Νέα

Συνάντηση μελών του bourdela.com !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

skoo-phdiarhs

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον μαγκες ναυλωστε αεροπλανο και ελατε φρανκφουρτη στο fkk oase.ημουνα χτες εκει και μου εφυγε το μυαλο λεμε....
εδω ειναι το σωστο μερος συναντησης για σωστους πουτανιαριδες.μεχρι 10/3/2010 8α ειμαι εδω,μετα κατεβενω ελλαδα.
αν θελετε βοηθεια π.μ

Φιλαράκο αυτό είναι που είναι σαν bungalows-βίλα,με δωματιάκια πισίνες,παιχνίδια και τα συναφή...που σου φοράνε βραχιολάκι σαν τις νεροτσουλήθρες όταν μπαίνεις αναλόγως το prepaid σου...?100€ νομίζω/γκόμενα...?Και είσαι λες και πρωταγωνιστείς σε τσόντα?Έχω ακούσει μια φορά γι'αυτό αλλά ήταν πολύ παλιά και από τότε όποιον βρωμο-Γερμαναρά ρωτάω δεν έχει ιδέα να μου πει τί και πως...!
Αυτό είναι?
 

arkoudiarhs

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
259
Like
2
Πόντοι
1
φιλαρακι αυτο ειναι περιπου ποθ λες
αλλα μπορεισ να βρεις λεπτομερειες στο φορουμ
πηγαινε στο εκτος ελλαδος πατα γερμανια και ολα 8α απλωθουνε στην οθονη σου
 

skoo-phdiarhs

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Να σαι καλά ρε μεγάλε.Είσαι άρχοντας!
Άμα σου πω ότι ψάχνω πληροφορίες γι'αυτό το διαολεμένο μέρος 5-6 χρόνια θα το πιστέψεις???!!!Internet-Γερμανούς-Γερμανίδες-chat...πουθενά...τίποτα!!
Πάω αμέσως στο θρεντ!

Απίστευτο...
 

Επισκέπτης
Γεια χαρα σε ολους!θα θέλατε να βρεθουμε καποια στιγμη οσοι απο εμας μπορουν καπου στο κεντρο της Αθήνας?...Ετσι απλα να δουμε ποιοι ειμαστε αυτοι που μιλαμε τοσο καιρο απο εδω!Εγω δε θα πω να παμε για καφε.Ας βρεθουμε εκει και κανουμε οτι θελουμε!. . .Οποιος ψήνεται ας γραψει κι αυτος κατι!Εαν δεν θελετε, ok καλως!..Εγω μια ιδεα ειπα! (Merry Christmas)
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Γεια χαρα σε ολους!θα θέλατε να βρεθουμε καποια στιγμη οσοι απο εμας μπορουν καπου στο κεντρο της Αθήνας?...Ετσι απλα να δουμε ποιοι ειμαστε αυτοι που μιλαμε τοσο καιρο απο εδω!Εγω δε θα πω να παμε για καφε.Ας βρεθουμε εκει και κανουμε οτι θελουμε!. . .Οποιος ψήνεται ας γραψει κι αυτος κατι!Εαν δεν θελετε, ok καλως!..Εγω μια ιδεα ειπα! (Merry Christmas)
εγω φιλε ειμαι μεσα  :rockon: :rockon:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.375
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Αντε να δω ποιοι θα πανε και ισως να ερθω και εγω.
Γεια σου ρε Lepron αρχοντα.  :rockon:
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.456
Like
2.023
Γεια χαρα σε ολους!θα θέλατε να βρεθουμε καποια στιγμη οσοι απο εμας μπορουν καπου στο κεντρο της Αθήνας?...Ετσι απλα να δουμε ποιοι ειμαστε αυτοι που μιλαμε τοσο καιρο απο εδω!Εγω δε θα πω να παμε για καφε.Ας βρεθουμε εκει και κανουμε οτι θελουμε!. . .Οποιος ψήνεται ας γραψει κι αυτος κατι!Εαν δεν θελετε, ok καλως!..Εγω μια ιδεα ειπα! (Merry Christmas)

Καλή ιδέα ;) ;) ;)....
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
το θεμα ειναι οτι ολοι λενε αλλα ποτε δεν ερχονται :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Γεια χαρα σε ολους!θα θέλατε να βρεθουμε καποια στιγμη οσοι απο εμας μπορουν καπου στο κεντρο της Αθήνας?...Ετσι απλα να δουμε ποιοι ειμαστε αυτοι που μιλαμε τοσο καιρο απο εδω!Εγω δε θα πω να παμε για καφε.Ας βρεθουμε εκει και κανουμε οτι θελουμε!. . .Οποιος ψήνεται ας γραψει κι αυτος κατι!Εαν δεν θελετε, ok καλως!..Εγω μια ιδεα ειπα! (Merry Christmas)
εχει παιξει παρομοιο θεμα τυπε
πως και δεν το ξεθαψες? :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Λεμε ναι...αλλα οχι τωρα μεσα στιs γιορτεs με υποχρεωσειs, ανιψια, βαφτιστηρια, σταυρουδακια κτλ.....Να παρουμε αγιασμο τα Φωτα και βουρ
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
Αμα μαζευτουμε ολοι οι Αθηναιοι δεν μας χωραει ενα λεωφορειο  :tooth:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.951
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
οταν το κανονισετε στειλτε πμ :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • lagudakis.jpg
    lagudakis.jpg
    4,8 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom