Νέα

Τα αστεία του troubaman

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 303K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.232
Κριτικές
10
Like
5.622
Πόντοι
2.816
Είμαι ο κυρ Τάσος.

Παρακαλώ η διαχείριση να ανοίξει καρτέλα να γράψω κριτική.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.466
Πόντοι
3.296
Μια βδομάδα είναι που χει έρθει και το τι μουνί έχει βάλει στο σπίτι του δε λέγεται.
Πέτυχα μια απο αυτες στο ασανσερ καθώς ανέβαινε να τον επισκεφτεί με ενα σορτσακι που φαινόταν ο κωλος της...
Μου λέει "τι κοιτάς Θείο?Αυτό το κωλαράκι;Ούτε στα όνειρά σου"
Πως να προσεγγίσω τον τραπερ να γίνουμε φίλοι μπας και φάω κι εγώ κανά γκομενάκι;
 

ekatse_i_koutsi_katsika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
400
Like
1.179
Πόντοι
201
Μια βδομάδα είναι που χει έρθει και το τι μουνί έχει βάλει στο σπίτι του δε λέγεται.
Πέτυχα μια απο αυτες στο ασανσερ καθώς ανέβαινε να τον επισκεφτεί με ενα σορτσακι που φαινόταν ο κωλος της...
Μου λέει "τι κοιτάς Θείο?Αυτό το κωλαράκι;Ούτε στα όνειρά σου"
Πως να προσεγγίσω τον τραπερ να γίνουμε φίλοι μπας και φάω κι εγώ κανά γκομενάκι;
΄Επρεπε να της απαντήσεις στο καπάκι: έχω γαμήσει πολύ καλύτερα από το δικό σου. Θέλεις πολύ δουλειά για να αποκτήσεις αξιοπρεπές κωλαράκι...
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.466
Πόντοι
3.296
΄Επρεπε να της απαντήσεις στο καπάκι: έχω γαμήσει πολύ καλύτερα από το δικό σου. Θέλεις πολύ δουλειά για να αποκτήσεις αξιοπρεπές κωλαράκι...
Δεν απαντησα κατι εκεινη τη στιγμη.
Με ξαφνιασε.
Ομως δεν επαψα να καρφωνω με το βλεμμα το κωλαρακι της και η στυση μου απο το θεαμα ειχε φουσκωσει τον καβαλο μου
Ουτε γεια δε της ειπα της καριολιτσας
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Μια βδομάδα είναι που χει έρθει και το τι μουνί έχει βάλει στο σπίτι του δε λέγεται.
Πέτυχα μια απο αυτες στο ασανσερ καθώς ανέβαινε να τον επισκεφτεί με ενα σορτσακι που φαινόταν ο κωλος της...
Μου λέει "τι κοιτάς Θείο?Αυτό το κωλαράκι;Ούτε στα όνειρά σου"
Πως να προσεγγίσω τον τραπερ να γίνουμε φίλοι μπας και φάω κι εγώ κανά γκομενάκι;
Μέ Καλαματιανό μόνο...τίποτα άλλο!
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.466
Πόντοι
3.296
Σκεφτομαι ν αλλαξω λιγο το στυλ μου
Να φορεσω καμμια επιχρυση καδενα που θα βρω να αγορασω απο κανα παγκο στο Μοναστηρακι
Επισης αν δω τον τραπερ στην πολυκατοικια να τον χαιρετησω και να του πω τι κανεις μπρο;
Τι λετε καλη ιδεα;
 

Kavlokalikantzaros

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2007
Μηνύματα
181
Like
775
Πόντοι
81
Άχαστη ευκαιρία μπρο μου, γιάνχ. Σου'χω εγγυημένη στρατηγική, την εφάρμοσε φίλος τυροπιτάς και τον έκλεισε το φούρνο. Μόνο γαμάει πλέον.

Για να γαμήσεις τραπόμουνο, πρέπει να θεωρηθείς ΤΟΜΠΟΪ.

Ξεκίνα με τα εύκολα. Βάζε Σνίκαρο-Λάιτ-Τρανόζ-Μέντα Φουρέτα στη διαπασών. Ειδικά ώρες κοινής ησυχίας. Αυτό δείχνει ότι είσαι άγριο τζι και δε χαμπαριάζεις από μικροαστικό κονφορμισμό.

Πες στη μαμά, τέρμα τα ψώνια από τη λαϊκή. Μόνο Γκούτζι-Βερστσάτσε πλέον. Αν πάνε να σε χαιρετήσουν στην πολυκατοικία, κάνε ΤΑΜΠ.

Ξεκίνα μ'αυτά και όταν ξανάρθει για πούτσο στο δικό της, σκάσε μύτη φλάι τομπόι και πες 'Γιο μπιτς, σιτ ον μά ντικ'.

Θα σε περάσει για το δικό της και θα ξεπουτσιαστείς να γαμάς. Φρόντισε μόνο να χύνεις στο λεπτό, μην ψυλιαστεί ότι δεν είσαι σκληρός καριόλης.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.466
Πόντοι
3.296
Άχαστη ευκαιρία μπρο μου, γιάνχ. Σου'χω εγγυημένη στρατηγική, την εφάρμοσε φίλος τυροπιτάς και τον έκλεισε το φούρνο. Μόνο γαμάει πλέον.

Για να γαμήσεις τραπόμουνο, πρέπει να θεωρηθείς ΤΟΜΠΟΪ.

Ξεκίνα με τα εύκολα. Βάζε Σνίκαρο-Λάιτ-Τρανόζ-Μέντα Φουρέτα στη διαπασών. Ειδικά ώρες κοινής ησυχίας. Αυτό δείχνει ότι είσαι άγριο τζι και δε χαμπαριάζεις από μικροαστικό κονφορμισμό.

Πες στη μαμά, τέρμα τα ψώνια από τη λαϊκή. Μόνο Γκούτζι-Βερστσάτσε πλέον. Αν πάνε να σε χαιρετήσουν στην πολυκατοικία, κάνε ΤΑΜΠ.

Ξεκίνα μ'αυτά και όταν ξανάρθει για πούτσο στο δικό της, σκάσε μύτη φλάι τομπόι και πες 'Γιο μπιτς, σιτ ον μά ντικ'.

Θα σε περάσει για το δικό της και θα ξεπουτσιαστείς να γαμάς. Φρόντισε μόνο να χύνεις στο λεπτό, μην ψυλιαστεί ότι δεν είσαι σκληρός καριόλης.
Θα τα εφαρμοσω φιλε.
Το ευκολακι ειναι να βαζω λαιτ σνικ και αλλους στη διαπασων.
Τωρα για το στυλακι νομιζω το χω.Θα μεταμορφοθω σε Τομποι ανετα.
Οταν δω το γκομενακι θα το καλεσω σπιτι να της βαλω να ακουσει κατι δικο μου και καλα.
Θα κατσω να σκαρωσω στιχους τραπ.Δε θελει και πολυ κοπο.Τροπο θελει.
Θα βαλω μεσα αναφορα σε σεξ ντρογκια και ποσο με καυλωσε πχ
Σε ειδα και εθιστικα
Της καυλας μου εισαι ντρογκι
Στη σκεψη ερεθιστικα
Πως σε γαμαω ντογκυ
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.311
Like
16.755
Πόντοι
3.556
Μια βδομάδα είναι που χει έρθει
:wanker::wanker::wanker:

i'm a snake GIF
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81
Σε ειδα και εθιστικα
Της καυλας μου εισαι ντρογκι
Στη σκεψη ερεθιστικα
Πως σε γαμαω ντογκυ
Όταν βγει το demo δώστο στην φραπεδοΣαμπίνα να το παίζει όλη μέρα στο μπουρδέλο της να φιάξεις κοινό ασούμε
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.508
Like
11.514
Πόντοι
3.506
Πως να προσεγγίσω τον τραπερ να γίνουμε φίλοι μπας και φάω κι εγώ κανά γκομενάκι;
Απλό. Βρίσκεις πρόφαση για να τον κερνάς λουκουμόσκονη και φτιάχνεσαι ταμάμ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom