Νέα

Συνελήφθη ο Χριστόδουλος Ξηρός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koproni65
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.800
Πόντοι
6.265
Διάβασε το Σύνταγμα και ξαναέλα.

Αν ξέρεις ότι είναι μπασταρδάκι, να του πεις. Αν όχι, πρόσεξε μήπως σε λέει κι εκείνος έτσι. Και μην σπάσεις κανένα enter....

Οπως πηγαν στην χρυση αυγη ε? 2 ενοπλοι απεναντι σε αοπλους...κανε καμια φουσκα με την μυξα σου
τσαμπα μαγκες πουτανοσπερματα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
 to ότι ο Ξηρός τι έκανε λογικό ! Hταν θέμα χρόνου . Aλλά οι δηλώσεις Pαγκούση είναι η έκπληξη . Perιμένω να δώ την αντίδραση του Δικηγορικού Συλλόγου  :rolleyes: :rockon:
τι ειπε τυπε
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Οπως πηγαν στην χρυση αυγη ε? 2 ενοπλοι απεναντι σε αοπλους...κανε καμια φουσκα με την μυξα σου
τσαμπα μαγκες πουτανοσπερματα

Μάθε να σκέφτεσαι και να διαβάζεις. Μιλάμε για παράνομη προφυλάκιση και μιλάς για δολοφονία, πορτοκάλια με χταπόδια. Γίνε άνθρωπος και μάθε να κάνεις διάλογο, δεν σε έβρισα.

Αν η βρισιά σου πήγαινε και σ' εμένα, η απάντηση είναι απλή: Τα μάτια του γουρουνιού τα βλέπουν όλα γουρουνίσια (Λόρδος Μπάιρον)
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.800
Πόντοι
6.265
Στις αδερφες τρομοκρατες αναφερομαι

δεν με νοιαζει ρε τι παρανομη προφυλακιση για καποιον που εχει μαζι του αυτοματα οπλα και εχει χειροβομβιδες
να καναν την δικη γιατι δεν εγινε?
η λυση ειναι να τον αφησουν ελευθερο?

 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Στις αδερφες τρομοκρατες αναφερομαι

δεν με νοιαζει ρε τι παρανομη προφυλακιση για καποιον που εχει μαζι του αυτοματα οπλα και εχει χειροβομβιδες
να καναν την δικη γιατι δεν εγινε?
η λυση ειναι να τον αφησουν ελευθερο?

ΑΥΤΗ είναι η μαλακία τύπε! ΓΙΑΤΙ δεν έκαναν την δίκη μέσα σε 18 μήνες! Μην ασχολείσαι με μαλακίες λοιπόν, το θέμα είναι ΓΙΑΤΙ τον παίζουν για 31 μήνες (ούτε καν 18). 
 

Επισκέπτης
ΑΥΤΗ είναι η μαλακία τύπε! ΓΙΑΤΙ δεν έκαναν την δίκη μέσα σε 18 μήνες! Μην ασχολείσαι με μαλακίες λοιπόν, το θέμα είναι ΓΙΑΤΙ τον παίζουν για 31 μήνες (ούτε καν 18). 
τωρα τα λες καλα... Γιατι πριν ελεγες καλως είναι ελευθερος. Όχι κακος!!!!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Εγω δεν ξερω αν ειμαι ερυθροφασιστακι του σαιτ, αλλα ξερω οτι εσυ (παροτι ελληνοψυχος), δεν ξερεις ορθογραφια.

Ακομη ενοχλητικοτερο: Δεν κανεις μια ριμαδορυθμιση στον explorer σου, ωστε να επισημαινει αυτοματα τα λαθη.

Ως προς τον Ξηρο: Η ζωη κυλα ακριβως ομοια, πριν και μετα την αποδρασή του.
Ευχομαι να φαει και 2-3 ακομα πριν ξανασυλληφθει (διοτι σιγουρα αναμεσα στους 2-3 δεν θα ειναι καποιος της προκοπης).
παντως δεν κανει μαλλον ολες τις διορθωσεις...(βλεπε ριμαδι)([μσν. ρημάδι < ερημάδιν με αποβ. του αρχικού άτ. φων. < *ερημάδιον υποκορ. του ελνστ. ἐρημάς, αιτ. -άδα παράλλ. τ. θηλ. του επιθ. ἔρημος] :grin: :grin: :grin:
 

varge

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2012
Μηνύματα
599
Like
12
Πόντοι
6
ΑΥΤΗ είναι η μαλακία τύπε! ΓΙΑΤΙ δεν έκαναν την δίκη μέσα σε 18 μήνες! Μην ασχολείσαι με μαλακίες λοιπόν, το θέμα είναι ΓΙΑΤΙ τον παίζουν για 31 μήνες (ούτε καν 18). 

μισο μισο

οταν ο Σακκας κι ο δικηγορος του αρνουνται να παραστουν στη δικη για αστειους λογους τοτε δε μπορει να φωναζει για καθυστερηση της δικης.
Ο Κ. Σακκάς δήλωσε: «Ο Σαμαράς και ο Δένδιας επέδειξαν για ακόμη μια φορά χθες τη νύχτα με την επιδρομή που πραγματοποίησαν τα ΕΚΑΜ στην φυλακή του Κορυδαλλού πως το κράτος είναι ο μόνος τρομοκράτης και όχι οι αναρχικοί αγωνιστές. Αρνούμαι να παραστώ στη σημερινή συνεδρίαση».

Ο συνήγορος Φρ. Ραγκούσης και έκανε την παρακάτω δήλωση:

Εμείς εκπροσωπούμε σήμερα τους κατηγορουμένους μόνο ως προς το θέμα της δηλώσεως και δηλώνουμε, ότι απέχουμε από τα καθήκοντά μας, όπως και οι κατηγορούμενοι, λόγω της εκδηλωθείσης, κατά τρόπο παράνομο, καταχρηστικό, επεμβάσεως των δυνάμεων καταστολής, ΜΑΤ, ΕΚΑΜ ή όπως αλλιώς λέγονται, μέσα στις φυλακές, δήλωσε ο Φρ. Ραγκούσης.
Μη τα θελουμε κι ολα δικα μας. Ναι νομοι και συνταγμα, αλλα να τους σεβομαστε, οχι ναναναννα δεν ερχομαι στη δικη να παρελθει η προφυλακιση να την κοπανησω κι εγω και μετα μιρλα γιατι δε μου κανανε το χατηρι.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
τωρα τα λες καλα... Γιατι πριν ελεγες καλως είναι ελευθερος. Όχι κακος!!!!

Το ίδιο λέω: Καλώς είναι πλέον ελεύθερος, πέρασε 31 μήνες μέσα ενώ το όριο είναι 18.
Οι ΜΑΛΑΚΕΣ είναι αυτοί που ξύνουν τ' αρχίδια τους για 31 μήνες κι όχι αυτός που δεν δικάστηκε. Και οι μαλάκες είμαστε κι εμείς που αντί να ασχολούμαστε με τους ΜΑΛΑΚΕΣ που τα ξύνουν, ασχολούμαστε μ' αυτόν. Και οι άλλοι συνεχίζουν να ξύνουν τ' αρχίδια τους και να μην ασχολείται κανείς μαζί τους, έβγαλαν τον άλλον μπροστά.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
Ανησυχία στην ΕΛ.ΑΣ.
Εξαφανισμένος και ο Βασίλης Ξηρός


Δενδια θεε δενδια θεε μοναδικεεε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν αντεχω αλλο  :2funny:  :2funny:  :2funny:

τελικα ο μοναδικος μαλακας της υποθεσης που ειναι ακομα μεσα ειναι ο κουφοντινας ολοι οι αλλοι απο την κρατικη υπηρεσια της 17ν ειναι εξω

κι εγω γελαω τυπε  :2funny: όταν βλεπω τον αδελφο του ξηρου που είναι μισότυφλος, θελει περιθαλψη επομένως η κοινωνια δεν κινδυνευει από αυτόν, να τον συνοδευουν πανοπλοι ΕΚΑΜΙΤΕΣ.
Μου θυμισε το σηριαλ με τους χρυσαυγιτες  :headbang:
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
μισο μισο

οταν ο Σακκας κι ο δικηγορος του αρνουνται να παραστουν στη δικη για αστειους λογους τοτε δε μπορει να φωναζει για καθυστερηση της δικης.Μη τα θελουμε κι ολα δικα μας. Ναι νομοι και συνταγμα, αλλα να τους σεβομαστε, οχι ναναναννα δεν ερχομαι στη δικη να παρελθει η προφυλακιση να την κοπανησω κι εγω και μετα μιρλα γιατι δε μου κανανε το χατηρι.

Τύπε, κι αυτό ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ πρόβλημα είναι, ας το λύσουν. Εγώ κι εσύ είμαστε πολίτες, τους πληρώνουμε για να κάνουν την δουλειά τους. Στ' αρχίδια μου πως, ας τον δικάσουν ερήμην.
 

Επισκέπτης
Το ίδιο λέω: Καλώς είναι πλέον ελεύθερος, πέρασε 31 μήνες μέσα ενώ το όριο είναι 18.
Οι ΜΑΛΑΚΕΣ είναι αυτοί που ξύνουν τ' αρχίδια τους για 31 μήνες κι όχι αυτός που δεν δικάστηκε. Και οι μαλάκες είμαστε κι εμείς που αντί να ασχολούμαστε με τους ΜΑΛΑΚΕΣ που τα ξύνουν, ασχολούμαστε μ' αυτόν. Και οι άλλοι συνεχίζουν να ξύνουν τ' αρχίδια τους και να μην ασχολείται κανείς μαζί τους, έβγαλαν τον άλλον μπροστά.
Αρα κακως ξυνουν τα αρχιδια τους και κακως δινουν αδειες σε δολοφόνους. Όχι καλως είναι εξω μην λεμε μαλακιες... Εδω που τα λεμε ποσα μελη της 17ν είναι ακομα μεσα;;;;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
που θα κρυφτει ο ξηρος? Θα την κανει βουλγαρια, αλβανια?  :think:
Εμαθε αραγε ότι επεσε το τοιχος και τα αμερικανακια που ναι εκει θα τον τσουβαλιασουν?
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
κι εγω γελαω τυπε  :2funny: όταν βλεπω τον αδελφο του ξηρου που είναι μισότυφλος, θελει περιθαλψη επομένως η κοινωνια δεν κινδυνευει από αυτόν, να τον συνοδευουν πανοπλοι ΕΚΑΜΙΤΕΣ.
Μου θυμισε το σηριαλ με τους χρυσαυγιτες  :headbang:

Μήπως τους μπερδεύεις; Ο μισότυφλος και ακρωτηριασμένος είναι στο νοσοκομείο, αυτός είχε απολυθεί. Έκανε και τόσα παιδιά ο παπάς ρε πούστη μου, άντε να τα ξεχωρίσεις.
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.107
Κριτικές
6
Like
814
Πόντοι
96
φαντομάς κατόπιν ολιγοήμερου άδειας σάν επιβράδευση γιά τίς δολοφονίες της 17 νοέμβρη κλπ ο αρχιτρομοκράτης χριστόδουλος ξηρός....
φυσικά τά μπουρδελοέντυπα της ελευθεροτυπίας και τά τσοντοκάναλα θά τό περάσουν με ψηλά γράμματα.
φυσικά ο αρχηγός κόματος μηχαλολιάκος δέν δικαιούτω μερικών ωρών άδεια γιά νά πάει να ασκήσει τό συνταγματικό του δικαίωμα να ψηφίσει συνοδεία αστυνομικών......
φυσικά ο σύριζα πανυγυρίζει κατόπιν προτροπών του για αδειες σε τρομοκράτες.....
αισχος αισχος

να τοποθετηθουν τα ερυθροφασιστάκια του σαιτ να δουμε τί θά πούν.

Κοπριτη65 ,
Ξηρος is back

Τονου σας , χρυσα αυγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom