Νέα

Τα 5 καλύτερα κλαρίνα της αγοράς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Διαφωνώ ΚΑΘΕΤΑ

Το καλύτερο κλαρίνο ανήκει στο Γιώργο ΣΑΛΕΑ και όχι στο Γιώργο ΜΑΓΚΑ

Και ψηφίζω σαν καλύτερη περιοχή κλαρίνων αυτη της Ηπείρου. Και γαμώ τους δεξιοτέχνες.

Αυτά
Το μικρό όνομα του Σαλέα είναι Βασίλης, τόσο του γιού όσο και του πατέρα που πραγματικά ήταν κατά την άποψη μου ο μεγαλύτερος που πέρασε απο την Ελλάδα. Αλλά και ο γιος Σαλέας αυτή τη στιγμή νωμίζω οτι είναι το νούμερο ένα στην Ελλάδα, τόσο στη κλασική μουσική αλλά και στη Δημοτική, είναι αξεπέραστος.
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Εχεις δίκιο.

Βασίλης είναι το όνομα του. Λάθος μου. Παρασύρθηκα από το μελωδικό του παίξιμο και ξέχασα το όνομά του, όπως και το δικο μου

 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
ας επανελθουμε στο θεμα μας με τα πραγματικα κλαρινα γιατι ειναι λιγο gay ετσι :P

καλος ο σαλεας αλλα ο καθενας στο ειδος του :grin:
 

Επισκέπτης
Το Σοφάκι στην Φυλής (πρώην Μεταξουργιώτισσα!) με το deepthroat δεν το είπε κανένας... εμένα προσωπικά στην πίπα έφτασε η μύτη της να ακουμπάει στην κοιλιά μου (σε κάποια φάση νόμισα ότι μου τον κατάπιε!!!).
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
ουτε την κλαρα (αχαρνων και φωκαιας) που στην τελευταια επισκεψη οταν αρχισα να τελειωνω μεσα στο στομα της το εβαλε ολο deepthroat και δεν το εβγαζε.

αυτο ηταν απο την παραγωγη στην καταναλωση!!!

 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Σαρα απο Καρεα, Χριστινα απο Τριγγετα, Ευα απο Φρατζη. Τελος!!!!!!!!!
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Φίλε alexis1973, την Γκαμπριέλλα έχω να την πετύχω εδώ και πολύ καιρό. Παρόλο που είχα και τηλεφωνό της και είχαμε βρεθεί και εκτός, την έχω χάσει.
Το Σοφάκι και φυσικά το έχουμε αναφέρει, μιας και κάνει εκπληκτικό deep throat.
Νέα γνωριμία με καλά προσόντα στο είδος, η Γωγώ σε μασατζίδικο, πήγα πρώτη φορα με την βοήθεια και τις συμβουλές συναναγνώστη μας.
Για δωστε τα φώτα σας γιατί έχει ατονήσει το συγκεκριμένο θέμα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Διαφωνώ ΚΑΘΕΤΑ

Το καλύτερο κλαρίνο ανήκει στο Γιώργο ΣΑΛΕΑ και όχι στο Γιώργο ΜΑΓΚΑ

Και ψηφίζω σαν καλύτερη περιοχή κλαρίνων αυτη της Ηπείρου. Και γαμώ τους δεξιοτέχνες.

Αυτά

Διαφωνώ υπό γωνία 45 μοιρών και τάσσομαι αναφανδόν υπέρ του Γιώργου Μάγγα...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Διαφωνώ υπό γωνία 45 μοιρών και τάσσομαι αναφανδόν υπέρ του Γιώργου Μάγγα...

Κίνηση με στόχο τον αποπροσανατολισμό της κοινής γνώμης, η οποία παρακολουθεί το παρόν thread με κομμένη την ανάσα.

Προσωπικά ντύνομαι σαν το Γιώργο Μάγγα αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν έχω την παιδεία και τη (βιολογική) καλλιέργεια να εΧτιμήσω την ανωτερότητα του Βασίλη Σαλέα.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Κίνηση με στόχο τον αποπροσανατολισμό της κοινής γνώμης, η οποία παρακολουθεί το παρόν thread με κομμένη την ανάσα.

Προσωπικά ντύνομαι σαν το Γιώργο Μάγγα αλλά αυτό δε σημαίνει ότι δεν έχω την παιδεία και τη (βιολογική) καλλιέργεια να εΧτιμήσω την ανωτερότητα του Βασίλη Σαλέα.
Κι εγώ διαθέτω καλλιέργεια(ούρων), αλλά δίνω το προβάδισμα στο Μάγγα...

PS: από πού ψωνίζεις ρούχα; :dancing:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Κι εγώ διαθέτω καλλιέργεια(ούρων), αλλά δίνω το προβάδισμα στο Μάγγα...

PS: από πού ψωνίζεις ρούχα; :dancing:

Φυσικά και δεν ψωνίζω ρούχα απόξω. Απο μαγαζιά δηλαδίς.

Τα ρούχα μου τα ράβω μόνος μου, α λα ΛΕΠΑ ή τα ράβω σε μοδίστρα, α λα Λαίδυ Αντζυ (αντζυ με γεια η μύτη)

Εχω προσλάβει σύμβολο ένδυσης (στυλίστας) τον Ευταξία (αυτόν που είχε το website, όχι τον άλλο)
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.376
Πόντοι
13.040
Σόφη από Αλκαμένους 117. Αυτό που κάνει το νοιώθει. Θυμάμαι την πρώτη φορά που πήγα είχα να χύσω μια βδομάδα και όταν φύγαν τα πρώτα προς το ταβάνι, αντί να τραβηχτεί όρμησε να μαζέψει τα υπόλοιπα. Μιλάμε για το πρώτο τσιμπούκι!
 

Geoper

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
38
Πόντοι
0
"1. Μαρια Δυδυμου 8 πρωινες ωρες
ασταματητο γλυψιμο, με μπαλες, βυζομαλακια και deep throat,+ πανελευθερα πιασιματα την ωρα της πιπας. απ τις κοπελες που αν δεν της το πεις ο ιδιος δεν τον βγαζουν απο μονες τους απ το στομα τους."

Καλησπερα και απο μενα παιδεσ. Ειμαι καινοθργιοσ εδο θα ηθελα να μοθ πιτε ποθ ακριβοσ ειναι το παραπανο και ποσο ππαει το μαλι!!!!!
 

robocock

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
83
Like
4
Πόντοι
0
Η Σοφι δεν ειναι πια στην Αλκαμένους. Εχει εντοπιστει πουθενά;
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.376
Πόντοι
13.040
Μόλις σταμάτησε την είδα μια μόνο φορά στο Διδύμου 20. Θα ειδοποιήσω αν την βρω!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδια δεν λετε το ποιο σημαντικο τι γουσταρετε να σας κανουν στις πιπες για να θεωρηθει καλη;;;
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
Η μικρή εύα ανακαλύπτει . . .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom