Νέα

Συναυλίες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 151K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μήπως έχεις χάσει κάτι επεισόδια? Που ήσουν, διακοπές? Άμστερνταμ με το καλό χόρτο? :grin:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
όχι ρε φίλε, απλά δεν μ' αρέσει το συγκεκριμένο είδος μουσικής και δεν ασχολούμαι!!
Για αυτό δεν γνωρίζω κάτι!
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
OK  ;) - άρα αν σου πω ότι ακυρώθηκε δεν τρέχει κάστανο - σωστός? :cool2:
 

Επισκέπτης
Να γιατι ακυρωθηκε οι συναυλια των D.M.
 

Συνημμένα

  • n704447791_2529882_253104.jpg
    n704447791_2529882_253104.jpg
    51,5 KB · Εμφανίσεις: 24

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
Μην ασχολείστε με ΦΛΩΡΟΥΣ ρε. Έρχονται οι AC/DC.
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Ασε Βολταιρε το βρηκα...antolgami,οι παπαριες που εγραψες για ΤΗΝ(ΙΜΟ)επιδραστικοτερη μπαντα των 80's μπορουν να συγχωρεθουν μονο αν εισαι κατω των 25...Οσοι ειναι 30φευγα σαν του λογου μου καταλαβαινουν τι ηταν οι Pixies στα ωραια τους και τι αντιπροσωπευαν.
Υπάρχει περίπτωση να βγάλεις άκρη με τον τσοπάνο?

th_16433_Gsk_122_14lo.jpg


:uglystupid:
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
anatolgami για λατρης της μουσικης εισαι πολυ απολυτος μου φαινεται...
καλοι και οι pixies kai oi sabath και οι scorpions. Κανεις δεν ειναι αυτοφωτος και δεν υπαρχει παρθενογεννεση στη μουσικη. Ολοι επιρρεαζονται και επιρρεαζουν καποιους στη μουσικη. Αλλοι περισσοτερο αλλοι λιγοτερο. Αντικειμενικοτητα δεν υπαρχει σ αυτο. Δεν υπαρχει η "μεγαλυτερη μπαντα στον πλανητη". Αυτο ομως που συμβαινει σιγουρα ειναι η υπερβολικη μας αγαπη για αυτη την υπερτατη μορφη εκφρασης να μας κανει να αντιδρουμε λιγο υπερβολικα σε επιλογες αλλων που δεν μας ταιριαζουν και πολυ...
Τα λεω στον anatolgami για να τα ακουει ο pristine
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

θα ερθουν οι RIOT με την συνθεση του THUNDERSTEEL ?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
Υπάρχει περίπτωση να βγάλεις άκρη με τον τσοπάνο?

th_16433_Gsk_122_14lo.jpg


:uglystupid:


Εγώ είμαι κάτοικος Αθήνας ρε ΓΥΦΤΟΤΣΟΛΙΑ. Άντε στο κωνάκι σου τώρα μιας και έχεις και τις κατάλληλες αφίσες. Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
anatolgami για λατρης της μουσικης εισαι πολυ απολυτος μου φαινεται...
καλοι και οι pixies kai oi sabath και οι scorpions. Κανεις δεν ειναι αυτοφωτος και δεν υπαρχει παρθενογεννεση στη μουσικη. Ολοι επιρρεαζονται και επιρρεαζουν καποιους στη μουσικη. Αλλοι περισσοτερο αλλοι λιγοτερο. Αντικειμενικοτητα δεν υπαρχει σ αυτο. Δεν υπαρχει η "μεγαλυτερη μπαντα στον πλανητη". Αυτο ομως που συμβαινει σιγουρα ειναι η υπερβολικη μας αγαπη για αυτη την υπερτατη μορφη εκφρασης να μας κανει να αντιδρουμε λιγο υπερβολικα σε επιλογες αλλων που δεν μας ταιριαζουν και πολυ...
Τα λεω στον anatolgami για να τα ακουει ο pristine

Αυτό έπρεπε να το πεις σ αυτόν...ΔΕΝ τον προκάλεσα εγώ...ΓΚΕΓΚΕ?
 

Επισκέπτης
New Model Army αυριο Αθηνα και τους χανω, γαμω την αφραγκια μου γαμω....

 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Εγώ είμαι κάτοικος Αθήνας ρε ΓΥΦΤΟΤΣΟΛΙΑ. Άντε στο κωνάκι σου τώρα μιας και έχεις και τις κατάλληλες αφίσες. Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου...
Μόνο τη μούρη σου να δω ρε τελειωμένε με καμιά γκρίζα κοτσίδα και να κουνιέσαι με Scorpions και έκλεισα με γέλιο μέχρι τον Αύγουστο. :2funny:

Άν ήσουν 18 ρε καμενίδη, να πω εντάξει - αλλά 40φεύγα και ακούς Scorpions? :2funny:

Χου ρε καράβλαχε, που ξέρεις κι απο μουσική - άκου Scorpions. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.901
Πόντοι
266
Μόνο τη μούρη σου να δω ρε τελειωμένε με καμιά γκρίζα κοτσίδα και να κουνιέσαι με Scorpions και έκλεισα με γέλιο μέχρι τον Αύγουστο. :2funny:

Άν ήσουν 18 ρε καμενίδη, να πω εντάξει - αλλά 40φεύγα και ακούς Scorpions? :2funny:

Χου ρε καράβλαχε, που ξέρεις κι απο μουσική - άκου Scorpions. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μ αυτούς μεγάλωσα ρε ΓΥΦΤΟΤΣΟΛΙΑ...και ειδικά με τη ΜΑΓΙΚΗ κιθάρα του Ulrich Roth και τη ΦΩΝΑΡΑ του Meine. Μην ιδρώνεις να μας πεισεις για τους ασήμαντους....
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Μας το είπες αυτό - είσαι τόσο μέσα στα πράγματα όσο κι αυτοί. :jerking:

Ασήμαντοι οι Pixies? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
New Model Army αυριο Αθηνα και τους χανω, γαμω την αφραγκια μου γαμω....
Τους είδα το 92 στην Αγγλία. Μαζί με τον Cave στο Ρόδον το 89 (εντελώς διαφορετική φάση βέβαια) - τα καλύτερα live που έχω δει. :rockon:

Εσύ πως ταυτίζεσαι ιδεολογικά μαζί τους, δεν κατάλαβα. Σ' άλλο topic σ' έκοψα ότι είσαι στην εντελώς αντίθετη κατεύθυνση. :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom