μπες μεσα αραξε λιγο
"Δεν εχω χρονο ρε μου λεει αλλη φορα,αλλα αν θες σημερα το βραδυ κανω παρτυ.Θα χω ωραιο κοσμο.Ελα κι εσυ μπρο φαινεσαι ξηγημενο τυπακι"
"Εδώ ειμαστε" σκεφτηκα.
Θα παω οπωσδηποτε
Θα ειναι και τα χθεσινα καριολακια στανταρ...ωωωω ρε γλεντιααα
:rockon:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.043
Πόντοι
456
1 - Να βάλεις κάμποσες χρυσές αλυσίδες. Μπορείς να πάρεις μια παλιά ποδηλάτου και να τη βάψεις.
2 - Να λες φράσεις όπως γιο , μαν , κουλ , δικέ μου , ουάουι
2 - Να πάρεις και ένα vape με γεύση πικροαγριοκέρασο , πουτίγκα καρδύδας και αγριολούλουδο.
Άμα τα καταφέρεις καλά εμείς η νεολαία θα σε διδάξουμε πως να γίνεις και εσύ ο ίδιος τράπερ σαν το γείτονα σου και να γαμείς εσύ τα γκομενάκια.
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81
Σημερα μου χτυπησε το κουδουνι ο τραπερ
Μου λεει "Καλημερα μπρο...εχεις λιγο καφε να μου δωσεις μου τελειωσε"
Του λεω "εχω κουπατο σου κανει;"
"Ναι ρε ευχαριστω"
Του λεω μπες μεσα αραξε λιγο
"Δεν εχω χρονο ρε μου λεει αλλη φορα,αλλα αν θες σημερα το βραδυ κανω παρτυ.Θα χω ωραιο κοσμο.Ελα κι εσυ μπρο φαινεσαι ξηγημενο τυπακι"
"Εδώ ειμαστε" σκεφτηκα.
Θα παω οπωσδηποτε
Θα ειναι και τα χθεσινα καριολακια στανταρ...ωωωω ρε γλεντιααα
:rockon:
Τρουμπάρα πρόσεχε τον τραπερ/τρομπερ. Μπορεί να είναι παγίδα όπως στην παρακάτω ταινία
The Dinner Game - Wikipedia
αλλά αντί για ηλίθιο να καλέσουν εσένα, να σε καυλώσουν με κάποια ξεκωλάκια και μετά να σε αφήσουν με το καυλί στο χέρι.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Τρουμπάρα πρόσεχε τον τραπερ/τρομπερ. Μπορεί να είναι παγίδα όπως στην παρακάτω ταινία
The Dinner Game - Wikipedia
αλλά αντί για ηλίθιο να καλέσουν εσένα, να σε καυλώσουν με κάποια ξεκωλάκια και μετά να σε αφήσουν με το καυλί στο χέρι.
Σ ευχαριστω μπρο θα προσεχω εννοειται...εχω σχεδιο δε παω ξεβρακωτος στ αγγουρια...
:wink::afro:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Πες τα ρε Γιώργο είναι δυνατόν να θέλει ο τρουμπαμαν από αντρικό στιλ που έχει τώρα να γίνει φλωρικο Για να γαμαει καριολακια?στη τελική τι αξία έχουν όλες αυτές οι γύφτισσες που πάνε με φλωροκαγκουρες και τις θέλει κιόλας?
Ναι Γιώργο πολύ χαμηλή ποιότητα εκεί έξω,μαυρομαλουσες γυφτοειδεις γκόμενες μέσα σε φτιαγμένα αμάξια καγκουρων στιλ τρανου ή λαιφσταλατων μουσατων όπως ο Σχίζας από το σαρβαιβορ,έτσι είναι σήμερα οι σημερινές Ελληνίδες λιπαμαι που το λέω αλλά έτσι είναι.
Δε θα αλλαξω το στυλ μου
Αυτο θα ειναι η συνταγη της αποτυχιας
Οι γυναικες οποιου στυλ ξενερωνουν αν δουν οτι εχουν επιρροη πανω σου.
Επομενως το σχεδιο μου δεν εχει καμμια σχεση με μιμηση του ντυσιματος των τραπερ κι ας το εγραψα στην αρχη οταν ρωταγα τι να κανω για να προσεγγισω τον τραπερ να γινουμε φιλοι ωστε κατα δευτερο σκοπο να εχω προσβαση στα πουτανακια.
Αυτο ομως επετευχθη εν μερει γιατι με καλεσε στο παρτυ μονο και μονο επειδη του δωσα με χαρα καφε και εδειξα φιλικη διαθεση.Αρα το μασκαριλικι ειναι περιττο για την ωρα.
Θελω να ξεχωριζω στο παρτυ.Αυτο θα ειναι το οπλο μου.
Αν ντυθω σα κι αυτους δε θα ξεχωρισω και δε θα προκαλεσω την αρχικη αισθηση που θελω-εστω και αρνητικη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom